adrian banaszek

łg

Tour de Pologne. Sacha Modolo wygrał drugi etap Tour de Pologne

Sacha Modolo z grupy UAE Abu Dhabi wygrał drugi etap Tour de Pologne. Najlepszy z Polaków, Tomasz Marczyński, znalazł się na 19. pozycji.

Stanisław Powała-Niedźwiecki w piętnastce roku!

Już po raz szósty wybrano najlepszych zawodników, zawodniczki i drużynę marzeń w polskim rugby. Wśród nagrodzonych znalazł się też Stanisław Powała-Niedźwiecki z lubelskich Budowlanych.

MŚ w kolarstwie. Rafała Majka rezygnuje ze startu, Katarzyna Niewiadoma jedzie

Brązowy medalista olimpijskie z Rio de Janeiro jest zmęczony sezonem. Dlatego nie wystartuje w Dausze.

Kolarstwo. Duże firmy inwestują w kolarstwo, polska grupa w drugiej dywizji

specjalista w jeździe po górach Paweł Cieślik, Hiszpan Jordi Simon, Czesi Jiri Polnicky i Karel Hnik, Polacy Paweł Charucki i Adam Stachowiak oraz Niemiec Jonas Koch. Zespół Piotra Kosmali postawił też na polską młodzież - kontrakty podpisali Norbert Banaszek, Adrian Banaszek i Stanisław Aniołkowski, a także

Dziewiąte Bałagany, dwunasty Pomorzanin

Rzepkowski, Jakub Korol Bałagany Łubianka: Marcin Elsner, Sylwester Pouch, Jakub Kukowski, Jakub Durda, Aleksander Włoch, Rafał Walter, Dawid Krawczyk, Sebastian Sellner SP Warszawice: Wojciech Elendt, Przemysław Banaszek, Mateusz Deruś, Dawid Deruś, Adrian Sztejkowski, Mateusz Zegan, Radosław Madraszewski

Remis był w zasięgu ręki. Porażka Polski z Ukrainą

miejscowych Budowlanych: Stanisław Powała-Niedźwiecki, Adrian Chróściel, Rafał Janeczko i Rafał Szrejber. Spotkanie zaczęło się znakomicie dla biało-czerwonych. Już w trzeciej minucie Tomasz Rokicki położył piłkę na polu punktowym rywali i było 5:0. Niestety podwyższenie w wykonaniu Dawida Banaszka okazało

BDC MarPol przed inauguracją sezonu

Ziółkowski, Dariusz Rudnicki, Damian Walczak, Mateusz Komar, Adam Wadecki, Piotr Kirpsza, Jarosław Kowalczyk, Konrad Dąbkowski, orlicy: Adrian Banaszek, Kacper Gronkiewicz, Konrad Kott, Eryk Latoń.

X Memoriał Stanisława Zalewskiego [zdjęcia]

) - Paweł Banaszek (Olimp Lublin) 3:0; kat. 52 kg: Patryk Woźniak (Sport Club) - Krystian Niegoda (MKS II LO Chełm) v.o; kat. 54 kg: Dawid Turek (Gwarek) - Igor Gaponiuk (Cristal Białystok) 3:0; kat. 57 kg: Patryk Boruta (Cristal) - Jarosław Dorociak (Sport Club) 2:1; kat. 60 kg: Adrian Jachimowicz (OSiR

Trójmiejscy trenerzy poprowadzili polskich rugbistów do zwycięstwa ze Szwecją

listopada (Niemcy). Polska - Szwecja 30:9 (17:6) Punkty: Dawid Banaszek 13, Karol Perzak 5, Łukasz Szostek 5, Tomasz Rokicki 5, Tomasz Stępień 2 dla Polski oraz Robin Fransson 9 dla Szwecji. Polska: Craig Bachurzewski (70. Adrian Chruściel), Grzegorz Janiec, Kamil Bobryk (79. Bartosz Szypura), Michał

Kolarze z Nowego Dworu marzą o Tour de France

Wibatech - LMGK Ziemia Brzeska. Skład BDC MARCPOL TEAM: Adrian Banaszek, Dariusz Baranowski, Konrad Dąbkowski, Kacper Gronkiewicz, Piotr Kirpsza, Mateusz Komar, Konrad Kott, Jarosław Kowalczyk, Eryk Laton, Robert Radosz, Dariusz Rudnicki, Marcin Sapa, Adam Wadecki, Damian Walczak, Łukasz Ziemka, Wojciech

