adrian jeremicz

feli

Młodzież Odry pokonała Cracovię

W rozegranym na boisku Hutnika Kraków sparingu pierwszoligowcy z Wodzisławia wygrali z przedstawicielem ekstraklasy.

Porażka piłkarzy Elany z Lechią

Pierwszej porażki w drugiej lidze doznali toruńscy piłkarze. Podopieczni Wiesława Borończyka po słabej grze zasłużenie ulegli Lechii w Zielonej Górze.

Piłka nożna. Raków rozmawia, testuje i gra sparingi

Dwunasty zespół ekstraklasy Odra Wodzisław i beniaminek I ligi MKS Kluczbork będą pierwszymi sparingowymi rywalami Rakowa

Zwycięstwo piłkarzy na koniec 2008 roku

trzeba było długo czekać. W 53. min Krystian Głowania dotknął piłkę ręką we własnym polu karnym i sędzia podyktował rzut karny dla torunian. Bartłomiej Kowalski pewnie wykorzystał jedenastkę i było 1:1. W 76. min piłkarze Lechii mogli odzyskać prowadzenie, ale Adrian Jeremicz mając przed sobą pustą

Trafiona zmiana - dwa gole Macieja Ropiejki

zirytowała szkoleniowca Pogoni (kazał rozgrzewać się rezerwowym), tym bardziej że 20 s później rywale doprowadzili do remisu. Kontratak zakończył najlepszy zawodnik Lechii Adrian Jeremicz. To rozdrażniło gospodarzy, ale bramki padły dopiero po przerwie. Mandrysz zdecydował się na podwójną zmianę - wprowadził

Piłkarska III liga: Walka zremisowała z Koszarawą

- stwierdził po spotkaniu w Gorzowie Wlkp. trener Rozwoju Marek Koniarek. Już w pierwszym kwadransie katowiczanie objęli prowadzenie. Gola po wrzutce Adriana Willa zdobył Artur Karpowicz. Jeszcze przed przerwą wyrównał Adam Więckowski, który mocno uderzył z ponad 30 m, a tuż przed końcem spotkania efektowną

Arka: Kasy nie ma, ale zmiany będą

stronie defensywy. Dlatego właśnie szukamy lewonożnego piłkarza na lewą obronę. Będzie nim Błażej Telichowski z Polonii Warszawa? - Jest jednym z kandydatów. A co z piłkarzami testowanymi przez was pod koniec jesieni. Czy któryś z nich znajdzie się w Arce? - Spodobali nam się Michał Kojder i Adrian

Piłkarska II liga: zwycięskie Tychy i Zagłębie

składzie zagrał trochę przez przypadek. Na rozgrzewce źle się poczuł Marcin Lachowski i musieliśmy dokonać korekty w protokole - wyjaśnił szkoleniowiec Zagłębia Piotr Pierścionek. Po zmianie stron obydwie drużyny mogły strzelić gole. Częstochowian w 84. min uratował słupek, w który trafił Adrian

Remisy piłkarzy Gawina i Miedzi

dwóch metrów do pustej bramki. Niewykorzystana sytuacja mogła się zemścić jeszcze przed przerwą, w sytuacji sam na sam znalazł się Tomasz Foszmańczyk, jednak w tej sytuacji górą był bramkarz Gawina - Adrian Masarczyk. Niespełna kwadrans po rozpoczęciu drugiej połowy Mateusz Zachara

Trener Jaromira Jagra ma wpływ na formę Zagłębia

minut. Zawodnicy z Koronowa byli jednak głusi na dobre rady i po kwadransie przegrywali już dwiema bramkami. - Super nam się ten mecz ułożył. Widać, trener Copjak ma szczęśliwą rękę - mówił Adrian Marek, który zdobył drugiego gola w sezonie. Dwójka stoperów Zagłębia jest bardzo skuteczna - Wojciech