a klasa sparta jeżowe

tb

Wisła Puławy odmówiła Stalówce. Kalita nadal szuka

Wisła Puławy odmówiła Stalówce. Kalita nadal szuka

W związku z dwutygodniową przerwą, jaka czeka piłkarzy Stali Stalowa Wola w rozgrywkach drugiej ligi wschodniej, trener zespołu Mirosław Kalita zdecydował się, aby jego podopieczni rozegrali mecz kontrolny. Problem w tym, że potencjalnych sparing partnerów znaleźć nie będzie łatwo.

Sport w skrócie

Sandomierski - KP Zarzecze 0:1, Sokół Kamień - Stal Nowa Dęba 2:0, Bukowa Jastkowice - Sokół Nisko 1:4, Tarnogóra - Tłoki II Gorzyce 4:4, mecz Łętownia - Sparta Jeżowe został odwołany z powodu zalania boiska w Łętowni. 1. Sokół Nisko 3

Sport w skrócie

- Sparta Jeżowe 3:1, KP Zarzecze - Tarnogóra 1:1. 1. Sokół Nisko 15 40 68-11 2. Iskra Sobów 15 36 26-8

Sport w skrócie

17 32-104 16.Huragan Gniewczyna 30 3 12-144 Wyniki 30. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Bukowa Jastkowice - Zryw Dzikowiec 3:2, Sparta Jeżowe

Sport w skrócie

II Tarnobrzeg - Ikarus Tuszów Narodowy 1:1, Unia II/Sarzynianka - Zarzecze 2:0, Stal Nowa Dęba - Sparta Jeżowe 2:0, Sokół Kamień - Jutrzenka Ławnica 3:1, Tłoki II Gorzyce - Stal II Stalowa Wola 1:0, Zryw Dzikowiec - Iskra Sobów 2:1, San Kłyżów - Bukowa Jastkowice 2:1, Strażak Niwiska - Start Wola

Sport w skrócie

16.Zaczernie 26 14 22-74 Wyniki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Stal II Stalowa Wola - Starażak Niwiska 9:2, Unia II/Sarzynianka - Zryw Dzikowiec 1:3, Start Wola Mielecka - Sparta Jeżowe 1:2, Ikarus Tuszów

SPORT W SKRÓCIE

Wyniki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Stal II Stalowa Wola 0:1, Stal Nowa Dęba - Iskra Sobów 2:1, Zryw Dzikowiec - Sokół Kamień 2:0, San Kłyżow - Unia II/Sarzynianka 2:2, Strażak Niwiska - Jutrzenka Ławnica 1:3, Zarzecze - Tłoki II Gorzyce 1:0, Sparta Jeżowe - Bukowa

Sport w skrócie

- Start Wola Mielecka 2:1, Stal II Stalowa Wola - Ikarus Tuszów Narodowy 4:0, Sokół Kamień - Siarka II Tarnobrzeg 4:1, Jutrzenka Ławnica - Sparta Jeżowe 0:1, Unia II Sarzynianka Nowa Sarzyna - Stal Nowa Dęba 1:0, Zryw Dzikowiec - San Kłyżów 3:1. 1. Stal II Stalowa

Sport w skrócie

Sobów - KP Zarzecze 1:2, Jutrzenka Ławnica - Start Wola Mielecka 0:1, San Kłyżów - Strażak Niwiska 3:3, Sokół Kamień - Sparta Jeżowe 2:3, Stal II Stalowa Wola - Bukowa Jastkowice 1:0, Unia II Sarzynianka - Ikarus Tuszów Narodowy 3:1, Tłoki II Gorzyce - Stal Nowa Dęba 2:0

Piłka nożna. Klasy okręgowe

7 8-16 16.Iwonka Iwonicz 8 6 16-26 Wyniki 8. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Stal II Stalowa Wola - Sparta Jeżowe 3:1, Iskra Sobów - Ikarus

Wyniki ligowe piłki nożnej i hokeja na lodzie

11 20-33 Wyniki 14. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Start Wola Mielecka - Strażak Niwiska 1:1, Ikarus Tuszów Narodowy - Siarka II Tarnobrzeg 2:2, Bukowa Jastkowice - San Kłyżów 3:0, Sparta Jeżowe - Stal Nowa Dęba 1:2, Iskra Sobów - Zryw

Piłka nożna

16.Iwonka Iwonicz 9 6 17-28 Wyniki 9. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Jutrzenka Ławnica 1:1, Ikarus Tuszów Narodowy - Bukowa Jastkowice 3:2, San Kłyżów - Sokół Kamień 1:2, Sparta