Polska gra z Ukrainą. Syn chce pomścić ojca

są wychowankami lubelskiego klubu bądź w nim grali: Adrian Chróściel, Rafał Janeczko i Piotr Psuj. Oprócz spotkania pierwszych reprezentacji zagrają także oldboje. Już od godz. 14 na bocznym boisku Areny Lublin będą toczyli boje Budowlani z Sokołem Lwów i reprezentacje Polski i Ukrainy. Naturalnie

Kolarstwo. CCC Sprandi Polkowice ponownie z licencją drugoligową

Stępniak triumfował w Wyścigu Dookoła Mazowsza, Leszek Pluciński na koncie zapisał zwycięstwo w Bałtyk-Karkonosze, a Adrian Honkisz ręce w geście triumfu unosił na mecie Pucharu Uzdrowisk Karpackich. CCC Sprandi Polkowice brało udział w szeregu ważnych europejskich imprez, w tym wyścigu z najwyższej półki

Tour de Pologne. Co wiemy po czterech etapach?

Polkowice) po czterech etapach prowadzi w klasyfikacji górskiej, przez dwa etapy w granatowej koszulce najaktywniejszego zawodnika jechał mistrz Polski - Adrian Kurek (CCC Sprandi Polkowice). Na płaskich etapach wysoko finiszują Paweł Franczak (Reprezentacja Orlen CCC Polska) i Alan Banaszek (CCC Sprandi

Big in Japan czy kolejny niedosyt? Czy Polski sport w Tokio 2020 zrobi wreszcie krok do przodu?

skarbu państwa nie wspominając. Wkładamy sobie kij w szprychy Alan Banaszek, Szymon Sajnok, Daniel Staniszewski, Szymon Krawczyk, Adrian Tekliński, Wojciech Pszczolarski, Justyna Kaczkowska, Daria Pikulik, Nikol Płoszaj - wszyscy wymienieni kolarze kilka lat temu zostali wyselekcjonowani przez federację

CCC Polsat Polkowice i BDC MarcPol Team zdominowały tarnowskie kryterium

7. TOLLES Joachim TEAM LV SACHSEN - 1 8. KOMAR Mateusz BDC / MARCPOL TEAM - 1 9. BANASZEK Adrian BDC / MARCPOL TEAM - 1

Drużyny na medal w Urlach

została wyznaczona runda licząca 25 km. Taki właśnie dystans miały do pokonania drużyny kobiet, juniorów i masters. Natomiast elita mężczyzn ścigała się na trasie 50 km (dwie rundy po 25 km). W tej kategorii nie było mocnych na BSA Pro Tour (Adrian Jusiński, Michał Ziułek, Ireneusz Gruszczyński, Piotr

SPORT W SKRÓCIE

parkiecie pojawił się z Adrian Stańczak. Po ostatnim sprawdzianie z Marokiem szkoleniowiec kadry B podał dwunastkę, która będzie reprezentować Polskę na letniej Uniwersjadzie w Belgradzie. Miło nam poinformować, że w ścisłej kadrze na ten turniej znalazła się trójka wyżej wymienionych siatkarzy Jadaru. 27

Polska gra z Ukrainą na Arenie Lublin. Fani Motoru wesprą

młyna: Kamil Bobryk (Francja), Radosław Bysewski (Arka Gdynia), Craig Bachurzewski (Szkocja), Adrian Chróściel (Pogoń Siedlce), Paweł Grabski (Budowlani Łódź SA), Grzegorz Buczek (Lechia Gdańsk), Piotr Zeszutek (Ogniwo Sopot), Karol Perzak (Arka Gdynia), Aleksander Nowicki (Francja), Marek Płonka

Orlen Handball Mini Liga w statystyce

Kleniewski (Proboszczewice), Krzysztof Golc (SP 21), Dawid Wołosz (SP 23) 2 - Bartek Ambroziak (Słubice), Damian Kołowrocki (SP 23), Sebastian Pokorski (SP 23), Adrian Banaszek (Proboszczewice), Jakub Wawrzyniak (Dobrzyków), Dominik Rybicki (SP 3), Adam Golacik (SP 3), 1 - Tomasz Wierzchowski (SP 22

