agnieszka skowronek

Hanna Urbaniak

Koszykówka kobiet. Gwiazda reprezentacji Polski wraca do Poznania!

Gwiazda reprezentacji Polski koszykarek Agnieszka Skobel, po latach gry w najlepszych polskich klubach, znów będzie zawodniczką beniaminka ekstraklasy JTC MUKS Poznań, którego jest wychowanką.

Koszykówka kobiet. Porażka MUKS Poznań w meczu na dnie tabeli

Koszykarki MUKS Poznań przegrały z MKK Siedlce 67:74 w meczu dwóch najsłabszych drużyn kobiecej ekstraklasy.

Koszykówka. Falstart MUKS Poznań na inaugurację Tauron Basket Ligi

Koszykarki MUKS Poznań wysoko przegrały z Artego Bydgoszcz 53:96 w pierwszym meczu po powrocie do ekstraklasy.

Koszykówka. Dwunasta porażka MUKS Poznań, tragiczna skuteczność Kaczmarczyk

, Katarzyna Dźwigalska 2, Natalia Sobek 2. JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań: Reene Taylor 17, Agnieszka Skobel 16, Barbara Skowronek 8, Aleksandra Dziwińska 3, Żaneta Durak 2, Agnieszka Kaczmarczyk 1, Sylwia Siemienas 0, Zuzanna Puc 0, Julia Drop 0, Magdalena Idziorek 0.

Wisła Can-Pack kończy rok zwycięstwem

Facebook? » | A może Twitter? » Krakowianki od początku dominowały na parkiecie. Już po niecałych czterech minutach prowadziły 10:0 po akcjach Cristiny Ouviny, Yvonne Turner, Agnieszki Szott-Hejmej i Małgorzaty Misiuk. Dopiero wtedy pierwsze punkty dla gospodyń

Basket Liga Kobiet. MUKS Poznań pod nową nazwą rozgromiony we własnej hali.

- Artego Bydgoszcz 52:84 Kwarty: 14:21, 16:19, 13:29, 9:15 JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań: Agnieszka Skobel 15, Reene Taylor 13, Barbara Skowronek 6, Julia Drop 5, Magdalena Idziorek 5, Aleksandra Dziwińska 2, Żaneta Durak 2, Sylwia Siemienas 2, Zuzanna Puc 2, Patrycja Klatt 0, Agnieszka Kaczmarczyk 0

Koszykarki MUKS Poznań przerwały serię porażek. Najwyższa wygrana w sezonie i to na wyjeździe!

16, Agnieszka Skobel 10, Barbara Skowronek 9, Magdalena Idziorek 9, Żaneta Durak 4, Julia Drop 2, Aleksandra Dziwińska 2, Patrycja Klatt 0, Sylwia Siemienas 0.

Ekstraklasa koszykarek. MUKS Poznań po raz pierwszy zwycięża na wyjeździe

8, Damika Martinez 8, Magdalena Koperwas 3, Magdalena Parysek 2, Agnieszka Makowska 0. MUKS Poznań: Reene Taylor 25, Magdalena Idziorek 10, Agnieszka Skobel 8, Sylwia Siemienas 7, Klaudia Gertchen 6, Żaneta Durak 5, Barbara Skowronek 3, Julia Drop 3, Agnieszka Kaczmarczyk 3, Patrycja Klatt 0.

Basket Liga Kobiet. Minimalna porażka MUKS Poznań

Niedzielska 3, Aleksandra Kaja 1, Katarzyna Kenig 0. JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań: Agnieszka Kaczmarczyk 17, Agnieszka Skobel 13, Julia Drop 13, Żaneta Durak 5, Zuzanna Puc 5, Sylwia Siemienas 4, Aleksandra Dziwińska 2, Barbara Skowronek 2, Klaudia Gertchen 0, Karolina Olszewska 0, Magdalena Idziorek 0.

