adrianna mendyk

ro

Ale występ radomskiej pływaczki. Pięciokrotnie w blasku złota

Paulina Nogaj z Wodnika Radom gwiazdą pływackich mistrzostw Polski juniorek. Radomianka zdobyła sześć medali, w tym pięć z najcenniejszego kruszcu.

Cztery medale pływaczek Wodnika na mistrzostwach Polski

Paulina Nogaj z Wodnika Radom wywalczyła trzy medale pływackich mistrzostw Polski juniorów na krótkim basenie. Czwarty krążek dla radomskiego klubu radomianki zdobyły w sztafecie

Paulina Nogaj gwiazdą pływackich mistrzostw. Znów wygrała

Zawodniczka Wodnika Radom ma już trzy medale mistrzostw Polski juniorek do lat 18. Warto podkreślić, że wszystkie z najcenniejszego kruszcu.

Stumetrowy "motylek" dla pływaczki radomskiego Wodnika

świata juniorek do Singapuru. Tymczasem na basenie w Ostrowcu nieźle spisała się też inna zawodniczka Wodnika. Mowa o Adriannie Mendyk, która w wyścigu na 400 m stylem zmiennym była piąta (5:08.60). Z kolei Magdalena Sońta zajęła dziesiąte miejsce na 50 m stylem klasycznym (35.40).

Sukcesy Wodnika na Bemowie

punktowali: Izabella Dymon, Paulina Nowak, Sylwia Busse, Zuzanna Fedorowicz, Aleksandra Mendyk, Filip Sulima (wszyscy rocznik 1996), Adrianna Nasiełowska, Łucja Cywka, Daria Kamińska, Jakub Fedorowicz (rocznik 1997), Aleksandra Przybysławska, Adrianna Mendyk, Małgorzata Gębczyk, Krzysztof Głogowski, Oskar

Grad medali Wodnika

stylem klasycznym w kat. 12-13 lat) oraz Adrianna Mendyk (50 m stylem klasycznym w kat. 9 lat i młodsi). Srebra natomiast przypadły w udziale Paulinie Nowak (50 m stylem klasycznym w kat. 10-11 lat), Adriannie Nasiełowskiej (50 m stylem motylkowym kat. 10-11 lat) oraz Oskarowi Kalbarczykowi (50 m stylem

Kalbarczyka. Na najwyższym stopniu podium stawali także: Łucja Cywka i Jakub Fedorowicz, a drugie miejsca w swoich konkurencjach zajęli Adrianna Mendyk, Filip Sulima oraz sztafeta chłopców. Do kompletu brązowe medale dołożyli natomiast Cywka i Sulima.

Kolejny worek medali Wodnika

, który ponadto zdobył srebro w wyścigu na 100 m stylem zmiennym. Druga zarówno na 100 m stylem zmiennym, jak i dowolnym była z kolei 12-latka Izabella Dymon. W swoich kategoriach wiekowych trzecie miejsca zajęli natomiast: Małgorzata Gębczyk, Adrianna Mendyk, Krzysztof Głogowski oraz dwukrotnie Filip

Rekord Polski pływaczki Wodnika

Gębczyk, Adrianna Mendyk, Paulina Nogaj, Krzysztof Głogowski i Oskar Kalbarczyk (wszyscy rocznik 1998). Na podstawie rezultatów w poszczególnych okręgach działacze Wodnika obliczyli, że w klasyfikacji ogólnopolskiej klub może pochwalić się 14 medalami mistrzostw Polski: dziewięcioma złotymi, czterema

Fantastyczny rekord Nasiełowskiej

reprezentantów Wodnika podczas Ożarowskich zawodów: Dziewczęta: 50 m. stylem dowolnym : 10 lat 1. Aleksandra Przybysławska 30.60 s, 11 lat 1. Adrianna Nasiełowska 30:42, 50 m. klasycznym : 10 lat: 1. Mendyk 42.56, 12 lat: 1. Paulina Nowak 37.10, 50 m. motylkowym: 12 lat: 1. Sylwia Busse 33.48, 100 m

Wodnik Radom w międzynarodowym towarzystwie

W Bielsku Podlaskim silna, 20-osobowa ekipa Wodnika wywalczyła aż 20 medali. Dwukrotnie na najwyższym stopniu podium stawały Adrianna Nasiełowska w kategorii 11 lat (50 m stylem dowolnym i 50 m stylem motylkowym) oraz Adrianna Mendyk wśród dziewcząt 9-letnich i młodszych (50 m stylem dowolnym i 50

Sport w skrócie

Aleksandra Przybysławska, która zajmując dwukrotnie czwarte miejsce (na 50 m stylem dowolnym oraz na 50 m stylem grzbietowym), pobiła swoje rekordy życiowe. Ponadto z najlepszymi życiowymi rezultatami na szóstych pozycjach rywalizację na 100 m stylem zmiennym zakończyli Adrianna Mendyk i Oskar Kalbarczyk

pierwszej szóstce swoich konkurencji znaleźli się również Adrianna Mendyk i Oskar Kalbarczyk.