Daniel Agger, były obrońca Liverpoolu, zakończył karierę piłkarską w wieku 31 lat. Piłkarz nie podał oficjalnego powodu rozstania ze sportem, ale spekuluje się, że mogą nim być problemy ze zdrowiem.

Długopisy w dłoń i z listy niezwykle atrakcyjnych kawalerów do wzięcia wykreślamy kolejne nazwisko: Agger, drugi w kolejności największy piegus Liverpoolu, w weekend wszedł w związek małżeński.

Danny Agger niezadowolony ze swojej sytuacji

Na początek krótki quiz: kim jest Daniel Agger? Gdzie gra? Dlaczego zaczął marudzić? Czy naprawdę nas to interesuje, czy poruszamy ten temat tylko ze względu na słodka buźkę Danny'ego? Odpowiedzi na te niecierpiące zwłoki pytania - poniżej.

Premier League. Agger nie zagra przez miesiąc

Duński obrońca odniósł uraz w pierwszej połowie meczu rozgrywanego na White Hart Lane. Grał jeszcze przez kilkanaście minut, ale ostatecznie w 27. minucie zmienił go Urugwajczyk Sebastian Coates. - Daniel ma złamane żebro, nie jest więc w stanie grać - powiedział Kenny Dalglish, menedżer The Reds kl

Steve Gerrard obrabowany

Na liście skradzionych rzeczy znalazł się między innymi drogocenny zegarek (wart, bagatela, 10 tysięcy funtów), który to żona Gerrarda kupiła graczowi w prezencie świątecznym i o którym głośno opowiadała w wywiadach. Ciachom pachnie to trochę nierozważną zachętą sla włamywaczy, ale co my tam wiemy o

Transfery. Barcelona chce Aggera

Agger do Liverpoolu trafił w 2006 roku z Broendby. W październiku poprzedniego roku przedłużył z The Reds kontrakt, który wygaśnie w 2016 roku. W poprzednim sezonie najwięcej głosów krytycznych Barcelona miała w związku ze swoją grą defensywną. Teraz nowy trener Gerardo Martino chce koniecznie

Premier League. Suarez znowu trafia

meczu na Anfield Road otworzył Daniel Agger, który do siatki trafił głową, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Liverpool po 20 meczach ma na koncie 39 punktów i zajmuje czwarte miejsce w lidze. Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone

TRANSFERY. Paulus Arajuuri odejdzie z Lecha Poznań do Danii? Ma zastąpić legendę

skończył były gracz Liverpoolu, 31-letni Daniel Agger. W tej sytuacji w kadrze Broendby pozostają tylko 36-letni Martin Albrechtsen i Jesper Juelsgard. W odwodzie pozostaje tylko 18-letni Mads Juel Andersen. Duńczycy zwracają uwagę na to, że Fin ma ważny kontrakt z poznańskim klubem do końca grudnia, a

Transfery. Barcelona nadal walczy o Davida Luiza

(bardzo nie chce go sprzedać Jose Mourinho), to Barcelona ma plan B. Jest nim Daniel Agger z Liverpoolu. Duńczyk były tańszy - kosztowałby około 20 milionów funtów. Innym obrońcą na liście życzeń Barcelony jest stoper Manchesteru City Vincent Kompany. Jego jednak byłoby najtrudniej kupić. Relacje z

Premier League. Liverpool rozgromił Newcastle 6:0

Obrona Newcastle spisywała się w tym meczu fatalnie i co chwila dopuszczała do kolejnych groźnych sytuacji pod bramką Roba Elliota. Bramki zdobywali kolejno Daniel Agger, Henderson, Sturridge (dwie z rzędu), Fabio Borini i ponownie Henderson. Gospodarze z kolei stwarzali bardzo mało sytuacji pod

Euro 2016. Dania - Szwecja. Składy. Transmisja na żywo

nie będą kalkulować w rewanżu. I nie możemy doczekać się wtorku.   Przewidywane składy:   Dania: Schmeichel - Jacobsen, Kjaer, Agger, Durmisi - Braithwaite, Jorgensen, Kvist, Eriksen, Fischer - Bendtner   Szwecja: Isaksson - Lustig, Granqvist, Milosević, Olsson - Durmaz, Lewicki

Dania - Szwecja. Stream online. Gdzie obejrzeć?