Basket Liga Kobiet. Jedenasta porażka MUKS Poznań

Podgórna 2, Amalia Rembiszewska 2, Magda Bibrzycka 0, Marta Marcinkowska 0. JTC Pomarańczarnia MUKS Poznań: Agnieszka Skobel 11, Magdalena Idziorek 9, Agnieszka Kaczmarczyk 8, Barbara Skowronek 6, Julia Drop 5, Aleksandra Dziwińska 2, Żaneta Durak 2, Sylwia Siemienas 2, Zuzanna Puc 2, Klaudia Gertchen 0.

Ekstraklasa koszykarek. MUKS Poznań zbity na własnym parkiecie

trzecią rzutów. JTS MUKS Poznań - Energa Toruń 38:84 Kwarty: 10:25, 11:25, 8:15, 9:19 JTS MUKS Poznań: Agnieszka Kaczmarczyk 11, Barbara Skowronek 8, Żaneta Durak 7, Agnieszka Skobel 6, Zuzanna Puc 4, Karolina Olszewska 2, Patrycja Klatt 0, Aleksandra Dziwińska 0, Sylwia Siemienas 0, Magdalena Idziorek

Koszykówka. Niesamowita porażka MUKS Poznań w ekstraklasie [GALERIA ZDJĘĆ]

23, Cierra Robertson-Warren 13, Magdalena Radwan 10, Agnieszka Skobel 9, Barbara Skowronek 8, Agnieszka Kaczmarczyk 8, Julia Drop 4, Żaneta Durak 3, Aleksandra Dziwińska 0, Zuzanna Puc 0, Magdalena Idziorek 0. Basket Gdynia: Tatiana Troina 24, Agnieszka Bibrzycka 21, Wilson Shawnice 13, Jelena

MUKS Poznań rozbity w meczu na dnie ekstraklasy koszykarek

Przed tą kolejką łodzianki miały na koncie tylko jedno zwycięstwo w sezonie (podobnie jak MKK Siedlce), a zespół MUKS tylko o jedną wygraną więcej. Pojedynek w Poznaniu lepiej rozpoczął zespół gospodarzy, który po celnym rzucie za trzy punkty Żanety Durak i trafionym wolnym Agnieszki Kaczmarzyk

Jest pierwsze zwycięstwo koszykarek MUKS Poznań [ZDJĘCIA]

Gorzów Wlkp. 75:69 kwarty: 25:16, 16:16, 17:19, 17:18 MUKS Poznań: Cierra Robertson-Warren 19, Agnieszka Skobel 16, Reene Taylor 14, Żaneta Durak 9, Barbara Skowronek 8, Aleksandra Dziwińska 3, Julia Drop 3, Magdalena Idziorek 3, Zuzanna Puc 0, Sylwia Siemienas 0. KSSSE AZS PWSZ Gorzów: Angel Goodrich

Koszykówka. Wysokie zwycięstwo Ślęzy Wrocław nad drużyną z Poznania

zaliczyła aż dziewięć asyst. Najwięcej zbiórek we wrocławskim zespole miała Agnieszka Kaczmarczyk - 11. To był jej debiut w Ślęzie, który okrasiła także dziewięcioma punktami. Ślęza wygrała w Poznaniu 87:48. Po meczu trener wrocławianek Algirdas Paulauskas mówił: - Wiedzieliśmy, że rywalki przystąpią do

Koszykarki MUKS Poznań przegrały we własnej hali. Nie pomógł fenomenalny występ Renee Taylor

tylko 19). MUKS Poznań - MKS Polkowice 74:81 kwarty: 17:16, 20:25, 24:17, 13:23 MUKS Poznań: Reene Taylor 40, Agnieszka Skobel 12, Żaneta Durak 6, Sylwia Siemienas 6, Julia Drop 3, Magdalena Idziorek 3, Aleksandra Dziwińska 2, Cierra Robertson-Warren 2, Barbara Skowronek 0, Agnieszka Kaczmarczyk 0

Zaczęły półfinały od wygranej. MKS Selgros ograł Start Elbląg [zdjęcia]

- Lisewska 9, Waga 4, Balsam 3, Jędrzejczyk 3, Dankowska 2, Andrzejewska 1, Kwiecińska 1, Matuszczyk 1, Muchocka 1, Gerej, Szopińska, Świerżewska. Kary: MKS Selgros - 8 min, Start - 6 min. Sędziowały: Joanna Brehmer i Agnieszka Skowronek (Katowice) Stan rywalizacji 1-0 dla MKS Selgros.