Sukces młodych piłkarzy w Krasnymstawie

obsadzonym turnieju z pewnością jest ich sukcesem. Proch Pionki: Michał Modelewski, Jakub Przepiórka, Mateusz Myśliwiec, Michał Maciejczak, Maciej Serafin, Krzysztof Piotrowski, Bartłomiej Majewski, Paweł Zagożdzon, Sebastian Sałek, Karol Gębczyk, Bartosz Głowacki, Adrian Jurczak, Łukasz Banaszek, Marcin

III liga piłkarska: Naprzód chce się zmienić

KSZO. Dla niego spotkanie z Ładą może być okazją do śrubowania rekordu bez straty bramki. Jest już niepokonany w lidze od 435 minut. Nie pomoże mu stoper Jakub Woropajew (czwarta żółta kartka). Wraca natomiast Adrian Frańczak, który karę za kartki już odbył. Trzeci ze świętokrzyskich trzecioligowców

Rexona na fali

Jedyną bramkę w tym emocjonującym spotkaniu zdobył Jacek Bryła. Wynik mógł być o wiele wyższy, jednak bardzo dobrze w bramce ekipy Siara Nam Pozwolił spisywał się Adrian Matusiak. W innym interesującym meczu Tymex pokonał Wariaty 06 3:1. Co ciekawe, zespół Tymeksu zwycięskie gole zdobywał, grając w

Czwartki królowej sportu

), 3. Monika Jezior (G 11) 7,49. Chłopcy, szkoły podstawowe: 60 m - 1. Marek Kwiatosz 8,85, 2. Rafał Burczanin 8,91, 3. Karol Niećko 9,35 (wszyscy SP 4); 300 m - 1. Burczanin 47,99, 2. Kwiatosz 48,74, 3. Niećko 49,22 (wszyscy SP 4); 1000 m: 1. Adrian Mikusek 3.50,96, 2. Kamil Laskowski 3.54,67, 3

Puchar Polski w okręgu: od 1:0 do 1:7

Wojciecha Styczyńskiego strzałem z wolnego z ponad 30 metrów pokonał Adrian Sobczyński, a wynik spotkania ustalił już z najbliższej odległości ulubieniec ostrowieckich kibiców Tomasz Żelazowski (75. min., podawał Krystian Kanarski). Gorąco było w Dwikozach, gdzie sędzia pojedynku Sparty z Wisłą Sandomierz

Rexona z kompletem zwycięstw

dwóch ostatnich minut. W klasyfikacji najlepszych strzelców prowadzą Adrian Jurczak (Tymex) i Jacek Bryła (Rexona). Obaj zdobyli dotychczas po dziewięć goli. Patronat medialny nad turniejem sprawuje "Gazeta Wyborcza". Wyniki 6. kolejki: BAD BOYS - BRYGADA RR 3:4: Noga 2

Festiwal bramek w Pionkach

Pionki) pokonał ubiegłorocznych wicemistrzów - Pokemony 3:2. Dwa gole dla zwycięzców zdobył bohater spotkania Karol Gębczyk. W klasyfikacji na najlepszego strzelca z ośmioma golami prowadzi Fusiek. O jedną bramkę mniej mają: Karol Klimowicz i Adrian Jurczak (obaj Tymex) oraz Jacek Bryła (Rexona

) 9,05, 2. Jakub Bańka (SP 2) 9,11, 3. Paweł Rosiak (SP 4) 9,33; 300 m: 1. Kamil Laskowski 51,83, 2. Adrian Mikusek 54,06 (obaj SP 14), 3. Paweł Rosiak (SP 4) 55,14; 1000 m: 1. Laskowski (SP 14) 3.39,20, 2. Rafał Kołodziej (SP 2) 3.39,80, 3. Mikusek (SP 14) 3.39,98; skok w dal: 1. Jakub Bańka (SP 2

III liga piłkarska: Naprzód trafił trzy razy w bramkę, a gola nie zdobył

może tylko fakt, że Krystian Kanarski, Rafał Wójcik i Adrian Sobczyński dostali czwarte żółte kartki i nie zagrają w kolejnym meczu z Resovią. Kolejarz Stróże - Wierna 1:1 (0:1) Bramki: Wieczorek (76.) - Gołąbek (45.) Sędziował: Łukasz Sobiło (Łódź). Widzów: 600. Wierna: Wróblewski - Bętkowski

