agnieszka benedict

sewo

Medal młodej olsztynianki

Polscy taekwondziści w miniony weekend uczestniczyli w międzynarodowym turnieju w Niemczech, gdzie wywalczyli dwa brązowe krążki. W kategorii juniorów na najwyższym stopniu podium stanęła Agnieszka Benedict, z AZS UWM

Trenują w górach przed mistrzostwami w Turcji

Narodowa reprezentacja Polski już drugi tydzień przebywa na zgrupowaniu w Zakopanem, gdzie przygotowuje się do drużynowych mistrzostw Europy. W licznej grupie zawodników trenują również reprezentanci Warmii i Mazur, głównie to taekwondocy AZS UWM Olsztyn

Taekwondziści jadą na mistrzostwa Europy

We wtorek taekwondziści z Warmii i Mazur wyjechali na mistrzostwa Europy juniorów, które pod koniec tygodnia rozpoczną się w Baku

Tym razem wrócili bez krążków

kg), choć jego przeciwnik pochodzący z Rosji wygrał dzięki tzw. złotemu punktowi. Na macie nie stanęła natomiast Agnieszka Benedict, aktualna brązowa medalistka mistrzostw Starego Kontynentu, ponieważ okazało się, że minimalnie przekroczyła wymagany limit wagi (startuje do 59 kg). Szkoleniowcem

Taekwondo. Studenci nie zawiedli w Warszawie

jest także Beata Przewłocka, dlatego wystartowała jedynie w konkurencji pokazowej poomse. Za tydzień podopieczni Dariusza Nowickiego jadą do Niemiec na towarzyski turniej. Medaliści AMP złote: Agnieszka Benedict (junior, poomse), Karol Wielgosz (junior, poomse), Ewelina Walkiewicz

Pięć brązowych krążków w Baku

Brązowy medal wywalczył Piotr Hatowski z AZS UWM Olsztyn w kategorii wagowej do 78 kg. Na najniższym stopniu podium stanęła także Agnieszka Benedict - po dwóch wygranych walkach w kolejnej odnowiła się jej kontuzja kostki. Z tego powodu nie stanęła do rywalizacji z zawodniczką z Chorwacji. Piąta w

Taekwondo. Zmierzą się ze światową czołówką

Pisz). Wcale nie mniejszą grupę stanowią juniorzy, którzy także chcą dobrze się zaprezentować. W Niemczech nie zabraknie Izabeli Gadomskiej, Agnieszki Benedict, Konrada Jastrzębowskiego, Igora Kryszkiewicza, Michała i Karola Wielgoszów (AZS UWM) , Bartosza Miszczaka (KS Giżycko) oraz Dominiki

Walka o mistrzostwa Europy

nie pojedzie natomiast Kamil Chwesiuk. Z kolei Klaudia Prusaczyk (63) na co dzień trenuje w Wikingach Pisz. W Holandii nie zabraknie także naszych juniorów: Agnieszki Benedict (52), Michała Wielgosza (55), Michała Chodubskiego (63) oraz Karola Wielgosza (63). Wszyscy wymienieni na początku lutego

Walka taekwondzistów o reprezentację

już w pierwszej walce przegrała z zawodniczką Turcji, która ostatecznie zwyciężyła w tej kategorii wagowej. Duży wpływ na wyniki w naszej dyscyplinie, gdzie rywalizuje się systemem pucharowym ma losowanie. Do Sierpca pojadą także uzdolnieni juniorzy m.in. Agnieszka Benedict, przymierzana do startów w

2007 rok, życiowy dla Kacpra Kozłowskiego

polskiej ligi). - Brązowy medal mistrzostw Europy juniorów wywalczył Piotr Hatowski taekwondzista AZS UWM Olsztyn w kategorii wagowej do 78 kg. Na najniższym stopniu podium stanęła także Agnieszka Benedict. Listopad - Trzy miesiące musieli czekać miłośnicy rugby na zwycięstwo WMPD-PUDiZ w