adam stefanowicz

tr

Znamy skład Polaków na igrzyska olimpijskie w Rio! Najliczniejszą grupę stanowią lekkoatleci

Znany jest już skład reprezentacji Polski, która pojedzie do Rio walczyć o medale.

Kto dostał piłkarskiego Oskara?

W poniedziałek odbyła się Podlaska Gala Piłkarska - Podlaskie Orły. Wyróżnieni zostali najlepsi piłkarze w województwie podlaskim

Zaplanuj sportowy weekend: spędź go z gwiazdami i poznaj najnowsze światowe trendy sportowe

Jeśli chcesz po brzegi wypełnić sportem swój weekend, nie może cię zabraknąć na targach Go Active Show, które odbędą się 18-20 maja w Ptak Warsaw Expo. Tak więc lepiej już dziś wpisz to wydarzenie do kalendarza.

Raków z nowym trenerem przerwał passę Nadwiślana Góra

Jankowski i już w debiucie zdobył trzy punkty. Mecz sąsiadów w tabeli lepiej rozpoczęli jednak piłkarze Nadwiślana. W 38. min szybką kontrę na gola zamienił Adam Setla. Ciekawsza była jednak druga połowa meczu w Górze. W 57. min Paweł Florek sfaulował jednego z graczy Rakowa w polu karnym, a jedenastkę

ME Lekkoatletyka 2018. Najliczniejsza ekipa Biało-Czerwonych w historii

lata temu podczas 23. Mistrzostw Europy w Amsterdamie reprezentacja Polski zwyciężyła w klasyfikacji medalowej zdobywając 6 złotych, 5 srebrnych oraz 1 brązowy medal. Tytułów z ME 2016 w Amsterdamie będą bronić Anita Włodarczyk (rzut młotem), Angelika Cichocka (1500m), Paweł Fajdek (rzut młotem), Adam

BMW Półmaraton Praski 2017, czyli wielkie nocne ściganie po wschodniej Warszawie

. Pacemakerem dla Chabowskiego będzie Kenijczyk Cosmas Mutuku Kyeya, zwycięzca kwietniowego Cracovia Maratonu. Wśród kobiet największą faworytką jest Monika Stefanowicz, mistrzyni Polski w maratonie sprzed dwóch lat oraz brązowa medalistka wojskowych mistrzostw świata na tym dystansie z Eindhoven 2014. Oprócz

Poznańska Gala Sportu. 17 niezwykłych super seniorów, w tym dziennikarz Andrzej Kuczyński

), Stanisław Olejniczak (koszykówka), Ryszard Ossig (pływanie), Adam Smorawiński (rajdy samochodowe), Henryk Śródecki (kartingi), Bogusław Wolwowicz (lekkoatletyka), Stanisław Zwierzchowski (kajakarstwo). Owacje dostała także Julia Michalska-Płotkowiak, która w 2015 roku zakończyła sportową karierę. Medalistka

Arki Gdynia na remis w sparingu z Gryfem Wejherowo. Błąd Szlagi w ostatniej minucie

bramką. Obaj zawodnicy chcieli zrehabilitować się pięć minut później, ale w ich akcji zabrakło dokładności. Szansę mieli też gryfici. W 25. minucie przeprowadzili czwórkową akcję (przed sobą mieli tylko trzech piłkarzy Arki i bramkarza), ale Maciej Stefanowicz podawał niecelnie i gdyńscy kibice mogli

OKS 1945 nie stracił szans na baraże

Paweł Alancewicz. Kolejny ligowy pojedynek przegrał iławski Jeziorak, który nie sprostał liderowi tabeli. Jedyna bramka wczorajszego meczu padła w 39. minucie po strzale Adama Cieślińskiego z rzutu karnego. Nieco wcześniej "jedenastkę" wybronił Grzegorz Sobiech. OKS 1945: Małkowski

Lechia Gdańsk gromi w sparingu Gryfa Wejherowo 7:0! Brawo młodzież!

