adam szopiński

woj

Zbigniew Boniek znowu w Bydgoszczy strzelał gole. I to aż trzy

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej był jedną z gwiazd XIII Memoriału im. Andrzeja Brończyka. W hali Łuczniczka zagrał w meczu VIP-y - Gwiazdy.

Niesamowity tydzień - od totalnej depresji do raju

Franz Astoria Bydgoszcz świętuje powrót do I ligi koszykówki. Dziś zawodnikom i trenerowi dziękowali prezydenci Rafał Bruski, Sebastian Chmara i Jan Szopiński

Orlik postawił się wicemistrzowi Polski

Mocno postawili się czołowej drużynie Polski ostatnich lat hokeiści na lodzie Orlika Opole. Niestety, nasz zespół ostatecznie przegrał w Tychach z miejscowym GKS-em 0:3.

KPSW Astoria zwycięska po raz siódmy

kwarcie świetnie zagrał Adam Szopiński, popisując się kilkoma przechwytami. Do niego należał też początek trzeciej kwarty, najbardziej udanej dla Asty części gry. W 24 min, po sześciu punktach z rzędu Szopińskiego, gospodarze prowadzili 60:41. Potem kolejny zryw bydgoszczan i było 68:41. Ten okres gry

Artur Szpilka chwali się formą. Na razie wygrywa w szachy

Davidem Crenzem. - Rzadko walczę z rywalem, który jest równie wysoki jak ja, bo ma 195 cm. Walka może wyglądać ciekawie - mówi Polak. Prowadzący ważenie Mateusz Borek na ręce zastępcy prezydenta miasta Jana Szopińskiego składał gratulację z okazji awansu Zawiszy Bydgoszcz do piłkarskiej ekstraklasy

Bydgoska KPSW/Astoria zwycięża AZS Kutno

wyniku będzie pierwsze pięć minut po przerwie - mówił Gliszczyński. Koledzy go nie posłuchali. Grali słabo w obronie i nieskutecznie w ataku. Przez pierwsze 5 minut tej kwarty rzucili tylko 3 pkt. W 32 min Asta wygrywała już tylko dwoma punktami (62:60). Na szczęście złą passę przerwał Adam Szopiński

Ferie i narty z MOSiR Sopot [SPRAWOZDANIE]

W turnieju koszykówki rocznika 1998-2000 najlepszy był sopocki zespół "Game on", który w finale pokonał "Jezusowy Klub Sportowy" z Chwaszczyna 17:8. Skład zwycięzców: Damian Głowacki, Przemek Chmielewski, Łukasz Szopiński. W turnieju koszykówki rocznika 1994-97 rywalizacja była

Grocki znowu zagra w Astorii

niemal kompletny skład. Działacze szukają jeszcze drugiego rozgrywającego. Być może będzie nim znowu Adam Szopiński, o ile zdecyduje się na studia w Bydgoszczy. - Trwają także rozmowy z nowym środkowym. Mam nadzieję, że w środę zakończą się powodzeniem - mówi Jacek Borkowski, prezes UKS Gimnazjum 26

Asta zaczyna grę o I ligę

ŁKS. To najlepszy zespół rundy zasadniczej II ligi z kilkoma doświadczonymi koszykarzami, m.in. Krzysztofem Morawcem, Adamem Rajkowskim, Łukaszem Bąkiem i bardzo skutecznym obrońcą Piotrem Trepką. - Przygotowaliśmy się solidnie do meczu. Trenowaliśmy dwa razy dziennie. Brakowało nam sparingu i

Wychowankowie poprowadzą Astorię

Trzon obecnego zespołu niewiele różni się od tego, który wiosną omal nie wywalczył awansu do pierwszej ligi. Kibice bydgoskiej drużyny nadal będą emocjonować się akcjami m.in. braci Szyttenholmów, Sebastiana Laydycha, Adama Szopińskiego i Przemysława Gierszewskiego. Ten ostatni mimo zaawansowanego

Gliszczyński wraca do bydgoskiej Astorii

trzej obwodowi koszykarze: Przemysław Gierszewski, Krzysztof Małkowski i Oliwier Szyttenholm. - Trudno powiedzieć, jaki będzie los Adama Szopińskiego, który po maturze wybiera się na studia i nie wiadomo jeszcze gdzie. Chcielibyśmy, żeby został w Bydgoszczy - tłumaczy prezes Borkowski. Teraz szefowie