Arka musi zatrzymać Remusa Lungu

ostatnich minutach meczu z Folc AZS Warszawa dwoma celnymi kopami zdecydował o wygranej łodzian. Lungu od dziecka mieszka we Francji i jest synem Adriana Lungu, słynnego rumuńskiego rugbisty. Na co dzień występuje w Federale 1, czyli w III lidze francuskiej w klubie Domont. Jak na polskie warunki, lepszych

III liga piłkarska: KSZO rozbił były numer jeden

bezradnym liderem ligi. Dobre, szybkie widowisko musiało zadowolić kibiców zgromadzonych przy Świętokrzyskiej. Tuż przed przerwą prowadzenie dla gospodarzy zdobył Rafał Wójcik uderzając głową po dośrodkowaniu Tomasza Żelazowskiego. Bohaterem drugiej połowy był Adrian Frańczak, który najpierw pokonał

III liga piłkarska: filmowe gole w Ostrowcu

), Glanowski, Jurczyk Ż , Twardawa Ż - Górski (82. Porębski), Juszczyk (90. Kacprzak) Już w 12 minucie goście objęli prowadzenie, strzałem z 10 metrów Norberta Barana pokonał zupełnie niepilnowany Adrian Mielec. Jędrzejowianie mieli dwie wyśmienite okazje do wyrównania, ale ani Michałowi Bale (27.), ani

III liga piłkarska: Gil wygrał, brawa dla Ruszkowskiego

trafił Adrian Frańczak, a tuż przed przerwą w idealnej sytuacji spudłował Krystian Kanarski. Drugie trafienie ostrowczanom udało się zdobyć dopiero w doliczonym czasie gry. Michał Pietrzak obsłużył Tomasza Żelazowskiego, a ten huknął pod poprzeczkę i nie dał szans dobrze spisującemu się w bramce Łady

Miejska Liga Piłki Halowej w Pionkach - 11. kolejka

sekundach bramce wygrali 3:2. Niesamowite emocje towarzyszyły konfrontacji Stryjeksu z UM-MZUK-em. Do niedawna pionkowscy urzędnicy byli dostarczycielami punktów, ale od pięciu kolejek są niepokonani. Teraz podtrzymali znakomitą passę i dzięki trzem golom Adriana Gozdyry pokonali faworytów. Superstrzelec

Miejska Liga Piłki Halowej w Pionkach - 10. kolejka

zwycięstwach UM-MZUK wbił rywalom 13 bramek, w czym duża zasługa Adriana Gozdyry. Młody napastnik ma już na swym koncie 12 goli. W meczu na szczycie grupy B spotkały się drużyny Sędziów i Dakaru. "Panowie z gwizdkiem" okazali się skuteczniejsi, pokonując sąsiadów z tabeli 2:0. Czołowe zespoły grupy A

III liga. Walkower dla trenera

Łodzi. Widzów: 300. Sandecja na tarczy Ostrowczanie rozegrali zdecydowanie najlepszy mecz w tym sezonie i bez problemów uporali się z bezradnym w sobotę liderem. Tuż przed przerwą Rafał Wójcik trafił głową do siatki po idealnym dośrodkowaniu Tomasza Żelazowskiego. Bohaterem drugiej połowy był Adrian

Miejska Liga Piłki Halowej w Pionkach - szósta kolejka

Urzędnicy dość gładko rozprawili się z drużyną The Scorpions. Prowadzeni przez doświadczonego Marka Błazika nie dali szans najmłodszej ekipie w rozgrywkach. Wysoką skutecznością w tym meczu błysnął Adrian Gozdyra, który wbił rywalowi trzy gole. Przebudził się wreszcie trzeci zespół poprzedniego

III liga: Hit kolejki na remis

min strzelili jedyną bramkę. Z lewej strony dośrodkował Wojciech Białek, a formalności dokonał Adrian Sadowski. Po przerwie goście rzucili się do odrabiania strat, a Łada kontrowała. W końcówce meczu Białek nie wykorzystał czterech sytuacji sam na sam. W ubiegłym tygodniu zebrał się zarząd klubu