MUKS Poznań znów mistrzem Polski!

, Paulina Nowicka, Agnieszka Skobel, Barbara Skowronek, Iwona Szarzyńska, Karolina Wojcieszak. Trenerka: Iwona Jabłońska.

MKS Selgros ograł Start i awansował do Final Four Pucharu Polski

3, Dankowska 2, Muchocka 2, Szopińska 1, Gerej, Hawryszko, Waga. Kary: MKS Selgros - 6 min, Start - 2 min. Sędziowały: Joanna Brehmer, Agnieszka Skowronek z Katowic

Klęska Poznań City Center AZS w Siedlcach. Awans pod znakiem zapytania

, zdeterminowane i agresywne, bowiem porażka w sobotę 29 marca przekreśla awans do Basket Ligi Kobiet. MKK Siedlce - Poznań City Center AZS 70:47 Kwarty: 21:7, 15:14, 14:10, 20:16 Punkty dla Poznań City Center AZS: Kinga Woźniak 11, Żaneta Durak 11, Daria Marciniak 6, Magdalena Idziorek 5, Barbara Skowronek 5

Gwardia Opole rozgromiła wicelidera Miedź Legnica! [ZDJĘCIA]

, spotkanie sędziowały - co rzadkie w męskiej piłce ręcznej - panie, międzynarodowe sędzie Joanna Brehmer i Agnieszka Skowronek, które, tak jak zespół gospodarzy, spisywały się bardzo dobrze. Gwardia Opole - Siódemka Miedź Legnica 35:16 (18:9) Gwardia: Malcher, Buchcic - Lasoń 7, Trojanowski 5, Swat 4

MUKS Poznań, Poznań City Center, Lider Swarzędz i Ostrovia wygrały swoje mecze w pierwszej lidze

, Elżbieta Giedrojć 7,Karolina Budeń 5, Maria Adamczak, Kinga Banach, Agata Siwińska, Paulina Adamowicz, Joanna Rzeszutek. AZS Politechnika Korona Kraków: Agnieszka Krzywoń 17, Agata Rafałowicz 9, Joanna Grymek 6, Aleksandra Teklińska 5, Katarzyna Homoncik 4, Olga Kossmann 4, Katarzyna Pasek 2. MUKS Poznań

Mistrzynie Polski wygrały, choć początek był trudny

4, Wiertelak 3, Tomczyk 1. MKS: Gawlik. Dzhukeva - Małek 7, Majerek 4, Szarawaga 4, Nestsiaruk 4, Wojtas 3, Kozimur 3, Konsur 2, Wojdat 2, Gęga 2, Syncerz 2, Rola 1, Skrzyniarz 1, Mihdaliova. Kary: KPR - 8 min., MKS - 14 min. Sędziowały: Joanna Brehmer i Agnieszka Skowronek (Śląski ZPR)

Dwie towarzyskie przegrane z beniaminkiem. "Wyniki nieważne, liczy się granie" [ZDJĘCIA]

w akcji zobaczyliśmy m.in. bardzo dobre znajome, lubiane w Gorzowie - Agnieszkę Kaczmarczyk i Agnieszkę Skobel. Obie grały u rywalek pierwsze skrzypce i po transferze do MUKS z ekipy mistrza Polski Wisły Kraków, są dla beniaminka wielkim wzmocnieniem. Zresztą MUKS ma naprawdę ciekawy skład, korzysta

Lepszy z beniaminków

Poznanianki nie mogły wygrać, bo na przyzwoitym poziomie w ich składzie zagrała tylko Agnieszka Skobel. To po jej akcjach MUKS doprowadził do stanu 24:26 w 16 min - połowa punktów poznanianek była zresztą w tym momencie dziełem Skobel. ROW zdobył wtedy 9 pkt z rzędu, a w drugiej połowie kontrolował