przepięknym strzałem z ponad 30 metrów dopełnił 16-letni Adam Gołuński. Młoda fala atakuje! Oprócz goli Rasiaka i dobrego występu gdańskiej młodzieży warto zaznaczyć powrót do bramki po pięciu miesiącach Sebastiana Małkowskiego. O miejsce w bramce, przynajmniej na razie, rywalizować on będzie z Michałem

Koszykarze Stelmetu BC dobrze się zaprezentowali, gorzej zagrali

zgaszonych światłach Jacek Stefanowicz prowadził prezentację, przepytywał wszystkich graczy. "Starzy" i nowi w zielonogórskim zespole wzięli na sezon 2015/2016 takie numery: 1. Dee Bost, 2. J.R. Reynolds, 7. Kamil Zywert, 10. Szymon Szewczyk, 11. Marcel Ponitka, 14. Vlad-Sorin Moldoveanu, 20

Arka Gdynia nie bez kłopotów wygrała z Gryfem Wejherowo. Kolejna bramka 17-letniego Formelli

Brzuzy, Paweł Wojowski (na skrzydłach) oraz Janusz Surdykowski (na szpicy). Gdynianie już w 8. minucie mogli wyjść na prowadzenie, ale mocny strzał Surdykowskiego obronił golkiper Gryfa Adam Duda. Z kolei dobitka Tomasika minęła bramkę. Pięć minut później zaś na prowadzenie wyszli goście. Z piłką minął

Reprezentant Macedonii Mirko Ivanovski walczy o powrót do pierwszej drużyny Arki Gdynia

Trójmiasta? - dołącz do nas na Fejsie i bądź na bieżąco! » Ivanovski stara się jednak przypomnieć Nemecowi i powalczyć o powrót. W sparingu z Gryfem, rewelacją tegorocznej edycji Pucharu Polski, Macedończyk strzelił dwa gole. Najpierw w 20. minucie wykorzystał sytuację sam na sam z Adamem Dudą i dał

Sportowcy ze stypendiami. Dostaną od 150 do 1200 zł miesięcznie

200 zł Jacek Stefanowicz 200 zł Tomasz Koniczek 200 zł Przemysław Siuchno 200 zł

GKS nadal bez wygranej w PE

zmianie i PGE GKS nadal pozostaje bez wygranej w Pucharze Ekstraklasy. Górnik Zabrze - PGE GKS Bełchatów 1:0 (1:0) Gol: Moskal (22.) Górnik: Laskowski - Pawelec, Pazdan, Hajto (46. Smirnovs), Adam Marciniak - Kiżys (67. Ruszkul), Danch, Brzęczek (46. Bukalski), Stachowiak (79

Górnik kontra Bełchatów - czajenie się przed ligą

było pokazać się na boisku, bo mecz oglądał asystent Leo Beenhakkera Adam Nawałka, siedzący w towarzystwie Marcina Bochynka. Goście pudłowali na potęgę. - Znowu udowodniliśmy, że naszą najsłabszą stroną jest skuteczność - kręcił głową Orest Lenczyk. W zespole Górnika jednym z bohaterów był

II liga. Wigry Suwałki wygrywają po golu Michała Twardowskiego

. Dwóch również Michał Twardowski. Ale on miał trzy okazje po doskonałych dośrodkowaniach Adama Pomiana. To trzeba oddać temu chłopakowi. Jedną z nich Twardowski zamienił na bramkę. 20 procent skuteczności - nieźle - kończy Czykier. Dla niespełna 23-letniego napastnika, teraz wypożyczonego z Jagiellonii

Wigry przegrywały 0:2, grały w dziesiątkę, ale zremisowały ze Stomilem. Teraz Jagiellonia

bramki. Podenerwowani piłkarze Wigier próbowali wyjść z opresji, a na bramkę Skiby mocno uderzył Adam Pomian. Golkiper Stomilu poradził sobie ze strzałem. Dobre nastroje kibiców ze Stomilu zepsuł Grażvydas Mikulenas, który w sytuacji sam na sam pokonał olsztyńskiego bramkarza i zdobył kontaktową bramkę

