agnieszka lehman

Michał Białoński

Dalin Myślenice - Winiary Kalisz 3:2

Ambicję i waleczność przeciwstawiły mistrzyniom Polski siatkarki Dalinu. I to wystarczyło, by wygrać po pięciosetowym horrorze. Wygrana z Winiarami to największy dotychczasowy sukces podopiecznych Jerzego Bicza

SIATKÓWKA. Seria A kobiet: Dalin - Winiary 3:2!

Ambicja i waleczność nie zna granic - takie wnioski można wysnuć po sobotnim starciu debiutujących w ekstraklasie myśleniczanek z mistrzyniami Polski. Pięciosetowy horror zakończony zdobyciem kompletu punktów to największy dotychczasowy sukces podopiecznych Jerzego Bicza.

Siatkówka: rusza kobieca seria A

Siedem nowych siatkarek, w tym reprezentantka Polski Joanna Mirek, zasiliło zespół z Muszyny, który w poprzednim sezonie zajął siódme miejsce w serii A. Beniaminek Dalin Myślenice chce za wszelką cenę utrzymać się w lidze.

Piast zagra z Wisłą w Krakowie

- Teraz jednak to już nie ta sama Wisła. Odeszły z niej trzy podstawowe siatkarki: Ewa Ślusarz, Agnieszka Lehman-Dybała i Izabela Rutkowska. Nie wiadomo, czy w Piaście zagra mająca problemy z kolanem Monika Bryczkowska. Zawodniczka deklaruje chęć wyjazdu, trener się waha - w podjęciu decyzji ma pomóc

Dalin Myślenice - Stal Mielec 2:3 w serii A siatkarek

Agnieszka (Lehman-Dybała) psuje zagrywkę, chociaż jej serwisy nie są ryzykowne, po niej któraś z dziewcząt robi to samo - krytykował. Faktycznie, po gładko przegranym pierwszym secie (Dalin prowadził 5:2, lecz później nie radził sobie z atakiem i przyjęciem zagrywki - mielczanki odskoczyły na 20:16), w

Siatkówka. Seria A: Dalin Myślenice - Muszynianka 3:2

zaczęły tak, jakby chciały nie tylko pokonać rywalki, ale je... rozszarpać. Wychodziło im wszystko: ataki ze skrzydła, z drugiej linii, bloki i ofiarne interwencje w obronie. Agnieszka Lehman-Dybała czarowała zagrywką (zaczęła przy stanie 12:7, skończyła przy 22:8). Przyjezdne były bezradne. Niedawna

Łatwe zwycięstwo siatkarek Nafty Piła

każdej partii Piasecki wpuszczał na boisko także Katarzynę Skorupę. Były to zwykle podwójne zmiany: razem z Bełcik schodziła Eleonora Staniszewska, a ze Skorupą pojawiała się na parkiecie Agnieszka Orłowska. Mieliśmy wreszcie w sobotę ligowy debiut: po raz pierwszy w karierze w meczu serii A wystąpiła

Siatkówka Seria A kobiet: Dalin Myślenice - Gedania Gdańsk 3:1

do zagrywki podchodziły myśleniczanki. Prawie żadna z nich w decydującym momencie nie skuła się. Wręcz przeciwnie - serwisy były mocne (zwłaszcza Wrzesińskiej i Kosek), a przynajmniej bite fałszem (celowały w takich Agnieszka Lehman-Dybała i Dorota Ściurka). Zresztą mecz zakończył się asem serwisowym

Dalin Myślenice - Stal Mielec 2:3 (21:25, 22:25, 25:21, 25:16, 8:15)

mistrzostwa Polski. - Stawka tego meczu była olbrzymia. Moje dziewczyny nie wytrzymały tej presji - stwierdził szkoleniowiec Dalinu Jerzy Bicz, którego martwiły proste błędy. - Spokojnie mogliśmy wygrać drugiego seta, ale w kluczowym momencie nasza najbardziej doświadczona zawodniczka Agnieszka (Lehman

Przed meczem Stal Mielec - Dalin Myślenice (sobota, g. 16.30)

zawodniczkach - średnia wieku w drużyny nie przekracza 22 lat. Przed sezonem zespół zasiliło pięć siatkarek. Warto wspomnieć o powracającej do Myślenic po dwunastu latach gry w Wiśle Kraków 33-letniej Agnieszce Lehman-Dybale. Najstarsza i najbardziej doświadczona zawodniczka pełni funkcję kapitana w zespole

Gładkie zwycięstwa Nafty i Winiar. Porażka siatkarek AZS AWF

setach były jedynie dwa emocjonujące momenty. Na początku za sprawą ataku Karoliny Kosek myśleniczanki prowadziły 3:2. Później Nafta odjechała Dalinowi jak mercedes "maluchowi". W połowie drugiej partii po serwisach Marty Wrzesińskiej, zbiciu ze środka Agnieszki Lehman-Dybały i bloku Kosek na

Kolejna porażka siatkarek Gedanii

Już przed meczem wiadomo było, że do Myślenic nie pojedzie chora na grypę żołądkową 17-letnia środkowa bloku Berenika Tomsia. Później okazało się, że podobne objawy mają także druga środkowa Agnieszka Drzewiczuk, skrzydłowa Rita Szyjanowa i rozgrywająca Małgorzata Jeromin, które także nie zagrały w

Kłopoty siatkarek Wisły

propozycję obniżki kontraktów. Ale i to nie pomogło. Ledwie zaczęły się nowe rozgrywki, a mało kto otrzymał wszystkie pieniądze za sierpień. W tej sytuacji wiślaczki podejmują pracę. Agnieszka Lehman-Dybała i Anna Dybała uczą WF-u. Monika Targosz z wykształcenia jest kosmetyczką. Ona również z chęcią

Ostatni mecz siatkarek Centrostalu/Adriany/GP przed świętami

-letnia środkowa bloku Agnieszka Lehman-Dybała (z Wisła Kraków) i libero Magdalena Saad (z ŁKS Łódź, zaledwie 168 cm wzrostu). - Zespół jest zgrany, choć nie ma w nim gwiazd. I stać go na utrzymanie się w ekstraklasie - uważa menedżer Dalinu Jarosław Kosek. Na razie dość niespodziewanie to się potwierdza

Siatkówka. Seria A: Zwycięstwo Muszynianki i porażka Dalinu

W pierwszym secie meczu w Muszynie niespodziewanie gospodynie przegrywały 15:21 i dopiero skuteczny blok (po wcześniejszej serii udanych zagrań) Doroty Pykosz oraz Emilii Reimus doprowadził do remisu. Gospodynie nie wypuściły szansy z rąk. Po autowym ataku Leny Staniszewskiej, błędzie Agnieszki