sprawdź też:

dania

ok, dw

Saganowski gra z Manchesterem

Dziś 2. kolejka Ligi Mistrzów. Aalborg z Markiem Saganowskim podejmuje Manchester Utd.

Marek Saganowski: Chcę strzelić bramkę Manchesterowi

- Gra przeciwko Manchesterowi United w drugiej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów jest spełnieniem moich sportowych marzeń - powiedział w wywiadzie dla dziennika The Sun napastnik duńskiego zespołu Aalborg BK Marek Saganowski.

Rooney uniknął kary

UEFA nie ukarze Wayne'a Rooneya za nadepnięcie na Kaspera Risgarda podczas meczu Manchester United - Aalborg w Lidze Mistrzów.

Wraca Liga Mistrzów - kto awansuje we wtorek?

punktów. Jednak w Hiszpanii piłkarze Manchesteru zagrają bardzo osłabieni - m.in. bez Edwina Van der Sara, Gary'ego Neville'a, Dymitara Berbatowa i Paula Scholesa. FC Villarreal - Manchester United (godz. 20.45) Aalborg BK - Celtic Glasgow (20.45) Gr. F Drugi w tabeli Bayern Monachium podejmować będzie

LM: Saganowski i Boruc przegrywają

Saganowski o meczu z Manchesterem » Marek Saganowski mówił przed meczem, że strzelenie bramki Manchesterowi to jego wielkie marzenie. Niestety dla napastnika reprezentacji Polski nie udało się pokonać Edwina van der Sara, bo Aalborg był wyraźnie słabszy od faworytów z Manchesteru

Scholes będzie pauzował przez dwa miesiące

LM: Saganowski i Boruc przegrywają  » Zespół z Manchesteru zakończył to spotkanie również bez Wayne'a Rooneya, który w 56. minucie opuścił boisko narzekając na uraz kostki. Tymczasem już w sobotę piłkarzy United czeka trudne spotkanie w Premier League na wyjeździe z Blackburn Rovers. Na

Trzeci gol Saganowskiego w lidze duńskiej

. minucie zwycięstwo mistrzom Danii zapewnił Kasper Risgard. Sześć minut później Saganowski został zmieniony przez Kristensena. Aalborg z 23 punktami na koncie zajmuje piąte miejsce w lidze duńskiej. W środę zespół zmierzy się z Manchesterem United w ostatniej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Saganowski od grudnia bez trenera

Listkiewicz wyjeżdża na antypody » Ostatni mecz, który Aalborg BK rozegra pod skrzydłem byłego menedżera Arsenalu Londyn i Boltonu Wanderers odbędzie się 10 grudnia, kiedy to duński klub zmierzy się w Lidze Mistrzów z mistrzem Anglii Manchesterem United. - Nie mamy jeszcze kandydata, który

Liga Mistrzów: apelacja Aalborga przyjęta

Włoski arbiter Matteo Trefoloni w 79. minucie usunął z boiska obrońcę mistrza Danii Michaela Beauchampa za rzekomy faul na napastniku szkockiej drużyny Giorgiosie Samarasie, podczas gdy tak naprawdę przewinienie popełnił inny defensor, Michael Jakobsen. Aalborg złożył protest z prośbą o anulowanie

Saganowski zmienia klub?

. - Osobiście mnie to już raczej nie dotyczy bo Aab opuszczam już prawdopodobnie po ostatnim meczu w Anglii (10.12. Aalborg zagra z Manchesterem w ostaniej kolejce fazy grupowej LM - przyp. mk) - napisał Saganowski, kończąc notkę. Nie rozstrzyga to jednak, z jakiego powodu i dokąd się przenosi

Kiedroquiz omówienie odpowiedzi na pytania

Który klub awansował do fazy grupowej piłkarskiej Ligi Mistrzów, mimo że przegrał dwumecz eliminacyjny? Aalborg. W 1995 r. duński klub przegrał walkę o awans do fazy grupowej z Dynamem Kijów. Jednak po pierwszym meczu w grupie Ukraińcy zostali oskarżeni o próbę przekupstwa i usunięcie z Ligi

