adrian chabior

Wojciech Todur

Zagłębie Sosnowiec. Zapamiętajcie te nazwiska. Powtórzą złoto w ekstralidze?

Hokejowe Zagłębie Sosnowiec od lat nie może nawiązać do sukcesów, jakie były codziennością tego klubu w latach 80-tych. Czy zmieni się to w niedalekiej przyszłości za sprawą utalentowanych wychowanków?

Zapamiętajcie te nazwiska! To dzięki nim odrodzi się mistrzowskie Zagłębie Sosnowiec?

Nieczęsto mamy ostatnio okazję, żeby napisać coś dobrego o hokeju w Sosnowcu. Tymczasem na Stadionie Zimowym udało się zbudować zespół, który sięgnął po mistrzostwo Polski!

Hokejowe Zagłębie sprawdza napastnika z Czech

Szansę na podpisanie kontraktu ma 20- letni napastnik Peter Skatula

Bramkarz Rafał Radziszewski opuszcza hokeistów Zagłębia Sosnowiec

Tychy, ale do konkretów nie doszło - mówi Radziszewski. To nie koniec osłabień Zagłębia. Do pracy za granicą wyjechał Rafał Piekarski. Nad wyjazdem zarobkowym do USA zastanawiają się też Adrian Chabior i Rafał Twardy.

Tomaszowi Jaworskiemu doskwiera dyskopatia

weekendowych spotkań Da Costa nie wyjedzie na lód, ale napastnik pali się do gry. - Prędzej czy później to kolano trzeba będzie zoperować. Moim zdaniem lepiej z tym nie zwlekać - mówi Morawiecki. Kontuzjowany jest też Adrian Chabior, który ma zwichnięty bark. Zawodnik wróci do gry najwcześniej za dwa tygodnie.

Hokeiści Zagłębia celuja w czwórkę

Robót Inżynieryjnych "Pol-Aqua". W nieoficjalnych rozmowach przedstawiciele firmy mówią, że marzy im się, by Zagłębie zawojowało w przyszłości Europę! Transferowa ofensywa była w Sosnowcu imponująca. Wrócili wychowankowie: Adrian Chabior, Łukasz Zachariasz i Artur Ślusarczyk. Po 16 latach

PLH. 5. kolejka

TKH ThyssenKrupp Energostal Toruń - Dwory Unia Oświecim 0:2 (0:0, 0:0, 0:2). Bramki: Jarosław Kłys (46), Peter Misal (60). Kary: TKH - 6 min., Dwory - 12 min. Widzów: 2500. Zagłębie ZSME Sosnowiec - Cracovia Kraków 0:4 (0:1, 0:2, 0:1). Bramki: Leszek Laszkiewicz dwie (35, 58), Adrian Chabior (13

Dlaczego KTH Krynica żegna się z ekstraligą?

się wzmocnił, a my dalej mieliśmy problemy. Od nas zawodnicy tylko odchodzili - nie kryje hokeista Adrian Chabior. Kłopoty kryniczan zaczęły się jeszcze przed sezonem. Drużyna cały czas szukała sponsora, niestety bezskutecznie. Podobno ludzie blisko związani z drużyną hokejową swoje pieniądze woleli

Kto ukradł gola hokeistom GKS-u Tychy?

Karol Pawlik, dyrektor tyskiego klubu. - Gol był na 100 procent. Krążek odbił się od siatki i wyleciał. Nawet Adrian Chabior [obrońca Zagłębia - przyp. red.] pogratulował mi tego strzału - podkreślał Bagiński. Gdy spiker poinformował, że powtórki nie będzie, złość kibiców obróciła się przeciwko sędziemu

Liga hokejowa. 9. kolejka

Cracovia Comarch Kraków - KH Sanok 11:2 (2:1, 6:0, 3:1) Bramki: 1:0 Martin Potocny (9), 1:1 Wojciech Milan (13), 2:1 Leszek Laszkiewicz (17), 3:1 Pavel Urban (26), 4:1 Karel Horny (29), 5:1 Michał Piotrowski (29), 6:1 Stanisław Urban (30), 7:1 Adrian Chabior (33), 8:1 Leszek Laszkiewicz (35), 9:1

Hokej: Jaka przyszłość Zagłębia Sosnowiec?

