adrian wasiak

tp

Młodzi piłkarze powołani do reprezentacji

Trener Robert Wójcik powołał zawodników na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski do lat 15, która odbędzie się w Łomży (9-11 sierpnia)

Wysoka skuteczność futsalistów MOKS

Futsaliści MOKS Słoneczny Stok Białystok zdobyli jedenaście bramek w meczu trzeciej kolejki I ligi.

Memoriał Jarosława Tkaczyka dla Vive Targi Kielce i Lidera Radom [ZDJĘCIA]

Zwycięstwem Vive Targi Kielce oraz Lidera Radom zakończył się I Memoriał im. Jarosław Tkaczyka, byłego zawodnika kieleckiego klubu, czterokrotnego mistrza Polski.

Pantery najlepsze w turnieju bombardierów

open kobiet: 1. Spłyń (Katarzyna Rumińska, Aleksandra Hełma, Elżbieta Giedrojć). Turniej mężczyzn open: 1. Pantery (Marcin Nowaczyk, Przemysław Ziemba, Salim Hamdaoui, Marcin Zakrzewski), 2. Akademia Pana Kleksa (Radosław Łój, Krzysztof Kuczyński, Bartosz Kulik, Marcin Rogut), 3. Ufo (Adrian Kasprowicz

Vive Kielce - Piotrkowianin 32:16

Trener Aleksander Malinowski dał odpocząć Filipowi Kliszczykowi, Patrykowi Kuchczyńskiemu i Aleksandrowi Litowskiemu, a na ławce rezerwowych siedzieli Radosław Wasiak, Robert Nowakowski, Adrian Anuszewski i Rafał Bernacki. I tylko na początku gościom udało się zaskoczyć kielczan - w 7. min

Vive Kielce wygrało sparing z Szachtiorem Donieck

, który wczoraj podpisał dwuletni kontrakt, oraz Adrian Anuszewski. Trener Aleksander Malinowski sprawdzał też serbskiego szczypiornistę Sasę Miljkovicia, który pokazał się z dobrej strony, zwłaszcza w grze defensywnej. Drugi mecz kontrolny z Szachtiorem odbędzie się w czwartek w hali przy ul. Krakowskiej

Niedziela: Wisła - Vive 35:33 po dwóch dogrywkach!

Zaczęło się wyśmienicie dla kielczan. Po golach Adriana Anuszewskiego Vive prowadzi 3:0. Potem trafia Patryk Kuchczyński i jest już 5:1. Po kwadransie do siatki rzuca Wojciech Zydroń i goście prowadzą 8:3. Ale do końca meczu dużo czasu. Jak się okazało, nawet bardzo dużo. Wisła zaczyna pościg, ale

Klasyfikacja indywidualna

Maciej Rakowski Adam Staniszewski Andrzej Wija Sylwia 11 punktów Banaszewska Daniela Czerw Marianna Mockowski Dawid Wawrowski Andrzej 10 punktów Brzeski Dariusz Dobek Tomasz Kaszyńska Sylwia Kiełbowski Adrian Klimek Agnieszka Pomorski Piotr Urbanek Mariusz 9 punktów Pasierowski Krzysztof Prokop Andrzej

Wyniki 9. kolejki i tabela ekstraklasy szczypiornistów

Ścigaj po 4; dla Warszawianki - Adrian Anuszewski 8, Leszek Starczan 7, Bartłomiej Pepliński 4. Vive Kielce - Chrobry Głogów 33:19 (16:8). Najwięcej bramek: dla Vive - Radosław Wasiak 7, Patryk Kuchczyński, Paweł Sieczka i Filip Kliszczyk po 5; dla Chrobrego - Michał Jurecki 5, Adrian Marciniak, Tomasz

Wyniki 4. kolejki i tabela ekstraklasy szczypiornistów

Greczyński i Łukasz Gradowski po 3, Marek Jagielski 2; dla Vive - Radosław Wasiak 7, Wojciech Zydroń 6, Karol Bielecki i Filip Kliszczyk po 4. MMTS Kwidzyn - PZU Życie Zagłębie Lubin 38:34 (20:14). Najwięcej bramek: dla MMTS - Denis Iwlew 12, Piotr Frelek 8; dla Zagłębia - Adrian Niedośpiał 8, Michał