Wisła przed Juventusem, ale za Żalgirisem, czyli wirtualna tabela meczów u siebie

mecz. Sprawdziliśmy, jak te statystyki wyglądają na tle innych europejskich drużyn. W tym sezonie kompletem zwycięstw na swoim stadionie może pochwalić się tylko sześć zespołów - Lusitanos z Andory, Sparta Praga, Manchester City, Bayern Monachium, Borussia Moenchengladbach, Juventus i dawny przeciwnik

Liga Europy. 40 lat temu też dwie drużyny przetrwały

duński Aalborg i turecki Goeztepe Izmir. Wiosną Legia uległa Atletico Madryt. Górnik po trzech spotkaniach (wtedy w przypadku identycznego bilansu po dwóch meczach rozgrywano dodatkowy) uległ Manchesterowi City. Wisła, by zagrać w europejskich pucharach też wiosną musiała zagrać aż 12 razy (6 w

Grali Polacy w Lidze Mistrzów

Saganowski (Aalborg) - 90 minut z Manchesterem (2:2). Oddał jeden, niecelny strzał, dwa razy faulował, trzy razy był faulowany. Na 27 podań 19 miał celnych. Paweł Golański (Steaua Bukareszt) - 72 minuty z Fiorentiną (0:1). Dostał czerwoną kartkę, po dwóch żółtych za faule. Były to jedyne przewinienia

Liga Mistrzów. Gol Alaby siódmy wśród najszybszych trafień w historii rozgrywek

w 10,02 s. Najszybciej strzelone bramki w historii LM 1. Roy Makaay 10,02 s (2007, Bayern - Real 2:1) 2. Jonas 10,5 (2011, Valencia - Bayer 3:1) 3. Gilberto Silva 20,07 (2002, Arsenal - PSV 4:0) 4. Alessandro Del Piero 20,12 (1997, Juventus - Manchester U. 2:3) 5. Clarence Seedorf 21,06 (2005, Milan

Początek sezonu w skokach, koniec sezonu w F1 i dużo dobrej piłki [ROZKŁAD WEEKENDU]

na pół. 18:00 Eibar - Real Madryt Gospodarze radzą sobie w ekstraklasie całkiem przyzwoicie, ale jak poradzą sobie w starciu z liderem tabeli i panującym triumfatorem Ligi Mistrzów? 18:30 Arsenal - Manchester United Wielki hit Premier League, choć pozycje, zajmowane przez oba zespoły, nie

Liga Mistrzów. Rywale Legii w grupie F. Sylwetki - Real, Borussia, Sporting

dwóch klubów z Manchesteru, odpowiednio City i United. Ale zamiast załamywać ręce w Dortmundzie zakasano rękawy. Szybko podpisano jeden z najbardziej ekscytujących talentów w Europie, skrzydłowego Ousmane Dembele, potem jeszcze wzmocniono ofensywę Andre Schurrle i Mario Goetzem, których odratowania

Piłkarze grający w Lidze Mistrzów warci są 5,3 miliarda euro

Zawodników katalońskiego klubu wyceniono na 393 miliona euro. Na drugim miejscu znalazła się Chelsea Londyn - 390 mln euro przed o dziewięć milionów tańszym Manchesterem United. Za czołową trójką uplasował się Real Madryt (365 mln euro), Inter Mediolan (343 mln euro) i FC Liverpool (301 mln). Na

Liga Mistrzów: Artur Boruc kontra Cristiano Ronaldo

Sankt Petersburg zagra z BATE Borysów. Atletico jednak zagra w Madrycie. Sankcje zniesione » wtorek: grupa E Villarreal - Aalborg Manchester United - Celtic Glasgow grupa F Bayern Monachium- Fiorentina Steaua Bukareszt - Olympique Lyon grupa G Fenerbahce Stambuł - Arsenal Londyn FC Porto - Dynamo

