adam skonieczny

mt

Euro 2012. Aż 90 dodatkowych samolotów, gdańskie lotnisko szykuje się na oblężenie

Choć do Euro zostały jeszcze 4 miesiące, linie lotnicze już teraz rezerwują miejsce na gdańskim lotnisku. Na tą chwilę w Rębiechowie ma się pojawić 90 dodatkowych samolotów. Port lotniczy jest gotowy do obsługi większej ilości maszyn.

Reaktywacja czyli Czarni Pruszcz Gdański w elicie rugby

Rugbiści Czarnych mają szansę być wizytówką Pruszcza Gdańskiego. W sobotę na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zapewnili sobie awans do ekstraklasy

Co za mecz! Sędzia wyrzucił obu strzelców bramek, a Lech Poznań i tak wygrał

Dominik Chromiński i Jan Bednarek już w pierwszej połowie meczu rezerw Lecha Poznań z Włocłavią Włocławek strzelili gole i... zostali wyrzuceni z boiska. Drużyna Patryka Kniata i tak jednak wygrała i objęła prowadzenie w tabeli trzeciej ligi.

Koszykarze ŁKS pojechali na obóz

Nowymi podopiecznymi trenera Piotra Piątkowskiego zostali Adam Feder z Astorii Bydgoszcz, Łukasz Pacocha z Polonii Warszawa, Jakub Danyuma z AZS Gdańsk, Wojciech Leśniak z Legii Warszawa i Krystian Skonieczny z KKS Poznań. Na razie poza kadrą są Adrian El-Ward i Adam Gołuch, którzy nie wznowili

Druga liga. Piątkowe wyniki

: Rafał Chrupałła (84-za faul). Sędziował Paweł Skonieczny (Gdańsk). Widzów 2 500. KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Piast Gliwice 0:1 (0:0) BRAMKA: Andrzej Bednarz (73). ŻÓŁTE KARTKI, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Arkadiusz Sojka, Andrzej Tychowski. Piast Gliwice: Mirosław Budka, Tomasz Podgórski, Maciej

Punkty czwartoligowców

roli napastnika. Z kolei Szydłowianka ograła Koronę, a autorami zwycięskich bramek okazali się najbardziej rutynowani gracze ekipy trenera Arkadiusza Skoniecznego. Prowadzenie uzyskał kapitan niebieskich Artur Ludew, następnie po składnej akcji trafił Jakub Bilke, a dzieła solową akcją dokończył Adam

Radomiak szuka piłkarzy i trenera

Andrzej Kretek. - Mam w notesie kilka nazwisk szkoleniowców i mam nadzieję, że lada dzień będę mógł poinformować o tym, kto poprowadzi zespół w walce o ligowe punkty. Do momentu pojawienia się nowego trenera zajęcia prowadzić ma Arkadiusz Skonieczny - kończy Wójcik. Z samego rana zespół Radomiaka wyruszył

Kadra Radomiaka na Litwę

. Najprawdopodobniej stoczą dwa mecze w ciągu dwóch dni. Do Radomia wracają w nocy z niedzieli na poniedziałek. Kadra Radomiaka na Litwę: Waldemar Grzanka, Paweł Gałczyński, Krzysztof Sadzawicki, Nikołaj Branfiłow, Zbigniew Wachowicz, Jakub Cieciura, Maciej Terlecki, Dariusz Rysiewski, Adam Bała, Daniel Barzyński

Kozienice odpadły z Pucharu Polski

Borisa Pekovića. Świt też nie prezentował nic nadzwyczajnego, ale potrafił zdobywać gole. Po blisko pół godzinie gry wynik otworzył Robert Bilski. Jednak dopiero po przerwie goście dobili zespół Kozienic. Rozpoczął Adam Gmitrzuk, wykorzystując makabryczny błąd Roberta Stawiarskiego. Potem bramkarza

Politechnika Poznań: u siebie, a jednak na wyjeździe

składzie. No i mają silny obwód - mówi Krajewski. - Ale spokojnie, w koszykówce nie ma wielkiej filozofii. Musimy agresywnie kryć w obronie i pamiętać o kontrataku - dodaje. Poznaniacy zagrają prawie w najmocniejszym składzie - wciąż niezdolny do gry jest tylko Adam Baganc. Za to do gry wrócił już Joe

