Piotr Leśniowski, Miesbach

Lech z Torresem zagra w Aalen

Komplet kibiców na trybunach ma dziś obejrzeć sparing Lecha Poznań z VfR Aalen. Tym razem szansę gry w Kolejorzu dostaną zmiennicy, z Tomaszem Kędziorą, zwanym przez kolegów ?Torresem?

Puchar Niemiec. Dobre noty Piszczka i Lewandowskiego za mecz z VfR Aalen

Borussia Dortmund wygrała z drugoligowym VfR Aalen 4:1 i awansowała do 1/8 finału Pucharu Niemiec. Dobre noty za swój występ zebrali w zagranicznych mediach Łukasz Piszczek i Robert Lewandowski

Puchar Niemiec. Borussia gładko ograła VfR Aalen i awansowała do 1/8 finału

Piłkarze Juergena Kloppa nie mieli żadnych problemów z pokonaniem na wyjeździe występującego w II Bundeslidze VfR Aalen i awansowali do 1/8 finału Pucharu Niemiec. Cały mecz rozegrali Polacy - Robert Lewandowski i Łukasz Piszczek. Kontuzję nadal leczy Jakub Błaszczykowski.

Fatalny Lech przegrał z niemieckim trzecioligowcem

- Czy to jest wasz pierwszy skład?!? - Niemcy nie mogli się nadziwić, gdy patrzyli na to, co przed przerwą wyczyniali lechici. Kibice w Aalen mogli w miejscowej prasie przeczytać, że oto na ostatni sparing ich drużyny przed startem sezonu przyjeżdża niedawny mistrz Polski, z wieloma reprezentantami

Bundesliga. "Bild" kpi z Borussii Dortmund. "10 rzeczy, które BVB powinno wiedzieć o 2. Bundeslidze"

"Bild" zaczyna od oczywistych rzeczy, takich jak dni, w których rozgrywane są mecze (od piątku do poniedziałku) czy to, że bundesligowa sędzia techniczna Bibiana Steinhaus (pierwsza kobieta w tej roli), w niższej lidze prowadzi mecze. Szokiem dla kibiców BVB mogą być stadiony innych drużyn

Wizerunek Bin Ladena na meczu Hansy Rostock

Wszystko to działo się w trakcie meczu 3 ligi niemieckiej Aalen - Hansa Rostock (1:1). Grupa fanów gości wywiesiła oburzający transparent na znak protestu przeciwko amerykańskiej polityce. Chcieli też podkreślić cierpienie mieszkańców wschodnich Niemiec w czasie drugiej wojny światowej Niemiecki

Podbeskidzie Bielsko-Biała już wie, z kim zagra na tureckiej ziemi

Jesteś kibicem z Bielska-Białej? Dołącz do nas na Fejsie! » Przypominamy, że Podbeskidzie leci do Turcji razem z Ruchem Chorzów, Górnikiem Zabrze i Piastem Gliwice. Obóz rozpoczyna się 24 stycznia i potrwa do 5 lutego. Plan sparingów Podbeskidzia w Turcji: 26 stycznia - VfR Aalen 1921

1/8 finału Pucharu Niemiec. Bayern z Eintrachtem Brunszwik

odbędą się 3 i 4 marca 2015 r. Zestaw par 1/8 finału: Bayer Leverkusen - 1. FC Kaiserslautern Kickers Offenbach - Borussia Mönchengladbach Bayern Monachium - Eintracht Brunszwik VfR Aalen - 1899 Hoffenheim RB Lipsk - VfL Wolfsburg Arminia Bielefeld - Werder Brema SC Freiburg - 1. FC Köln Dynamo

Bundesliga. Czarny dzień dla Stuttgartu. Trzy kluby piłkarskie spadły do niższych lig

(jeszcze do 83. minuty był remis!), a rezerwy Werderu pokonały 2-1 VfR Aalen. Robert Lewandowski zasłużył na świętowanie. Kto kogo oblał? [ZDJĘCIA] Bundesliga. 30 goli Lewandowskiego. "Zawsze, gdy zostawał królem strzelców opuszczał klub"