Liga Mistrzów: Saganowski strzelił, Boruc nie zatrzymał Manchesteru

Villarreal - Aalborg 6:3 » Manchester United - Celtic Glasgow 3:0 » grupa F Bayern Monachium- Fiorentina 3:0» Steaua Bukareszt - Olympique Lyon 3:5 » grupa G Fenerbahce Stambuł - Arsenal Londyn 2:5 » FC Porto - Dynamo Kijów 0:1 » grupa H Zenit

Dziewięciu naszych w Lidze Mistrzów

Polaków będzie walczyć w tegorocznych rozgrywkach Champions League. Przynajmniej piątka z nich powinna wybiegać w podstawowych jedenastkach : Artur Boruc (Celtic Glasgow), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Łukasz Sosin (Anorthosis Famagusta), Marek Saganowski (Aalborg) i Paweł Golański (Steaua

Losowanie LE. Mila chce rywala z Wysp Brytyjskich. "Mam szczęście do tamtych drużyn"

pucharach w ostatnich trzech latach. Kapitan wrocławian Sebastian Mila przyznaje, że w II rundzie najchętniej zmierzyłby się z drużyną z Wysp Brytyjskich. - Najlepiej wspominam starcia z tamtejszymi klubami. Najpierw spotkanie Groclinu z Manchesterem City, a przed dwoma laty Śląska z Dundee United. Poza tym

Katastrofalny bilans Polaków w I kolejce LM

ofensywną taktykę zespołu liczyć nie może, bo Aalborg podejmie Manchester United. Piłka nożna: Cashback 55 PLN od BetClick.com - poleca Mateusz Borek » - reklama

Losowanie Ligi Mistrzów: Boruc z Kuszczakiem i Saganowskim

zwycięzcą Pucharu UEFA Zenitem St. Petersburg. Najwięcej Polaków zagra w Grupie E - Tomasz Kuszczak (MU), Artur Boruc (Celtic) i Marek Saganowski (Aalborg). Dwaj ostatni są podstawowymi piłkarzami swoich drużyn. Kuszczak w Manchesterze jest zazwyczaj zmiennikiem Edwina Van der Sara, jednak w meczach

Liga Mistrzów: Debiut Fabiańskiego, klęska Realu

Manchesterem zagrał z Artur Boruc. Marek Saganowski wszedł na boisko w 71. minucie, a jego Aalborg zremisował z Villarrealem 2:2. Grupa E Celtic - Manchester 1:1 » Celtic niespodziewanie objął prowadzenie w 13. minucie, później całą drużyną bronił wyniku. Manchester nie schodził z połowy rywala, ale

Najładniejsze bramki czwartej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów

- Na początek Mirko Vucinic, którego dwie bramki pomogły Romie rozbić Chelsea. Pierwsza z jego bramek pod spodem. - Celticowi nie pomogła potężna sylwetka Artura Boruca, ale jeden punkt udało się Manchesterowi wyrwać dzięki finezyjnemu lobowi Scotta McDonalda ponad Benem Fosterem. Kuszczakowi

Liga Mistrzów: Boruc odpadł, Kuszczak awansował

zachował czyste konto. Manchester też miał swoje szanse - Cristiano Ronaldo uderzył w poprzeczkę, a w drugiej połowie Capdevilla wybijał piłkę z bramki. Aalborg - Celtic 2:1 » Dramat Celtiku, który prowadził do 73. minuty, ale przegrał i stracił szanse nawet na grę w Pucharze UEFA, w którym

Van der Sar nie zagra z Villarreal. Ferguson postawi na Kuszczaka?

zadecyduje o zwycięstwie w Grupie E. Po czterech kolejkach Manchester i Villarreal mają po osiem punktów i do awansu do kolejnej rundy obu drużynom wystarczy remis. W drugim meczu tej grupy Aalborg Marka Saganowskiego zmierzy się z Celtikiem Artura Boruca. A Ty postawisz na Kuszczaka? Zagraj i Wygraj Ligę