SPORT W SKRÓCIE

14 24-80 Wyniki 28. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Stal II Stalowa Wola - Zrwy Dzikowiec 1:3, Unia II/Sarzynianka - Sokół Kamień 5:0, Ikarus Tuszów Narodowy - Stal Nowa Dęba 2:3, Sparta Jeżowe - KP Zarzecze 1:1, Iskra Sobów - San

Sport w skrócie

Lipa - Orzeł Rudnik 1:0, Sanna Zaklików - Tarnogóra 4:1, Sokół Kamień - Tłoki II Gorzyce 1:0, Stal Nowa Dęba - KP Zarzecze 2:0, Wisła Baranów Sandomierski - Sparta Jeżowe 1:0. 1. Sokół Nisko 7 19 23-6

Sport w skrócie

3-34 Wyniki 6. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Stal Nowa Dęba - Sanna Zaklików 2:1, Iskra Sobów - Bukowa Jastkowice 3:1, Łętownia - Tarnogóra 2:0, Orzeł Rudnik - Budo Instal Turbia 0:1, Sarzynianka/Unia II Nowa Sarzyna - Sokół Kamień 0:2, Sparta Jeżowe

Sport w skrócie

1 1-9 16. Strażak Niwiska 5 0 3-25 Wyniki 5. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sokół Nisko - Stal Nowa Dęba 5:0, Budo/Instal Turbia - Sparta

Sport w skrócie

- Iskra Sobów 6:0, Sparta Jeżowe - Ikarus Tuszów Narodowy 1:0. 1. Zryw Dzikowiec 27 67 82-21 2. Stal II Stalowa Wola 27 67

Sport w skrócie

- Ikarus Tuszów Narodowy 3:0, Iskra Sobów - Sparta Jeżowe 1:1, Stal II Stalowa Wola - Stal Nowa Dęba 1:0, Sokół Kamień - San Kłyżów 3:2, Tłoki II Gorzyce - Zryw Dzikowiec 1:2. 1. Zryw Dzikowiec 24 58 49-15

Sport w skrócie

, Sparta Jeżowe - Stal II Stalowa Wola 2:3, Stal Nowa Dęba - Jutrzenka Ławnica 2:0, Start Wola Mielecka - Bukowa Jastkowice 1:3, Strażak Niwiska - Sokół Kamień 1:2, Zarzecze - Zryw Dzikowiec 1:3. 1. Zryw Dzikowiec 23 55

Stalówka rozpoczyna batalię o utrzymanie

klasy, a Kamil Gęśla nadal będzie rozwijał swoje nieprzeciętne umiejętności, to ze strzelaniem bramek stalowowolanie też nie powinni mieć problemów. Już w najbliższą niedzielę pierwszy sprawdzian dla podopiecznych Mikulskiego. O godz. 17 rozpoczną oni wyjazdowy pojedynek z beniaminkiem - Wartą Poznań

Wyniki ligowe

: Tłoki II Gorzyce - KP Zarzecze 4:1, Unia II Sarzynianka Nowa Sarzyna - San Kłyżów 2:0, Jutrzenka Ławnica - Strażak Niwiska 2:1, Sokół Kamień - Zryw Dzikowiec 1:0, Stal II Stalowa Wola - Siarka II Tarnobrzeg 3:0, Iskra Sobów - Stal Nowa Dęba 2:2, Bukowa Jastkowice - Sparta Jeżowe 5:2, Start Wola Mielecka

Sport w skrócie

Sandomierski 3:1, KP Zarzecze - Czarni Lipa 4:2, Sparta Jeżowe - Orzeł Rudnik 1:4, Unia II Nowa Sarzyna - GMLKS Tarnogóra 2:0, Tłoki II Gorzyce - Łętownia 6:1. 1. Orzeł Rudnik 2 6 7-1

Sport w skrócie

: Budo Instal Turbia - Sokół Nisko 1:0, Czarni Lipa - Bukowa Jastkowice 3:1, Łętownia - KP Zarzecze 1:2, Orzeł Rudnik - Iskra Sobów 0:1, Sanna Zaklików - Tłoki II Gorzyce 0:0, Sparta Jeżowe - Sarzynianka/Unia II Nowa Sarzyna 1:3, Wisła Baranów Sandomierski - Sokół Kamień 2:0, Tarnogóra - Stal Nowa Dęba 1

Sport w skrócie

: Stal Nowa Dęba - Łętownia 5:0, Bukowa Jastkowice - Budo Instal Turbia 1:0, Iskra Sobów - Sparta Jeżowe 2:0, Sokół Kamień - Czarni Lipa 2:0, Sarzynianka/Unia II Nowa Sarzyna - Tłoki II Gorzyce 1:0, KP Zarzecze - Orzeł Rudnik 4:0, Sanna Zaklików - Wisła Baranów Sandomierski 2:2, Sokół Nisko - Tarnogóra 9