Mundial 2014. Bośnia ogłosiła kadrę na mundial. Dżeko i Pjanić na czele

której mierzyli się między innymi z Grecją, Słowacją i Litwą. Zmagania w Brazylii rozpoczną 15. czerwca od meczu z Argentyną. Kadra Bośni na mundial w Brazylii: Bramkarze: Asmir Begovic (Stoke City), Jasmin Fejzic (Aalen), Asmir Avdukic (Borac Banja Luka) Obrońcy: Emir Spahic (Bayer Leverkusen), Sead

Manchester United, Inter, Bayern. Skauci z 20 klubów obejrzą mecz Polonia - Górnik

, Club Brugge, Genk, VfR Aalen, FC Kaiserslautern, Lille i Young Boys Berno. Początek meczu Polonia - Górniak w sobotę o godz. 18. Relacja w Canal + HD i na Warszawa.sport.pl.

Waldemar Sobota na liście życzeń Lecha Poznań?

w niemieckim klubie, tym bardziej że 15. w lidze St. Pauli na dwie kolejki przed końcem ma przewagę zaledwie trzech punktów do ostatniego VfR Aalen. Niewykluczone zatem, że Waldemar Sobota wkrótce wróci do Polski. Jak informujefutbol.pl , 27-letnim skrzydłowym ma być zainteresowany Lech Poznań

Puchar Niemiec. Bayern wygrał z Brunszwikiem i jest w ćwierćfinale

gola nie strzelił - najlepszą okazję zmarnował w końcówce pierwszej połowy. W drugiej często wracał po piłkę i skupiał się na dogrywaniu partnerom. W ćwierćfinale Pucharu Niemiec Bawarczycy zmierzą się z Hoffenheim, który wygrał na wyjeździe z Aalen 2:0. Sebastian Mila w Borussii? [NAJLEPSZE KOMENTARZE

Jose Bakero: System 1-4-3-3 zaczyna działać

Ubiparipa. Kolejny sparing rozegra w piątek przeciwko VfR Aalen, III-ligowej drużynie niemieckiej. Zgrupowanie w Bawarii potrwa do 20 lipca. Lech Poznań - Rubin Kazań nad rzeką... Lech 2:1 Trener Bakero kończy z rotacją?

Stojan Vranjes nie pojedzie na mundial do Brazylii

(Stoke City), Jasmin Fejzić (Aalen), Asmir Avdukić (Borac Banja Luka) Obrońcy: Emir Spahić (Bayer Leverkusen), Sead Kolasinac (Schalke), Ermin Bicakcić (Eintracht Brunszwik), Ognjen Vranjes (Elazigspor), Toni Sunjić (Zorya Ługańsk), Avdija Vrsajević (Hajduk Split), Mensur Mujdża (Freiburg), Ervin

Petteri Forsell testowany przez Śląsk: Bezrobotny wielbiciel wielkiego żarcia

szwedzkim AIK Solna, duńskim Viborgu i niemieckim drugoligowcu VfR Aalen. W tym ostatnim klubie jeszcze kilka dni temu był na testach, ale oblał je właśnie ze względu na nadmiar tkanki tłuszczowej. - To piłkarz, który daje sporo jakości, ale doprowadzenie go do właściwych warunków fizycznych zajęłoby dużo

Niemcy doceniają grę Gikiewicza. Nietypowy prezent od kibica

25 22:39 18. VfR Aalen 28 24 24:34 Więcej o sportowcach z Warmii i Mazur czytaj na olsztyn.sport.pl.

Tonew już gra, Kriwiec jeszcze nie

wróci na boisko w piątek , w spotkaniu z niemieckim trzecioligowcem VfR Aalen. Piotr Leśniowski, Miesbach Galeria zdjęć z meczu Lech - Panathinaikos

Niemcy wygrali Superligę

Tenisiści stołowi Niemiec po raz trzeci z rzędu triumfowali w rozgrywkach męskiej Superligi. W decydującym spotkaniu Niemcy pokonali w Aalen drużynę Austrii 3:1. Polacy po przegranej z Rosją 0:3 zajęli ostatnie miejsce.

Emil Noll odejdzie z Arki? Ma trzy oferty.