Srebro Shegumo, Bolt w Polsce, płatne licencje... 9 największych wydarzeń biegowych w Polsce 2014

biegania Brooks koszulka do biegania New Balance Koszulka do biegania Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? Sprawdź ceny ? źródło: Okazje.info Adam Kszczot , Joanna Jóźwik i Artur Kuciapski - to średniodystansowcy, którzy z mistrzostw Europy w Zurychu wrócili z medalami

II liga piłkarska: gol roku Szymoniaka, trafił z 50 metrów!

w ciągu 90 minut nie doczekali się w ogóle. Od strony piłkarskiej godne odnotowania są: strzał Damiana Nogaja w poprzeczkę (18.) i zmarnowana "setka" Adama Cieślińskiego (31.) oraz nieczyste uderzenie tuż obok słupka Jakuba Kapsy (59.). Honor mizernego spotkania uratowała jego końcówka. Z

Słaba próba generalna

. Napastnik Wisły po niespełna półgodzinie gry musiał opuścić boisko ze względu na drobny uraz. Blado wypadł też Sielewski, który w drugiej połowie wszedł w miejsce Adama Majewskiego. Zadowolony z gry nie był również drugi bramkarz nafciarzy, który właściwie od razu dał się pokonać. W 47. min po błędzie

OKS i Jeziorak wyjechali po cenne punkty

, który do tej pory musiał zadowolić się rolą rezerwowego. Nie jest wykluczone, że Radosława Stefanowicza na prawej obronie zastąpi z kolei Dariusz Frankowski. - Musimy zdecydować się na pewne zmiany i równomiernie rozkładać siły - mówi Andrzej Nakielski, szkoleniowiec OKS 1945. - Terminarz jest tak

Przed zawodami bojerowymi na Jeziorze Kierskim

- Patrycja Żeberska i Adam Szyburski - zajęli kolejno miejsca 11. i 14. Bojerowcy, tak jak chyba nikt inny, z uwagą śledzą długoterminowe prognozy pogody. Przynajmniej do końca tygodnia temperatury w Wielkopolsce będą ujemne w dzień i w nocy. Będą więc znakomite warunki do przeprowadzenia w weekend

Wyniki i tabele po sportowym weekendzie

ćwierćfinału rozgrywek. I liga kobiet: AZS Poznań - Pogoń Handball Szczecin 27:20 (16:12). PH: Baranowska, Yilmaz - Naumienko 6, Kicińska 6, Stefanowicz 3, Huczko 2, Gryglicka 2, Andrzejewska 1, Słowik 0, Cińcio 0, Dutkowska 0, Dyszewska 0, Szymańska 0, Szymczak 0. Pozostałe wyniki 11. kolejki: MTS - MKS II

KS Wasilków gorszy od wicelidera III ligi

Wasilków 2:1 (1:1) Strzelcy bramek: Radosław Stefanowicz (30.), Radosław Lenart (58.) - Bartosz Stachelski (45.). KS Wasilków: Ł. Szczepanik - Ostaszewski, Naliwajko, Gliński, R. Szczepanik, Rybnik, Wojno, Skiepko, Gagacki, Butkiewicz, Stachelski. Inne wyniki 10 kolejki Sobota: Finishparkiet Nowe Miasto

Gazetowa akademia nagradza najlepszych, upomina zbłąkanych. Bohaterowie roku 2010

, Adam Stefanowicz, Grzegorz Szepczyński, Marcel Wilczek, Tomasz Wojdyła, Marcin Wróbel. Tauron Basket Liga to był dla nas świat pełen niespodzianek. Do szans Zastalu w elitarnym gronie podchodziliśmy bardzo ostrożnie. Wszakże nie wypadało inaczej, gdy kompletowaliśmy zespół z zawodników, którzy za

Po meczach sparingowych. Trener jest zadowolony z piłkarzy

- Hiszpański, Zagurskas, Matar, Jaroń - Drężewski, Joao Paulo Daniel. OKS 1945: Erwin Sak - Janusz Bucholc, Paweł Baranowski, Rafał Remisz, Paweł Głowacki - Łukasz Suchocki, Bartosz Szaraniec, Robert Tunkiewicz, Dominik Kun, Radosław Stefanowicz - Paweł Łukasik II połowa: Piotr Skiba - Krzysztof Michalak