adrian styrzyński

gad

Kajetan Załuski i Adrian Styrzyński startowali w pływackim Grand Prix Polski w Kozienicach

Zaledwie 18 setnych sekundy zabrakło młodemu pływakowi Delfina Połaniec Kajetanowi Załuskiemu do miejsca na podium podczas zawodów Grand Prix Polski w Kozienicach.

Kajetan Załuski w czołówce Grand Prix Polski w pływaniu

Reprezentujący Delfina Połaniec Kajetan Załuski znów znalazł się w dziesiątce najlepszych zawodników pływackiego Grand Prix Polski. Na podium w Zamościu stawał też jego kolega klubowy Adrian Styrzyński

Rekord Polski Adriana Styrzyńskiego na mistrzostwach Polski w pływaniu

Trzy medale w rywalizacji seniorów zdobyli na zakończonych w Oświęcimiu Zimowych Mistrzostwach Polski dwaj 17-latkowie z Delfina Połaniec Adrian Styrzyński i Kajetan Załuski. Ten pierwszy ustanowił też rekord Polski w swojej grupie wiekowej na 200 metrów stylem zmiennym

Siódemka świętokrzyskich pływaków wystąpi w Zimowych Mistrzostwach Polski

) - 50, 100 i 200 metrów stylem dowolnym, 50 m st. motylkowym Adrian Styrzyński (Delfin, 17 lat) - 200 i 400 m zmiennym, 200 motylkowym Ewelina Górecka (Arka Kielce, 16 lat) - 50, 100 i 200 m st. klasycznym Karina Górecka (Arka, 19 lat) - 50, 100 i 200 klasycznym, 100 i 400 zmiennym Grzegorz Jędrzejewski

Delfin Połaniec pozyskał nowego zdolnego pływaka

Styrzyński ma dopiero 16 lat, ale na koncie już wiele sukcesów. Na ubiegłorocznych mistrzostwach Polski juniorów, które w marcu odbyły się w Zielonej Górze, zdobył cztery medale. Trzy razy stawał na najwyższym podium (100 i 200 metrów stylem motylkowym i 400 dowolnym), a na 200 metrów stylem

Wygrane pływaków Delfina Połaniec na Grand Prix Polski w Szczecinie

Załuski zwyciężył w najbardziej prestiżowej konkurencji - 50 metrów stylem dowolnym (23,79 sek.). Do tego dołożył dwie trzecie lokaty - na 100 (51,70) i 200 (1.51,83) metrów tym samym stylem. Styrzyński na podium stawał dwa razy. Z czasem 4.28,36 wygrał wyścig na 400 m stylem zmiennym. Na

Cztery medale pływaków Delfina Połaniec na mistrzostwach Polski juniorów

Jak już informowaliśmy, w piątek wicemistrzem Polski w wyścigu na 50 metrów stylem dowolnym został Kajetan Załuski, a brązowy medal na 400 m stylem zmiennym Adrian Styrzyński. Ten drugi pływak na najniższym stopniu stanął jeszcze dwukrotnie - w sobotę był trzeci w wyścigu na 400 m dowolnym (3.59,97

Sukcesy pływaków MKS Trójka Łódź

motyl.), Kaźmierczak (200 zm.); 5.Adrian Styrzyński (Start, 400 dow.), Żebiałowicz (100 klas.); 6.Styrzyński (400 zm.), Muras (100 motyl.).

Mityng pływacki z udziałem kadrowiczów w Połańcu

nim uplasowali się zawodnicy Delfina: 2. był Adrian Styrzyński (wygrał wyścig na 100 m stylem motylkowym), a 3. Kajetan Załuski (pierwszy na 50 m dowolnym). W młodszych grupach zwyciężali reprezentujący gospodarzy Anna Stanek i Przemysław Sak oraz sztafeta 4x50 m st. dowolnym dziewcząt. - Uczestnicy

