adrian kobus

Łukasz Cegliński

Jak osłabiona Legia może pokonać niepokonaną dotychczas Stal?

Lider z Ostrowa Wlkp., który wygrał wszystkie sześć meczów w tym sezonie pierwszej ligi, teoretycznie powinien mieć przewagę w każdym elemencie gry. Dlatego plan Legii na piątkowe spotkanie (Wilanów, Wiertnicza 26, godz. 17.45) powinien być prosty - obrona, walka, obrona, walka, obrona, walka. Bo jak inaczej wyrwać zwycięstwo Stali?

Koszykarze Legii nie sprostali liderowi. Wyjazdowa porażka ze Stalą Ostrów

Stal nadal niepokonana przed własną publicznością. W sobotę liderowi pierwszej ligi nie sprostali zawodnicy Legii Warszawa, którzy przegrali w Ostrowie 79:86. Główną przyczyną porażki była nieszczelna obrona.

Walka koszykarzy! Wygrali ze Stalą, będzie mecz nr 5

Koszykarze Legii pokonali w niedzielę w Wilanowie Stal Ostrów 67:59 i stan rywalizacji w półfinale play-off wyrównali na 2-2. Piąte, decydujące spotkanie, odbędzie się w środę w Ostrowie, gdzie przed tygodniem Legia najpierw przegrała, a potem wygrała.

Emocje w Ostrowie! Legia blisko niespodzianki, ale...

meczu warszawiacy - przede wszystkim dzięki dobrej obronie - długo nie pozwalali Stali na złapanie rytmu. Rozgrywający gospodarzy Tomasz Ochońko, MVP ligi, był momentami cieniem Łukasza Wilczka z Legii, a rzucający Stali Adrian Mroczek-Truskowski i Adrian Suliński byli w cieniu skutecznego Michała

Kolejne zwycięstwo koszykarzy Legii. A w weekend test generalny - Mazovia Cup

, Holnicki-Szulc 2, Bojko 1, Kwiatkowski 1; Astoria: Sebastian Landych 14, Karol Kutta 11, Karol Obarek 8, Dorian Szyttenholm 8, Łukasz Frąckiewicz 8, Paweł Lewandowski 7 (1), Marcin Dymała 6, Tomasz Krzywdziński 2, Paweł Robak, Adrian Barszczyk. (Za serwisem Legionisci.com)

Wielki mecz przy Konwiktorskiej! Legia pokonała Polonię punktem

Kober 17 pkt (7 zb), Marek Popiołek 15, Artur Kijanowski 14, Adrian Kordalski 8 (6 as), Daniel Nieporęcki 7, Marcin Jurkiewicz 4, Jakub Pietkiewicz 4, Jakub Pawlak 4 (7 zb), Paweł Sieradzki 2, Przemysław Słoniewski Legia: Arkadiusz Kobus 27, Damian Cechniak 14 (8 zb), Damian Zapert 9 (4 as), Paweł

Koszykarze Legii grają mecz o finał

na strzelców Adriana Sulińskiego i Wojciecha Pisarczyka, którzy zdolni są seriami trafiać z dystansu. Czy Stali pomogą jej hala, kibice, atmosfera? Legia, zespół obrony, będzie chciał grać twardo w defensywie i utrzymać dużą intensywność gry, którą umożliwiają częste zmiany i szeroka ławka

Koszykarze Legii i Znicza kończą rundę

), która po niespodziewanych porażkach w Gliwicach i Radomiu pewnie pokonała ostatnio Miasto Szkła. Liderem Stali jest znany z ekstraklasy Tomasz Ochońko, ale ważnym zawodnikiem tego zespołu jest także wychowanek MKS Pruszków, były zawodnik Znicza Adrian Suliński. Liderem Rosy, która pełni rolę rezerw

Sukces Legii! Wielka walka, świetna końcówka i wygrana w Ostrowie

trójce Arkadiusza Kobusa) gospodarze znowu oddalili się od Legii po m.in. trójce Adriana Mroczka-Truskowskiego (prowadzili 55:46), to warszawiacy walczyli i trzymali się blisko Stali. Świetne wejście z ławki miał Andrzej Paszkiewicz, który trafił dwie trójki. Po tej drugiej, pięć sekund przed końcem

Jednostronne derby stolicy. Koszykarze Legii jedną nogą w półfinale play-off

pkt, Paweł Podobas 13, Bartłomiej Bojko 12 (7 zb), Arkadiusz Kobus 11, Andrzej Paszkiewicz 8, Michał Świderski 8, Rafał Piesio 4, Rafał Holnicki-Szulc 4 (6 as), Mikołaj Motel 3, Damian Cechniak 2, Przemysław Jaworski 1, Bartłomiej Ornoch Polonia: Daniel Nieporęcki 15, Adrian Kordalski 11 (7 zb, 5 as