Euro 2016. Dania - Szwecja. Transmisja TV. Relacja LIVE. Stream online

Ekstra Bladet: Obrońca Lecha Poznań celem transferowym Broendby Kopenhaga

wieloletnią przeszłością w Premier League. To 35-letni już Martin Albrechtsen oraz Daniel Agger, który wkrótce skończy 31 lat (były gracz Liverpoolu jest kapitanem kadry Danii, rozegrał w niej już 76 spotkań). Zdaniem "Ekstra Bladet" już wiosną wcale nie muszą oni tworzyć pary stoperów Broendby, bo

Premier League. Kapitan Liverpoolu Gerrard nie zagra do końca sezonu

. - Poczekamy na dokładną diagnozę lekarzy. Pewne jest jednak, że nie zobaczymy go już w tym sezonie na boisku - dodał menedżer The Reds. Kontuzja Gerrarda to kolejna zła wiadomość dla Dalglisha. Kilka dni temu urazu wykluczającego na dwa miesiące nabawił się obrońca Daniel Agger. Kibic wytoczył proces

Premier League. Liverpool wygrywa, świetny debiut bramkarza [WIDEO]

Liverpool prowadził od 37. minuty po bramce Daniela Sturridge'a, który wykorzystał dobre podanie od innego debiutanta, Iago Aspasa, i uderzył między nogami Roberta Hutha. W końcówce gospodarze byli jednak o krok od straty punktów. W 88. minucie Daniel Agger dotknął piłki ręką w polu karnym i

Transfery. Podwyżka Gerrarda

Kuyt i Daniel Agger. Wszystko o transferach w Europie - czytaj tutaj »

Niemcy i Portugalia w ćwierćfinale!

. Obie strony chyba znały wynik z Charkowa (1:1) i bardzo się powstrzymywały, by sobie nie zrobić na wzajem krzywdy (świetnie grał Daniel Agger), ale chwilę po tym, jak awans Portugalii zagwarantował Cristiano Ronaldo i wiadomo było, że Dania i tak odpadnie, Lars Bender strzelił swoją pierwszą bramkę w

Ciacha na spalonym, odc.1

jest tradycja angielskiego bramkarstwa w RPA. Występuje: Robert Green.       Daniel Agger   W idealnym świecie bramka, którą  w meczu z Holandią zdobył Duńczyk nie była by ani trochę  samobójcza, Agger zostałby ciachem dnia, a podpisana niżej

"Football Leaks" ujawnia sekretne zapisy w kontraktach. Niektóre są naprawdę dziwne!

śmierci ostatniego z jego krewnych. Thiago Silva w 2012 roku odszedł z Milanu do Paris Saint-Germain. Brazylijczyk wykorzystał tę sytuację, by Francuzi spłacili za niego długi, jakie miał wobec państwa włoskiego (ok. 2,5 mln euro). Daniel Agger niespodziewanie przeszedł z Liverpoolu do Broendby w 2014

Liga hiszpańska. Kto wzmocni Barcelonę?

, Arsenal) czy Daniel Agger (28, Liverpool). Kolejną grupę stanowią młodzi zawodnicy, w tym Inigo Martinez (21, Real Sociedad), który jednak niedawno przedłużył kontrakt z baskijskim klubem do 2017 roku. Brani pod uwagę są również 18-letni Brazylijczyk Marquinhos, zdobywający coraz większe uznanie w AS

Transfery. Liverpool chce Michaela Turnera

żadnych liczb. Mówiliśmy chyba coś o tym, że ładną mamy pogodę - zażartował trener "The Reds", Rafael Benitez, w sobotę na konferencji prasowej po przegranym meczu towarzyskim z Atletico Madryt 1:2. Hiszpan gorączkowo rozgląda się za środkowym obrońcą. Skrtel i Agger są kontuzjowani, Carragher

Oceniamy Duńczyków w meczu Dania - Niemcy na Euro 2012

popełniał błędów, ale nie zdołał zapobiec straty dwóch goli. Daniel Agger - 3+. Tym razem pewniejszy z pary duńskich stoperów, groźny też przy stałych fragmentach gry dla swojego zespołu. Simon Poulsen - 1+. Słabiutki mecz w jego wykonaniu. Kiepsko przeszkadzał przy obu golach rywali. William Kvist - 2

Premier League. Liverpool stracił kolejnego lidera

jak Carragher, który może wrócić na mecz z Wolverhampton zaplanowany na 29 grudnia. Doświadczony obrońca opuści spotkania z Aston Villą, Fulham i Newcastle w Premier League oraz z Utrechtem i Steauą Bukareszt w Lidze Europejskiej. - To dla nas cios. Wciąż kontuzjowany jest Daniel Agger, więc mamy

Fernando Torres w Liverpoolu do 2014 r.