Puchar UEFA: Gancarczyk odpadł, Lewandowski awansował

ciekawej parze pogromca Lecha Poznań - włoskie Udinese wyrzuciło za burtę obrońcę trofeum - rosyjskiego Zenita St. Petersburg. W pierwszym meczu Włosi wygrali u siebie 2:0, w rewanżu dali sobie strzelić tylko jednego gola. Najbardziej dramatyczny finał miała rywalizacja Manchesteru City i Aalborga

Liga Mistrzów. Ile Wisła zyskała

skopała pięcioma Debreczyn, Villarreal - sześcioma duński Aalborg, Liverpool - ośmioma Besiktas, Arsenal - siedmioma Slavię Praga. Po wtorkowej klapie można się zastanawiać, czy kibicowska euforia po awansie do elity prędko nie ustąpiłaby litowaniu się nad piłkarzami, którzy są na razie kompletnie

Fiorentina w Pucharze UEFA. Golański z czerwoną kartką. Real z Dudkiem gromi Zenit

Z czuba pożegnało Ligę Mistrzów w tym roku » Grupa E: Manchester United - Aalborg 2:2 (1:2) » Aalborg zremisował na Old Trafford. Spotkanie miało dramatyczny przebieg. Carlos Tevez dał gospodarzom prowadzenie już w 3. minucie. Duńczycy wyrównali, a potem wyszli na prowadzenie

FAQ po meczu Barcelony z Bayerem

Pireus (0:7 z Juventusem Turyn w sezonie 2003/2004) AS Roma (1:7 z Manchesterem United w sezonie 2005/2006) Slavia Praga (0:7 z Arsenalem Londyn w sezonie 2007/2008) Sporting Lizbona (1:7 z Bayernem Monachium w sezonie 2008/2009) MSK Żylina (0:7 z Olympique Marsylia w sezonie 2010/2011) Sporting

Puchar UEFA. Rewanże 1/8. Ajax za burtą po dogrywce

ćwierćfinału. Grają w czwartek: Metalist Charków - Dynamo Kijów Szachtar Donieck - CSKA Moskwa Galatasaray Stambuł - HSV Hamburg Sporting Braga - Paris Saint Germain Zenit Sankt Petersburg - Udinese Aalborg - Manchester City Koniec Ligi Mistrzów i Pucharu UEFA? - czytaj tutaj »

Liga Mistrzów: Wielcy wracają i wygrywają

Jak Saganowski testował Boruca (i na odwrót) - relacja Z czuba » Grupa E: Manchester United - Villareal 0:0 - relacja Obrońcy tytułu nie byli w stanie pokonać bramkarza Villareal. Obie drużyny miały szanse na zwycięską bramkę, Evans (Man Utd) i Franco (Villareal) strzelali w słupek

Najlepiej, żeby mistrzem Polski został Lech Poznań. Ma większe szanse na Ligę Mistrzów

Spartaka Moskwa. Znów żal Żalgirisu Współczynnik "Kolejorza" to efekt przede wszystkim świetnego pucharowego startu Lecha Poznań w sezonie 2010/11. Wyjście z grupy Ligi Europejskiej, w której poznaniacy mieli za rywali Manchester City, Juventus Turyn i Red Bulla Salzburg, a potem pokonanie w

Ranking potencjalnych rywali Legii w 1/16 finału Ligi Europy. Kto najgroźniejszy, kto teoretycznie najsłabszy?

byli o krok od awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów, mimo że trafili do najtrudniejszej grupy. W decydującym, ostatnim meczu fazy grupowej, Włosi przegrali jednak przed własną publicznością 0:2 z Manchesterem City, i to Anglicy zajęli drugie miejsce w tabeli zaraz za Bayernem Monachium. Na szczególną

