adrian woroniecki

az

Złote Młode Orły gromią na koniec mistrzostw

Już jako mistrzowie Polski juniorzy młodsi Wisły rozgromili w ostatnim meczu turnieju finałowego SMS Łódź 4:0. Bramki dla Młodych Orłów '91 zdobyli Jakub Kustra (2), Adrian Woroniecki i Damian Adamczyk

Kto dostał piłkarskiego Oskara?

W poniedziałek odbyła się Podlaska Gala Piłkarska - Podlaskie Orły. Wyróżnieni zostali najlepsi piłkarze w województwie podlaskim

Lotos Trefl Gdańsk w finale play-off I ligi siatkarzy

W trzecim meczu podopieczni trenera Dariusza Luksa wygrali z GTPS Gorzów Wlkp. 3:0 (26:24, 25:21, 25:19). W finale zagrają z Jadarem Radom.

Młode Orły w wielkim finale

Bieńkowski, Adrian Woroniecki i Damian Skumórski imponowali pewnością i spokojem. Praktycznie nie popełnili błędu. Zdaniem trenera obrona zagrała jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy, do tej pory mecz. - W ogóle chłopcy zagrali dziś jak seniorzy - chwalił drużynę Mierzyński. - Grali spokojnie, nie na

Finał Dzikich Drużyn. Poznaliśmy najlepszych młodych piłkarzy

przerwy Kasztelan prowadził tylko 2:1, nie prezentując specjalnie wysokiej formy. Nic dziwnego, że tuż po przerwie piłkarze Niezłego Ziółka doprowadzili do wyrównania. I kiedy wydawało się, że o tym, kto stanie na najniższym stopniu podium zadecyduje seria rzutów karnych, do akcji wkroczył Adrian Synowiec

Młode Orły '91 najlepsze na Bemowie

, Daniel Jarosz - Sebastian Załęski, Maciej Kowalczyk, Adrian Woroniecki, Mateusz Jamowski, Bartosz Salata, Adrian Bieńkowski, Łukasz Chabowski, Tomasz Racki, Dariusz Bachman, Jakub Szadkowski, Damian Roczniak, Mateusz Bartkowski, Mateusz Karaszewski, Piotr Paczkowski.

Dyskobolia Grodzisk Wlkp. - Toruński Klub Piłkarski 2:1 (1:0)

Marcin Nowacki. To on zdobył pierwszego gola. Drugiego, już po przerwie, dołożył Adrian Sikora. W ekipie z Grodziska nie zagrali Marcin Zając, Marcin Radzewicz i Bartosz Ślusarski, którzy mają lekkie kontuzje. W Wałczu nie ma Pance Kumbeva. Macedończyk ma kostkę w gipsie i odpoczywa w swojej ojczyźnie

Gdyńska Arka zremisowała z Jagiellonią w Białymstoku

środku, człowieka do inicjowania akcji zaczepnych. Brakowało Krzysztofa Piskuły, który w 82. min zaatakował Adriana Napierałę bez piłki. Musiał opuścić boisko z czerwoną kartką, bo sędzia pokazał mu wcześniej drugą żółtą. - Uciekłem od razu do szatni, bo byłem załamany - mówi pomocnik Arki. - Siedziałem

Młode Orły '91 najlepsze

prowadzili grę. Szkoda tylko, że nie potrafili strzelić gola. Jednak bezbramkowy remis był praktycznie zwycięstwem Wisły I. Oprócz okazałego pucharu i tytułu najlepszego bramkarza płockie Młode Orły miały jeszcze najlepszego zawodnika turnieju - Sebastiana Załęskiego i króla strzelców Adriana Bieńkowskiego

Młode Orły'91 najlepsze w Darmstadt

: Marcin Kwiatkowski, Daniel Jarosz, Krzysztof Szymczak - Sebastian Załęski, Tomasz Racki, Bartosz Salata, Jakub Szadkowski, Mateusz Jamowski, Przemysław Marszałek, Adrian Woroniecki, Mateusz Bartkowski, Piotr Paczkowski, Mateusz Nowak, Adrian Bieńkowski.