Warszawianka - Vive Kielce 34:41

była tylko jedna czerwona kartka - dla Michała Olszewskiego, który w środę zastępował jednego z lepszych zawodników Warszawianki Adriana Anuszewskiego. Pierwsze 15 min było bardzo wyrównane. Dopiero gdy Warszawianka zyskała dwubramkową przewagę, zawodnicy Vive wzięli się do odrabiania strat. Od 23

OOM zakończona. 15 naszych medali

rozgrywająca Agnieszka Młynarska. Świętokrzyskie: Hibner, Snoch, Stępnik - Młynarska 5 bramek w półfinale i 7 w finale, Drabik 6 i 5, Woźniak 9 i 2, Zimnicka 5 i 4, Poborca 2 i 6, Pinda 2 i 0, Stępień 1 i 0, Majchrzyk 0 i 1, Piecaba 0 i 1, Olszowa, Cieślik. Taekwondo ITF W Staszowie dwa medale Adriana Sidora

CBM Valladolid - Vive 33:25

- Filip Kliszczyk 5, Radosław Wasiak, Jurij Hiliuk i Robert Nowakowski po 4, Adrian Anuszewski i Patryk Kuchczyński po 3, Wojciech Zydroń i Aleksander Litowski po 1.

Wyniki 29. kolejki i tabela ekstraklasy szczypiornistów

(16:11). Najwięcej bramek: dla MOSIR-u - Łukasz Kulak 8, Remigiusz Lasoń 7; dla Gwardii - Maciej Ścigaj 8, Marek Jagielski 6, Marcin Śmieszek 5. Olimpia Piekary Śląskie - Chrobry Głogów 26:23 (12:11). Najwięcej bramek: dla Olimpii - Marcin Chojniak 7, Marcin Smolin 5; dla Chrobrego - Adrian Marciniak

Wyniki 16. kolejki i tabela ekstraklasy szczypiornistów

Warszawianka Warszawa - Vive Kielce 25:38 (10:19). Najwięcej bramek: dla Warszawianki - Piotr Obrusiewicz 9, Adrian Anuszewski 4; dla Vive - Robert Nowakowski 10, Karol Bielecki 9, Radosław Wasiak 6. Gwardia Opole - AZS AWF Biała Podlaska 28:28 (12:16). Najwięcej bramek: dla Gwardii - Marek

Wyniki 1. kolejki i tabela ekstraklasy szczypiornistów

) Najwięcej bramek: dla Olimpii - Grzegorz Balicki 8, Mariusz Kempys, Michał Szolc, Jacek Ignacik po 3; dla Warszawianki - Leszek Starczan 8, Adrian Anuszewski i Michał Matysik po 6. Vive Kielce - AZS AWF Biała Podlaska 42:32 (21:17) Najwięcej bramek: dla VIVE - Filip Kliszczyk, Radosław Wasiak po 6, Jurij

Zagłębie Lubin - Vive Kielce 22:27 (9:11)

. minucie po kontrze Adriana Niedośpiała było tylko 19:18 dla Vive, ale kolejny zryw i dwie bramki Pawła Sieczki zapewniły kielczanom dwa punkty. W sobotę Vive podejmuje MOSiR Zabrze. Zagłębie Lubin - Vive Kielce 22:27 (9:11) Przebieg: 3:1, 4:2, 4:5, 5:7, 7:9, 9:11, 11:12, 11:16, 14:17, 16:18, 18:19, 19:20

Zagłębie ciągle lepsze od Vive. Ale już ostatni raz?

kielczanie wyszli drugi raz na dwubramkowe prowadzenie (12:10, Radosław Wasiak), ale nie udało im się go dowieźć nawet do przerwy. Po czterech minutach drugiej części Zagłębie ucieka na trzy bramki (18:15, Adrian Anuszewski), ale nie prowadzi już w 41. minucie (21:22, Bartosz Konitz) ani gdy rozpoczyna się

Vive do prezesa ZPRwP: chcemy dobrych sędziów

przykład - dostaję pięścią w twarz, mówię o tym sędziemu, a on na to: "nie widziałem". W takim razie niech zatrudnią trzeciego! - mówił po meczu Adrian Anuszewski, rozgrywający Zagłębia. Co chcą uzyskać kielczanie? - Przyznaję, że sędziowie mylili się w obie strony, ale co z tego?! Niech w piłce