. Wcześniej Noll występował w Vfr Aalen, TSV Alemannia Aachen, TuS Koblenz, SC Paderborn, FSV Frankfurt oraz FC Vaduz. Znajdź Trójmiasto-Sport.pl na portalu Facebook »

Kolejorz przed sezonem bez wycisku

9 lipca Lech Poznań wyjedzie na zgrupowanie do Miesbach w Bawarii, gdzie planuje rozegrać pięć sparingów. Zmodyfikowana została lista rywali. Oto oni: 11 lipca - Panathinaikos Ateny 13 lipca - Rubin Kazań 15 lipca - VfR Aalen 17 lipca - Manispor 19 lipca - Beitar Jerozolima bądź Sivasspor - Mamy

Były bramkarz Lecha Poznań pierwszym Polakiem w Interze Mediolan

miano bramkarza numer trzy w poznańskim klubie. Obaj młodzieżowi reprezentanci Polski zagrali wtedy po 45 minut w sparingu z VfR Aalen. Rywalizację wśród siedemnastolatków wygrał Frąckowiak, ale jeszcze jesienią odszedł do Atalanty Bergamo, z której właśnie wrócił, bez debiutu w pierwszym zespole, i

Puchar Niemiec. Borussia wymęczyła awans

na wyjeździe 3:1, mimo że po godzinie gry było 0:1. Z kolei grający w ekstraklasie VfL Wolfsburg poradził sobie przed własną publicznością z VfR Aalen - skończyło się 2:0. (PAP)

Drugi Fabiański w Lechu Poznań?

Panathinaikosem. Z Rubinem zagra więc Burić. Szansę pokazania się dostaną też młodzi bramkarze, których Jose Bakero zabrał do Niemiec. Frąckowiak i Smug wystąpią po 45 min w piątek, gdy Lech zmierzy się z VfR Aalen. - Obaj są bardzo zdolni, mają duży potencjał. Obaj to młodzieżowi reprezentanci Polski

Bundesliga. Kampl jest świetnym początkiem odbudowy Borussii

Słoweniec kosztował wicemistrzów Niemiec dziesięć milionów funtów - kwotę nie najwyższą, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze trzy lata temu Red-Bull Salzburg był w stanie po czterech meczach Kampla w Aalen podbić jego cenę z 250 tys. euro do trzech milionów. A przecież wtedy grał zaledwie na

Dyrektor Lecha: Mamy drugiego Fabiańskiego

Panathinaikosem. Z Rubinem zagra więc Burić. Szansę pokazania się dostaną też młodzi bramkarze, których Jose Bakero zabrał do Niemiec. Frąckowiak i Smug wystąpią po 45 min w piątek , gdy Lech zmierzy się z VfR Aalen. - Obaj są bardzo zdolni, mają duży potencjał. Obaj to młodzieżowi reprezentanci Polski

Bramkarza Lecha Poznań wciąż boli biodro. Czeka go ryzykowna operacja?

notowanych, niż piłkarz Lecha - to Asmir Begović ze Stoke City i Jasmin Fejzić z grającego w 2. Bundeslidze VfR Aalen. Jasmin Burić mógłby włączyć się do walki o miano bramkarza numer trzy reprezentacji Bośni i Hercegowiny. Mógłby - gdyby tylko był zdrowy. Jeśli ból biodra wkrótce nie minie, a piłkarz i jego

Kibole Dynama Drezno znów zrobili zadymę

przeszukiwanie przy wchodzeniu na stadion i wydłużenie zakazów stadionowych. - 99 proc. kibiców to nie dotyczy, bo są pokojowo nastawieni. Ale tytaniczną pracą jest oddzielenie ich od zadynmiarzy - przyznał Rettig. Borussia Dortmund » gładko ograła Vfr Aalen

Hateley, Sato, Forsell, Zieliński: Który z testowanych piłkarzy podpisze kontrakt ze Śląskiem?

drugoligowcu VfR Aalen. W tym ostatnim klubie jeszcze kilka dni temu był na testach, ale oblał je właśnie ze względu na nadmiar tkanki tłuszczowej Stanislav Levy, oceniając umiejętności Fina i Japończyka oraz ich szanse na pozostanie w Śląsku, mówił dyplomatycznie: - Minori Sato i Petteri Forsell udowodnili