Nie chce się wierzyć, że akademiczki przegrywają już takie mecze [ZDJĘCIA]

Gorzów.sport.pl i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku! Agnieszkę Kaczmarczyk wolelibyśmy mieć zawsze po naszej stronie. Pamiętamy ją, gdy wspierała gorzowską drużynę w pięknych, medalowych latach. Dziś musiała zostać na ławce rezerwowych. - Jeszcze przed środowym meczem z

Świetna skuteczność Vive w Mielcu. 83 procent do przerwy

- Lijewski 7, Tomczak 7, Stojković 5 (1), Bielecki 4, Jachlewski 4, Zorman 3, Tkaczyk 3, Jurecki 3, Mazur 1, Musa 1, Grabarczyk 1. Kary: 2 minuty. Sędziowały: Joanna Brehmer i Agnieszka Skowronek (Katowice). Przebieg - I połowa: 0:1, 2:1, 2:4, 3:4, 3:6, 4:6, 4:8, 6:8, 6:10, 8:10, 8:11, 9:11, 9:12, 10:12, 10

Triumf Petry. Narodziła się nowa tradycja [FOTO, WIDEO]

sędziowska: Joanna Brehmer - Agnieszka Skowronek. Razem sędziują mecze nie tylko halowej, ale także plażowej odmiany piłki ręcznej już od 15 lat. Często były wyznaczane przez władze Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej do prowadzenia spotkań z okazji World Games, a także finałów mistrzostw Europy czy świata

MUKS znów mistrzem Polski

:61 z Wisłą Kraków, 87:79 z VBW GTK Gdynia i 94:74 z SKS 12 Warszawa. MUKS musiał sobie radzić bez swojej podstawowej środkowej Barbary Skowronek - rozchorowała się i w sumie zagrała tylko w dwóch spotkaniach. W półfinale poznanianki pokonały Lidera Pruszków 80:67, a w finale zmierzyły się z Koroną

Jest szesnaste złoto dla Lublina! Nasze dziewczyny znowu na tronie!

-Olchawa 10, Byzdra 9, Jelić 3, Pałgan 2, Bader 1, Załęczna 1, Paluch, Jochymek, Pielesz. SPR: Gawlik, Czarna - Wojtas 11, Małek 5, Kocela 3, Nestsiaruk 3, Majerek 2, Stasiak 2, Danielczuk 1, Wilczek. Kary: Zagłębie 12 min. SPR 10min. Sędziowali: Joanna Brehmer (Mikołów) i Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska

MUKS w finale koszykarek, Pyra w ósemce

Obie poznańskie ekipy bronią tytułów z zeszłego roku. MUKS jest o krok od tego - wczoraj pokonał głównego rywala, VBW Gdynia. Poznanianki w 15 min przegrywały 19:29, ale zdobyły 13 pkt z rzędu. Klasą dla siebie była Agnieszka Skobel - zdobyła 25 pkt, miała 11 zbiórek i 9 przechwytów. VBW GTK Gdynia

Soczi 2014 i Ekstraklasa. Rozkład dnia Sport.pl. Kolejna szansa biathlonistek

Rotterdamie Jerzy Janowicz zmierzy się z siódmą rakietą świata, Czechem Tomasem Berdychem. ok. 18 Agnieszka Radwańska w ćwierćfinale turnieju w Doha zmierzy się z Belgijką Yaniną Wickmayer (WTA 72). 18. Ekstraklasa: Podbeskidzie - Widzew. Po zimowej przerwie wraca piłkarska Ekstraklasa. W pierwszym meczu

Słaby występ śląskich lekkoatletów na halowych mistrzostwach Polski

szybko wystartował, chyba przeliczył się z siłami. Źle rozegrał bieg taktycznie - wyjaśnia Ryszard Skowronek, szef ekipy katowickich akademików. Zdaniem trenera Skowronka poniżej oczekiwań wypadli też Radosław Struzik w skoku wzwyż, Mateusz Parlicki w trójskoku i Agnieszka Falasa w pięcioboju. Zdziwienie