Sparingi piłkarskie

pokazał się także bramkarz Paweł Młodziński i w środku pola ligowiec Paweł Gadziała. Na razie największy problem białobrzeżanie mają z linią ataku. Stąd ciągłe zainteresowanie Adamem Śniegockim z Radomiaka. KS Warka sprawdzał formę z Jaguarem Wolanów. - Trudno ocenić poziom przygotować zespołu, bo mecz

Przebudzenie Warki i Wulkanu

Szydłowiec 2:2 (1:1): Śniegocki (6.), Kowalczyk (63.) - dla Szydłowianki - Po spotkaniu pozostał duży niedosyt, bowiem przy lepszej skuteczności Daniela Ciupińskiego powinniśmy zdobyć trzy punkty - poinformował "Gazetę" Arkadiusz Skonieczny, trener Szydłowianki. Gole po bliźniaczych akcjach

RADOMIAK RADOM

dyrektor - Jerzy Frenkiel trener - Mieczysław Broniszewski asystenci: Dariusz Janowski, Arkadiusz Skonieczny kierownik drużyny: Marek Włodarski BRAMKARZE Paweł Gałczyński - 22 lata, 189 cm wzrostu, 92 kg wagi, poprzedni klub: Włocłavia Włocławek Waldemar Grzanka - 31, 194/98, Pogoń Szczecin Michał

Porażki naszych czwartoligowców

. - Rywalowi wyszły dwa uderzenia i przegraliśmy. Rozegraliśmy słabe zawody - krótko skomentował losy rywalizacji trener Strzemiński. Jedyną bramkę dla Wulkanu zdobył tuż po przerwie Dariusz Rysiewski. Tymczasem nieudany debiut w roli szkoleniowca Szydłowianki zanotował Arkadiusz Skonieczny, który w ubiegłym

II liga: Górnik - Radomiak 2:0

Mecz "ustawiła" sytuacja, która miała miejsce tuż przed przerwą. Wyprowadzaną z własnej połowy piłkę stracił Dariusz Rysiewski i prawą stroną boiska pomknął z nią Adam Łagiewka. Na wysokości pola karnego dośrodkował, ale futbolówkę zablokował Przemysław Michalski. Zdaniem sędziego, Pawła

Wysokie zwycięstwo koszykarzy Politechniki

Poznaniacy, którzy grali jeszcze bez kontuzjowanego Adama Baganca, ale już z powracającym po urazie Pawłem Wiekierą, mecz z dotychczasowym liderem zaczęli fantastycznie. Grzegorz Radwan, Wiekiera i znów Radwan trafili za trzy punkty i zanim tyszanie dobrze się rozgrzali, po niespełna dwóch minutach

Hit transferowy w poznańskiej koszykówce

- Planujemy pozyskanie klasowego rozgrywającego, skrzydłowego i środkowego. Jeden z tych transferów można nazwać hitem - mówił w czwartek podczas oficjalnego zakończenia sezonu przy grillu prezes KK Politechnika Poznańska Adam Lejwoda. Tym hitem ma być zatrudnienie jednego z najlepszych w historii

IV liga piłki nożnej

był bramkarz gości Adam Bolek, który wychodził z opresji w nieprawdopodobnych sytuacjach. - Dzień wcześniej, Adamowi urodziła się córka i to jej nasz bramkarz i cała drużyna dedykuje zwycięstwo - cieszy się trener Warki Arkadiusz Skonieczny. Pozostałe wyniki 2. kolejki: Polonia II Warszawa - Narew

Skuteczna Szydłowianka, Wulkan bez punktu

Zgodnie z oczekiwaniami podopieczni Arkadiusza Skoniecznego ograli najsłabszą w lidze Tęczę Płońsk. Tym samym piłkarze Szydłowianki przesądzili o degradacji rywala do klasy okręgowej, a sami zapewnili sobie start w nowej czwartej lidze w przyszłym sezonie. Festiwal strzelecki rozpoczął niezawodny