Manchesteru United w walce o ligowy tytuł. - Budujemy tu coś wyjątkowego - zapowiada. W ostatnich tygodniach na nowe kontrakty zgodzili się także Steven Gerrard, Dirk Kuyt i Daniel Agger. Poprzedni kontrakt Torresa, podpisany w 2007 r., obowiązywać miał do 2013 r.

Euro 2012. Oceniamy Duńczyków za mecz z Portugalią

trzeciego gola. Simon Kjaer -2 Wpuścił Heldera Postigę przed siebie, a Portugalczyk zdobył drugą bramkę dla Portugalii. Daniel Agger - 3 Zostawił Pepe za dużo miejsca przy pierwszym golu, potem popisał się kilkoma świetnymi interwencjami. Lars Jacobsen - 2 Grał dużo lepiej w ofensywie niż w defensywie

Kapitan Liverpoolu nie zagra z Bordeaux

. Przeciwko Bordeaux na pewno nie zagrają Dan Agger, który złamał rękę i Robbie Fowler, cierpiący na uraz pleców. Natomiast Dirk Kuyt i Mohamed Sissoko, którzy nabawili się urazów podczas spotkań reprezentacji, zostali włączeni do kadry na środowe spotkanie, jednak ich występ również stoi pod znakiem

Morten Olsen powołał kadrę na mecz z Polską

Spotkanie zostanie rozegrane 16 sierpnia w Odense. Kadra Danii na mecz z Polską: Bramkarze: Thomas Sorensen (Aston Villa), Jesper Christiansen (FC Kopenhaga) Obrońcy: Brian Priske (Club Bruges), Daniel Agger (Liverpool), Jan Kristiansen (FC Neurnberg), Lars Jacobsen (FC Kopenhaga), Michael

Polska - Dania w eliminacjach mundialu. Dania, drużyna syna rybaka

stworzyć zespół, który awansuje na Euro 2020. Trochę się asekurował, bo odmłodził kadrę. Karierę zakończył 31-letni Daniel Agger, powołania przestali dostawać 31-letni Simon Poulsen, 33-letni Michael Krohn-Dehli, Thomas Kahlenberg, Jakob Poulsen i Leon Andreasen. W kadrze na mecze z Polską i Czarnogórą

Lukas Podolski przedstawia: selfie weekendu, czyli co się działo w Premier League

postawy Czerwonych Diabłów. Ech, na co nam przyszło? Przynajmniej szatniowa fotka celbracyjna fajna: No i Stevie całujący kamerę też fajny: A biedny Daniel Agger skończył całą imprezę z paskudnym siniakiem. I to wcale nie łokcie Phila Jonesa czy innego Nemanji Vidicia mu go zafundowały, ale bramkarz

Oceniamy Duńczyków w meczu Dania - Holandia

, kopał ją daleko, byle tylko odsunąć zagrożenie od własnej bramki. Daniel Agger - 4 Podobnie jak Kjaer pewny punkt zespołu. Simon Poulsen - 4 Boczny obrońca z prawdziwego znaczenia - skuteczny w odbiorze piłki i aktywny w ataku. William Kvist - 4

El. MŚ 2018. Lewandowski wart więcej niż podstawowy skład Rumunii

mln), Grigore (2 mln), Chiriches (6 mln), Sepsi (1,5 mln) - Prepelita (2,1 mln), Pintilii (1,3 mln) - Torje (3,5 mln), Maxim (6 mln), Chipciu (3,5 mln) - Keseru (4 mln) = 34,9 mln (średnio 3,17 mln) Dania 2-0 Serbia: Schmeichel (4,5 mln) - Jacobsen (0,5 mln), Kjaer (8 mln), Agger (6 mln), Poulsen (1,5

