agnieszka staroń

ma

Staroń wygrywa samochód w Białymstoku

Agnieszka Staroń z Orła Łódź wygrała fiata Pandę w zawodach Polmozbyt Plus Polish Open Kaliber 2008 rozgrywanych w Białymstoku

Chinka pierwszą medalistką XXVIII olimpiady

Chinka Du Li została pierwszą medalistką olimpiady w Atenach, wygrywając strzelanie z karabinka pneumatycznego z 10 metrów. Polka Renata Mauer-Różańska była 9. w eliminacjach i do finału nie awansowała. Druga z Polek Agnieszka Staroń zajęła w eliminacjach 14. miejsce.

Strzelectwo sportowe. Udany start Alicji Ziai

Podczas zawodów międzynarodowych w Berlinie częstochowianka Alicja Ziaja trzykrotnie stawała na podium.

Wlazły znów najlepszy

miejscach uplasowali się: 4. Piotr Kędzia (lekka atletyka, AZS Łódź), 5. Agnieszka Staroń (strzelectwo, Orzeł Łódź), 6. Kinga Polenz (piłka ręczna, Piotrcovia), 7. Aleksandra Urbańczyk (pływanie, Trójka Łódź), 8. Michał Królikowski (rugby, Budowlani Łódź), 9. Jerzy Janowicz (tenis, AZS Łódź) oraz 10. Marcin

Strzelectwo. Ziaja wicemistrzynią Europy

Częstochowianka reprezentowała Polskę w zawodach, które zakończyły się w szwajcarskim Winterthurze. Reprezentacja Polski: Agnieszka Staroń (Orzeł Łódź), Alicja Ziaja (AZS LOK Częstochowa) i Sylwia Bogacka (Gwardia Zielona Góra) w konkurencji karabin pneumatyczny wywalczyła 1187 pkt. Wygrały Niemki

Pekin w pigułce. Czwartek: Otylia bez medalu, siatkarze wspaniali

pary chińskiej He Hanbin/Yu Yang 20:22, 21:23. Dramatyczna porażka polskiego miksta » Sylwia Bogacka i Agnieszka Staroń nie zdołały awansować do finału olimpijskiej rywalizacji w konkurencji strzelania z karabinu w trzech postawach. Polkom do awansu zabrakło niewiele. Bogacka i Staroń poza

Dwa złote medale Renaty Mauer

Dwukrotna mistrzyni olimpijska była faworytką zawodów rozegranych na strzelnicy przy ul. Wodzisławskiej we Wrocławiu, ale zwycięstwa nie przyszły jej łatwo. W piątek, w olimpijskim karabinku sportowym (60 strzałów leżąc) nasza mistrzyni uzyskała 593 punkty. Tyle samo uzyskała też Agnieszka Staroń z

Mauer w sobotę: ogromny pech

o dzisiejszym dniu i przygotować się na środę - zapowiada Mauer. Druga z Polek, Agnieszka Staroń zajęła 14. miejsce. W eliminacjach udział wzięły 44 zawodniczki, osiem najlepszych awansowało do finału.

Strzelectow: Alicja Ziaja mistrzynią Polski!

doszło do mnie, że jestem najlepsza - mówi częstochowianka. Ziaja uzyskała rezultat 398,8 pkt., a srebrna medalistka Agata Hotarska z warszawskiej Legii była od niej gorsza jedynie o 0,1 punktu. Trzecie miejsce przypadło Agnieszce Staroń z Orła Łódź, a dopiero czwarta była Mauer-Różańska. - Pojedynek

Londyn 2012. Adam Kszczot, nasz olimpijski faworyt. Dotknie londyńskiego nieba?

polskich sportsmenek), Kamil Budziejewski, którzy wystąpią w sztafetach, a także Grzegorz Fijałek z łódzkiego SMS-u w siatkówce plażowej oraz Agnieszka Nagay z Orła w strzelectwie z karabinka sportowego. Dla 31-letniej zawodniczki, którą kibice bardziej kojarzą z panieńskiego nazwiska Staroń, będą to już

Jacek Dobrzyński - sokole oko z Łodzi

olimpiadę w sportach indywidualnych. W ciągu ostatniego półrocza na podium mistrzostw Europy stanęło trzech łódzkich sportowców. Wszyscy są młodzi i za trzy lata na igrzyskach w Pekinie powinni osiągnąć optymalną formę. Łukasz Góral, 25 lat - brązowy medalista w zapasach Agnieszka Staroń, 24 lata

Sport w skrócie

Konrad Gawłowski (Kielce) i Michał Kaczmarzyk (Skarżysko). Pierwsze miejsce wśród dziewcząt wywalczyła Agnieszka Nowak (Skarżysko), druga była Dominika Kurczyńska, a trzecia Milena Staroń (obie Kielce). Zawody odbyły się na kortach przy ul. Prostej w Kielcach. Startowało prawie trzydziestu tenisistów, z

Mauer po pierwszej porażce: strzelało mi się dobrze

ostatniej serii. Zwyciężyła Chinka Du Li i to ona jako pierwszy sportowiec w Atenach odebrała medal z rąk szefa MKOl Jacques'a Rogge'a. Agnieszka Staroń z 394 pkt. była 14. W środę Mauer wystartuje w konkurencji karabinek sportowy 3x20 strzałów z trzech postaw. W Sydney po niepowodzeniu pierwszego dnia

Wojciech Knapik startuje na olimpiadzie

mistrzostwo świata juniorów i Europy w drużynie oraz srebro ME juniorów indywidualnie. Dość powiedzieć, że na południu kontynentu Polskę reprezentuje tylko pięciu zawodników. Oprócz zawodnika Zawiszy jeszcze Renata Mauer-Różańska (Śląsk Wrocław), Sylwia Bogacka (Gwardia Zielona Góra), Agnieszka Staroń (Orzeł

Sportowy rok 2007

Birmingham w sztafecie 4x400 m * W wieku 68 lat zmarła wybitna łódzka trenerka łyżwiarstwa figurowego Maria Olszewska-Lelonkiewicz. * Bezbramkowym remisem zakończyły się 52 pierwszoligowe derby Łodzi. * Agnieszka Staroń (Orzeł Łódź) wywalczyła czwarte miejsce na mistrzostwach Europy w strzelaniu z karabinka

Podsumowanie 2004 roku w łódzkim sporcie

rozmawiali z sześcioma zawodnikami. W kręgu zainteresowań są: Grzegorz Musiał (GKM Grudziądz), Paweł Baran (Unia Tarnów), Adam Czechowicz, Sławomir Dudek (Kolejarz Opole), Marek Nawrot i Jarosław Jankowski (Unia Leszno). Agnieszka Staroń z Orła Łódź wygrała zawody w strzelaniu z broni pneumatycznej