agros suchawa

tp

Co, gdzie, kiedy

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych

Co, gdzie, kiedy

Kalendarz imprez sportowych.

Co, gdzie, kiedy

Stoczek Łukowski - Lutnia Piszczac. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Kłos Chełm - Ruch Izbica 17; pozostałe mecze w niedzielę o godz. 17: Vojsławia Wojsławice - Agros Suchawa, Brat Siennica Nadolna - Ogniwo Wierzbica, Sawena Sawin - Unia Białopole, Frassati Fajsławice - Spółdzielca Siedliszcze

Co, gdzie, kiedy

, GLKS Rokitno - Grom Kąkolewnica, Janowia Janów Podlaski - Dwernicki Stoczek Łukowski; Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 17: Vojsławia Wojsławice - Ruch Izbica, Agros Suchawa - Brat Siennica Nadolna, Hetman Żółkiewka - Pławanice Kamień, Ogniwo Wierzbica - Unia Białopole

Co, gdzie, kiedy

, Unia Białopole - Sawena Sawin 15, Pławanice Kamień - Ogniwo Wierzbica 17, Brat Siennica Nadolna - Hetman Żółkiewka 15, Ruch Izbica - Agros Suchawa 17. Lubelska klasa okręgowa - sobota: Motor II Lublin - Czarni Dęblin 17.15, Polesie Kock - Tajfun Ostrów Lubelski 17, Piaskovia - GKS Niemce 16, Cisy

Co, gdzie, kiedy

Dorohusk 15, Agros Suchawa - Sawena Sawin 15. Lubelska klasa okręgowa - sobota: Cisy Nałęczów - Tajfun Ostrów Lubelski 12.30, Wieniawa Lublin - GKS Niemce 11, Sygnał Lublin - LZS Wierzchowiska 11; niedziela: Piaskovia Piaski - Czarni Dęblin 15, LKS Gościeradów - Polesie Kock 15, MKS Ryki - Motor II

Co, gdzie, kiedy

Żółkiewka - Granica Dorohusk 17; niedziela: Agros Suchawa - Kos Chełm 15, Brat Siennica Nadolna - Frassati Fajsawice 15, Unia Białopole - Vojsławia Wojsławice 15, Ogniwo Wierzbica - Sawena Sawin 16, Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska 17, Ruch Izbica - Unia Rejowiec 17. Lubelska klasa okręgowa - sobota

Co, gdzie, kiedy

- GLKS Rokitno 16. Chełmska klasa okręgowa - niedziela: Vojsławia Wojsławice - Sawena Sawin 16, Granica Dorohusk - Ogniwo Wierzbica 15, Kłos Chełm - Hetman Żółkiewka 15, Unia Rejowiec - Agros Suchawa 15, Frassati Fajsławice - Ruch Izbica 16, Vitrum Wola Uhruska - Brat Siennica Nadolna 15, Unia Białopole

Co, gdzie, kiedy

Wierzbica - Vitrum Wola Uhruska 11, Hetman Żółkiewka - Unia Białopole 11, Agros Suchawa - Pławanice Kamień 11, Ruch Izbica - Brat Siennica Nadolna 11. Lubelska klasa okręgowa - sobota: Piaskovia - Amator Rososz-Leopoldów 13, Polesie Kock - Orły Kazimierz 14, Motor II Lublin - LZS Wierzchowiska 11

Co, gdzie, kiedy

Podlaski - GLKS Rokitno. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Brat Siennica Nadolna - Agros Suchawa 12, Frassati Fajsławice - Granica Dorohusk 12; niedziela: Ruch Izbica - Vojsławia Wojsławice 13, Pławanice Kamień - Hetman Żółkiewka 13 (mecz w Chełmie), Unia Białopole - Ogniwo Wierzbica 12, Vitrum Wola

Co, gdzie, kiedy

- Brat Siennica Nadolna 12; niedziela: Vojsławia Wojsławice - Unia Rejowiec 11, Granica Dorohusk - Vitrum Wola Uhruska 11, Sawena Sawin - Unia Białopole 11, Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień 11, Agros Suchawa - Ruch Izbica 11. Lubelska klasa okręgowa - sobota: Sygnał Lublin - Czarni Dęblin 11