Puchar Anglii. Liverpool wyeliminował Manchester United

Bramki z meczu Liverpool - Manchester na ZCzuba.tv Wynik meczu w 21. minucie otworzył Daniel Agger. Z rzutu rożnego dośrodkował Steven Gerrard, Andy Carroll zablokował wychodzącego do piłki Davida De Geę i Duńczyk strzałem głową umieścił piłkę w bramce.Goście wyrównali w 39. minucie. Jose Enrique

MŚ 2010: Sorensen w składzie Danii na mundial

Holandią. Następnie zmierzą się z Japonią i Kamerunem. Wstępny skład Danii na MŚ w RPA: Jesper Christiansen (FC Copenhagen), Kim Christensen (IFK Gothenburg), Stephan Andersen (Brondby), Thomas Sorensen (Stoke City); Daniel Agger (Liverpool), Lars Jacobsen (Blackburn), Patrick Mtiliga (Malaga), Per

Premier League. Tottenham rozbił Liverpool

został wybrany najlepszym młodym piłkarzem tegorocznego Copa America. 26 min. Agger jednak zejdzie z boiska, odezwała się kontuzja z 9. minuty. 24 min. Adebayor sfaulował Andy'ego Carrolla i zarobił żółtą kartkę. 22 min. Odpowiedź Tottenhamu: Adebayor strzela zza pola karnego, piłka przelatuje niewiele

Euro 2012. Ronaldo - gwiazda, która gaśnie

, na granicy pola karnego przyjmując piłkę i od razu obracając się w kierunku bramki. Następnie w ułamku sekundy posłał krótkie, niesygnalizowane podanie do Postigi. Jednak przy nim czujny był Agger, który wybił piłkę spod nóg portugalskiego napastnika 75. minuta - gwieździe nie wyszło coś, co zwykle

Premier League. Kibice zachwyceni Borucem. "Interwencja sezonu!"

dośrodkowania Gerrarda, przez co szansę miał Agger. Świetna interwencja w końcówce, gdy zatrzymał strzał Suareza" - podsumował serwis. O dziwnym zachowaniu w sytuacji ze Sturridge'em pisze też "Sky Sports": "Dobra obrona na koniec meczu, ale zuchwała akcja ze Sturridge'em mogła kosztować

Puchar Anglii. Liverpoolowi nie pomógł nawet król

działalnością charytatywną. 60-letni trener podpisał umowę do końca sezonu. W niedzielę na Old Trafford nie pomógł nawet on. MU miało masę szczęścia, bo najpierw sędzia Howard Webb podyktował rzut karny, który wykorzystał Ryan Giggs. Powtórki pokazały, że Daniel Agger nie dotknął Dimitara Berbatowa. Jeszcze

Federico Macheda znowu ratuje Manchester United

widać, że decyzję Benitez podjął pod wpływem następnej potyczki z Chelsea. W samej końcówce pewną wygraną "The Reds" przypieczętowali Daniel Agger i David N'Gog. To piąte kolejne zwycięstwo Liverpoolu w Premier League. Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć 96 kibiców Liverpoolu, którzy 20

C-Ron omal nie zginął, czyli jak wyglądało weekendowe kopanie towarzyskie

dlatego, że grali, jakby im się nie chciało. Do tego nie wystąpił nadal kontuzjowany i nadal seksowny Danny Agger, co oczywiście odebrało spektaklowi resztki uroku. Arsenal - Glasgow Rangers 3:0 - co warto zapamiętać ze spotkania, to przede wszystkim dwa gole Arszawina, który w kanonierskich szeregach

Różowy EUROprzewodnik - grupa B: reprezentacja Danii

Agger. Nasz dobry znajomy z Liverpoolu, posiadacz miliona tatuaży... ...który wie, jak się zachować nawet po przegranym meczu: Kandydat na EuroCiacho: Cała blondreprezentacja! Nie, no dobra, jeśli już musimy wybrać jednego, to niech będzie to Anders Lindegaard, Simon Klaer, Nicolai Jorgensen, Daniel