Kurowski, Tomasz Kajzer i paru juniorów. Zagłębie jest zainteresowane pozyskaniem kilku zawodników, m.in. Miłosza Ryczko (Unia Oświęcim), być może do drużyny dołączy jeszcze Adrian Chabior, który na razie wyjechał do pracy za Ocean.

Choć "Szarotki" wygrały, kibice kręcili głowami

przewadze. Zmarnowali nawet sytuację pięciu na trzech (ponad minutę), nie potrafili nawet oddać strzału w tym czasie. A mogli zdobyć gola na 2:0, gdyż wcześniej Lubomir Caban po składnej akcji w okresie przewagi gości (na ławce Adrian Chabior) trafił do pustej bramki (Cezarego Mazę położył Robert Czop). W

Hokeiści GKS-u Tychy nowymi liderami ekstraligi

okienko. - Tak jakoś wyszło. Ale to nie jest ważne. Najważniejsze, że w słabym spotkaniu to my wygraliśmy - uśmiechał się napastnik GKS-u. W końcówce janowianie mogli zmniejszyć rozmiary porażki, ale dobrej okazji nie wykorzystał Adrian Kowalówka, a Łukasz Kulik trafił w poprzeczkę. - Lepszym zespołem był

Zagłębie chce mieć u siebie gwiazdę hokejowej ekstraligi!

: Adrian Chabior i Rafał Twardy. Bartosz Stepokura wraca do Stoczniowca Gdańsk. Działacze liczą, że uda im się zatrzymać Pawła Dronię, ale ten już wcześniej zapowiadał, że chce szukać klubu w Niemczech. Za Adrianem Labrygą chodzi Naprzód Janów, interesowała się nim też Cracovia, a wcześniej GKS Tychy

Jak Cracovia zdobyła mistrzostwo

straszne były trudy sezonu ani napięty terminarz - trzy mecze w tygodniu. Gdy kontuzji doznał Stanisław Urban, wskoczył do ataku Adrian Chabior. Klub utrzymywał jednego obcokrajowca ponad limit. To wyzwalało walkę o miejsce w składzie. Rutyniarz Karel Horny w końcówce sezonu zasadniczego nie zachwycał

Niespodziewana porażka hokeistów GKS Tychy z Cracovią

. Po jednym z ataków Adrian Parzyszek złamał mu kijem nos. - A sędzia nawet nie podjechał, żeby zobaczyć co się stało! - grzmiał Rudolf Rohaczek, trener drużyny gości. - Hokeista musi być odpowiedzialny za swój kij. Głupie zagranie i Śliwa ma nos wywrócony na drugą stronę - denerwował się czeski

Zagłębie zaczęło walkę o brąz od porażki

... szpitala. Zaraz potem drugiego gola zdobył Adrian Labryga i wydawało się, że gospodarze jeszcze odwrócą losy meczu. - To był dla nas dobry moment, ale takich, niestety, było niewiele. Za dużo było bezsensownych strat, sytuacji, gdy w tercji rywala mieliśmy tylko jednego zawodnika. Zdawałem sobie sprawę, że

Tyscy hokeiści o krok od finału

Emocji znowu było tyle, że topił się lód. Przez ostatnie sekundy tyszanie bronili się trójką przeciwko szóstce zawodników z Nowego Targu! - Znów niepotrzebne faule, a w konsekwencji kary kosztowały nas masę niepotrzebnych nerwów - kręcił głową Adrian Parzyszek, napastnik GKS-u. Tempo play-offów

