Adrian Ligienza nowym zawodnikiem Polonii

22-letni pomocnik Adrian Ligienza podpisał kontrakt z Polonią Warszawa - poinformowała oficjalna strona klubu.

Adrian Ligienza: Na Konwiktorskiej czuję się jak w ekstraklasie

- Wszystko jest przygotowane na tip top, ja mogę skupić się tylko na treningu, nie mam żadnych innych problemów. Tak powinno być w każdym klubie - mówi Polonia.waw.pl 22-letni pomocnik Adrian Ligienza, nowy piłkarz Polonii.

Polonia remisuje z sparingu z Hapoelem Raanana

W piątek ?Czarne Koszule? zremisowały 2:2 w sparingu z Hapoelem Raanana. Gole dla warszawskiej ekipy strzelili Adrian Ligienza i Marcin Stańczyk.

Młody piłkarz Wisły Kraków spróbuje sił w Serie B

Bartosz Salamon), a klasę wyżej gra Artur Boruc. Jakie szanse ma Ligienza, by do nich dołączyć? - Byłbym w tej sprawie bardzo powściągliwy, stąpajmy twardo po ziemi. Adrian jedzie tam jako jeden z wielu. Ale dostał szansę, więc niech spróbuje - komentuje Grzegorz Kapica, trener Chojniczanki. Wszyscy

Broń Radom skompletowała kadrę na rundę wiosenną [ZDJĘCIA]

Pierwszy mecz o punkty Broniarze rozegrają już najbliższą niedzielę 6 marca. Rywalem ekipy trenera Dziubka będzie Warta Działoszyn. Pojedynek odbędzie się na stadionie przy ul. Narutowicza. Początek o godz. 11.

Druga ligowa porażka piłkarzy Polonii

Gole dla gospodarzy w 56 i 75 min. zdobył Marcin Gregorowicz. Na 13 minut przed końcem spotkania kontaktowe trafienie dla "Czarnych Koszul" zanotował Adrian Ligienza, jednak warszawianom nie udało się uratować choćby punktu. Polonia po sześciu kolejkach III ligi grupy łódzko

Kolejne zwycięstwo Polonii i wciąż trzy punkty przewagi nad Bugiem

Gole dla "Czarnych Koszul" zdobyli w Węgrowie Piotr Augustyniak, Adrian Ligienza, Marcin Kruczyk i Dominik Lemanek. Polonia, zdobywając cztery gole, wyrównała strzelecki rekord w meczach wyjazdowych - tyle samo wbiła w kwietniu Naprzodowi Skórzec. Podopieczni Piotra Dziewickiego

Derby dla Broni. Czerwone kartki, skuteczność Czarneckiego

zawodnika. Ale w 70 minucie siły się wyrównały, gdyż drugi żółty i w konsekwencji czerwony kartonik zarobił Adrian Ligienza. O dziwo od tego momentu radomianie zaczęli śmielej i co ważne skutecznie atakować. Oba gole dla ekipy z Plant zdobył Kamil Czarnecki. Napastnik, który zimą przeszedł do Broni z

ŁKS - Broń Radom 8:0. Szalony mecz przy al. Unii!

3:0, bowiem do siatki Broni trafiali Adam Patora i Adrian Świątek. W drugiej połowie trwała już tylko walka o to, kto strzeli ładniejszą bramkę. W 58. minucie czwartego gola dla ŁKS zdobył Świątek. Najwięcej działo się w ostatnich ośmiu minutach. Rozpoczęło się od gola Patory, a następnie na listę

Polonia lepsza od Ursusa w derbach stolicy

pomocnik po błędzie Grzegorza Wojdygi w równie dogodnej sytuacji znalazł się na osiem minut przed przerwą, ale i tym razem nie potrafił doprowadzić do remisu. Ze skutecznością problemów nie mieli natomiast podopieczni Piotra Szczechowicza. W 40. minucie było już 2:0. Gola dla Polonii strzelił Adrian

Marcin Bochenek 10 lat trenował w Legii, teraz trafi do Polonii?

rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron. Teraz może trafić do Polonii. Tuż przed rozpoczęciem przygotowań do rundy rewanżowej z Polonii odeszło kilku kluczowych zawodników, m.in. Adrian Ligienza, Rafał Kosiec i Dominik Lemanek. - Na odejście wymienionych piłkarzy nie miałem żadnego wpływu. Pewnie, można

Co za dużo, to niezdrowo, czyli dlaczego Adrian Stępień nie zagra w Polonii

, jednak w ostatnich dwóch tygodniach nasza sytuacja kadrowa znacznie się poprawiła - tłumaczy asystent Dziewickiego Emil Kot. - Do zespołu dołączył Adrian Ligienza, wcześniej zakontraktowaliśmy Dominika Lemanka, który także jest piłkarzem środka pola. Ponadto należy pamiętać, że w drużynie są także młodsi

Polonia gromi na zakończenie rundy. Okazały debiut trenera Dźwigały przy Konwiktorskiej

zajmował szóste miejsce w tabeli. "Czarne Koszule" szybko rozstrzygnęły wynik meczu - w 15. minucie pierwszą bramkę zdobył po rzucie różnym Jan Dźwigała, 20-letni syn trenera. Po kolejnym kwadransie gospodarze cieszyli się już z prowadzenia 2:0, bo przy słupku ładnym strzałem trafił Adrian

Z góralami wygrać trzeba. Motor walczy z Podhalem

też wychowanek BKS-u Lublin, były piłkarz m. in. Motoru, Lublinianki, Avii, stołecznej Polonii czy Dolcanu Ząbki Adrian Ligienza. Gra tam również brat gracza Górnika Łęczna Adriana Basty - Dawid, były zawodnik m.in., chorzowskiego Ruchu, Kolejarza Stróże czy Sandecji Nowy Sącz. Natomiast jeśli szukać

Broń odrobiła dwa gole, ale tylko zremisowała z beniaminkiem

słupka. Z upływem czasu, coraz częściej przy piłce znajdowali się goście, a Broń miała problemy, nawet z wyjściem ze swojej połowy. Dopiero w 20. minucie pierwszy, ale i niecelny strzał oddali gospodarze. Z rzutu wolnego z ok. 20 metrów obok muru strzelił Adrian Dziubiński, a futbolówka o centymetry

Polonia bezdyskusyjnie lepsza od Łomianek. Strata do Bugu bez zmian

od początku, a w środku pola znów wyróżniał się Mariusz Ujek. Weteran po raz drugi z rzędu zagrał jako pomocnik, choć tym razem był bardziej odpowiedzialny za kreowanie gry niż za destrukcję, jak było w Wyszkowie. Dobrze grał także Adrian Ligienza, który w 38. minucie strzelił pierwszego gola

ŁKS miał wolne, ale grali inni trzecioligowcy

, Lach, Nowosielski - Marczak, Książek oraz Radczenko, Bojek, Wichucki, Sałek, Titunin. W sparingu Polonii Warszawa z Ursusem Warszawa był remis 2:2, ale poloniści mogli wygrać z Ursusem, lecz Adrian Ligienza nie wykorzystał rzutu karnego (trafił w poprzeczkę). Polonia Warszawa - Ursus Warszawa 2:2 (2:1

Piotr Dziewicki: Małymi kroczkami do przodu. Do trzeciej ligi

, to z asystą i wypracowanym rzutem karnym, którego wykorzystał Michał Strzałkowski. Bramki zdobyli też Adrian Ligienza i Mateusz Sołtys. - Mógłbym wyróżnić Mariusza, ale w zasadzie wszyscy zasługują na pochwały - powiedział po meczu Dziewicki. - Najbardziej cieszy, że przez całe spotkanie

Piotr Dziewicki: Nie wyobrażamy sobie możliwości wpadki

, Mateusz Gliński, Adam Grzybowski i Adrian Ligienza. Wiele wskazuje na to, że niebawem kontrakty z Polonią podpisze trzech kolejnych piłkarzy, w tym dwóch występujących ostatnio w Bugu Wyszków, czyli w drużynie bezpośredniego rywala w walce o awans do trzeciej ligi. Czy tak skonstruowana kadra zadowala