Finałowy weekend świętokrzyskiej OOM

(godz. 14). Taekwondo ITF Hala OSiR przy ul. Mickiewicza 40 w Staszowie Na poprzedniej OOM to była świętokrzyska lokomotywa (4 złota i 2 brązy). Podobnie ma być i teraz, zwłaszcza, że wśród 12 podopiecznych Rafała Gozdalskiego jest m.in. trzech aktualnych medalistów MP juniorów (złoci Adrian Sidor i

Mistrz gromi rywali. Vive Kielce - Warszawianka 37:25 (19:12)

potem Bernacki. W ekipie gości najlepszy był Adrian Anuszewski, ale w pojedynkę niewiele mógł zrobić. Po kilku minutach wszystko wróciło do normy i po pierwszej połowie gospodarze wysoko wygrywali. Wydawało się, że kielczanie, mający w zanadrzu środowy pojedynek z Wisłą w Płocku i mecze Ligi Mistrzów

Sukces młodych piłkarzy w Krasnymstawie

Rafa, Łukasz Matejek, Karol Noga, Piotr Banaszek, Adrian Wasiak, Dawid Grabowski. Trener: Marcin Rolla. Tuż za podium znaleźli się gracze Juniora z rocznika 1994. Przez eliminacje przeszli, jak burza pokonując: GKS Bełchatów 4:3, UKS Chełm 6:1, Jedynkę Krasnystaw 7:1, Jagiellonię Białystok 4:1, Widok

Po pierwszym meczu Vive w Pucharze Zdobywców Pucharów

Adrian Anuszewski, który w niedzielę rzucił Hiszpanom trzy bramki. - Przy normalnej grze możemy ich ograć w rewanżu. Porażka 25:33 wygląda, jakbyśmy dostali srogie lanie od Valladolid. A wcale tak nie jest - twierdzi kapitan kieleckiej siódemki Radosław Wasiak. Z porażki ośmioma bramkami nie robi

MP w kolarstwie torowym. 29. tytuł Krejnera

. Wojciech Ziółkowski (KTC Konin) 105 pkt 2. Bartosz Pajor (KTC Konin) 96 3. Adrian Kuczyński (Cyklista) 77 4. Piotr Lis (KTK Kalisz) 76 5. Krzysztof Ciesielski (Panorama Warszawa) 70 6. Daniel Czajkowski (Kreiser Warszawa) 58 finał sprintu kobiet 1. Magdalena Sara (Stal Ekobud

MOSiR Zabrze - Wisła Płock, sobota, godz. 18

Vive - Radosław Wasiak 7, Patryk Kuchczyński, Paweł Sieczka i Filip Kliszczyk po 5; dla Chrobrego - Michał Jurecki 5, Adrian Marciniak, Tomasz Kopeć i Paweł Piwko po 3. 1. Wisła 8 16 255-192

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Miedź Legnica - Vive Kielce 33:35 (18:20)

atak Vive grał skutecznie, spotkanie było wyrównane. W 7. minucie po golu Radosława Fabiszewskiego (osiem goli przed przerwą) Miedź prowadziła 6:4, ale zaraz goście wyrównali. Pierwszy raz kielczanie wygrywali w 12. min - po bramce znów bardzo dobrze grającego Adriana Anuszewskiego było 9:8, a chwilę

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Vive Kielce - MMTS Kwidzyn 35:31

- Z powodu grypy Radek Wasiak i Filip Kliszczyk prawie cały tydzień nie trenowali, Adrian Anuszewski jeszcze wczoraj miał 38 stopni. Robert Nowakowski czeka na zabieg, nie wiadomo kiedy do drużyny wróci Jarek Tkaczyk - wyliczał szkoleniowiec gospodarzy. To dlatego na kole spotkanie rozpoczął Piotr

Piłkarze ręczni ZTR Zaporoże wygrali towarzyski turniej w Kielcach

Piotr Grabarczyk. Mało na parkiecie był Adrian Anuszewski, a i pozostali gracze nie zagrali więcej niż jedną połowę w każdym spotkaniu. Zmęczony kielecki zespół w tym tygodniu będzie trenował nieco lżej. W czwartek Vive wyjeżdża do Brunszwiku na niezwykle silnie obsadzony towarzyski turniej Devil

Wicemistrzowie Polski z kompletem punktów. Vive Kielce - Chrobry Głogów 32:23

zdobycie przewagi przez Vive. Tymczasem niemal kwadrans drugiej połowy nadal był wyrównany. - W końcu przyspieszyliśmy grę - mówił o swojej drużynie rozgrywający Vive Aleksander Litowski. Udanie zastąpił na rozegraniu Adriana Anuszewskiego i poderwał kolegów do walki. Najpierw gospodarze wykorzystali grę w