Hokejowa ekstraliga: Tychy wygrały, klęska Zagłębia

kolejny na własne życzenie zafundowaliśmy sobie niepotrzebne emocje. Przecież wszystko mogło się rozstrzygnąć już po drugiej tercji - kręcił głową Śmiełowski. Niestety, zawodnicy GKS-u po raz kolejny zrobili bohaterem Tomasza Rajskiego, który strzeże bramki Podhala. Sytuacje, jakie zmarnowali Adrian

Nowy prezes hokeistów Zagłębia Sosnowiec

. Tylko kto będzie grał w Zagłębiu? Na treningach pojawia się garstka zawodników. Marcin Kozłowski i Łukasz Blot, jedni z nielicznych, którzy jeszcze trenują w Sosnowcu, otrzymali propozycję przejścia do Cracovii. Adrian Chabior, Jacek Rutkowski i Rafał Piekarski pokłócili się z działaczami i mają zakaz

Hokeiści wracają na lodowiska

Chabior, Rafał Twardy, Bartosz Stepokura, Michal Belica, Jacek Rutkowski, Waldemar Klisiak, Łukasz Zachariasz, Jerzy Gabryś, Adrian Labryga, Marcin Kotuła, Karel Horny, Ales Holik. Naprzód Janów W poprzednim sezonie janowianie ukończyli rozgrywki na szóstym miejscu, najlepszym w

Hokej: Zagłębie przerwało zwycięską passę Tychów, Polonia lepsza w Janowie

Holika i Adriana Labryge - specjalistów od katowania krążka z niebieskiej linii. - Nigdy nie widziałem zawodnika z równie mocnym strzałem co "Leon"! - chwalił Holik, który też potrafi uderzyć krążek niezwykle mocno i celnie. Wczoraj czeski obrońca trafił pod poprzeczkę, gdy jego zespół grał w

Hokejowy mecz roku: cudowna trzecia tercja Zagłębia!

bramkarzy, piekielnie mocne strzały, bójki, po których cierpnie skóra. - To samo zaraz zobaczymy na lodzie - żartował Marek Cholewa, przez długie lata podpora defensywy Zagłębia i reprezentacji. Tak dobrze nie było, ale trzeba przyznać, że prawy prosty Adriana Labrygi, po którym spadł kask... sędziemu, też

Porażka TKH/TK/Energtostal w drugim spotkaniu o brązowy medal

już zaskoczyć. Pierwsze minuty drugiej tercji to odważniejsza gra podopiecznych Morawieckiego, ale obrońcy Cracovii nie dopuszczali napastników TKH/Thysssenkrupp/Energostal do dogodnych sytuacji strzeleckich. Kiedy w 25 min Adrian Chabior otrzymał dwuminutową karę wydawało się, ze w końcu torunianie

HOKEJ. Play-off: Dwory/Unia - ComArch/Cracovia 4:2

nie wytrzyma tempa - uspokajał kibiców Unii siedzących na loży VIP. Małkow miał nosa. Na początku III tercji Adrian Chabior stracił krążek przy wyprowadzaniu go z tercji. Wykorzystał to Waldemar Klisiak, który wypuścił do boju Puzia. - Podjechałem do koła wznowień i wypaliłem z klepki. Krążek odbił

Hokej: Zwycięstwa Podhala, Unii i Cracovii

: 500. Tychy: finisz "Pasów" Tychy: "Pasy" nie pękły Cracovia straciła napastnika Krzysztofa Śliwę, który po faulu Adriana Parzyszka został odwieziony do szpitala. Goście nie "pękli", tylko do końca ambitnie walczyli o zwycięstwo i dopięli swego. Podopieczni trenera Rudolfa

Hokej. Dwory/Unia - Wojas/Podhale 6:5 po dogrywce

krakowian drugi mecz rozegrał pozyskany z KTH Krynica napastnik Adrian Chabior, a zadebiutował 21-letni wychowanek Unii Oświęcim, obrońca Patryk Noworyta. KH Sanok 1 ComArch/Cracovia 11