Polonia testuje Nigeryjczyka z... Bugu Wyszków, z którym rywalizuje o awans

możliwością wypożyczenia Patryka Strusa - ujawnia Dziewicki. Zimą do Polonii przyszli Mariusz Ujek, Dominik Lemanek, Adrian Ligienza i Adam Grzybowski. Ostatecznie wyselekcjonowana przez Dziewickiego kadra wyjedzie na obóz przygotowawczy do Gniewna. Rundę wiosenną poloniści zainaugurują 22 lub 23 marca meczem

Zwycięstwo biało-czerwonych w Iławie

Łotyszami - początek pojedynku w Suszu o godz. 12. Wstęp jest bezpłatny. Skład Polski: Jacek Kalkstein - Mateusz Szczepaniak, Kamil Kościelny, Paweł Oleksy, Piotr Gilar, Tomasza Hołota, Adrian Ligienza, Damian Łazicki, Rafał Figiel, Mateusz Sawicki, Kamil Wenger rezerwowi: Piotr Wołczyński, Karol

Czy Polonia udźwignie ciężar? W sobotę pierwszy mecz na wiosnę

: Dominik Lemanek, Mateusz Gliński, Adam Grzybowski, Adrian Ligienza, wypożyczony wczoraj na pół roku z Concordii Piotrków Trybunalski Adenyi Lekan oraz Piotr Augustyniak i Tony Uzoma Chukwuemeka, którzy ostatnio grali w Bugu. Do Wyszkowa powędrował z kolei Nazar Litun. Ukraiński skrzydłowy był czołowym

Znowu remis! Lublinianka nadal nie wygrywa u siebie

zwycięstwo w tej kolejce odniosła Avia Świdnik, która pokonała Orlęta Radzyń Podlaski 4:1. Gole dla gospodarzy zdobywali Konrad Tarkowski, Adrian Ligienza, Wojciech Białek i Michał Jeleniewski, a honorowego gola dla gości strzelił Konrad Król. Kuriozum w Boguchwale Punktami podzieliły się też drużyny

Polonia ma sponsora z Krakowa i zacieśnia współpracę z Cracovią

jesteśmy w trudnej sytuacji. Przekształcamy powoli strukturę klubu, to również bardzo ważne. W zimowym okienku transferowym do Polonii dołączyło pięciu nowych zawodników: Mariusz Ujek, Dominik Lemanek, Mateusz Gliński, Adam Grzybowski i Adrian Ligienza. Blisko podpisania kontraktów są Piotr Augustyniak i

Polonia, Ursus, rezerwy Legii zaczynają rundę wiosenną. O co będą grać w trzeciej lidze?

Klepczyński, Adrian Ligienza, Rafał Kosiec i Adam Czerkas. Do kadry "Czarnych Koszul" dołączyło zaś 11 nowych piłkarzy. Pierwszym transferem do klubu tej zimy był Michał Zapaśnik, który występował ostatnio w drugoligowym Zniczu Pruszków. Kolejnymi piłkarzami, którzy podpisali kontrakty z Polonią

14. kolejka Młodej Ekstraklasy. Legia lepsza w "małych derbach"

(46. Piotr Wasikowski), Damian Zbozień, Daniel Łukasik (46. Mateusz Pogonowski), Patryk Koziara (89. Mateusz Rosłoń) - Adrian Rajczak (69. Rafał Wolski), Michał Efir (46. Wojciech Trochim) Młode derby Krakowa też dla Cracovii W meczu rozegranym w Zabierzowie młody zespół Cracovii okazał się lepszy od

10. kolejka Młodej Ekstraklasy. Hat-trick Jakuba Koseckiego

- Jagiellonia Białystok 1:1Bramki: Tomasz Margol (90.) - Michał Steć (65.) Zagłębie Lubin - Wisła Kraków 1:0Bramka: Adrian Rakowski (68.) Odra Wodzisław - Polonia Bytom 3:0Bramki: Łukasz Skrobacz (18., 22., 83. karny) Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:0Bramka: Bartosz Flis (4.) Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk 3