agnieszka-stanuch

raj

Awans jednego kajakarza i kajakarki

Mariusz Wieczorek wystartuje w półfinałach indywidualnych zawodów kajakarzy górskich C-1. Odpadł Krzysztof Supowicz. Do najlepszej 15-tki awansowała też Agnieszka Stanuch

MŚ w kajakarstwie górskim - wyniki 1. dnia

brązowy Peggy Dickens (Francja). Polki nie zdołały awansować do finału - Agnieszka Stanuch była 17., a Małgorzata Milczarek - 28. Wyniki finałów: mężczyźni C-1 1. Robin Bell (Australia) 209,26 s 2. Tony Estanguet (Francja) 209,47 3. Michal Martikan (Słowacja) 210,64 4. Jan Benzien (Niemcy) 214,12

Slalom - kajaki jedynki K, el. - 1. przejazd

Run 1 Run 2OverallLP:Zawodnik (kraj):Wynik:1Elena Kaliska (Słowacja)94.34 91.85 186.19QLP:Zawodnik (kraj):Wynik:2Li Jingjing (Chiny)94.30 93.26 187.56QLP:Zawodnik (kraj):Wynik:3Stepanka Hilgertova (Czechy) 97.1491.99 189.13QLP:Zawodnik (kraj):Wynik:4Jennifer Bongardt (Niemcy)92.79 96.58 189.37QLP:Za

Regaty Kwalifikacyjne Kadry PZK w Slalomie Kajakowym

Wcześniej, w zawodach Pucharu Świata w Atenach, olimpijskie kwalifikacje wywalczyli: Grzegorz Wójs, Agnieszka Stanuch i Dariusz Popiela (wszyscy AZS AWF Kraków). W zeszłorocznych mistrzostwach świata w Augsburgu - Krzysztof Bieryt (Start Nowy Sącz) oraz Jarosław Miczek i Wojciech Sekuła (obaj AZS

KAJAKARSTWO GÓRSKIE. Mistrzostwa Polski Seniorów

Mordarski 224,68 (wszyscy AZS AWF Kraków). Kobiety: K1 Małgorzata Milczarek (LKK Drzewica) 226,32, 2. Agnieszka Stanuch (AZS AWF Kraków) 233,95, 3. Natalia Pacierpnik (LKK Drzewica) 241,33.

I międzynarodowe regaty w kajakarstwie górskim

. Grzegorz Polaczyk (Pieniny Szczawnica) i Dariusz Popiela (AZS) popłyną w K-1 juniorów, podobnie Agnieszka Stanuch (AZS). Program zawodów. Sobota: 10.30 - kwalifikacje K-1 M i C-2, seniorzy i juniorzy, 13.30 -kwalifikacje K-1 W i C-1, seniorzy i juniorzy; Niedziela: 11.00 - półfinały C-2, K-1 M, K-1 W i C-1

Pekin w pigułce. Piątek: Złoto i srebro dla Polski!

jednak nie wystarczy, by awansować do dalszej fazy olimpijskiego turnieju? Stanuch piąta  » Zrobiła co mogła. Polska kajakarka górska Agnieszka Stanuch zajęła piąte miejsce w zawodach olimpijskich w konkurencji K1. Kizierowski poza finałem  » Bartosz Kizierowski nie zakwalifikował

Kajakarstwo górskie: Wieczorek poza finałem

na medal. Dwa proste błędy spowodowały, że w finałowym przejeździe nie było również Agnieszki Stanuch, która zajęła 13. miejsce niemal 17 sekund za zwyciężczynią w półfinale (i potem w finale) Słowaczką Eleną Kaliską. - Trochę źle przepłynęłam przez walec, gdzie woda zawija, przytrzymało mnie i tam

Ostatnia szansa w Krakowie

). Wśród pań emocjonująca powinna być rywalizacja dwóch krakowianek - Agnieszki Stanuch (AZS Kraków) i 20-letniej Natalii Pacierpnik (KKK). - To bardzo widowiskowa i nieprzewidywalna dyscyplina. O kolejności czołowej dziesiątki w finale decydują ułamki sekund. Czasem zdarza się tak, że mistrz olimpijski w