Marek Saganowski: Mam żal do Beenhakkera

. W tamtym sezonie Aalborg nie tracił bramek, strzelał jedną-dwie i zamykał drogę do swojej. Teraz mieliśmy dziurawą obronę. Aalborg to były jakby dwa różne zespoły. Na Ligę Mistrzów wychodziliśmy z bojowym nastawieniem, głodni wygranej. W lidze uważaliśmy się za Manchester United i próbowali grać na

Liga Mistrzów. Celtic - Legia 17:2

Legii daliby dużo. Bity w Lidze Mistrzów był też Marek Saganowski. Mimo to i on ma się czym pochwalić. W 2008 r. z angielskiego Southampton wypożyczył go duński Aalborg i dał zagrać m.in. w eliminacyjnym dwumeczu z Kownem (2:0 i 2:0) oraz we wszystkich sześciu meczach grupy E. Najpierw na wyjeździe

Liga Mistrzów: Walka o Puchar UEFA. Polacy przed szansą

W grupie E Manchester United i Villarreal stoczą korespondencyjny pojedynek o pierwsze miejsce w grupie. Dzięki temu w drugiej rundzie będą mogli trafić na teoretycznie słabszego rywala, np. Atletico, Chelsea lub Inter. Szanse na grę w barwach MU ma Tomasz Kuszczak. Alex Ferguson często daje stawia

Puchar UEFA: Udinese rywalem Lecha. Potem Zenit albo...

. miejsce w grupie P. UEFA - 1. miejsce w grupie P. UEFA) 1. PSG - VfL Wolfsburg2. FC Kopenhaga - Manchester City3. NEC Nijmegen - HSV Hamburg4. Sampdoria Genua - Metalist Charków5. Braga - Standard Liege6. Aston Villa - CSKA Moskwa7. Lech Poznań - Udinese8. Olympiakos Pireus- St. Etienne Pary III rundy P

Co wynika z gola Lewandowskiego

plecy Valencii, Manchesteru, a nawet Sturmu Graz, w którym bronił wówczas Kazimierz Sidorczuk. Emmanuel Olisadebe, Panathinaikos Ateny, sezon 2001/02 Nigeryjczyk z polskim paszportem w sezonie 2001/02 dwa razy trafiał dla Panathinaikosu. Najpierw w przegranym 2:1 meczu z Arsenalem, a

Jak grają piłkarze w Europie: Czechy - Polska 77:25

Charleroi Michał Żewłakow (Olympiakos) - na ławce z Panserraikosem Mariusz Jop (FK Moskwa) - na ławce ze Spartakiem Nalczik Łukasz Piszczek (Hertha Berlin) - wszedł w 76. minucie z Monchengladbach Marek Saganowski (Aalborg) - 70 minut z FC Kopenhaga Kuszczak został bez rywala w Manchesterze United

Saganowski z Borucem o Puchar UEFA

punkt poza Glasgow cztery lata temu w Barcelonie. Tej jesieni napastnicy Celticu są wyjątkowo nieśmiali: zdobyli tylko jedną bramkę w czterech meczach. Aalborg uzbierał ich aż pięć w dwumeczu z Villarreal. Jedna padła po strzale Marka Saganowskiego, który trafił do siatki jako pierwszy Polak w LM od

Celtic i Boruc na bocznym torze

Celtic odpadł z europejskich pucharów "Aalborg FC został założony w XIX wieku przez brytyjskich inżynierów, którzy budowali w Danii kolej. We wtorkowy wieczór piłkarze Aalborga odstawili Celtic na bocznicę europejskiego futbolu" - podsumował występ mistrzostw Szkocji "Daily Record

W Lidze Mistrzów przetrwało trzech bramkarzy

. Czterokrotnie zaczynał spotkanie w pierwszym składzie. Aalborg był zdecydowanie słabszy od Manchesteru United i Villarreal, mimo że obydwu zespołom urwał po punkcie. Okazał się jednak lepszy od Celticu Glasgow. W kolejnej fazie Ligi Mistrzów nie zagra, a polski napastnik rozstanie się z duńskim klubem, który

Decydujące mecze! Co z Chelsea, Romą, Anorthosis...