Sport w skrócie

1 4-13 Wyniki 4. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sokół Nisko - Sanna Zaklików 6:4, Tłoki II Gorzyce - Budo Instal Turbia 0:4, Stal Nowa Dęba - Bukowa Jastkowice 1:0, Sparta Jeżowe - Tarnogóra 2:0, Zarzecze - Sokół Kamień 1:1, Iskra

Sport w skrócie

14 25-53 Wyniki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Stal Nowa Dęba - Sokół Kamień 0:1, Siarka II Tarnobrzeg - Tłoki II Gorzyce 1:2, Sparta Jeżowe - Unia II/Sarzynianka Nowa Sarzyna 3:0, KP Zarzecze - San Kłyżów 3:1, Strażak Niwiska - Zryw Dzikowiec

Wyniki ligowe

Wyniki 12. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Unia II Sarzynianka - Tłoki II Gorzyce 0:0, Stal II Stalowa Wola - San Kłyżów 3:0, Iskra Sobów - Strażak Niwiska 4:0, Start Wola Mielecka - Stal Nowa Dęba 0:1, Ikarus Tuszów Narodowy - Sparta Jeżowe 5:0, Sokół Kamień - KP Zarzecze 1:2, Bukowa

WYNIKI LIGOWE

11 16-41 18.Syrenka Roźwienica 18 5 11-58 Wyniki stalowowolskiej klasy okręgowej: KP Zarzecze - Siarka II Tarnobrzeg 2:1, Sparta Jeżowe - San Kłyżów 2:1

Sport w skrócie

Wyniki 11. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sokół Nisko - Orzeł Rudnik 12:0, Iskra Sobów - Unia II/Sarzynianka 1:0, KP Zarzecze - Tłoki II Gorzyce 0:0, Stal Nowa Dęba - Sparta Jeżowe 1:2, Wisła Baranów Sandomierski - Budo Instal Turbia 0:5, Sanna Zaklików - Czarni Lipa 1:2, Bukowa

Sport w skrócie

0 5-59 Wyniki 10. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sarzynianka Unia II - KP Zarzecze 3:0, Budo-Instal Turbia - Czarni Lipa 3:1, Iskra Sobów - Sanna Zaklików 3:1, Łętownia - Sokół Kamień 0:2, Orzeł Rudnik - Bukowa Jastkowice 1:0, Sparta

Sport w skrócie

16. Strażak Niwiska 8 0 5-47 Wyniki 8. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Sparta Jeżowe - Sokół Kamień 1:0, Tłoki II Gorzyce - Bukowa Jastkowice 1:2, Iskra Sobów - Stal Nowa Dęba 1:0, Łętownia - Czarni

Wyniki ligowe

Wyniki 15. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Sparta Jeżowe 3:0, Unia II Sarzynianka - Jutrzenka Ławnica 1:1, Stal Nowa Dęba - KP Zarzecze 0:0, Zryw Dzikowiec - Bukowa Jastkowice 3:0, Strażak Niwiska - Ikarus Tuszów Narodowy 2:4, San Kłyżów - Start Wola Mielecka 0:0

Wyniki ligowe

Kłyżów - Iskra Sobów 3:1, Zryw Dzikowiec - Stal II Stalowa Wola 4:0, Tłoki II Gorzyce - Jutrzenka Ławnica 2:0, Sokół Kamień - Unia II Sarzynianka 5:0, Strażak Niwiska - Bukowa Jastkowice 1:2, Stal Nowa Dęba - Ikarus Tuszów Narodowy 0:0, Zarzecze - Sparta Jeżowe 0:0

Ligowe wyniki

. kolejki grupy stalowowolskiej klasy okręgowej: Siarka II Tarnobrzeg - Iskra Sobów 1:0, San Kłyżów - Jutrzenka Ławnica 1:1, Stal Nowa Dęba - Bukowa Jastkowice 2:1, Strażak Niwiska - Stal II Stalowa Wola 1:2, Tłoki II Gorzyce - Sokół Kamień 0:0, Sparta Jeżowe - Start Wola Mielecka 1:1, KP Zarzecze - Ikarus

Sport w skrócie

- Sokół Nisko 1:3, Czarni Lipa - Wisła Baranów Sandomierski 0:0, Sparta Jeżowe - KP Zarzecze 2:0, Orzeł Rudnik - Stal Nowa Dęba 0:1, Tarnogóra - Bukowa Jastkowice 3:2/ 1. Sokół Nisko 12 34 48-9