Kajakarstwo. Wywalczona kwalifikacja rozluźniła

ze Startu Nowy Sącz, który miał własną publiczność na torze. Niestety w eliminacjach dwa razy dotknął bramki i stracił cztery cenne sekundy. Najlepsza z Polek w K-1 krakowianka Natalia Pacierpnik zajęła 14. miejsce. Gorzej popłynęła Agnieszka Stanuch, która przecież w tej konkurencji wywalczyła

Radwańska, Zawrotniak i Kubica: duma Małopolski

). Tylko na igrzyskach spisała się poniżej możliwości i odpadła już w drugiej rundzie. Na korcie zarobiła 1 mln 170 tys. dolarów. 4. Agnieszka Stanuch - AZS AWF Kraków 29-letnia zawodniczka potwierdziła, że Małopolska kajakarstwem górskim stoi. Po raz drugi startowała w igrzyskach olimpijskich i zanotowała

Sportowe "do chrzanu"

-Janowskiej, ale ona akurat miała pecha (doznała bolesnej kontuzji). Grzegorz Polaczyk siódmy w finale, Agnieszka Stanuch trzynasta w swojej grupie półfinałowej, a nasza dwójka kanadyjkarzy (Paweł Sarna i Marcin Pochwała) ostatnia w półfinale - to dorobek kajakarzy górskich podczas igrzysk w Atenach. 4

Beata Mikołajczyk - prosto z Pekinu

podaje się 3 tony ryżu. Mieszkam w bloku A7, w segmencie 501, w którym znajduje się 6 pokoi. Mieszkam ze swoją partnerką z osady, w kolejnym pokoju Edyta Dzieniszewska z Dorotą Kuczkowską, Małgorzata Chojnacka wraz Agnieszką Stanuch (kajaki górskie). W jedynkach są tyczkarki Monika Pyrek i Ania Rogowska

Pekin w pigułce: Środa trochę lepsza

półfinale » Agnieszka Stanuch awansowała do półfinału zawodów olimpijskich w kajakarstwie górskim. Stanuch w dwóch wyścigach uzyskała czas 202,92 s, co dało jej ósme miejsce w eliminacjach. Stanuch awansowała do półfinału » Olimpijska "Wodna Kostka" po raz kolejny okazała się zbyt

Starty Polaków w środę - podsumowanie

w półfinale. Agnieszka Stanuch zajęła 13. miejsce w półfinale K-1 i nie awansowała do finału. Kolarstwo Dawid Krupa zajął 31. miejsce w wyścigu szosowym na czas, tracąc do zwycięzcy 5.35 min. Sławomir Kohut był ostatnim sklasyfikowanym (37. miejsce), ze stratą 8.48. Nie ukończył jeden zawodnik

Starty Polaków we wtorek

jedynek i awansował do półfinału. Odpadł Krzysztof Supowicz, który w eliminacjach zajął 13. miejsce (217,20). W eliminacjach jedynek kobiet Agnieszka Stanuch zajęła 14. miejsce i awansowała do półfinału. Jeździectwo Po crossie Polska drużyna zajmuje 14. miejsce (ostatnie, z dorobkiem 328,40 punktów

Małopolanie do Aten

), wygrywając zawody testowe na olimpijskim basenie w Atenach. Koronnym dystansem tegorocznego maturzysty jest 200 m motylkiem (na nim wystąpi w Atenach), a także 1500 m stylem dowolnym. Agnieszka Stanuch 25 lat, AZS AWF Kraków. Kajakarstwo uprawia od 1991 r. Największy sukces odniosła w 2002 r. - zajęła piąte

ROK 2004 W MAŁOPOLSKIM SPORCIE

Agnieszka Stanuch, Marcin Pochwała, Paweł Sarna i Grzegorz Polaczyk oraz pływak Paweł Korzeniowski. 8 - Żużlowiec Unii Tarnów Janusz Kołodziej zdobył złoty medal młodzieżowych indywidualnych mistrzostw Polski. 9 - Lekkoatletka Wioletta Frankiewicz-Janowska wypełniła minimum PZLA na igrzyska w Atenach. 11