Jose Bakero: Nic z tego, co planowałem, nie wyszło

To czwarta przegrana Lecha Poznań w siedmiu meczach towarzyskich, rozegranych tego lata. Lech Poznań kolejno: wygrał z Zagłębiem Lubin 1:0, na zgrupowaniu w Niemczech przegrał z Panathinaikosem Ateny 0:1, wygrał z Rubinem Kazań 2:1, uległ VfR Aalen 0:2, zremisował z Manisasporem 0:0, przegrał z

Kartka dla Arboledy? To my już nie pogramy

Lechici rozegrali już wcześniej cztery spotkania sparingowe. Przegrali 0:1 z Panathinaikosem Ateny, wygrali 2:1 z Rubinem Kazań, ulegli 0:2 trzecioligowemu VfR Aalen, wreszcie w niedzielę zremisowali bezbramkowo z Manisasporem. Zwłaszcza te dwa ostatnie sparingi były bardzo słabe, wręcz

Piłka nożna. Tak grali Polacy za granicą

Przybyłko (19 lat, FC Köln, II liga) - poza kadrą Ariel Borysiuk (21 lat, Kaiserslautern, II liga) - 71 minut z St. Pauli (0:1) Grzegorz Wojtkowiak (28 lat, TSV Monachium, II liga) - od 70 minuty z Aalen (1:1) ROSJA Marcin Komorowski (28 lat, Terek Grozny) - 90 minut z Wołgą (1:1) Maciej Rybus (23 lata

Liga Mistrzów: Ile zniesie Borussia Dortmund

ochronnej dla kapitan Sebastiana Kehla, który w sobotę złamał sobie nos. Galowa jedenastka Borussii niemal nie odpoczywa, tydzień temu z niewielkim wsparciem rezerwowych pobiła w krajowym pucharze beniaminka drugiej ligi VfR Aalen 4:1. Real przy odwróconych proporcjach - w rezerwowym składzie z niewielkim

Sportowy weekend. Drużyna zbudowana za pół pensji Ribery'ego w Bundeslidze, City mistrzem

zwykle podkreślają władze drużyny z Nadrenii Północnej-Westfalii! Awans został przypieczętowany w niedzielę wygraną 2:1 z Aalen. Robert Lewandowski został pierwszym Polakiem, który został królem strzelców w jednej z pięciu najmocniejszych lig Europy. Polski napastnik przed ostatnią kolejką był

Ściągawka dla Nawałki. Lewandowski z golem kolejki, doceniony Jędrzejczyk, arbiter skrzywdził Wawrzyniaka?

, a strzelił dwa gole. Były to jego pierwsze dwa trafienia dla Dinama Bukareszt. Jakub Wilk. W drugim kolejnym meczu Żalgirisu zdobył bramkę. W spotkaniu z Trakai (1:1) popisał się skutecznym trafieniem zza pola karnego. Sławomir Peszko. Choć FC Koeln bezbramkowo zremisowało z Aalen, Peszko otrzymał

Jasmin Burić: Nie pamiętam już, kiedy nic mi nie dolegało. Ale wiem, że ludzie przeżywają gorsze rzeczy

kadrze Bośni i Hercegowiny aż roi się od świetnych piłkarzy, o tyle konkurencja wśród bramkarzy jest skromna. Niezaprzeczalnym numerem jeden jest Asmir Begović (rówieśnik lechity) ze Stoke City, a jego zmiennikiem Jasmin Fejzić z niemieckiego drugoligowca, VfR Aalen. Pozostali bramkarze, którzy grali w

Aleksandar Tonew odkryciem meczu z Rubinem

rywalami (Panathinaikos i Rubin) poznaniaków czeka w piątek sparing z niemieckim trzecioligowcem, VfR Aalen. Lech Poznań - Rubin Kazań 2:1 (1:1) Bramki: 1:0 Możdżeń (4.), 1:1 Miedwiediew (33.), 2:1 Ubiparip (86.) LECH : Burić - Wojtkowiak (67. Starosta), Wołąkiewicz, Kamiński (46. Arboleda), Henriquez

W czwartek pierwszy test Kolejorza

Lech ma zaplanowane następujące mecze: 11 lipca, godz. 18 - Panathinaikos Ateny 13 lipca, godz. 18 - Rubin Kazań 15 lipca, godz. 19 - VfR Aalen 17 lipca, godz. 18.30 - Manisaspor 19 lipca, godz. 18 - Sivasspor Lechici wyjadą tam prawdopodobnie bez Grzegorza Kasprzika i Seweryna Gancarczyka, którzy nie