Co, gdzie, kiedy

Żółkiewka - Agros Suchawa 13. Lubelska klasa okręgowa - sobota: Sygnał Lublin - Hetman Gołąb 11, Wieniawa Lublin - Amator Rososz-Leopoldów 11, Piaskovia - Tajfun Ostrów Lubelski 12, Polesie Kock - Motor II Lublin 16; Wisła Annopol - Czarni Dęblin 13, Cisy Nałęczów - Orły Kazimierz 16, MKS Ryki - LZS

Co, gdzie, kiedy

Nadolna - Granica Dorohusk 13.30, Vitrum Wola Uhruska - Frassati Fajsławice 13; niedziela: Agros Suchawa - Ogniwo Wierzbica 11, Ruch Izbica - Sawena Sawin 11, Pławanice Kamień - Kłos Chełm 14, Unia Białopole - Unia Rejowiec 13. Lubelska klasa okręgowa - sobota: LZS Wierzchowiska - Cisy Nałęczów 11

Co, gdzie, kiedy

. Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę: Vojsławia Wojsławice - Vitrum Wola Uhruska 13, Frassati Fajsławice - Unia Białopole 14, Unia Rejowiec - Pławanice Kamień 11, Kłos Chełm - Brat Siennica Nadolna 11, Granica Dorohusk - Ruch Izbica 11, Sawena Sawin - Agros Suchawa 11, Ogniwo Wierzbica

Co, gdzie, kiedy

. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Unia Rejowiec - Ruch Izbica 14; niedziela: Vojsławia Wojsławice - Unia Białopole 14, Vitrum Wola Uhruska - Pławanice Kamień 15, Frassati Fajsławice - Brat Siennica Nadolna 15, Kłos Chełm - Agros Suchawa 11, Granica Dorohusk - Hetman Żółkiewka 11, Sawena Sawin - Ogniwo

Co, gdzie, kiedy

- Lutnia Piszczac, Janowia Janów Podlaski - LKS Dobryń, GLKS Rokitno - Lesovia Trzebieszów. Klasa okręgowa Chełm - sobota: Kłos Chełm - Sawena Sawin, godz. 11, Agros Suchawa - Vitrum Wola Uhruska, godz. 11, Ruch Izbica - Unia Białopole, godz. 13; niedziela: Granica Dorohusk - Vojsławia Wojsławice

Co, gdzie, kiedy

- Unia Żabików 16, Dąb Dębowa Kłoda - Grom Kąkolewnica 16. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Vojsławia Wojsławice - Sawena Sawin 17, Kłos Chełm - Agros Suchawa 14; niedziela: Frassati Fajsławice - Brat Siennica Nadolna 17, Vitrum Wola Uhruska - Ogniwo Wierzbica 17, Włodawianka Włodawa - Unia Białopole

Co, gdzie, kiedy

godz. 16. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Ogniwo Wierzbica - Pławanice Kamień 16, Sawena Sawin - Vitrum Wola Uhruska 17; niedziela: Spółdzielca Siedliszcze - Vojsławia Wojsławice 16, Unia Białopole - Ruch Izbica 15, Agros Suchawa - Hetman Żółkiewka 15, Brat Siennica Nadolna - Włodawianka Włodawa 15

Co, gdzie, kiedy

o godz. 16, ŁKS Łazy - Niwa Łomazy 14. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Hetman Żółkiewka - Brat Siennica Nadolna 17, Vojsławia Wojsławice - Kłos Chełm 17; niedziela: Vitrum Wola Uhruska - Frassati Fajsławice 17, Włodawianka Włodawa - Sawena Sawin 15, Pławanice Kamień - Agros Suchawa 17, Ogniwo

Co, gdzie, kiedy

- Hetman Żółkiewka 15; niedziela: Ogniwo Wierzbica - Vojsławia Wojsławice 15, Agros Suchawa - Unia Białopole 15, Brat Siennica Nadolna - Spółdzielca Siedliszcze 15, Sawena Sawin - Ruch Izbica 15, Frassati Fajsławice - Pławanice Kamień 16, Vitrum Wola Uhruska - Włodawianka 17. Lubelska klasa okręgowa

