adrian maciejko

BW

Sanoccy hokeiści na koniec pokonali mistrza

Sanoczanie końcówki ostatniego etapu rozgrywek lepiej zakończyć nie mogli. Po raz pierwszy od siedmiu lat sięgnęli po komplet punktów na lodowisku Podhala Nowy Targ, które jest aktualnym mistrzem Polski. - O wygranej zadecydowała przede wszystkim dobra gra obrońców - przyznał Josef Contofalsky, trener KH.

HOKEJ NA LODZIE. OOM

W drugim pojedynku w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży hokeiści MKH Sanok pokonali Orlika Opole. Zwycięską bramkę dla podopiecznych Jerzego Hućko w końcówce meczu strzelił Marcin Biały

Czekając na kolejne zwycięstwo

W piątek ekstraklasowi hokeiści KH Sanok rozegrają mecz w Sosnowcu, gdzie zmierzą się z miejscowym Zagłębiem. Obie drużyny nie mogą pochwalić się imponującym bilansem - Sanok przegrał cztery ostatnie mecze, a drużyna ze Śląska trzy.

Klub Hokejowy Sanok

1973 88. Wojciech Milan 1978 91. Adrian Maciejko 1987 94. Lubosz Zetik (Słowacja) 1986

Pierwsze ruchy transferowe u sanockich hokeistów

, Artur Zieliński, Marek Strzyżowski, Adrian Maciejko i Marcin Biały, którzy mają ważne umowy. Blisko dalszego reprezentowania barw KH są także Słowacy, którzy w trakcie rozgrywek pojawili się w Sanoku. Tomas Valeczko, Pavol Hruby, Frantiskiem Koky i Pavol Novak wstępnie zaakceptowali warunki gry w klubie

Sanoccy hokeiści przywieźli punkt z Tychów

wszystko zdawało się iść zgodnie z planem GKS-u - wyrównującego gola zdobył Adrian Parzyszek, a po minucie kolejną bramkę dorzucił powracający do GKS-u Michał Garbocz. Zamiast powiększać przewagę, zespół Wojciecha Matczaka jeszcze w pierwszej tercji stracił kolejną bramkę. Swój strzał z pierwszych minut

Nowa runda, cel bez zmian

bramki. Jednak ten monolit może zostać zachwiany na starcie trzeciej rundy, ponieważ kontuzji nabawił się Mermer. - Na dzień dzisiejszy nie mogę dać stuprocentowej pewności, że Maciek zagra. Decyzja zapadnie przed samym meczem. Jeśli nie uda mu się wystąpić, jego miejsce zajmie Adrian Maciejko, jednak

Sanoczanie walczą o punkty nad morzem

wyjazdowe punkty. Żałujemy tego meczu z Sosnowcem, bo za dużo łapaliśmy kar. Gdyby nie to, wynik mógł być zupełnie inny - stwierdził Marcin Ćwikła, kapitan KH. W szeregach sanockiej drużyny nadal nie ujrzymy młodych napastników: Adriana Maciejki, Marka Strzyżowskiego i Rafała Solona, którzy narzekają na

Lider pozbawił złudzeń

elemencie również nie zachwycili, zdecydowanie lepiej radzili sobie, grając w pięciu na czterech. W 50. min podopieczni Wojciecha Matczaka zdobyli nawet bramkę w osłabieniu! Po szybkiej kontrze, dzięki podaniu Adriana Parzyszka, wynik ustalił Robin Bacul. Zespół z Sanoka w końcu zagrał rozważniej, jeśli

Tychy blisko wpadki na rozpoczęcie sezonu

iść zgodnie z planem: wyrównującego gola zdobył Adrian Parzyszek, a po minucie kolejną bramkę dorzucił powracający do GKS-u Michał Garbocz. Zamiast powiększać przewagę, zespół Wojciecha Matczaka jeszcze w pierwszej tercji stracił kolejną bramkę. Swój strzał z pierwszych minut skopiował Gurican. W

Przed meczami SMS II PZHL Sosnowiec - KH Sanok

dwaj wychowankowie KH: napastnicy Adrian Maciejko i Kamil Sobczyk. Drużyna z Sosnowca to nieobliczalny przeciwnik, który w tym sezonie pokonał m.in. Cracovię 6:3, a rezerwy Dworów Unii Oświęcim oraz Zagłębie Sosnowiec po 4:1. Zespół ten ma jednak spore wahania formy, o czym świadczą porażki z niżej

Hokeiści GKS-u Tychy nowymi liderami ekstraligi

okienko. - Tak jakoś wyszło. Ale to nie jest ważne. Najważniejsze, że w słabym spotkaniu to my wygraliśmy - uśmiechał się napastnik GKS-u. W końcówce janowianie mogli zmniejszyć rozmiary porażki, ale dobrej okazji nie wykorzystał Adrian Kowalówka, a Łukasz Kulik trafił w poprzeczkę. - Lepszym zespołem był

Przed meczami KH Sanok - SMS II PZHL Sosnowiec

Andrzej Tkacz wraz z synem Wojciechem. Aktualnie w składzie "szkółki" występują trzej wychowankowie KH: napastnicy Adrian Maciejko i Kamil Sobczyk oraz Piotr Poziomkowski, sanoczanin, który ostatnio występował w rezerwach Stoczniowca Gdańsk. Faworytem obu konfrontacji są sanoczanie, jednak

Bramkarz nie do pokonania zatrzymał GKS Tychy

zespołu z Krakowa. W tyskiej drużynie zadebiutował słowacki napastnik Ladislav Paciga, ale kontuzje i urazy wyeliminowały z gry liderów GKS-u: Adriana Parzyszka, Michała Garbocza i Robina Bacula. Zagłębie Sosnowiec - KH Sanol 7:5 (4:1, 2:0, 1:4) Bramki: 1:0 Duszak - Kohut (2.), 2:0 Kohut - Biela (7.), 3