Puchar Zdobywców Pucharów: Vive Kielce - Valladolid, niedziela godz. 16

było, gdy u nas w hali był taki "kocioł". Adrian Anuszewski rozgrywający Vive W pierwszym meczu zagraliśmy nieźle w obronie, choć straciliśmy za dużo bramek. Słabiej było w ataku. Wiedzieliśmy, że Kubańczyk Julio Fis jest świetnym zawodnikiem. Zaskoczył nas precyzyjnym rzutem nawet z

Reprezentacja Polski szczypiornistów znów zagra w Radomiu

), Robert Lis (UC Dunkerque AB, Francja), Dawid Nilsson (IFK Skovde HK, Szwecja), Marcin Lijewski (SK Flensburg-Handewitt, Niemcy), Grzegorz Tkaczyk (SC Magdeburg, Niemcy). Rezerwowi: Mariusz Jurkiewicz, Adrian Niedośpiał (obaj Mercus Zagłębie Lubin), Michał Matysik (Warszawianka Warszawa), Piotr Frelek

Udany występ piłkarzy ręcznych Vive Kielce na silnym turnieju w Niemczech

wicemistrzowie Polski zajęli w grupie A trzecie miejsce. W Niemczech wszyscy gracze kieleckiej ekipy rozegrali dobre mecze. Skuteczny był Filip Kliszczyk, postrachem bramkarzy byli także Robert Nowakowski, Radosław Wasiak i Jura Hiliuk, nieźle kierował atakiem Adrian Anuszewski, a bramkarze tradycyjnie zagrali

VIVE KIELCE - PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW 32:16

, Adrian Anuszewski i Rafał Bernacki. Przez cały mecz nawet nie zdjęli dresów... W podstawowej siódemce Vive wybiegli za to Dmitrij Nikulenkow, Paweł Podsiadło i Kamil Sadowski, którzy jeszcze w sobotę grali w drużynie rezerwowej Vive w pierwszej lidze. I ten skład gospodarzy dał się na początku zaskoczyć

Co słychać u najgroźniejszych rywali Wisły?

rozgrywa piłkę, ale potrafi też rzucić z drugiej linii. Potrafią to także Paweł Sieczka oraz Jura Hiliuk i muszą pamiętać, że to na nich teraz będzie spoczywać egzekucja rywali. Duże wyzwanie czeka także pozyskanego z Warszawianki Adriana Anuszewskiego. Nadal są świetni skrzydłowi, doświadczeni Robert

Dwa zwycięstwa i remis Vive na turnieju w Dzierżoniowie

był bardzo zacięty i dopiero w końcówce kielczanie zapewnili sobie zwycięstwo 18:16. W tym meczu nie wystąpił jeszcze Ukrainiec Oleg Malcew, który w czwartek przyjechał do Polski oraz nowy gracz Vive Adrian Anuszewski. Obaj wystąpili w kolejnym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław w składzie m.in. z grającym

Składy Polski i Szwecji

, 24, 184, 2, 6), 23. Adrian Niedośpiał (Zagłębie, 21, 185, 4, 4), 24. Michał Zołoteńko (Wisła, 25, 192, 26, 35) Trener Bogdan Zajączkowski, II trener Wojciech Nowiński, lekarz Grzegorz Danielewski, fizykoterapeuta Jerzy Buczak

PZP: CBM VALLADOLID - VIVE KIELCE 33:25

Pastor, trener Valladolid, zorientował się, że jego drużynie niezbędna jest pomoc świetnego kubańskiego rozgrywającego Julio Fisa. Kubańczyk szybko zdobył bramkę, a jego koledzy w defensywie zaczęli bardzo agresywnie bronić. Wysoko pilnowany był Adrian Anuszewski i to przyniosło gospodarzom efekt

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: AZS AWFiS Gdańsk - Vive Kielce 23:30

przed przerwą goli, gdańszczanie zdobyli w ostatnich czterech minutach. Zgodnie z przewidywaniami po przerwie nie było już emocji. Kielczanie kontrolowali wydarzenia na boisku. Poprawili grę w ataku, ale za to trochę gorzej bronili. Dobrze grał Hiliuk, piłkę skutecznie rozgrywał Adrian Anuszewski. W 43