Trójmiejska Liga Biznesu

, Bartosz Pielecki (IRS), Tomasz Kloskowski, Sebastian Letniowski, Adam Skonieczny (Port Lotniczy), Maciej Choma, Piotr Kot (Sprint), Tomasz Derwiński, Mariusz Gronowski (Stena Line), Krzysztof Dzwonkowski, Andrzej Kosik, Rafał Wiszniewski (TS-Bud), Jarosław Ciołkowski, Andrzej Kozłowski (Young Digital

Zwycięstwa torunian w III lidze koszykarzy

połowę dorobku całej drużyny, to nie starczyło to na pokonanie wyrównanego zespołu Harmattana. W ekipie z Gniewkowa najwięcej kłopotów akademikom sprawili byli gracze AZS - Tomasz Beciński, Jacek Dzierżawski, Michał Rudnicki i Adam Iciek, który zadebiutował w nowym klubie. Wyniki: Katarzynka - Zryw/VIII

V liga po rundzie jesiennej

KS Warka Po awansie do V ligi działacze klubu zatrudnili znanego w regionie trenera Arkadiusza Skoniecznego. Ten z kolei namówił do gry w swoim zespole kilku doświadczonych, niezłych zawodników. To solidnego bramkarza Adama Bolka dołączyli: Radosław Senator, Mariusz Lis i przede wszystkim Andrzej

213 punktów na Krzesinach!

osłabiona, bo klub zawiesił w prawach zawodnika drugiego w klasyfikacji zbierających w całej lidze (tylko za McNaullem) Adama Metelskiego. - Nie przychodził na treningi, to dostał karę. Później się obraził, straciliśmy z nim kontakt. Zdecydowaliśmy o zawieszeniu go na trzy miesiące, choć zdajemy sobie

Radomiak bez trenera

w środę. "Gazecie" udało się ustalić, że najbardziej zaawansowane rozmowy działacze "zielonych" prowadzą z Arkadiuszem Skoniecznym. Trener, prowadzący obecnie KS Warka, potwierdza zresztą fakt negocjacji z zarządem Radomiaka. - Rozmawiać można z każdym - śmieje się. W kuluarach

Polpak wygrywa w I lidze koszykarzy

wśród Wielkopolan na parkiecie wiedli Wojciech Ziółkowski i Piotr Janowicz. KKS zbliżył się w 24. min na 43:34. Potem jednak dał znać o sobie Adam Gołąb. Trafił dwukrotnie z dystansu i jeszcze za 2 pkt. Było 55:42 w 29. min. Po trójkach Janowicz pięć minut przed końcem zrobiło się jednak tylko 62:57

Poznańscy koszykarze nie dostaną po kasie

Tarnovii-4 You Tarnowo Podgórne. W ich sukces w Inowrocławiu trudno było jednak wierzyć - Sportino myśli przecież o awansie do ekstraklasy. W zespole z Tarnovii skutecznością imponował tylko Adam Metelski, który przed sezonem był blisko zasilenia ekipy z Inowrocławia. - Nie ma co ukrywać, że dzieli nas

Spotkanie w Warce nie od razu układało się po myśli gospodarzy. Po przeszło kwadransie Adama Bolka pokonał Łukasz Firus i Pogoń objęła prowadzenie. Potem rządzili już podopieczni Arkadiusza Skoniecznego. Wykorzystując dokładne dośrodkowanie z kornera, strzałem głową wyrównał Artur Strąg. Tuż przed

Inauguracja IV ligi piłki nożnej

- mówi trener Arkadiusz Skonieczny. - Przed swoim zespołem zawsze jednak wysoko zawieszam poprzeczkę i również teraz oczekuję walki o zwycięstwo. Kadra zespołu, bramkarze: Adam Bolek (na zdjęciu), Artur Kamiński, obrońcy: Hubert Czubaj, Michał Kikowski, Rafał Muszyński, Grzegorz Raźnik, Radosław Senator

Przemysław Frasunkiewicz i Jarosław Kalinowski nowymi koszykarzami Noteci Inowrocław

