agata doroszkiewicz

mat. prasowe

Kolejny rekord frekwencji na turnieju badmintona Bayjonn Cup w Sopocie

III edycja Turnieju Badmintona Bayjonn Cup zakończyła się trzecim rekordem frekwencji. W turnieju wzięło udział 142 zawodników, którzy rywalizowali w dziesięciu kategoriach wiekowych.

Badminton. Ich cel to mistrzostw

W czwartek w Suwałkach rozpoczynają się Indywidualne Mistrzostwa Polski. Województwo warmińsko-mazurskie będą reprezentowały aż trzy kluby - Tramp Orneta, AZS UWM Olsztyn oraz KKS Warmia Olsztyn

Dwa medale Moniki Bieńkowskiej

W grze podwójnej srebro, a w mikście brąz - to dorobek badmintonistki Masovii Płock Moniki Bieńkowskiej na 45. Indywidualnych Mistrzostwach Polski seniorów

Porażki Orlicza Suchedniów, zwycięstwo AZS Kielce w ligach badmintona

- Martyna Łyszczarz (11:15 13:15 z Agatą Doroszkiewicz i Magdaleną Kobą). Kolejny turniej drużynowych mistrzostw Polski odbędzie się 6 i 7 listopada w Suchedniowie. W pierwszej lidze AZS Kielce, wracający po dwuletniej przerwie do rozgrywek, pokonał po zaciętym spotkaniu we własnej hali SKB Bialkor Suwałki

Trzy medale na mistrzostwach Polski juniorów w badmintonie

Para Orlicza Suchedniów Kamil Marcjan - Monika Kowalczyk wywalczyła złoty medal na mistrzostwach Polski juniorów w Piotrkowie Trybunalskim. W finale mikst w Suchedniowa po zaciętej grze wygrał 2:1 (15:5, 1:11, 13:10) z parą Agata Doroszkiewicz (Warmia Olsztyn) - Łukasz Moreń (Wilga Garwolin). Drugi

Badmintoniści SKB Litpol-Malow mistrzami Polski

Szargiej, prezes UKS Hubal, który w lidze występuje pod nazwą Energoinwestu. - Zagrała dojrzale, nie robiły na niej wrażenia znane nazwiska. Największą niespodzianką tych spotkań była wyrównana gra w jednym secie pary Polkowski/Tarasewicz z reprezentacyjnym mikstem Agata Doroszkiewicz/Jan Rudziński. Nasz