Elana bez armat w ataku

strony boiska piłkę dośrodkował Adrian Pajączkowski. Stojący na siódmym metrze Filipowicz precyzyjnie uderzył futbolówkę głową i umieścił ją w siatce. Po utracie gola gospodarze rzucili się do odrabiania strat. Najpierw Łukasz Grube był bliski doprowadzenia do wyrównania, ale Gostomski świetnie obronił

Prokom Arka - Stasiak Ostrowiec 1:1 w Pucharze Polski

pierwszą bramkę w sezonie. Kiedy po przerwie trener Dragan wpuścił na boisko Grzegorza Pilcha, Krzysztofa Piskułę i Marcina Pudysiaka, gra Arki znacznie się ożywiła, ale, paradoksalnie, to goście zdobyli wyrównującą bramkę. Adrian Sobczyński wykorzystał niezdecydowanie obrońców. Potem Arka cały czas

Aluminium Konin - Prokom Arka Gdynia 0:0

odpowiedziała 13 minut później. Karol Gregorek minął z piłką trzech zawodników i uderzył mocno z 16 metrów. Piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką. Najlepszą okazję do zdobycia gola Aluminium miało w 32. minucie. Z rzutu rożnego dokładnie dośrodkował Adrian Woźniczka, ale stojący sześć metrów od bramki

Zagłębie ma spore problemy ze skutecznością

Ulatowski, asystent Leo Beenhakkera. - Przyjechałem prosto z meczu ekstraklasy w Wodzisławiu. Poziom taki sobie, ale oprawa i zainteresowanie kibiców robią wrażenie. Przyjechałem zobaczyć Adriana Marka i Macieja Gostomskiego. Nie zapomnieliśmy o nich - mówił. - Nie wiedziałem, że trener mnie ogląda. Zresztą

Puchar Polski: Arka Gdynia - Stasiak KSZO Celsa 1:1

31. minucie zdobyli wyrównującą bramkę - Adrian Sobczyński wykorzystał niezdecydowanie obrońców i po dośrodkowaniu Arkadiusza Miklosika głową skierował piłkę do siatki. Jednak w ostatnich 20. minutach to Arka atakowała, a ostrowczanie może cztery razy przekroczyli środek boiska. W sobotę o godz

MKS Mława - Arka Gdynia 0:1 (0:0)

więcej. Mławianie w 59 min mieli wymarzoną okazję do zdobycia gola. Po prostopadłym podaniu Adriana Woźniczki Maxwell Kalu znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W sobotę w podobnej sytuacji huknął ponad bramką, teraz trafił w bramkarza. To już jakiś postęp, może następnym razem będzie gol. Co

Jagiellonia zremisowała z Arką

środku, człowieka do inicjowania akcji zaczepnych. Brakowało Krzysztofa Piskuły, który w 82. min zaatakował bez piłki Adriana Napierałę. Musiał opuścić boisko z czerwoną kartką, ale o dziwo sędzia pokazał mu wcześniej drugą żółtą. - Uciekłem od razu do szatni, bo byłem załamany - mówi pomocnik Arki

Składy rywali Zawiszy

., 1 rem., 3 por. na wyjeździe: 4 zw., 4 rem., 2 por. Trener: Janusz Kudyba Kadra: Bramkarze : Maciej Gostomski (21 lat), Adrian Masarczyk (21) Obrońcy: Tomasz Balul (26), Arkadiusz Kłoda (29), Wojciech Białek (22), Adrian Marek (22), Michał Wróbel (27), Marcin Strojek (18), Maciej

Mierzyński: Więcej Młodych Orłów zagra w seniorach

Skumórski dzięki grze i zajęciom w rezerwach nabrał takiej ogłady, że nawet trener Piotr Szczechowicz mówi głośno o jego talencie. Zawodników, którzy wyszli z pana drużyny, jest przy dorosłej Wiśle coraz więcej. - Już wiadomo, że na obóz przygotowawczy z seniorami jadą Marcin Kwiatkowski, Adrian Woroniecki

Wyniki plebiscytu "Gazety"

. Rafał Murawski (piłka nożna, Prokom Arka Gdynia), 25. Roman Magdziarczyk (lekkoatletyka, AZS AWFiS Gdańsk), 26. Łukasz Chyła (lekkoatletyka, SKLA Sopot), 27. Adriana Dadci (judo, AZS AWFiS Gdańsk), 28. Grażyna Prokopek (lekkoatletyka, AZS AWFiS Gdańsk), 29. Marcin Matkowski (tenis ziemny, Arka Gdynia