Poligon: Zbrodnia i kara czyli sędzia Dredd z gwizdkiem

Parę dni temu w czasie sparingu TSV 1860 Monachium z TSV Aalen z boiska musiał zejść piłkarz z Monachium Daniel Bierofka. Musiał zejść, choć nie dostał ani żółtej, ani czerwonej kartki - dostał za to celny i silny cios od sędziego, po którym nos piłkarza najpierw zrobił ''chrup!'', a potem ''chlup

Lech Poznań - Manisaspor 0:0 [koniec]

. Natomiast przeziębiony ostatnio Semir Stilić jest już zdrowy i może grać . Lech Poznań przystępuje do tego meczu po nieudanym piątkowym sparingu z III-ligowym zespołem VfR Aalen, w którym uległ 0:2. Tu można sprawdzić, jak do tego doszło . Turcy przebywają teraz na zgrupowaniu w Seefeld w Austrii

Ściągawka dla Fornalika: Niezwykłe gole Polaków, latający Ćwielong, marznący Boruc i piłkarz ręczny Boenisch

. 90 minut zagrał za to Grzegorz Wojtkowiak. Jego TSV Monachium zremisowało bezbramkowo z Aalen. WŁOCHY We Włoszech mieliśmy jeden arcyciekawy mecz z udziałem Polaka. Torino Kamila Glika podejmowało AC Milan i do 88. minuty prowadziło 2:0. W końcówce goście zdołali jednak strzelić dwa gole i mecz

Ściągawka dla Fornalika. Superparada Boruca, klops Kuszczaka, pięta Soboty i ręka Sobiecha

Ćwielong (Bochum, 83 minuty i żółta kartka w przegranym 1:2 meczu z Aalen), Sławomir Peszko (Koeln, 25 minut i żółta kartka w bezbramkowym meczu z Kaiserslautern) i Kacper Przybyłko (Koeln, 6 minut). Adam Matuszczyk (również Koeln) cały mecz przesiedział na ławce. WŁOCHY Paweł Wszołek (Sampdoria) - 56

Puchar Niemiec. Gol Kałużnego

VfR Aalen (A) - Hanover 96 (I) 2:3 po dogr. V Concordia Irhove (A) - Borussia Dortmund (I) 0:3 Eintracht Trier (II) - Nuernberg (I) 0:2 Werder Brema amatorzy (A) - Bayern Monachium (I) 0:3 FC Eisenhuettenstadt (A) - Werder Brema (I) 0:1 Wacker Burghausen (II) - Energie Cottbus (I) 0:2 VfL Wolfsburg

Małe kluby atakują wielkie ligi. Nie milionami euro, tylko sposobem

Jackwerth sprowadził trenera Ralpha Hasenhüttla, byłego napastnika m.in. Austrii Wiedeń. Trenera może niezbyt znanego, ale cenionego w Niemczech za osiągnięcia z Aalen. Hasenhüttl jest wygadany jak Juergen Klopp (po jednym z meczów nazwał swoją błędną taktykę "ręką w sedesie") i

Ściągawka dla Fornalika. Krychowiak rządzi we Francji, Lewandowski najlepszy w Niemczech, a Boruc drugi w Anglii

Bundeslidze, w meczu FC Koeln z VfR Aalen (1:0) weszli na boisko Sławomir Peszko (w 62. minucie), Kacper Przybyłko (w 77. minucie) i Adam Matuszczyk (w 89. minucie). Sportal ocenił tylko Peszkę, który otrzymał żółtą kartkę, i dał mu przeciętną notę 3,5/6, jedną ze słabszych w zespole. W spotkaniu

Sparingi piłkarskich ligowców

). Sparing został zakontraktowany w ostatniej chwili, gdy okazało się, że Dynamo Moskwa odwołało swój przyjazd do Niemiec. Zespół z Siegen mógł zagrać, bowiem zaplanowany na piątek jego ligowy mecz z VfR Aalen nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych. - Szkoda, że nie udało się zagrać z Dynamem