Ekstraklasa piłkarzy ręcznych: Vive Kielce - Ślask Wrocław 30:27 (18:14)

10:9 szybko zrobiło się 12:9, a pięć minut przed przerwą 15:11. Świetny mecz rozgrywał Jura Hiliuk. Rozgrywający Vive przypominał, że potrafi rzucić z dystansu. Mieli w tym także udział Adrian Anuszewski i Aleksander Litowski, świetnie rozgrywając piłkę. W ekipie gości błyszczeli młodzi gracze

Przed meczem Warszawianka - Vive Kielce, środa godz. 17

wrócił rozgrywający Michał Matysik, nadal grają tam dobry skrzydłowy Piotr Obrusiewicz, rozgrywający Adrian Anuszewski, młodzi Michał Przybylski (wychowanek MKS Końskie) i Krzysztof Kłosowski oraz nieźli bramkarze Sebastian Suchowicz i wracający po kontuzji jedyny kadrowicz w Warszawiance Marcin Wichary

Przed meczem Warszawianka - Vive Kielce, sobota godz. 17

rywale mogą czymś zaskoczyć? Aleksander Malinowski: Raczej nie, choć wystawią nieco mocniejszy skład niż w środę. Zagra już Adrian Anuszewski, a to duże wzmocnienie rozegrania. Nadal będzie brakowało Dmitrija Diegtiarowa, bo jest po operacji barku. W środę Pański zespół nie miał problemów ze zwycięstwem

Vive Kielce AZS AWFiS Gdański 31:28. Kielczanie liderem ekstraklasy

ogóle nie wystawił Jury Hiliuka, a w zamian dał szansę Tomaszowi Jeżewskiemu. Młody rozgrywający miał kilka okazji do zdobycia gola, ale nadal nie może strzelić historycznej bramki w ekstraklasie. W bramce brakło chorego Jarosława Tkaczyka, a w drugiej połowie kontuzji nabawili się Adrian Anuszewski i

Klasyk w ekstraklasie piłkarzy ręcznych: Vive Kielce - Wisła Płock 29:19

goście wysoko pilnowali na rozegraniu Adriana Anuszewskiego (nie grał kontuzjowany Aleksander Litowski). Na szczęście przypomniała o sobie kielecka obrona i w bramce Rafał Bernacki. Gospodarze wymuszali błędy gości, którzy mieli już dużo większe problemy ze zdobywaniem goli - pomiędzy 15. a 23. minutą

Wisła w finale, Vive na kolanach

następne bramki, czym praktycznie dobijali Vive. Tu szczególnie dali o sobie znać Witkowski i Wuszter, którzy w obu dogrywkach zdobyli łącznie osiem bramek. Znów dramatyczna była ostatnia minuta. Najpierw Matysik wyprowadził Wisłę na prowadzenie 34:32, potem Adrian Anuszewski rzucił 33. bramkę dla Vive

Rusza ekstraklasa piłkarzy ręcznych. Na początek: Vive - Zagłębie, sobota godz. 18.30

Sieczka oraz Jura Hiliuk i muszą pamiętać, że to na nich teraz będzie spoczywać egzekucja rywali. Duże wyzwanie czeka także pozyskanego z Warszawianki Adriana Anuszewskiego, a że potrafi rozegrać piłkę i celnie rzucić wielokrotnie w ostatnich latach pokazywał. Nadal są świetni skrzydłowi, doświadczeni

Wisła Płock - Vive Kielce 31:25 (16:13)

;Jarek Tkaczyk". To na cześć bramkarza Vive, który przeszedł ciężką operację serca. I to były ostatnie chwile sielanki... Potem zaczęła się wojna Nafciarze byli fantastyczni. Tak szczelnie i agresywnie w obronie nie zagrali już dawno. Próbowali ją rozerwać Radosław Wasiak i Adrian Anuszewski. Nie

Skarb kibica IV ligi

(szukają klubu). CONCORDIA PIOTRKÓW Trener: Tomasz Fiszer. Bramkarze: Marcin Banasiak (84), Robert Znojek (80). Obrońcy: Dawid Dawidziak (80), Sławomir Stańczyk (81), Janusz Stolarski (84), Janusz Trzaska (79). Pomocnicy i napastnicy: Rafał Brzost (80), Adrian Chmielewski (80), Mariusz Duchnowski (80

których widniał napis "Jarek, jesteśmy z Tobą". Rozbite oko Anuszewskiego Potem zaczęła się wojna. Gospodarze tak szczelnie i agresywnie w obronie nie zagrali już dawno. Próbowali ją rozerwać Radosław Wasiak i Adrian Anuszewski. Nie byli jednak w stanie stworzyć partnerom choć małej luki na