Jerzy Dudek: W Liverpoolu w golfa grała połowa szatni, ale mnie zaczął pociągać w Realu

na polu? - W Realu sporo piłkarzy grało w golfa, choć w Liverpoolu było ich więcej, prawie połowa szatni, m.in. Steven Gerrard, Pepe Reina, Michael Owen, Steve Finnan czy Daniel Agger. W Anglii nie miałem jednak czasu, by się tym zająć, wtedy golf mnie nie pociągał, koncentrowałem się na piłce. W

Premier League. Udany rewanż Liverpoolu za finał Pucharu Anglii. Chelsea rozbita 4:1

Kibice w Liverpoolu byli świadkami pasjonującego widowiska. Oprócz pięciu goli - strzelali je dla gospodarzy Essien (samobójcza), Henderson, Agger i Shelvey oraz Ramires dla Chelsea - zobaczyli dwa słupki, dwie poprzeczki i niewykorzystanego karnego. Bardzo słabo spisał się pod nieobecność Petra

Premier League. Czerwoni kontra Diabły

traci dziewięć punktów. Na niedzielny hit prawdopodobnie wyleczą się Daniel Agger, Fabio Aurelio i Raul Meireles, ale nie wiadomo, czy kibice doczekają się debiutu najdroższego angielskiego piłkarza Andy'ego Carrolla. W ostatnim dniu zimowego okna transferowego zapłacono za niego Newcastle 35 mln funtów

Liga Europejska. Benfica pokonała Liverpool

Faworytem meczu był Liverpool i to goście szybko objęli prowadzenie. Steven Gerrard niekonwencjonalnie rozegrał rzut wolny a Agger trafił sprzed pola karnego. W pierwszej połowie Liverpool był częściej przy piłce, a Benfica głównie się broniła. Nawet po czerwonej kartce dla Ryana Babbela. Ale w

Zwycięstwo Manchesteru Untied, porażka Arsenalu

trzecim meczu w tym sezonie, ale jego zespół przegrał z Liverpoolem 1:2. Bramki dla The Reds (Jerzy Dudek znów na ławce rezerwowych), którzy od 12. minuty przegrywali 0:1, zdobyli Daniel Agger (w 42. minucie po strzale z 30 metrów) i Peter Crouch (w 45.).

Premier League. Liverpool ograł Newcastle

Gospodarze od pierwszych minut rzucili się do ataków, ale w 25. to Newcastle objęło prowadzenie. Piłkę do własnej bramki skierował Daniel Agger. Zaledwie cztery minuty później mieliśmy już remis. Strzelcem wyrównującego gola okazał się były gracz gości Craig Bellamy, który popisał się mocnym

Premier League. Liverpool szuka "nowego Suareza". Wszyscy chcą wygrać

- Odejście Suareza nie jest dla nas aż tak bolesnym ciosem. Do klubu dołączyli piłkarze, którzy go zastąpią - powiedział w niedzielę Daniel Agger. Nie wiadomo, czy optymizm Duńczyka to próba samopocieszenia czy może dowartościowania następców Suareza. Bo nie da się ukryć, że transfer Urugwajczyka

Hat-trick Croucha rozbił Arsenal

. Jefferson Farfan z PSV. Jeszcze przed przerwą Crouch zdobył drugiego gola, tym razem po uderzeniu głową. W ten sam sposób, już w drugiej połowie bramkę zdobył Daniel Agger. Na boisku nie było już wtedy kapitana "The Reds" Stevena Gerrarda, którego Benitez wolał oszczędzać na mecz z PSV. Pierwszy

Chelsea - Liverpool: Mecz sezonu w Anglii

, Deco, Malouda - Anelka, Kalou Liverpool: Reina - Arbeloa, Carragher, Agger, Dossena - Gerrard, Alonso, Mascherano, Riera - Kuyt, Keane Wybierz sportowego VIP-a 2008!

Premier League. Liverpool - Arsenal, czyli najlepsi napastnicy kontra najlepsi obrońcy

odzyskujący formę Philippe Coutinho - naprzeciw Mikela Artety. Zdziesiątkowaną obronę Liverpoolu (z różnych powodów nie mogą grać Jose Enrique, Daniel Agger, Glen Johnson i Mamadou Sakho) terroryzować będzie Olivier Giroud, najprawdopodobniej do spółki z Santi Cazorlą i Aleksem Oxlade-Chamberlainem. Przy

Podstawowe informacje i kadra Liverpoolu

Willem II Tilburg Daniel Agger Dania 12-12-1984 Broendby John Arne Riise Norwegia 24-09-1980 Monaco