Miesiąc do ligi

Na zakończenie obozu w Puławach zwycięstwo odnieśli piłkarze Łady Biłgoraj, którzy pokonali Orła Przeworsk 3:1. W pierwszej połowie Łada zagrała jednak słabo i przegrywała 0:1. Losy meczu rozstrzygnęły się jednak po przerwie, a bramki strzelali kolejno Ireneusz Zarczuk, Adrian Sadowski i Sebastian

2. liga piłkarska: wyniki i tabela

). Bramki: dla Świtu - Mariusz Woroniecki (82); dla ŁKS -Adam Grad (38), Dzidosław Żuberek (46). Żółte kartki: Rusłan Kondraszuk, Rimas Klisys (Świt), Adrian Napierała i Piotr Rossowski (ŁKS). Widzów ok. 500. Ceramika Opoczno - Dolcan Ząbki 4:2 (3:2). Bramki: dla Ceramiki - Andrzej Sawicki - trzy (14, 31

Plebiscyt "Gazety": Trójmiejskie Gwiazdy Sportu

Gdańsk), Tomasz Chrzanowski (żużel, Lotos Gdańsk), Łukasz Chyła (lekkoatletyka, SKLA Sopot), Adriana Dadci (judo, AZS AWFiS), Małgorzata Dydek (koszykówka, Lotos Gdynia), Filip Dylewicz (koszykówka, Prokom Trefl Sopot), Robert Dymkowski (piłka nożna, Arka Gdynia), Jarosław Godek (wioślarstwo, AZS AWFiS

Składy drużyn czwartoligowych w rundzie wiosennej

Łoszakiewicz (84), Łukasz Tupalski (80). POMOCNICY I NAPASTNICY: Jacek Falkowski (84), Łukasz Kapica (88), Sebastian Świerzbiński (83), Radosław Nikołajuk (85), Arkadiusz Kidrycki (85), Piotr Cyniewski (85), Robert Sokół (84), Adrian Citko (85), Marcin Dworzańczyk (85). PRZYBYLI: Kudrycki (Okęcie Warszawa

Raport piłkarski z II ligi: kto ma największe szanse na ekstraklasę, a kto spadnie

, Radomiak), Robert Kolendowicz (pomocnik, Bełchatów), Dariusz Kozubek (pomocnik, Szczakowianka Jaworzno), Adrian Bergier (pomocnik, Pogoń Oleśnica), Tomasz Wójcik (napastnik, z drużyny juniorów), Patryk Podolski (napastnik, Victoria Koronowo), Adam Czerkas (napastnik, Świt Nowy Dwór Mazowiecki). Odeszli

Kandydaci "Gazety"

kolegami sztafetę 4x100 zakończyli na piątej pozycji. Adriana Dadci (judo, AZS AWFiS) - w wielkim stylu wywalczyła kwalifikację olimpijską do Aten, wygrywając kilka turniejów Pucharu Świata. Na igrzyskach jednak się nie powiodło się, ale w październiku wywalczyła po raz 7. mistrzostwo Polski Małgorzata

Raport piłkarski z II ligi: kto ma największe szanse na ekstraklasę

Kozubek (pomocnik, Szczakowinaka Jaworzno), Adrian Bergier (pomocnik, Pogoń Oleśnica), Tomasz Wójcik (napastnik, z drużyny juniorów), Patryk Podolski (napastnik, Victoria Koronowo), Adam Czerkas (napastnik, Świt Nowy Dwór Mazowiecki). Odeszli: Dariusz Wdowczyk (trener), Andrzej Woźniak (trener, Odra

Piłkarska II liga: wygrane Szczakowianki i Piasta, remis Ruchu

Przysiudy, Arkadiusza Maciejewskiego i Jaromira Wieprzęcia brakowało jednak precyzji i siły. Trening czyni jednak mistrza. W 83. min do strzału złożył się Adrian Sobczyński. Mimo że do bramki było około 25 metrów, mocno podkręcona piłka znalazła drogę do siatki, przełamała ręce Franke i ugrzęzła tuż pod

Ile zarabiają kujawscy sportowcy

tym sezonie zarobki zbliżone do Jonssona i Protasiewicza. Ich dochody będą niższe od klubowych kolegów o kilkanaście tysięcy dolarów, bo nie startują w Grand Prix. Mają też niższe kontrakty ze sponsorami. 47000 zł nawet o tyle może się wzbogacić miesięcznie najlepszy z krajowych żużlowców Adriany