US Open. Federer kontra Djoković w finale? Niekoniecznie

tygodnie temu w singlu, została już tylko szóstka zawodników (czterech mężczyzn i dwie kobiety). Poczucie schyłkowości i nieuchronnego przemijania spotęgowały dwa beznadziejne piątkowe półfinały kobiet. Najpierw słońce zmogło Chinkę Shuai Peng, pogromczynię Agnieszki Radwańskiej, która w meczu z Karoliną

Skład i dane MUKS Poznań

nr 10 Paulina Antczak skrzydłowa 17 lat 192 cm nr 11 Agnieszka Skobel obrońca 18 lat 180 cm

KSS: 50 zamiast 150 proc.

, Kobzar 1 (1), Szwed 1, Lipska 1. Kary: 8 minut. Sędziowały: Agnieszka Skowronek i Joanna Brehmer (obie Katowice). Widzów: 400. Przebieg - I połowa: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:4, 4:5, 5:5, 5:7, 6:7, 6:10, 7:10, 7:11, 9:11, 9:13, 10:13, 10:15, 11:15, 11:20, 12:20. II połowa: 12:21, 15:21, 15:23

MUKS w półfinale, Olimpia odpadła

MUKS musiał wygrać z Basketem Bydgoszcz, by już przed czwartkowym, ostatnim meczem w grupie być pewnym awansu do półfinału. W 34. min poznanianki prowadziły już 73:55, choć od dwóch minut grały bez swojej gwiazdy Agnieszki Skobel, która popełniła pięć fauli. Wcześniej zdobyła jednak aż 26 pkt

Prawdziwa bomba z Afryki

Agnieszka Skobel, Żaneta Durak, Okeisha Howard czy Ilona Mądra. Antczak powinna być zawodniczką pewną występów w podstawowej piątce - to z uwagi na przepis, który wymaga dwóch Polek stale na boisku. Drugą będzie raczej Aleksandra Jabłońska, która wznowiła treningi po przerwie macierzyńskiej. - Jest jednak

Zobacz największe wpadki sędziowskie w naszym sporcie

piłce ręcznej zdarza się niezwykle rzadko) to po jego zakończeniu robiły sobie zdjęcia z kibicami i zawodnikami drużyny przyjezdnej, która to spotkanie wygrała. Co ważne, para sędziowska Joanna Brehmer i Agnieszka Skowronek to eksportowe polskie sędzie, które prowadzą mecze nawet w europejskich

18-latka wygrała mecz dla MUKS Poznań

jednak zespołowo i skutecznie - w 7. min było już 19:8 dla Jeleniej Góry. Poznanianki, o dziwo, tak samo często decydowały się na rzuty z dystansu, jak i za 2 pkt. Dopiero po jakimś czasie zaczęły trafiać. Kolejne rzuty za 3 pkt oddały Katarzyna Rezler, Agnieszka Skobel i Żaneta Durak i już po pierwszej

Zmienił się opiekun drużyny i MUKS jest rewelacją ligi

Pabianicach z PTK. Jeśli poznanianki wygrają, sezon się zakończy. PTK straci bowiem nawet teoretyczne szanse na utrzymanie się w lidze. A poznanianki zakończą rozgrywki na dziewiątej pozycji, o miejsce lepszej niż rok temu. - Gdyby w zespole zostały Agnieszka Skobel i Żaneta Durak, to już teraz byłybyśmy w

To są przyszłe reprezentantki Polski

MUKS po raz pierwszy był faworytem i nie zawiódł. Po raz pierwszy w meczu ligowym wystąpiły także Barbara Skowronek, Adrianna Najtkowska i Paulina Furmańczak. Ta pierwsza zdobyła też swoje pierwsze punkty w ekstraklasie. No i po raz pierwszy MUKS był bliski osiągnięcia granicy stu punktów, co u