: Panathinaikos - Anorthosis Werder - Inter Grupa C: FC Basel - Sporting Barcelona - Szachtar Grupa D: PSV - Liverpool Olympique M. - Atletico Mecze środowe: Grupa E: Manchester - Aalborg Celtic - Villarreal Grupa F: Steaua - Fiorentina Lyon - Bayern Grupa G: Porto - Arsenal Dynamo - Fenerbahce Grupa H: Juventus

Wojciech Pawłowski, Tomasz Frankowski, Marek Saganowski, Wojciech Szczęsny i inni, czyli polscy nastolatkowie jadą w świat

obieżyświatem, zwiedzał kluby w Polsce (Orlen Płock, Odra Wodzisłąw, Legia Warszawa) i w Europie (portugalska Vitoria Guimaraes, francuskie Troyes, angielski Southampton, duński Aalborg, grecki Atromitos), aby teraz walczyć w swoim ukochanym ŁKS o przetrwanie i uratowanie ekstraklasy. Kiedy w wieku 17 lat młody

Grali polscy bramkarze: Boruc z błędem, Fabiański bez

bramce, ale w drugiej miał pełne ręce roboty. W 57. minucie z linii bramkowej piłkę wybił Maloney. Manchester strzelił w 84. minucie i gol obciąża niestety konto polskiego bramkarza. Strzał Ronaldo Boruc wybił wprost na głowę nadbiegającego Giggsa. W meczu Arsenalu z Fenerbahce 90 minut zagrał Łukasz

Taki duży, taki mały, może w 1/8 finału Ligi Europejskiej grać

/8 finału zaporą nie do przejścia okazała się jednak inna ukraińska drużyna - Dynamo Kijów.Aalborgb BK - sezon 2008/2009Droga Duńczyków do 1/8 finału Pucharu UEFA była nieco przewrotna, bo wiodła przez... fazę grupową Ligi Mistrzów. Po zajęciu w niej trzeciego miejsca Aalborg zmienił rozgrywki, w

Eliminacje MŚ: Polacy przed Czechami grają trzy razy mniej

oceniony nisko. Zagrał, bo wielu zawodników Boltonu leczy urazy. Teraz przed Boltonem i Smolarkiem pojedynek z Manchesterem United. Marek Saganowski wciąż bez gola w lidze duńskiej, a jego Aalborg zajmuje ledwie dziesiątą lokatę w dwunastodrużynowej lidze. 30-letni napastnik bramki nie strzelił od 4 maja

Puchar UEFA: Wasilewski i Malarz grają dalej

odbędzie się w Manchesterze 14 maja. Drużyny, które awansowały do następnej rundy Pucharu UEFA: Everton, Nuremberg, Zenit St Petersburg, Atletico Madryt, Panathinaikos, Aberdeen, Villarreal, Fiorentina, AEK Ateny, Hamburg SV, Basel, Brann Bergen, Bayer Leverkusen, Spartak Moskwa, FC Zurich, Bayern

Dziś gra LM: Boruc musi powstrzymać Man United

jedenastki, wśród nich Buffon, Zebina, Poulsen, Camoranesi i Trezeguet. Sędziowie przepraszają Boruca i Celtic » Środa w Lidze Mistrzów (wszystkie mecze o 20.45) Grupa E: Aalborg - Villarreal (transmisja: kanał 57 platformy N); Celtic - Manchester (kanał 59 platformy N) Grupa F: Fiorentina

Polska-Słowenia. Kto do ataku? Jak nie Brożek, to... Lewandowski

. Jeśli nie wiślak, to... Robert Lewandowski, który przypomina Wojciecha Kowalczyka z początku lat 90. Jako 19-latek Kowalczyk strzelał gole dla Legii w meczach z Sampdorią i Manchesterem United, potem pojechał na igrzyska i został wicekrólem strzelców. Gdy trafił do pierwszej reprezentacji, strzelił

Stec: Liga Mistrzów nie dla maluczkich?

