adrian sobczyk

ti

Włókniarz będzie miał czterech nowych zawodników. Zdali egzamin na licencję

W środę 29 lipca w Częstochowie odbył się egzamin na certyfikat "Ż", w którym udział wzięło czterech adeptów Włókniarza: Michał Gruchalski, Bartosz Świącik, Adrian Bialk i Kamil Sobczyk. Egzamin na torze zdali wszyscy i wygląda na to, że w komplecie zasilą zawodniczą kadrę klubu.

Żużlowe licencje. Włókniarz Częstochowa rekordzistą

W piątek na torze w Opolu odbył się egzamin na certyfikat ?Ż?. Dwóch adeptów Włókniarza Częstochowa pozytywnie przebrnęło przez część teoretyczną i praktyczną egzaminu. Tym samym częstochowski klub okazał się rekordzistą tegorocznych egzaminów.

Portas postawił na ?mundurówkę, ale we Włókniarzu o juniorów się nie martwią

Choć Przemysław Portas zdecydował się zakończyć karierę, Włókniarz Częstochowa i tak powinien mieć najlepszą juniorską parę w Nice Polskiej Lidze Żużlowej. Najbliższy sezon ma pokazać, że w młodzież warto i trzeba inwestować.

40-osobowa kadra Legii na młodzieżową Ligę Mistrzów

, Robert Bartczak, Piotr Cichocki, Patryk Czarnowski, Aleksander Karbowiak, Filip Karbowy, Miłosz Kozak, Mateusz Leleno, Adrian Małachowski, Olaf Martynek, Konrad Michalak, Wiktor Sobczyk, Dawid Szałas, Miłosz Szczepański, Sebastian Szymański, Michał Trąbka, Bartłomiej Urbański, Aleksander Waniek

Nice Cup na Włókniarzu. Trzy godziny rywalizacji i trzech debiutantów [ZDJĘCIA]

trzymać gaz. W przeciwnym wypadku lądowało się na bandzie. Oprócz Gruchalskiego na torze zaprezentowali się dwaj inni świeżo licencjonowani zawodnicy Włókniarza. O Adrianie Bialku można powiedzieć, że czeka go jeszcze dużo pracy. Kamil Sobczyk wystartował tylko raz, zastępując wykluczonego za

Hetman walczył dzielnie, ale odpadł po karnych

gospodarzy uzyskał Przemysław Gałka. Minutę przed końcowym gwizdkiem wyrównał jednak Adrian Świerczyński, doprowadzając do dogrywki. W trakcie dodatkowych 30 minut żaden z zespołów nie potrafił przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i o losach awansu decydowały rzuty karne. Te lepiej egzekwowali

Mikołaj z karate. Jubileuszowa impreza w Kielcach

- Kielce Krężelewska Paulina - Kielce Kałuża Sylwia - Kielce Dziewczęta 18-22 lat: Kaniowska Karina - Ćmińsk Zielińska Sara - Suchedniów Malanowicz Monika - Kielce KUMITE: Chłopcy 14-15 lat: Hałat Kamil - Chęciny Niewiadomski Adrian - Włoszczowa Janus Jakub - Skarżysko -Kamienna 3. Steczkowski Michał

Drugoligowcy zaczęli grać przed wiosną

-letni Adrian Kasztelan (Korona Kielce), jego rówieśnik Mariusz Gnyla (Okocimski Brzesko), 21-letni bramkarz Marek Bihun (MKS Oława) i testowany już wcześniej 20-letni Sebastian Brytan z Janowianki Janów Lubelski. - Wynotowałem nazwiska dwóch i ich zaproszę na kolejne testy - zdradził Wojno. KSZO cały

Włókniarz Częstochowa i jego rywale. Kto królem polowania w Nice PLŻ [PODSUMOWANIE]

sporym atutem opolan, tym bardziej, że startować będą na nim interesujący żużlowcy z Tomaszem Rempałą, który w Kolejarzu startował w latach 2012-13 na czele. Częstochowscy kibice z zainteresowaniem przyglądać będą się natomiast jeździe utalentowanego Adriana Woźniaka, wypożyczonego z Włókniarza

Górnik Wałbrzych przegrał po dogrywce z Olimpią Grudziądz i odpadł z Pucharu Polski

awansie Olimpii zadecydowały trafienia Adama Cieślińskiego i Adriana Frańczaka, które padły w pierwszej części dogrywki. Mecz rozpoczął się od prowadzenia drużyny z Grudziądza. Na kwadrans przed przerwą do bramki wałbrzyszan trafił Sławomir Mazurkiewicz. W 78. minucie wynik wyrównał napastnik gospodarzy