Premier League: Nam strzelać kazano. Oj, kazano

UCL2410 Nie często mamy okazję pisać w tym sezonie o wygranych Liverpoolu, z radością więc donosimy o takim wypadku, który miał miejsce w Londynie. Do siatki trafiali Luiz Suarez (dwa razy), Danny Agger i - niestety nie piłką, ale własną osobą - Steven Gerrard:   Fot. EDDIE KEOGH REUTERS

Różowy Raport przedEurowy: relaks, konserwy, mama Maty i złe,złe wieści

- trudno było się tego nie spodziewać, a jednak liczyłyśmy na niespodziankę... Na pocieszenie Danny Agger bez koszulki (ale w podkoszulku, żeby nie było zbyt dobrze): ...a na domiar złego Holandia przegrała 1:2 z Bułgarią. Jedyną pomarańczową bramkę strzelił van Persie, a my zastanawiamy się, czy

Liverpool w finale Pucharu Anglii

zdobyć gola efektowną przewrotką, ale uderzył za lekko i Jones pewnie chwycił piłkę. 17 min. Mecz może się podobać - obie drużyny atakują, choć stuprocentowych okazji do zdobycia gola jeszcze sobie nie stworzyły. 13 min. Liverpool miał dobrą szansę na objęcie prowadzenia, ale Agger z rzutu wolnego z 17

Rusza handel piłkarzami. Gdzie szukają potęgi?

mediolańczyków jest ponoć duński obrońca Daniel Agger z Liverpoolu. Będzie rewolucja w Chelsea » Defensora poszukuje także Juventus, w którego składzie co najmniej do marca będzie brakować kontuzjowanych Dario Knezevicia i Jonathana Zebiny. Turyńczycy chcieliby widzieć u siebie Portugalczyka Manuela

Premier League. Remis w meczu Liverpool - Manchester City

ostatniej chwili zabiera mu ją Agger. 10 min. Goście zaczynają przeważać. Grają głównie prawą stronę, gdzie co chwilę dośrodkowywać próbuje Richards. 7 min. Po rzucie rożnym piłka spada po nogi Toure, piłka po jego uderzeniu powędrowała jednak wysoko nad bramką. 6 min. Groźne dośrodkowanie Clichy'ego

Premier League. Manchester United ratuje remis na Anfield

. Jose Enrique wykorzystał błąd Smallinga, pociągnął lewą stroną, ale dośrodkował na głowy stoperów rywali. 1 min. Zaczynamy mecz. Z ławki rezerwowych na razie muszą oglądać go tacy gracze jak Rooney, Nani, Hernandez, Carrick czy Anderson wśród gości oraz Agger, Carroll i Henderson w zespole The Reds

Wisła zremisowała z Liverpoolem

: Wisła: Mariusz Pawełek - Marcin Baszczyński, Arkadiusz Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Rafal Boguski, Mauro Cantoro, Tomas Jirsak, Radosław Sobolewski, Marek Zieńczuk - Pawel Brożek Liverpool Diego Cavalieri - Stephen Darby, Andrea Dossena, Daniel Agger, Jamie Carragher - Damien Plessis, Lucas, Yossi

Przed Ligą Mistrzów Wisła zagra z Liverpoolem

: Diego Cavalieri - Emiliano Insua, Daniel Agger, Jamie Carragher, Philipp Degen - Sebastian Leto, Lucas Leiva, Damien Plessis, Yossi Benayoun - Daniel Pacheco, Andrij Woronin. Rezerwy? Sebastian Leto, który jeszcze nie zadebiutował w Premier League, rok temu kosztował 3 mln euro. Więcej niż gwiazdor

Premier League. Liverpool z Arsenalem na remis. Fatalny błąd Reiny

regulaminowego czasu gry ratuje swój zespół! 85 min. Żółta kartka dla Rosickiego. 84 min. Duńczyk jest zamroczony, ale wraca na boisko. 82 min. Agger przy linii sygnalizuje zmianę. The Reds wykorzystali już jednak wszystkie zmiany. Liverpool skończy mecz w dziewiątkę? 80 min. Walcott jest bardzo aktywny. Tym