Obaj zawodnicy podpisali roczne kontrakty. Ponadto umowę z klubem o dwa lata przedłużył Tomasz Mrożek, a warunki nowych kontraktów uzgodniono z trenerem Jerzym Chudeuszem, Jarosławem Marcinkowskim, Piotrem Czaską, Maciejem Świątkiem i najmłodszym w zespole Krystianem Skoniecznym. Jak zapewnia

Resovia coraz bliżej ósemki

: Frankowski 25 (3), Zmarlak 12, Kukuczka 11 (1), Środa 8, Mrówczyński 8 oraz Paszowski 6, Białdyga 0, Marczyk 0, Kozieł 0, Ochodek 0, Grabiec 0. Stal się męczyła Stalowowolanie w pojedynku z jedną z najsłabszych drużyn w lidze musieli sobie radzić bez kontuzjowanego centra Adama Lisewskiego. Okazało się, że

Tomasza Bronera, który zgodnie z regulaminem w momencie zgłoszenia do rozgrywek IV ligi piłkarskiej w barwach Kaszub Połchowo stracił prawo gry w amatorskich rozgrywkach TLB. Jak zapowiada kapitan drużyny Adam Skonieczny, Port Lotniczy podejdzie do tego meczu na luzie. - Uważamy, że drugie miejsce to

Jagiellonia pokonała Szczakowiankę

uderzenie. Białostoccy bliźniacy Podopieczni trenera Adama Nawałki od pierwszej minuty ruszyli do ataku. Długimi podaniami oraz akcjami przeprowadzanymi bokiem boiska z łatwością przedostawali się w okolice bramki Szczakowianki. Sporo zamieszania w polu karnym rywali robiło się także przy stałych

Zwycięstwa Resovii, Sokoła i Znicza

Politechniki i Stali. Mniej było za to ładnych akcji. Przewaga Politechniki była niezbyt wysoka, aż w końcu po dwóch rzutach Adama Lisewskiego to goście w 18. minucie objęli prowadzenie 41:39. Gdyby nie świetny Joe McNaull (15 punktów przed przerwą), sytuacja Politechniki mogła być zła. Za to po przerwie jedni

Derby Podkarpacia dla "Stalówki"

kontuzja Adama Lisewskiego, któremu już po 40 sekundach meczu odnowił się uraz nogi. - Za bardzo się "zagrzaliśmy". Dodatkowo Stal trafiła parę trójek i odrobiła straty - opisywał końcówkę pierwszej połowy Krzysztof Zych, środkowy Siarki. - Chłopcy oddali cztery rzuty bez przygotowania i rywale

Piłka nożna: 5. kolejka drugiej ligi

łatwe zwycięstwo nad liderem tabeli. Już w 5. min podopieczni Józefa Dankowskiego objęli prowadzenie. Z rzutu wolnego dośrodkował Adam Kryger, a piłkę głową do bramki skierował Rafał Andraszak. - Podanie Adama było bardzo dobre. Choć piłki nie trafiłem czysto, to udało mi się ją skierować w "

Po skandalu we Włocławku. Kogo ukarze PZPN?

Górski 1 1 1-5 Marcin Heinrich 1 3 0-4 Adam Konarski 1 3 1-2

Liga rugby: Trójmiasto górą

Skonieczny, prezes Czarnych. Okazja do fety będzie za niespełna dwa tygodnie, kiedy pruszczanie zmierzą się na swoim boisku w meczu ostatniej kolejki z RC Koszalin. Pozostałe wyniki 17. kolejki: Budowlani Łódź - Folc AZS AWF Warszawa 26:21, Salwator Juvenia Kraków - Posnania Poznań 24:0

strzale głową Adama Śniegockiego. Wynik ustalił Rafał Klimkowski, wykorzystując dokładne podanie od Piotra Cichawy. - Przyznaję, że z gry więcej mieli goście. My próbowaliśmy raczej kontrataków. Ale takie ciężko wywalczone zwycięstwo bardziej cieszy - podkreśla trener Pilicy Jarosław Czupryn. KS WARKA