Forma hokeistów Zagłębia idzie w górę

play-off - podsumował Waldemar Klisiak, doświadczony napastnik gospodarzy. Dodajmy, że w drużynie z Sosnowca zabrakło kontuzjowanych Adriana Labrygi i Teddy'ego Da Costy. Francuz ma być gotowy do gry na piątkowy mecz z Podhalem. Zagłębie Sosnowiec 6 (1, 3, 2) Naprzód Janów 1 (1, 0, 0) Bramki: 1:0

Hokeiści Naprzodu jednak w najlepszej szóstce ekstraligi

- uśmiechał się. - Nerwowo było od kilku dni. Dobrze, że to już za nami. Zwycięstwem zamknęliśmy usta wszystkim niedowiarkom - uśmiechał się Adrian Parzyszek. Wychowanek Naprzodu nie miał litości dla swojej byłej drużyny. To jego trafienia zadecydowały o sukcesie GKS-u. - Play-off szybko się zbliża. Punkty są

Sosnowiecka masakra kijem hokejowym!

się z prowadzenia tylko na początku. Po golu Daniela Kukulskiego do siatki trafiali już jednak tylko tyszanie, a Michał Garbocz i Adrian Parzyszek nawet wtedy, gdy GKS grał w osłabieniu. Zagłębie Sosnowiec 8 (3 3 2) Naprzód Janów 0 Bramki: 1:0 Horny - J

Cracovia trzecia w hokejowych mistrzostwach Polski!

Wojtarowicza i Aleksandra Medwedewa), ale potem przyszły bramki tyszan. Z niebieskiej linii strzelał Krzysztof Śmiełowski, krążek podbił Mariusz Justka. Po 25 sekundach wzorowa akcja Adama Bagińskiego, Adriana Parzyszka i Artura Ślusarczyka i 2:0. - Przegrywamy 0:3, ale gramy do końca - zapowiedział trener

Dramatyczny mecz hokejowy w Katowicach: GKS pokonał Podhale i zagra o złoto!

Chabior wbił krążek do siatki łyżwą. - Adrian zarzekał się, że trafił czysto. Widziałem, jak zrobił ruch kijem. Wierzę mu - podkreślał Nahunko. Więcej bramek już nie wpadło i o losach meczu miała zadecydować dogrywka. W niej geniuszem błysnął Bernat. Napastnik Zagłębia przeprowadził akcję, której nie

Teraz hokeiści Cracovii chcą złota

Witowski 28 2 4 6 Sebastian Smreczyński 36 3 1 4 Adrian Chabior

Rusza wielki półfinał: Unia - Cracovia

Krzysztof Oliwa. - Kontuzja pachwiny Krzyśka wygląda poważniej, niż się wydawało - tłumaczy wiceprezes klubu Piotr Kołodziej. Niedzielny mecz w Nowym Targu rozpocznie się o godz. 18. Razem w KTH Tomasz Jaworski i krakowianie Adrian Chabior, Damian Słaboń i Rudolf Rohaczek jeszcze pięć lat temu tworzyli

HOKEJ. Play-off: Wojas/Podhale - ComAarch/Cracovia 0:2

Krzysztof Oliwa zaatakował ciałem Adriana Chabiora tak mocno, że roztrzaskała się pleksa bandy i potrzeba było założyć nową. W końcówce tej tercji Oliwa zaatakował za bramką Mariana Csoricha. Sędzia zinterpretował to jako rzucenie na bandę i twardziel z NHL dostał dwie minuty kary plus 10 i wyszedł z boksu

Cracovia już nie jest liderem

Costa (26. Chabior, Bernat), 2:1 Csorich (49. Hlouch). Cracovia: Radziszewski - Csorich, Landowski, L. Laszkiewicz, Hlouch, Badzo - Wajda, Marcińczak, Dulęba, Piotrowski, Pasiut - Kłys, Noworyta, Witowski, Kowalówka, Spirin oraz Urban i Dubel. Przegrali wygrany mecz Nowotarżanie przyzwyczaili swoich