Jak silni będą rywale Włókniarza? Przeglądamy składy [RAPORT]

, Przemysław Portas, Kamil Sobczyk, Paweł Staniszewski, Bartosz Świącik, Adrian Woźniak. Zainteresowanie: Jeszcze kilka dni temu działacze prowadzili rozmowy z Rune Holtą, Rafałem Szombierskim, chęć powrotu do Włókniarza zgłosił również Sebastian Ułamek. Częstochowianie mają już jednak szeroką i silną kadrę

Wolne Strefy Stoku. Znów

Łakomski, Damian Bujak, Arek Koneckiewicz. MK 100k - WS Kije 3:3 (3:3, 1:0) karne 3:2 Bramki: Adrian Przybylski 2, Grzegorz Pyrek - Dominik Gawior 2, Marian Sobczyk. Mecz o 3. miejsce: WS Krakowska - WS Kije 5:4 (4:4, 1:1) po dogrywce Bramki: Piotr Maciejewski 2

JUDO. Eliminacje Pucharu Polski

Podczas zawodów rozegranych w hali Policyjnego Towarzystwa Sportowego Walter w Rzeszowie zaprezentowało się blisko 150 judoków z 21 klubów Podkarpacia i Małpolski Nasi medaliści: 1 miejsca: Adrian Piękniewski, kat. wag. do 38 kg (Walter Rzeszów), Paweł Bienia, 55 kg (Walter), Magdalena Tronina, 36

Sport w skrócie

(13:21, 21:14, 15:13). Zwycięzcy zmagań wystąpili w składzie: Paweł Czubak, Mateusz Siara, Adrian Sadownik, Piotr Zdonek, Adrian Pękała, Konrad Siara, Sebastian Grabusiński, Dawid Firlej, Filip Szczęsny, Karol Jaworski, Adrian Sobczyk. Drużyna uzyskała awans do mazowieckiego finału LZS.

Przed 29. kolejką II ligi: KSZO musi, Nida może

W końcówce sezonu zespół Wiesława Wojny ma kłopoty kadrowe. Na bardzo ważne w kontekście ciągle jeszcze nieprzesądzonej promocji wyjazdowe spotkanie (niedziela godz. 17) na pewno nie pojadą kontuzjowani Tomasz Persona i Bartosz Tomczuk, mocno poobijany po ostatnim spotkaniu z Wigrami Suwałki Adrian

Maraton Opolski pełen rekordów [ZDJĘCIA, WIDEO]

, jest teraz bardziej płaska i jest mniej biegania po kostce - tłumaczy Mariusz Godoś, dyrektor największej imprezy biegowej w województwie. Obok Kenijczyka na podium stanęli jego rodak Paul Kiprop oraz Ukrainiec Aleksiej Rybalczenko. Tuż za nimi finiszował najlepszy z Polaków Adrian Błaziński z Polskiej

Olimpijczyka. Drugi w wadze do 63 kg był kolega klubowy Orzechowskiego - Denis Majewski, a na najniższym stopniu podium stanęli Adrian Madej (42 kg) i Michał Kośla (50 kg). Trzecie miejsce w kategorii 58 kg przypadło także reprezentantowi Orlika Wierzbica Kamilowi Smorongiewiczowi. W wadze do 85 kg odpowiednio

PP: Tylko Korona gra dalej

: Mielec (16.) KSZO: Wróbel - Stachurski, Kardas Ż , Szymoniak, Matuszczyk - Frańczak, Dziewulski, Sobczyński (46. Żelazowski), Basta - Wieczorek (56. Persona), Kanarski (78. Dybiec). O losach spotkania przesądził filmowy gol Adriana Mielca. Pomocnik gospodarzy huknął z rzutu wolnego z 25 metrów prosto w

Sparing: KSZO - Radomiak 1:0

jest krezusem finansowym, aby za niego płacić sumę odstępnego. - Cóż, pozostają nam negocjacje - drapie się po głowie Broniszewski. Przyzwoicie zaprezentowali się też: Jakub Gronowski i Adrian Sobczyk (ostatnio Górnik Wałbrzych). Tyle tylko, że takich graczy Radomiak może mieć na pęczki, a ekipie

Dobre występy podkarpackich judoków

, Węgier, Niemiec, Łotwy, Estonii i Rosji. Zawodnicy PTS Walter Rzeszów wywalczyli pięć medali. Wyniki: * 1. miejsce: Paweł Bienia - 44 kg, 2. miejsce: Jakub Ząbczyk - 29 kg, Michał Majcher - 32 kg, Gracjan Bąk - 35 kg. * 3. miejsce: Adrian Piękniewski - 38 kg.