Udana inauguracja ekstraklasy piłkarzy ręcznych: Vive Kielce - PZU Życie Zagłębie Lubin 32:24

5:1, a w 17. 9:3. Kielczanie utrzymywali tę pewną przewagę, choć tuż po przerwie prowadzili tylko 15:12. Wtedy przypomniał o sobie Jura Hiliuk. Jego atomowe rzuty były nie do obrony ani przez defensywę Zagłębia, ani bramkarzy z Lubina. Wielki w tym udział miał nowy zawodnik Vive - Adrian Anuszewski

Wisła Płock - Olimpia Piekary Śląskie, sobota, godz. 16

Kielce 22:27 (9:11); najwięcej bramek dla Vive - Karol Bielecki 9, Paweł Sieczka 6, Wojciech Zydroń i Radosław Wasiak po 4; dla Zagłębia - Michał Kubisztal 6, Adrian Niedośpiał i Orzłowski po 4 (Nowakowski 0); MMTS Kwidzyn - Biała Podlaska, MOSiR Zabrze - AZS AWFiS Gdańsk, Gwardia Opole - Chrobry Głogów

Warszawianka - Vive Kielce 34:36

decydującym o mistrzostwie kraju zmierzy się w Kielcach z Wisłą Płock. WARSZAWIANKA - VIVE KIELCE 34:36 (16:19) Warszawianka: Piotr Obrusiewicz 10, Michał Matysik, Leszek Starczak - po 7, Adrian Anuszewski, Andrzej Korus - po 4, Oleksander Kosyak 2. Vive: Karol Bielecki 11, Filip Kliszczyk 10, Radosław Wasiak

Warszawianka - Vive Kielce 34:36 (16:19). W piątek w Kielcach wielki mecz. Vive gra z Wisłą Płock o mistrza Polski

, oprócz skrzydłowych, dobrze grał na kole Andrzej Korus, chwilami z dobrej strony pokazywali się Michał Matysik i Adrian Anuszewski. Mimo to trzy i pół minuty przed końcem było 35:32 dla Vive. Dwa kolejne gola zdobyli jednak gospodarze i Malinowski poprosił o czas. Po nim Wichary obronił strzał Kliszczyka

Vive Kielce - Wisła Płock 30:26 w półfinale play off piłkarzy ręcznych

bez chóralnych wyzwisk w trakcie spotkania. Mistrzowie i wicemistrzowie Polski wystąpili bez kilku podstawowych zawodników. Edward Strząbała, od kilku dni trener kielczan, nie skorzystał z Adriana Anuszewskiego. Zamiast niego wstawił do składu najskuteczniejszego gracza mistrzów Polski juniorów sprzed

Vive Kielce - Valladolid 25:23. Hiszpanie grają dalej

słaby mecz tego zawodnika). Rolę Kubańczyka przejął jednak Szwajcar Eric Gull. Był nie do powstrzymania. Rywale od początku wysoko pilnowali rozgrywającego Adriana Anuszewskiego. Kielczanom brakowało reżysera gry, zbyt wolno rozgrywali piłkę, chwilami wyglądało to tak, jakby to nie oni mieli odrabiać

Wyniki Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych Wielkopolska 2004

. Michał Cieślik (Lotos Jabłonna), 3. Robert Jarosz (Lotos Jabłonna) i Maciej Kowalczyk (MKST Mińsk. Maz.). Do 60 kg: 1. Maciej Żuk (KKSW Legnica), 2. Kacper Rutkowski (Tornado Szczecin), 3. Adrian Rogowski (KKSW Legnica) i Mateusz Szachtsznajder (Lewart Lubartów). Do 66 kg: 1. Damian Iwaniuk (MSKT Mińsk

Beniaminek z Piotrkowa rywalem piłkarzy ręcznych Vive Kielce

Dzięki temu trener Aleksander Malinowski będzie miał większe pole manewru niż w sobotnim wygranym 35:31 pojedynku w Kielcach z MMTS Kwidzyn (nie grał Anuszewski). Vive nadal będzie się jednak musiało obyć bez chorego kapitana Radosława Wasiaka, który nie zagra też najprawdopodobniej w sobotę w