Piotr Bakun przed półfinałem ze Stalą: Możemy wyrwać jeden z pierwszych meczów w Ostrowie

, jak to wykorzystywać. Wojtek Żurawski od kilkunastu lat wykonuje dobrą robotę pod koszem na poziomie ekstraklasy i pierwszej ligi. Inteligentnie gra Adrian Mroczek-Truskowski, wchodzący z ławki Wojciech Pisarczyk w większości drużyn mógłby być liderem, a Tomasz Andrzejewski przeżywa drugą młodość

Legia pokonała Polonię na Torwarze. Kibice przerwali mecz

szczególnie najbardziej doświadczony w ich zespole Marek Popiołek. 25-letni rzucający trafił za trzy na 20:22, a chwilę później świetnie wykończył akcje po równie dobrych podaniach Adriana Kordalskiego. Polonia przez moment prowadziła nawet 29:26. Legia, faworyt, lider grupy A drugiej ligi z bilansem 14-1

Koszykarskie derby na Torwarze. Kogo warto obserwować w Legii, a kogo w Polonii?

streetballowych niż podczas gry na ligowych parkietach. Szansę powrotu w końcu dał mu Andrzej Kierlewicz. Czy trener Polonii znajdzie też dla niego miejsce na parkiecie? W pierwszym składzie gra bowiem zdolny Adrian Kordalski, a konkurencja na "jedynce" jest większa. Zagadką jest też forma "Kijka

AZS Kutno przerwał świetną serię koszykarzy Śląska! Wrocławianie przegrali pierwszy raz od 18 spotkań

internetowa telewizja tvpodkarpacka.pl. Śląsk Wrocław - AZS Polfarmex Kutno 72:80 (21:17, 15:20, 17:24, 19:19) Śląsk: Kikowski 23, Sulima 14, Flieger 10, Diduszko 9, Hyży 5, Gabiński 4, Ochońko 4, N. Kulon 0, Adrian Mroczek-Truskowski 0, Bochenkiewicz 0 AZS: Jakóbczyk 17, Dłuski 16, Mazur 15, Bręk 15, Glabas

Show i tłumy na Torwarze. Sportowy weekend w hali przy Łazienkowskiej

kierunkowymi. Kibice w tym czasie będą mogli dzięki specjalnej aplikacji świecić telefonami w klubowych barwach - zapowiada rzecznik Politechniki Adrian Komorowski. W czasie meczu będzie też konkurs dla kibiców, w którym będzie można wygrać wycieczkę do Egiptu. Ale to jeszcze nie koniec atrakcji. Tego samego

Sparingi podlaskich zespołów

(0:2) Strzelcy bramek : Piotr Andrzejewski (15.), Robert Sokół (36), Adrian Bruzgo (63). Jagiellonia : Ciulkin - Ostaszewski, Komosa, Gogol, Sulkowski - Baranowski, Piasecki, Kisiel, Butkiewicz - Zaniewski, Śliwa. Na zmiany wchodzili : Czapliński, Naliwajko, Wilczewski, Gondek, Ptaszyński, Karwacki

W IV lidze piłki nożnej

pół roku i Adriana Pasiekę na cztery kolejki za zajścia w meczu z Rozbrakiem Bytom. - Mamy rozwaloną drużynę, w tym całą obronę - mówi Adrian Pasieka. - Jesteśmy zaskoczeni i zaszokowani decyzjami ŚZPN. Po takich karach niektórym chłopakom odechciewa się grać. Ostatnio prezentowaliśmy się z dobrej

Piłkarze Rakowa lepsi od Ruchu Chorzów

Lotnik Kościelec. Sparta spotkała się z Victorią Częstochowa, którą pokonała 3:1 (Habraszka, Kaczmarczyk, Luban), a kościelczanie w takim samym stosunku wygrali z MKS-em Woźniki (Prusko, Chobot, Kotas). W drużynie z Kościelca bronił Adrian Nalichowski, który jeszcze w ubiegłym sezonie stał w bramce

11. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Podkarpacie 2005

) 48:46,2; Izabela Hobot (WP Kościelisko) 50:11,6; juniorzy młodsi (12,5 km): 1. Łukasz Szczurek (WP Kościelisko/SMS) 42:40,1; 2. Adrian Pitoń (WP Kościelisko/SMS) 47:27,4; 3. Przemysław Grzeszczak (MKS Karkonosze/SMS Szklarska Poręba) 49:20,9; juniorki młodsze (10 km): 1. Karolina Pitoń (WP

Jak musi zagrać Legia, by wyeliminować Stal w półfinale play-off?

wynikiem dobrym, ale jak to zrobić? Stal to nie tylko najlepszy zawodnik ligi Tomasz Ochońko (średnia 14,3 punktu), ale także groźni obwodowi strzelcy Adrian Mroczek-Truskowski (12,5) i Adrian Suliński (10,5), Wojciech Pisarczyk (9,9), a nawet Dawid Adamczewski (5,1). Na dodatek wysoki skrzydłowy Tomasz

KS Włodar przed sezonem IV ligi piłkarskiej

(80), Radosław Kucharski (82), Grzegorz Maciejewski (80), Łukasz Olesiński (85), Jacek Rubik (86), Mateusz Sieja (85), Rafał Skrzypkowiak (79), Łukasz Stachera (78), Adrian Szpigiel (84), Patryk Tame (82), Karol Wojciechowski (85), Dariusz Załęcki (85).