Ekstraklasa wraca do gry! Jak kluby radziły sobie w sparingach?

stadionie jest już szykowana na mecz z Legią. Mocną stroną Gdynian ma być ofensywa po transferach Josipa Barisicia oraz Przemysława Trytki. Arka Gdynia 5-1 KS Chwaszczyno Mateusz Szwoch 6, Rafał Siemaszko 61, Michał Nalepa 66, Dominik Hofbauer 74, Adrian Błąd 82 - Krzysztof Idzi 45 Arka Gdynia 1

Dwa zwycięstwa

równowagę, niż konstruować akcje. Mimo to, stroną przeważającą byli lubelscy III-ligowcy, choć to Czarni w 10. minucie mogli objąć prowadzenie. Rzutu karnego podyktowanego za faul Przemysława Żmudy na Adrianie Sadowskim nie wykorzystał Wojciech Kępka - jego strzał obronił Jacek Dudkiewicz. Pięć minut

Turniej mikołajkowy dzieci w hali rzeszowskiego Waltera

); 45 kg: 1. Paweł Bienia, 2. Adrian Błażejewski, 3. Piotr Fornal (wszyscy Walter); 50 kg: 1. Daniel Kruczek, 2. Daniel Płonka, 3. Łukasz Górski (wszyscy Walter); 53 kg: 1. Marcin Tychanicz, 2. Jakub Surmacz (obaj Walter), +53 kg: 1. Kamil Kusz (Walter).

HOKEJ NA LODZIE. OOM

wyrównania doprowadził Marek Strzyżowski, jednak w 33. min opolanie ponownie wyszli na prowadzenie, gdy Łukasza Gładysza pokonał Tomasz Twardy. W ostatniej tercji sanoczanie nie mając nic do stracenia ruszyli do zdecydowanych ataków. Najpierw w 50. minucie wyrównującą bramkę zdobył Adrian Maciejko, a

II liga piłkarska: w Ostrowcu już świętują

wykorzystali Adrian Frańczak (huknął z 10 metrów pod poprzeczkę) i Michał Stachurski (celnie uderzył głową). Niezłe i toczone w szybkim tempie spotkanie przyniosło jeszcze kilka ciekawych akcji z obu stron. Wśród przyjezdnych najbliżej szczęścia byli Pietrzak, Rębowski i Cieśliński - ich uderzenia kapitalnie

II liga piłkarska: tylko remis KSZO, Nida spadła na przedostatnie

Adrian Bergier (po fatalnym błędzie ostrowieckiej defensywy) i w zamieszaniu po rzucie rożnym Łukasz Szymoniak. Ostrowczanie mają czego żałować, bo mimo mocno defensywnego ustawienia (tym razem wymuszonego absencją kilku zawodników), prowadzili grę i przez większość spotkania byli zespołem dominującym

II liga piłkarska: KSZO awansował, Nida rozbita

. W 22. min Sobiech znakomicie wyczuł intencje wykonującego rzut karny (problematyczny) Łukasza Matuszczyka, a po chwili rzucił się pod nogi dobijającego Adriana Frańczaka. Cztery minuty później Matuszczyk znowu nie dał rady bramkarzowi Jezioraka, tym razem po bombie z 20 m. Gol, po którym stadion

Remis Hetmana, zwycięstwo Tomasovii

na wychodzącym na czystą pozycję Andrzeju Wachowiczu czerwoną kartkę dostał Adrian Mrowiec. TOMASOVIA TOMASZÓW LUBELSKI 1 (0) PROSZOWIANKA PROSZOWICE 0 BRAMKA Tomasovia: Paszkiewicz (4.) Tomasovia: Waśkiewicz - Bilewicz, Pieniążek, Anioł, Rochecki - Droździel (65. Korzeń), Głuszko (76. Dunin

Przed meczami SMS II PZHL Sosnowiec - KH Sanok

dwaj wychowankowie KH: napastnicy Adrian Maciejko i Kamil Sobczyk. Drużyna z Sosnowca to nieobliczalny przeciwnik, który w tym sezonie pokonał m.in. Cracovię 6:3, a rezerwy Dworów Unii Oświęcim oraz Zagłębie Sosnowiec po 4:1. Zespół ten ma jednak spore wahania formy, o czym świadczą porażki z niżej