Muks przegrał, choć do końca dzielnie walczył

miejsca. MUKS od pięciu lat wychowuje koszykarki, które teraz mają szansę gry w ekstraklasie. Takie zawodniczki, jak Agnieszka Skobel, Żaneta Durak czy Paulina Antczak pokazały, że nie boją się rywalizacji z najlepszymi. Owszem, w 4. min zagraniczne gwiazdy Lotosu wspomagane przez Magdalenę Leciejewską

Lekcja koszykówki, która musiała bardzo boleć

. Może poza zespołem z Gdyni, z którym MUKS zagra w niedzielę. I niewykluczone, że później także w meczu decydującym o złocie, bo to dwie najlepsze drużyny w tej kategorii wiekowej. A MUKS o niczym innym nie myśli, jak o złocie - dlatego ściągnął do swojej drużyny dwie wychowanki: Agnieszkę Skobel i

Nowy rekord Biegu Rzeźnika. Hercog i Świerc niepokonani

skorzystać ze wskazówek Piotrka i Marcina - o lepszych belfrów naprawdę ciężko, o czym świadczy ich kosmiczny czas - dodał Szcześniewski. Mimo że zwycięzcom jest zwykle łatwiej, Marcin Świerc nie był skowronkiem na mecie. Dopiero po kąpieli w lodowatym strumieniu, masażu i opadnięciu całego stresu, na jego

Play-off: SPR gromi Piotrcovię

, Strzałkowska, Jezierska, Gajęcka, Mijas. Kary: SPR - 6, Piotrcovia - 8 min. Sędziowały: Joanna Brehmer (Mikołów) i Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska). Widzów: 1000 Wyniki pozostałych spotkań ćwierćfinałowych Dablex AZS AWFiS - Zgoda Ruda Śląska 31:21 Łączpol Gdynia - AZS Politechnika Koszalińska 19:26

Komu jest trudno powiedzieć "Leszno"

dystansu trafiła Krysiewicz, po chwili kolejne punkty dołożyła Agnieszka Budnik i szybko zrobiło się ponad 10 pkt przewagi lesznianek. - Jeszcze w pierwszej połowie staraliśmy się grać agresywnie, później zaś Leszno grało tak, jak chciało - mówiła rozgrywająca MUKS Okeisha Howard, choć wypowiedzenie słowa

Bez rozgrywającej ani rusz

Wśród poznańskich akademiczek tylko dwie koszykarki zagrały na bardzo dobrym poziomie - Joanna Walich (29 pkt i 15 zbiórek) oraz Agnieszka Skobel (14 pkt i 15 zbiórek). Obie walczyły, Skobel często rzucała się po piłkę na parkiet, ale bez wsparcia z obwodu niewiele były w stanie zrobić. W AZS nie

KSS: koncert skuteczności do przerwy

- 59. minuta za niesportowe zachowanie). Sędziowały: Joanna Brehmer (Tychy) i Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska). Widzów: 100. Przebieg - I połowa: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3, 4:3, 4:4, 6:4, 6:5, 8:5, 8:7, 11:7, 11:9, 14:9, 14:11, 15:11, 15:13, 17:13, 17:15, 18:15, 18:17, 20:17. II połowa: 23:17, 23

Wysoka porażka KSS-u. Nie był zespołem

, Wiekiera - Rosińska 6, Pokrzywka 4, Abramauskaite 3, Muchocka 2, Kot 2, Osiak 2, Gedroit 2, Olejarczyk, Słoma. Kary: 12 minut (czerwona kartka: Gedroit, 49. gradacja kar). Sędziowały: Joanna Brener (Tychy) i Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska). Widzów: 250. Przebieg - I połowa: 1:3, 4:3, 5:6, 6:7, 7:7

MUKS coraz młodszy

nadzieję, że procentować będzie doświadczenie zdobyte na międzynarodowych arenach w reprezentacji Polski. Wtedy Jabłońscy mieli na myśli głównie Agnieszkę Skobel, Żanetę Durak i Paulinę Antczak. Dwie pierwsze już opuściły MUKS - jako nastolatki dały sobie radę w PLKK i inne kluby zaproponowały im lepsze