Co, gdzie, kiedy

Białopole 13; Brat Cukrownik Siennica Nadolna - Agros Suchawa 13; Hetman Żółkiewka - Vojsłavia Wojsławice 13; Włodawianka Włodawa - Pławanice Kamień 14. Zamojska klasa okręgowa - sobota: Hetman II Zamość - Granica Lubycza Królewska 13; niedziela: Orzeł Tereszpol - Kryształ Wrbkowice 13.30; Ostoja

Co, gdzie, kiedy

Łazy - Unia Żabików. Chełmska klasa okręgowa - niedziela: Spółdzielca Siedliszcze - Vitrum Wola Uhruska 14; Unia Białopole - Kłos Chełm 13; Ogniwo Wierzbica - Frassati Fajsławice 13; Agros Suchawa - Sawena Sawin 13; Brat Cukrownik Siennica Nadolna - Vojsłavia Wojsławice 13; Pławanice Kamień - Hetman

Co, gdzie, kiedy

Łomazy - Dobryń; KS Łazy - Unia Krzywda. Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę: Agros Suchawa - Kłos Chełm 13; Brat Cukrownik Siennica Nadolna - Frassati Fajsławice 13; Ogniwo Wierzbica - Vitrum Wola Uhruska 13; Sawena Sawin - Vojsłavia Wojsławice 15; Ruch Izbica - Pawanice Kamień 13

Co, gdzie, kiedy

; Ogniwo Wierzbica - Ruch Izbica 13; Sawena Sawin - Włodawianka Włodawa 16; Brat Cukrownik Siennica Nadolna - Hetman Żółkiewka 13; Agros Suchawa - Pławanice Kamień 13. Zamojska klasa okręgowa - sobota: Orzeł Tereszpol - Korona Łaszczów 16; Omega Stary Zamość - Płomień Spartan Nieledew 16; Kryształ

Co, gdzie, kiedy

- Lutnia Piszczac; Grom Kąkolewnica - Dwernicki Stoczek Łukowski; Unia Żabików - Niwa Łomazy; Dobryń - ŁKS Łazy; Unia Krzywda - Victoria Parczew. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Vitrum Wola Uhruska - Unia Białopole 15.30; niedziela: Frassati Fajsławice - Agros Suchawa 15; Kłos Chełm - Ogniwo Wierzbica

Co, gdzie, kiedy

Wojsławice 13, Agros Suchawa - Granica Dorohusk 11, Pławanice Kamień - Frassati Fajsławice 17, Unia Białopole - Vitrum Wola Uhruska 13. Lubelska klasa okręgowa - sobota: LZS Wierzchowiska - Sygnał Lublin 17, Orły Kazimierz Dolny - Wisła Annopol 13; niedziela: Czarni Dęblin - Piaskovia Piaski 14, Polesie

Co, gdzie, kiedy

Chełm, Unia Białopole - Frassati Fajsławice, Ogniwo Wierzbica - Sawena Sawin, Agros Suchawa - Brat Siennica Nadolna. Lubelska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16: Cisy Nałęczów - Polesie Kock, Koziołek Lublin - LZS Wierzchowiska, Opolanin Opole Lubelskie - Orion Niedrzwica Duża

Co, gdzie, kiedy

Kąkolewnica 16, Lutnia Piszczac - Dąb Dębowa Kłoda 16. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Vojsławia Wojsławice - Brat Siennica Nadolna 17; niedziela: Sawena Sawin - Agros Suchawa 15, Frassati Fajsławice - Ogniwo Wierzbica 17, Kłos Chełm - Unia Białopole 16, Vitrum Wola Uhruska - Spółdzielca Siedliszcze 17