Udany początek w piłkarskiej IV lidze

). Zwyciężył także Lotnik i to nie byle kogo, bo zespół GKS 71 Tychy. Goście od pierwszych minut rzucili się do ataku, ale nie zdołali zdobyć gola. Później gracze z Kościelca opanowali sytuację i zaczęli groźnie atakować. Dwóch stuprocentowych sytuacji nie wykorzystał Adrian Pasieka, ale minutę przed przerwą

Skarb kibica IV ligi

ur. 1987 Grzegorz Cyruliński 1976 Adrian Nalichowski 1982 Cezary Siwy 1983

Minimalne porażki podkarpackich drużyn

17:7. Tyle że wyrównany zespół z Łańcuta umiejętnie wykorzystywał słabość defensywy gospodarzy - co chwilę któryś z zawodników Sokoła znajdował sobie miejsce na oddanie rzutu, a skuteczność gości nie zawodziła. Po chwili było więc 17:15, a w 15. min po dwóch celnych rzutach za trzy punkty Adriana

Przed rundą wiosenną piłkarskiej IV ligi

się w lidze, Włodar i Myszków zajmą miejsca w czołówce, a Raków... spełni nadzieje kibiców. KS Raków Częstochowa Bramkarze: Michał Bruś (ur. 1987), Adrian Nalichowski (82), Cezary Siwy (83); Obrońcy: Michał Gałkowski (83), Dawid Jankowski (78), Piotr Mastalerz (85), Piotr Ojczyk (83), Adrian Pluta (87

Cztery zwycięstwa podkarpackich drużyn

, Bartosza Krupy i Macieja Klimy. - Takie ustawienie było spowodowane kłopotami zdrowotnymi, które nas dotknęły w tygodniu - tłumaczył Kaszowski. Znakomicie rozpoczął Adrian Mroczek, który zdobył pierwsze dziewięć punktów dla Sokoła. Jednak bohaterem pierwszej połowy był Wojciech Kukuczka. Rybniczanin

Piłka nożna: grała IV liga

duże brawa. O wygranej gości zadecydowało większe doświadczenie. Gospodarze mecz kończyli w osłabieniu. Z boiska za czerwoną kartkę musiał zejść Adrian Pasieka. Lotnik Kościelec 0 (0) Śląsk Świetochłowice 2 (1) Bramki: 0:1 Hendel (30.), 0:2 (60.) Watola Lotnik: Nalichowski - Pasieka, Kubanek, P. Palacz

Piłkarska IV liga finiszuje

mecz. Już po kwadransie gry przegrywali 0:3. W dodatku od 26. minuty Lotnik grał w osłabieniu, bo Adrian Pasieka ujrzał czerwoną kartkę. Osłabienie jakby rozluźniło gospodarzy. Po przerwie Lotnik po golach Kamila Puchały i Piotra Prusko doszedł w 79. minucie na 3:2. Jednak gospodarze rozwiali nadzieję

Seria porażek w IV lidze piłki nożnej

stworzyli około dziesięciu sytuacji, po których mogły paść bramki. Najlepszej - w 60. minucie - nie wykorzystał Adrian Pasieka, który nie strzelił rzutu karnego. - Bramkę straciliśmy już w doliczonym czasie gry - mówi trener Lotnika Jan Teodorczyk - Sędzia odgwizdał problematyczny rzut karny dla gospodarzy

nie fakt, że w 40. minucie Rafał Skrzypkowiak otrzymał czerwoną kartkę - mówi szkoleniowiec Włodara. - Zdobyliśmy prowadzenie kilka minut wcześniej: po rzucie rożnym piłkę głową do siatki skierował Michał Załucki. Sławków w drugiej części gry zdecydowanie ruszył do ataku. Po strzale Adriana Kardasa z

Liga Szóstek Piłkarskich BLPN

Bukowski Barca - Elmed 0:1 Bramka: Tomasz Kowalski Unirembud - Terminal Club 3:1 Bramki: Unirembud - Tomasz Leśniarek, Krzysztof Cieślicki, Paweł Widziński; Terminal Club - Ryszard Jaszczak; kartki: Terminal Club - Adrian Brzemiński żk, Ryszard Jaszczak żk. Mecze sędziował: Sławomir Chrapek Tabela I ligi 1