Mistrzynie Polski SPR Asseco BS są już liderem

, Wańczyk 1, Kaźmierczak, Rulak. SPR Asseco BS: Chemicz, Pierzchała - Włodek 11, Majerek 8, D. Malczewska 4, E. Malczewska 4, Duran 3, Łabul 3, Repelewska 3, Rukaite 3, Damięcka 2, Wolska 2, Rola 1, Tyda 1. Kary: AZS AWF - 8 min, SPR Asseco BS - 6 min. Sędziowały: Agnieszka Skowronek i Joanna Brehmer

Ekstraklasa piłkarek ręcznych: KSS znów gorszy od Vistalu

- Koniuszaniec 8, Szwed 6, Sulżycka 6, Kulwińska 5, Głowińska 3, Jędrzejczyk 3, Białek 2, Szott 1, Stachowska 1. Kary: 8 minut. Sędziowały: Joanna Brehmer i Agnieszka Skowronek (Katowice). Widzów: 300. Przebieg - I połowa: 0:1, 2:1, 2:6, 3:6, 3:8, 4:8, 4:10, 5:10, 5:12, 6:12, 6:14, 7:14, 7:16, 9:16, 9:22

Starcie beniaminków dla rywalek KSS Kielce

, Ziółkowska. Kary: 10 minut. KSS: Kawka, Wiekiera - Pokrzywka 3 (1), Rosińska 3, Gedroit 2, Słoma 2, Kot 2, Porębska 2, Nowak 1, Dziedzic 1, Osiak 1, Młynarczyk, Muchocka. Kary: 8 minut. Sędziowały: Joanna Brehmer (Ruda Śląska) i Agnieszka Skowronek (Tychy). Widzów: 250. Przebieg - I połowa: 0:2, 10

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Piotrkowianin Kiper - Vive Kielce 18:32 (9:17)

, Anuszewski 2, Kuchczyński 2, Jeżewski 2, Michał Kubiec 1, J. Sieczka 1, Zydroń 1, Widzów 300. Sędziowali Agnieszka Skowronek i Joanna Brechmer (Katowice). Kary: 6. i 14. minut. Przebieg: 1:3, 3:6, 4:11, 8:15, 9:17. II połowa: 11:19, 12:21, 14:23, 15:25, 18:28, 18:32.

MUKS Poznań został bez trenera

niemrawo. Odbiło się to, oczywiście, na wyniku - MUKS wygrywał 4:0, później 13:7. Trenerka Inei-AZS Katarzyna Dydek już w 4. min musiała poprosić o przerwę. Efekty przyszły szybko - po akcjach Agnieszki Skobel, Joanny Walich, Moniki Sibory i Natalii Mrozińskiej akademiczki wygrywały 15:13. Jeszcze za 3 pkt

VITARAL JELFA JELENIA GÓRA - KOLPORTER KIELCE 29:24 (12:10)

, Wypych 4, Duran, Dyba, Jędrzejczak, Stefanowska, Buchcic, Szafulska Kolporter: Sadura, K. Rębosz - Swatko 10, Dworaczyk 6, Sęktas 4, Hołowaty 2, Czaplińska 1, Rolak 1, Radwańska, D. Rębosz Sędziowały: Joanna Kaczorowska i Agnieszka Skowronek (Katowice). Kary: 6 i 12 minut Widzów: ok. 700 Przebieg meczu

Kto będzie rywalizować o tytuł króla strzelców Poznania?

Paweł, Mentel Daniel, Mielcarek Karol, Misiorny Krystian, Miszczuk Zbigniew, Mleczak Tomasz, Morasik Zbigniew, Morgowicz Mateusz, Mróz Agnieszka, Muszyński Łukasz; Napierała Sławomir, Nitschke Jarosław, Nogaj Adam, Nosal Bartosz, Nowicki Jacek, Nyka Paweł; Ostrowski Jędrzej; Paprzycki Tomasz, Pawłowski

Łyżwiarze, żużlowcy, wioślarze i inni. Co ich łączy?