Astoria jest ciągle niepokonana w II lidze

Gniewkowo, trenowane przez Adama Ziemińskiego i oparte na wychowankach Astorii. We własnej hali pokonało Rosasport Radom. Instal - KPSW/Astoria 77:88 (18:18, 21:21, 18:21, 20:28) KPSW/Astoria : Czaplicki 25, D. Szyttenholm 17, Laydych 14 (3), Lewandowski 13 (1), O. Szyttenholm 9 (2) oraz

Nowa Astoria jest gotowa do walki o odbudowę koszykówki

, kanclerz uczelni. W zespole przeważają wychowankowie Astorii. Są wśród nich uczniowie klas maturalnych, jak Jakub Gryska i Adam Szopiński oraz starsi zawodnicy: Gierszewski i bracia Szyttenholmowie. Wzmocnienia spoza Astorii to Paweł Lewandowski (WTK Włocławek) oraz Piotr Czaplicki (Tarnovia Tarnowo

Asta wraca do ligi

z nich są: Przemysław Gierszewski oraz bracia Dorian i Olivier Szyttenholmowie. Wychowani w Astorii zawodnicy (Artur Gliszczyński, Marcin Grocki, Robert Małecki, Tomasz Szopiński) są też siłą napędową innego z zespołów grupy A II ligi (są trzy grupy), Bonduelle Gniewkowo. W niedzielę o 17. w hali

Pół tysiąca żeglarzy na Volvo Gdynia Sailing Days

2. Michał Skrzypkiewicz/Mateusz Jatczak (Spójnia Warszawa) 16   3. Joanna Szopińska/Paulina Żurawińska (Spójnia Warszawa) 19   Europa   1. Błażej Przygórzewski (AZS OS Poznań) 8   2. Łukasz Włoch (Mewa Poznań) 15   3. Nicole Rydz (Stal Gdynia) 21   Laser Radial

Orlik Opole blisko odpadnięcia z walki o mistrzostwo Polski

Pogrom w piątkowy wieczór spowodował, że opolanie dzień później zagrali już nieco mniej odważnie. Mimo to pierwszą bramkę gospodarze zdobyli już w szóstej minucie gdy Paweł Kucewicz dołożył tylko kij do idealnego podania Adam Domogały. Po 200 sekundach drugiej tercji na 2:0 podwyższył pięknym

Asta wygrywa z liderem po dogrywce

. Szopiński 0, Tłumak 0 KPSW/Astoria: D. Szyttenholm 27, Lewandowski 22 (2), Laydych 13, Kubacki 7 (1), O. Szyttenholm 4 oraz Czaplicki 15 (1) Małkowski 8, Gierszewski 2, Pagacz 0 Pozostałe wyniki: OSSM PZKosz Warszawa - Legia Warszawa 82:77, AZS Kutno - Mostostal Białystok 78:66, SIDEn Toruń - ŁKS Łódź 75:63

Abler mistrzem Halowej Ligi Piłkarskiej

zaległym: F.G. KOR - Nauczyciele 7:6, bramki: Jarosław Fijałkiewicz 2, Jakub Klarkowski 2, Adam Samborski 2, Rafał Hartowicz - Arkadiusz Wandowicz 2, Tomasz Bieńkowski, Grzegorz Filipowicz, Andrzej Górecki, Jarosław Więckowski Tabela końcowa II ligi 1. F.G. KOR

Toruńska Halowa Liga Piłkarska

, Marcin Blumkowski - Waldemar Czarnecki 3, Tomasz Krysiński, Robert Makowski, Marcin Błażkiewicz; F.G. KOR - Queenfryz 10:2, bramki: Adam Samborski 3, Paweł Ryszkowski 3, Jarosław Fijałkiewicz 2, Jakub Klarkowski, Rafał Hartowicz - Wojciech Szafran, Jarosław Gryckiewicz; Pomorek - J.G. Sport 9:7, bramki

Wyniki toruńskiej halowej ligi piłkarskiej

; SKP Borkowski Chełmża - Tacho 8:5, bramki: Kamil Ciesielski 3, Łukasz Brandt 2, Robert Fornalik 2, Przemysław Legutko - Karol Czarnecki, Miłosz Materna, Sławomir Pławiński, Witold Page, Adam Urbański; Marwit - BiurFol 3:5, bramki: Maciej Broczek, Wiesław Malinowski, Kamil Zieliński - Radosław