pamięta czarne proroctwa o rozgrywkach, w których obok Manchesterów mieszczą się jeszcze tylko Barcelony i Reale, więc w kółko oglądamy ten sam mecz? Gdzie się zgubił tamten niesamowity Milan, który ostatnio albo Champions League wygrywał, albo prawie wygrywał? Milanu nie ma, są Anorthosis Famagusta, CFR

Mourinho wraca na trawę ogrodu Ligi Mistrzów

Donieck FC Barcelona - Sporting Lizbona PSV Eindhoven - Atletico Madryt Olympique Marsylia - FC Liverpool Jutro: Manchester United - Villareal Celtic Glasgow - AAB Aalborg Steaua Bukareszt - Bayern Monachium Olympique Lyon - AC Fiorentina FC Porto - Fenerbahce Stambuł Dynamo Kijów - Arsenal Londyn

Polski gol w Lidze Mistrzów?

; Polacy w Lidze Mistrzów Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Łukasz Sosin (Anorthosis), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Artur Boruc (Celtic), Marek Saganowski (Aalborg), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Łukasz Fabiański (Arsenal), Jerzy Dudek (Real Madryt). 3 lata, 6 miesięcy

Faza grupowa LM: Kilka niespodzianek, sensacji brak

, po raz pierwszy od wielu sezonów gra świetnie na obu frontach. Wygrał grupę D, a Steven Gerrard zaimponował strzelecką formą i ma na swoim koncie już pięć goli. Pozostałe trzy angielskie kluby nie zachwyciły. Manchester United zajął pierwsze miejsce w Grupie E, ale w fazie grupowej wygrał zaledwie

Transfery w lidze angielskiej

) Olof Mellberg (Racing Santander) Odchodzą: Gareth Southgate (Middlesbrough) David James (West Ham) Julian Joachim (Coventry City) Najwan Ghrayib (Hapoel Hajfa) Gilles de Bilde (powrót do Anderlechtu) Starają się o: Frederic Kanoute (West Ham) Dwight Yorke (Manchester United) Robert Page (Watford) Eyal

Grupa D. Składy reprezentacji Kanady, USA, Włoch i Łotwy

DONATO 28.04.69, 180, 82, Manchester Monarchs 22 Steve KONOWALCHUK 11.11.72, 189, 94, Washington Capitals 33 Daniel LA COUTURE 18.04.77, 191, 95, Pittsburgh Penguins 37 Erik RASMUSSEN 28.03.77, 189, 93, Buffalo Sabres 62 Derek PLANTE 17.01.71, 182, 83, Munchen Barons SKŁAD REPREZENTACJI WŁOCH Bramkarze

Komu kibicować, czyli wszytkie polskie akcenty Ligi Mistrzów

Donieck - dla miłośników filarów reprezentacji Polski. Ostoją Szachtara jest obecnie filar kadry Leo Beenhakkera - Mariusz Lewandowski.Grupa D: PSV Eindhoven - dla miłośników Tomasza Iwana. Iwan spędził w klubie trzy i pół roku, zdobywając dwa mistrzostwa Holandii. Grupa E: Manchester United - dla

Euro 2012. Trenerzy reprezentacji

odsuwał już czasowo od składu m.in. gwiazdę reprezentacji Mario Balotellego, w związku z karą dyskwalifikacji, jaką nałożył na młodego Włocha jego klub - Manchester City. - Moje podejście nie jest niczym nowym. Takie podstawowe zasady zachowania zawsze istniały w piłce nożnej, ale z jakiegoś powodu

Saganowski wreszcie strzelił dla Aalborga

Saganowski. W dogrywce zwycięskiego gola dla Aalborga strzelił Risgard. Dla Saganowskiego trafienie w Pucharze to pierwsza bramka w barwach Aalborga. We wtorek klub Polaka czeka dużo trudniejszy mecz. W meczu drugiej kolejki Ligi Mistrzów mistrzowie Danii zagrają z Manchesterem United.