Bartkiewicz, Rafał Rynkowski, Patryk Pokwicki, Marcin Gołaś (TKK Pacific) - kolarstwo; Dominik Reszka (Olimpia Grudziądz), Sandra Czerwińska (Promień Kowalewo), Wojciech Delimata (MKL Toruń) - lekkoatletyka; Ewa Gierszewska, Karolina Laskowska, Agnieszka Sikorska, Joanna Sobczak, Marta Wiśniewska (Budowlani

MUKS był blisko, ale jednak przegrał

w rzutach z dystansu. O ile wcześniej poznanianki miały w tym elemencie aż 50- proc. skuteczności (6 celnych na 12 oddanych), to w końcówce pudłowały w ten sposób Martyuna Mićków, Agnieszka Skobel i Okeisha Howard. Skobel (13 pkt i 10 zbiórek) i Howard (15 pkt, 4 przechwyty) mogą jednak to spotkanie

Derby dla bardziej doświadczonych

było za mało na AZS. Mocno przeziębiona Monika Sibora odebrała chęć do gry wschodzącej gwieździe MUKS, czyli Agnieszce Skobel. Paulina Antczak traciła piłkę za piłką. Bezradna Ilona Mądra decydowała się nawet na rzuty z 7 m, bo podanie do którejkolwiek z koleżanek oznaczało stratę. Jabłońska

CCC Polkowice - Wisłą Kraków 65:69

Małaszewska oraz Dorota Arodź, które przez większą część meczu ciągnęły wynik. W ekipie MUKS-u nie do zatrzymania była Agnieszka Skobel, która zakończyła mecz z dorobkiem 30 punktów. To jej punkty w końcówce przesądziły o zwycięstwie poznańskiej ekipy. - Mimo porażki jestem zadowolony

Kolporter Kielce - Gościbia Sułkowice 28:19 (17:8)

: Główczak, Rusek - Gawłowicz 5 (1), Podoba 4, Konieczkowicz 2, Norek 2, I. Artsiomenka 2, Barykiewicz 2, Nędza 2, Kowalcze, Ślusarz. Sędziowały: Joanna Kaczorowska i Agnieszka Skowronek (Katowice). Kary: 4 i 2 minuty. Widzów ok. 400 Przebieg meczu: I połowa: 6:0, 7:2, 8:3, 12:5, 17:5; II połowa: 18:11, 20

Gdy kosze wciągają piłkę...

, gdyby nie Krysiewicz. Na 3 s przed końcem drugiej kwarty Agnieszka Skobel wyprowadziła poznanianki na prowadzenie 46:45. Piłkę dostała jednak Krysiewicz, zrobiła kilka kroków i metr przed środkową linią boiska rzuciła w kierunku poznańskiego kosza - piłka do niego wpadła. - Ćwiczę takie rzuty na

Wisła Płock - Miedź Legnica 34:28 (14:15)

min. Sędziowały: Agnieszka Skowronek (Ruda Śląska) i Joanna Brener (Mikołów). Widzów ok. 250. W drugim rozegranym awansem meczu 6. kolejki MMTS Kwidzyn przegrał u siebie z Vive Kielce 28:32 (10:17). W tymczasowej tabeli Vive prowadzi z 12 pkt na koncie. Wisła awansowała na 2. miejsce i ma obecnie 9

Oszołomstwo nie popłaca

do ósemki - mówiła trenerka MUKS Iwona Jabłońska. MUKS Poznań - Cukierki Odra Brzeg 81:64 Kwarty: 25:16, 20:17, 20:15, 16:16. MUKS: Mądra 18 (2x3), Skobel 16, Durak 14, Antczak 9 (1x3), Howard 6 oraz Rezler 8, Nieznalska 7, Najtkowska 2, Mićków 0, Skowronek 0. Cukierki: Sanders 19, Daniel 15 (1x3