Składy rywali Zawiszy

., 1 rem., 3 por. na wyjeździe: 4 zw., 4 rem., 2 por. Trener: Janusz Kudyba Kadra: Bramkarze : Maciej Gostomski (21 lat), Adrian Masarczyk (21) Obrońcy: Tomasz Balul (26), Arkadiusz Kłoda (29), Wojciech Białek (22), Adrian Marek (22), Michał Wróbel (27), Marcin Strojek (18), Maciej

Przed meczami KH Sanok - SMS II PZHL Sosnowiec

Andrzej Tkacz wraz z synem Wojciechem. Aktualnie w składzie "szkółki" występują trzej wychowankowie KH: napastnicy Adrian Maciejko i Kamil Sobczyk oraz Piotr Poziomkowski, sanoczanin, który ostatnio występował w rezerwach Stoczniowca Gdańsk. Faworytem obu konfrontacji są sanoczanie, jednak

Jedni powracają, inni odchodzą

kontuzję Piotr Bielak. Natomiast zamościanie przegrali u siebie ze Stalą Stalowa Wola 1:2. W zespole zamojskim znowu występuje Sebastian Przybyszewski, który ostatnio grał w ŁKS Łódź. Przyszedł także z łódzkiego klubu Adrian Kasztelan. Obaj zostali wypożyczeni na rok. W Hetmanie będą także grali

Miesiąc do ligi

Na zakończenie obozu w Puławach zwycięstwo odnieśli piłkarze Łady Biłgoraj, którzy pokonali Orła Przeworsk 3:1. W pierwszej połowie Łada zagrała jednak słabo i przegrywała 0:1. Losy meczu rozstrzygnęły się jednak po przerwie, a bramki strzelali kolejno Ireneusz Zarczuk, Adrian Sadowski i Sebastian

JUDO. Turniej międzynarodowy

Tarnów), Filip Łątka (Sokół Tuchów); 38 kg: 1. Adrian Bak (Walter), 2. Adrian Piekniewski (Walter), 3. Kamil Garbacik (MOSiR Jasło), Marcin Korman (UKS Sokół); 42 kg: Remus Lazea (Gloria Arad Rumunia), 2. George Ardedan (Gloria Arad), 3. Kamil Płaziński (PM Tarnów), Przemysław Jakubowicz (UKS "15

Hokej: Skarb kibica I ligi

, Zagłębie), Łukasz Kulik (86, GKS Katowice), Tomasz Skoś (86, GKS Tychy), Michał Gryc (87, Zagłębie), Adrian Maciejko (87, SKH Sanok), Bartosz Sobczyk (87, SKH), Błażej Salamon (87, MOSM Bytom).

XXIX kolejka III ligi piłkarskiej

. minucie miał także udział w zdobyciu drugiej bramki dla gospodarzy - zagrał do Grzegorza Szymanka, ten podał do Piotra Prędoty, który strzelił drugiego gola. Po chwili w sytuacji sam na sam z bramkarzem Motoru znalazł się Adrian Mielec, ale nie potrafił pokonać Rachowskiego. - To nie było emocjonujące

Z poślizgiem

), Marcin Syroka (78/180/80), Piotr Wójcik (74/180/74), Paweł Zajączkowski (77/177/71), Jakub Ławecki (84/182/74), Łukasz Kamiński (85/182/76). Napastnicy: Daniel Koczon (82/181/86), Konrad Nowak (85/176/70), Marcin Popławski (80/179/70), Adrian Prażmo (86/185/78), Piotr Prędota (82/181/74), Grzegorz

Sport amatorski w Szczecinie

: Tomasz Jankowiak 17, Ireneusz Kicki 10. Najwięcej dla Andegrand: Tomasz Tarnowski 13, Bartosz Janicki 11. Zbychbud - Pracownia Projektowa MDM 43:46 (14:12, 13:8, 6:11, 10:15). Zbychbud: Filip Starosta 22, Adrian Kwieciński 10. MDM: Piotr Jarmuż 11, Jacek Czerwiński 10. Can Batlori - Orix Leasing 51:69

VII kolejka III ligi

Hetman Zamość - Wisła II Kraków Rezerwy Wisły przyjechały do Zamościa z kilkoma zawodnikami pierwszego składu - Pawłem i Piotrem Brożkami, Ekwueme (ci trzej grali w piątek w Warszawie z Legią), Jackiem Paszulewiczem. Tomaszem Frankowskim, Bartoszem Iwanem, Adrianem Mrowcem oraz Lantane Ouadją. 1