Liga Europejska. Broendby - Legia. Mecz bez faworyta

Agger, brat bardziej znanego obrońcy Liverpoolu Daniela. Trener Knut Nielsen jeszcze kilka dni temu mówił, że o Legii wie mało i wiedzę o zespole będzie czerpał głównie z płyt DVD. Do Kopenhagi Legia poleciała wczoraj bez Dicksona Choto. Obrońca z Zimbabwe naderwał tydzień temu mięsień czworogłowy i

Premier League. Fulham - Liverpool 1:0. Skrzywdzeni "The Reds"

było. 72 min. Czerwona kartka dla Spearinga! Wejście niby w piłkę, ale potem bardzo brzydki ruch nogą, jakby chciał skrzywdzić Dembelego. To było naprawdę niebezpieczne. 71 min. Zmiana w Fulham. Johnson za Zamorę. 69 min. Agger ruszył od połowy i minął trzech zawodników, po prostu obok nich

Premier League. Manchester City - Liverpool 0:0. Manchester i Liverpool nie zasługują na Ligę Mistrzów?

pierwszej połowy - dużo walki, szybkich akcji. Wszystko jednak wskazuje na to, że pierwsza odsłona zawodów zakończy się bezbramkowym remisem 44 min. Świetna centra z rzutu rożnego i potężny strzał głową Skrtela o 20-30 centymetrów minął bramkę Givena! 42 min. Agger sprokurował bardzo groźną sytuację dla

Premier League. Liverpool zwycięża po golu Torresa w 93. minucie

(89. Skrtel), Agger, Insua, Carragher - Aquilani (77. Babel), Gerrard, Benayoun (90. Fabio Aurelio), Lucas - Torres, Kuyt Opis meczu: Pojedynek był bardzo wyrównany, stojący na bardzo wysokim poziomie, rozgrywany w szybkim tempie, mimo niesprzyjających warunków pogodowych. Obie drużyny stworzyły wiele

Karolina Woźniacka: Jestem dumna z tej jedynki

! [rozmawialiśmy tydzień temu] Ale usprawiedliwiają ich czerwone kartki dla Skrtela i Adama, a jeszcze Agger złapał kontuzję. Manchester United i City są w tym sezonie bardzo mocni. Wierzę jednak w Luisa Suáreza, jest niesamowity w ataku. Andy Carroll gra mniej, ale jeszcze będzie z niego pożytek. Młody

18-letni Federico Macheda znów strzela, Manchester wygrywa

): Torres (5.,33.), Agger (83.), Ngog (90.) MIDDLESBROUGH - HULL 3:1 (2:1): Sanli (3.), Bates (29.), King (90.) - Manucho (9.) PORTSMOUTH - WEST BROMWICH ALBION 2:2 (1:0): Kaboul (33.), Kranjcar (65.) - Greening (48.), Brunt (62.) STOKE CITY - NEWCASTLE 1:1 (1:0): Diagne-Faye (33.) - Carroll (81

Liga Europejska. Liverpool wygrywa, Atletico w finale

? Nie! Agger strzela głową, ale był na pozycji spalonej. 25 min. Ależ akcja Liverpoolu! Gerrard wymieniał błyskawiczne podania z Mascherano, Benayounem i Kuytem, zabrakło jedynie wykończenia. 22 min. W Liverpoolu bez goli, a tymczasem po bramce Petricia HSV obejmuje prowadzenie w półfinale z Fulham. 19

Premier League. Chelsea - Liverpool 1:2

zatrzepotała w siatce... za bramką. Było blisko. 20 min. Rzut wolny dla Chelsea z ok. 20 metrów. Agger nieprzepisowo zatrzymał Drogbę. 18 min. Adams pognał z piłką dobre kilkadziesiąt metrów. Nie próbował trudnego dryblingu - po prostu wysunął sobie futbolówkę i mijał kolejnych rywali. W końcu do piłki dopadł

Eliminacje mundialu. Porażka Anglików

), Nikos Liberopoulos (90+3). UKRAINA - TURCJA 0:1 (0:0): Tuemer Metin (55). DANIA - GRUZJA 6:1 (3:1): Soren Larsen (80, 84) Claus Jensen (10), Christian Poulsen (30), Daniel Agger (43), Jon Dahl Tomasson (55) - Georgi Demetradze (36-karny) 1. Ukraina