adam jurasz

Paraolimpiada: srebrny medal tenisistów stołowych

Adam Jurasz (Start Bielsko-Biała) i Mirosław Kowalski (Start Radom) wywalczyli srebrny medal igrzysk paraolimpijskich w Atenach w turnieju drużynowym tenisa stołowego (klasa 6/7). W finale Polacy przegrali 1:3 z Niemcami.

Paraolimpiada: osiem medali Polaków w poniedziałek

Osiem medali - jeden złoty, cztery srebrne i trzy brązowe zdobyli polscy sportowcy w przedostatnim dniu igrzysk paraolimpijskich w Atenach. W sumie polska ekipa ma w dorobku już 54 medale, w tym 10 złotych.

Wyniki 8. kolejki miejskiej ligi koszykówki amatorów

Highlander - Diablos 46:60 (Jarosław Draguć 15 - Mateusz Dziuba 17), Bractwo Stali - Omega 42:46 (Grzegorz Omański 21 - Mariusz Molek 18), 69 Crew - Pompa 80:27 (Marcin Jurasz 27 - Krzysztof Wanke 6), Orzełek - Jim 49:39 (Arkadiusz Swigut 17 - Adam Czmiel 15), Trzepizur - Zielona 93:44 (Piotr

Miejska liga koszykówki

(Jakub Beker 11 - Adam Łobodziński 17), Trzepizur - Jim 79:53 (Tomasz Dawidowicz 27 - Dariusz Rusek 22), Higma - Diablos 56:49 (Bartosz Nazimek 17 - Mateusz Dziuba 16), Zielona - 69 Crew 33:56 (Paweł Koper 15 - Marcin Jurasz 23), Skate City - Highlander 20:0 (walkower). Pauzowało Bractwo Stali

Czechowice szykują się na pierwszoligowe mecze piłkarskie

spotkaja się kibice z Podbeskidzia bez biletów, jacyś kibole zespołu przyjezdnego oraz ciekawscy fani z Czechowic - uprzedza Adam Leśnik, szef MOSiR-u. W zeszłym tygodniu bielscy policjanci wizytowali stadion w Czechowicach. - Jeśli wprowadzony będzie monitoring oraz zostanie podwojona liczba pracowników

V liga piłki nożnej

KATOWICE I Bobrek Karb Bytom - Górnik Czerwionka 0:2 (0:0): Piwczyk, Bysiec; LKS Łąka - Orzeł Mokre 9:0 (3:0): Podemski 3, Adam Maślorz 2, Andrzej Maślorz 2, Ziebura, Pławecki; Piast Leszczyny - Unia Bieruń Stary 2:0 (0:0): Oleś 2; Sokół Wola - Pniówek Pawłowice 2:2 (1:0): Matyja, Hamerla

Piłkarska V liga

Stary - LKS Łąka 4:2 (2:2): Latusek 2, Paweł Duda, Janik - Adam Maślorz, Podemski; Krupiński Suszec - Bobrek Karb Bytom 1:2 (1:1): Duży - Maj, Kaczmarczyk; Orzeł Mokre - Nadwiślan Góra 1:3 (0:2): Mateja - Figura 2, M. Lukasek; Tempo Paniówki - Ogrodnik Cielmice 2:2 (1:1): Krzysteczko 2 - Janusz, Cuda

Piłka nożna: klasy okręgowe

, Palarczyk - A. Kopytko 3; Górnik Czerwionka - Ogrodnik Cielmice 0:0, Gwarek Ornontowice - Sokół Wola 3:0 (2:0): Butrykowski, Nieużyła, Wiana; Orzeł Mokre - Górnik Boguszowice 0:2 (0:0): Stoszko, Broda; Nadwiślan Góra - LKS Łąka 3:1 (1:1): M. Lukasek 2, Czorny - Adam Maślorz. Iskra Pszczyna pauzowała