Co, gdzie, kiedy

. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Brat Siennica Nadolna - Sawena Sawin 17; niedziela: Pławanice Kamień - Vojsławia Wojsławice 17, Ruch Izbica - Hetman Żółkiewka 16, Spółdzielca Siedliszcze - Włodawianka Włodawa 16, Unia Białopole - Vitrum Wola Uhruska 15, Ogniwo Wierzbica - Kłos Chełm 16, Agros Suchawa

Co, gdzie, kiedy

klasa okręgowa - sobota: Ruch Izbica - Vojsławia Wojsławice 15, Unia Białopole - Hetman Żółkiewka 17, Sawena Sawin - Frassati Fajsławice 17; niedziela: Spółdzielca Siedliszcze - Pławanice Kamień 16, Ogniwo Wierzbica - Włodawianka 16, Agros Suchawa - Vitrum Wola Uhruska 15, Brat Siennica Nadolna

Co, gdzie, kiedy

Krzywda, Dąb Dębowa Kłoda - LKS Dobryń, Grom Kąkolewnica - Unia Żabików. Chełmska klasa okręgowa - sobota: Vojsławia Wojsławice - Frassati Fajsławice 17, Kłos Chełm - Sawena Sawin 14, Vitrum Wola Uhruska - Brat Siennica Nadolna 17; niedziela: Włodawianka Włodawa - Agros Suchawa 16, Hetman Żółkiewka

Co, gdzie, kiedy

Terespol, Grom Kąkolewnica - Orkan Wojcieszków, Unia Żabików - Janowia Janów Podlaski, LZS Dobryń - Unia Krzywda. Wszystkie mecze w niedzielę o godz. 16. Chełmska klasa okręgowa: Unia Białopole - Vojsławia Wojsławice 15, Ogniwo Wierzbica - Spółdzielca Siedliszcze 15, Agros Suchawa - Ruch Izbica 15, Brat

Co, gdzie, kiedy

: Włodawianka - Kłos Chełm 15, Hetman Żółkiewka - Frassati Fajsławice 15, Pławanice Kamień - Sawena Sawin 15, Ruch Izbica - Brat Siennica Nadolna 15, Spółdzielca Siedliszcze - Agros Suchawa 15, Unia Białopole - Ogniwo Wierzbica 15. Lubelska klasa okręgowa - sobota: Koziołek Lublin - MKS Ryki 11, Piaskovia

Co, gdzie, kiedy

Chełm, Ruch Izbica - Frassati Fajsławice, Spółdzielca Siedliszcze - Sawena Sawin, Unia Białopole - Brat Siennica Nadolna, Ogniwo Wierzbica - Agros Suchawa; wszystkie mecze w niedzielę o godz. 15. Lubelska klasa okręgowa - sobota: Polesie Kock - LZS Wierzchowiska, 14.30; Koziołek Lublin - BKS Lublin

Co, gdzie, kiedy

Nadolna 13; Agros Suchawa - Vojsłavia Wojsławice 13; Pławanice Kamień - Vitrum Wola Uhruska 14. Zamojska klasa okręgowa - sobota: Granica Lubycza Królewska - Zartmet Oleander Sól 14; Roztocze Szczebrzeszyn - Orzeł Tereszpol 14; Kryształ Wrbkowice - Sparta Wożuczyn 14; niedziela: Olimpiakos Tarnogród

Co, gdzie, kiedy

- Niwa Łomazy; Janovia Janów Podlaski - ŁKS Łazy. Chełmska klasa okręgowa - wszystkie mecze w niedzielę: Kłos Chełm - Brat Cukrownik Siennica Nadolna 13; Vitrum Wola Uhruska - Agros Suchawa 15; Frassati Fajsławice - Sawena Sawin 15; Vojsłavia Wojsławice - Ruch Izbica 13; Pławanice Kamień - Spółdzielca

Co, gdzie, kiedy

Sawin 16; mecze Pławanice Kamień - Brat Cukrownik Siennica Nadolna i Ruch Izbica - Agros Suchawa przełożone na środę 12 września. Lubelska klasa okręgowa - sobota: Piaskovia Piaski - Tajfun Ostrów 13; Koziołek Lublin - GKS Gościeradów 15.30; niedziela: ReniCom Wierzchowiska - Sygnał Lublin 16; Cisy