Pływackie mistrzostwa okręgu w Kielcach

jednak pływać najlepsi świętokrzyscy pływacy, medaliści mistrzostw Polski seniorów Adrian Styrzyński i Kajetan Załuski. Gościnnie za to wystąpi 27 zawodników... z Londynu, których trenerką od lat jest Kamila Kozłowska, córka znakomitej przed laty żabkarki, a obecnie członkini świętokrzyskich władz Alicji

Dobre wyniki Łukasza Borala na Grand Prix Polski w pływaniu

Koszalin. Na podium w Dębicy stanął także jego kolega klubowy Adrian Styrzyński, który z wynikiem 2:05,48 zajął trzecie miejsce na 200 metrów stylem motylkowym. W trzech pozostałych startach plasował się poza dziesiątką. Na dwóch dystansach (50 i 100 m motylkiem) przegrał z innym zawodnikiem Delfina

Sport w skrócie

. ZAŁUSKI I STYRZYŃSKI W GRAND PRIX Trzykrotnie stawali na podium drugich zawodów Grand Prix Polski w pływaniu reprezentanci Delfina Połaniec Kajetan Załuski i Adrian Styrzyński. Załuski był trzeci na 50 i 100 metrów stylem dowolnym (oba dystanse wygrał Łukasz Gąsior z Polonii Warszawa). Do miejsc na podium

wybrano Sławomira Salachnę, a zawodnikiem Roberta Giedyka (obaj Siódemka). PLEBISCYT RADIA KIELCE. Zdobywca trzech medali na olimpiadzie młodzieży pływak Delfina Połaniec Adrian Styrzyński został sportowcem weekendu w tradycyjnym głosowaniu dziennikarzy Radia Kielce, "Gazety Wyborczej" i "

Srebro Kamila Zielińskiego na początek Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży "Lubuskie 2004"

Kielce), Karolina Fąfara, Hubert Gałczyński, Jakub Garbala, Aleksandra Młynarczyk, Urszula Niemiec (wszyscy Olimpia Suchedniów) Piłka wodna: drużyna KSZO Ostrowiec - 13 zawodników Pływanie: Mariusz Łuszczek (Orka Jędrzejów), Adrian Styrzyński, Kajetan Załuski (obaj Delfin Połaniec) Tenis: Tomasz Marzec

W piątek na Rawszczyźnie w Ostrowcu rozpoczynają się mistrzostwa Polski seniorów w pływaniu

. Niespodziankę może sprawić Adrian Styrzyński, który na ostatnich zawodach Grand Prix Polski z udziałem całej czołówki był na podium na 200 metrów delfinem - przewiduje Janusz Marczewski, wiceprezes Delfina. Skromniejsze są oczekiwania młodych kieleckich pływaków. - Jadą zdobywać doświadczenie. Jakiś finał A lub

Medalowy weekend Świętokrzyskiego na X OOM

z Drzonkowa Janusz Marczewski, wiceprezes Delfina Połaniec. Trzykrotnie na podium stawał piąty zawodnik mistrzostw Europy z Portugalii Adrian Styrzyński. Wygrał w piątek na 400 metrów stylem zmiennym (4.32,71) i w sobotę na dystansie dwukrotnie krótszym (2.12,00), a w niedzielę był trzeci na 200

Zimowe mistrzostwa Polski w pływaniu - wyniki

) 2.13,24 3. Sławomir Wolniak (AZS AWF Katowice) 2.15,19 4. Adrian Tracz (Jordan Kraków) 2.15,27 (RP-15 l) 5. Jacek Borkowski (AZS-AWFiS Gdańsk) 2.16,64 6. Mariusz Winogrodzki (Polonia Warszawa) 2:18.70 200 m st. zm. 1. Ronald Karnaugh (PZP) 2:01.22 2. Adrian Styrzyński (Delfin Połan.) 2:01.72

Delfin Połaniec stracił dwóch czołowych pływaków

Załuski i Styrzyński byli, obok studiującego w Stanach Zjednoczonych Łukasza Borala, czołowymi postaciami klubu z Połańca. Na listopadowych mistrzostwach Polski seniorów w Oświęcimiu zdobyli trzy medale, a Styrzyński pobił też rekord Polski 17-latków na 200 metrów stylem zmiennym. W Delfinie