Łukasz Cegliński

Agrykola przed 321, czyli wybraliście Top 5 boisk do koszykówki w Warszawie [WASZYM ZDANIEM]

Agrykola, 321, Wilanowska, Smolna i Pałac - tak wygląda, zdaniem czytelników Warszawa.sport.pl, czołówka boisk do koszykówki w stolicy. - Na Agrykoli boiska są fajne, a warunki gry zbliżone do normalnego basketu. Bardzo ważna jest nawierzchnia, czyli tartan, który nie obciąża stawów skokowych i kolanowych - oceniał Wasz wybór Patryk Pełka, były koszykarz AZS Politechniki.

Agrykola, Wilanowska czy 321? Wybieramy Top 5 boisk do koszykówki w Warszawie

W Nowym Jorku jest legendarny Rucker Park, my szukamy takiego miejsca w Warszawie. Wybierz z nami najlepsze boisko do gry w kosza na powietrzu w stolicy.

Górnik Zabrze. Tegoroczne mecze przy Roosevelta obejrzało ponad 100 000 ludzi

Wtorkowy mecz Górnika Zabrze z Koroną Kielce zgromadził na trybunach 18 321 widzów. To najlepszy wynik od momentu lutowych derbów z Ruchem Chorzów.

Mamy 15 biletów na mecz Lechia - Legia w pucharze

, które we wtorek o godz. 12 jako pierwsze dodzwonią się pod nr tel. 58 321 91 35 (konieczne będzie podanie swojego nr. PESEL). Wejściówki będą od obioru na dwie godziny przed meczem w kasie technicznej obiektu przy ul. Traugutta.

Bramkarz Lechii Gdańsk Wojciech Pawłowski pobił rekord Łukasza Fabiańskiego!

czyste konto zachował jeszcze w meczach z Zagłębiem Lubin i Lechem Poznań. Nie dał się również pokonać przez 51 minut spotkania ze Śląskiem i tym samym pobił rekord Fabiańskiego. Aktualny rekord wynosi więc 321 minut. Dyskutuj z ludźmi, a nie z nickami - odwiedź profil Trójmiasto.Sport.pl na Facebooku

Raport Deloitte o finansach ekstraklasy: Polskie kluby mają przyszłość, ale mądrych szefów jak na lekarstwo

piłkarstwa szedł równolegle do rozwoju gospodarki, liga przynosiłaby 321 mln euro rocznie, a nie 65 mln euro jak obecnie. Skostnienie PZPN, mała aktywność na rzecz rozwoju futbolu, tolerowanie w federacji i klubach korupcji mają na to decydujący wpływ. Dopiero niedawno anachronicznych działaczy zaczęli

ATP. XXVII Narodowe Mistrzostwa Polski w tenisie zakończone

przyjechać musiałam - mówiła Danuta Burchard. W efekcie w tegorocznej imprezie wystartowała rekordowa liczba zawodników, aż 321, a dyrektor turnieju został zmuszony do ograniczenia do dwóch liczby konkurencji, w których można było wziąć udział. Po przyjacielskich powitaniach i sympatycznych spotkaniach

Wielkie otwarcie stadionu we Wrocławiu, Lechia przegrywa ze Śląskiem 0:1 [NA ŻYWO]

. Ładny strzał z daleka Surmy, tuż obok spojenia słupka z poprzeczką. 53 min. PAWŁOWSKI WATCH Licznik bramkarza Lechii bez puszczonej bramki stanął na 321 minutach, ale ten gol to kolejny temat do sędziowskich kontrowersji. 52 min. Przedziwna sytuacja. Rzut rożny dla Śląska wykonuje Mila, Wasiluk

Wisła - Pogoń to pojedynek polskich snajperów. "Brożek i Robak to absolutny top naszej ligi"

Drużyny z Krakowa i Szczecina w tym sezonie pozytywnie zaskakują. Wiślaków skazywano na walkę o utrzymanie, a tymczasem zespół Franciszka Smudy ma szansę zakończyć rok na podium. W ostatnich miesiącach dobrze spisują się również szczecinianie, którzy w poprzednich rozrywkach do końca walczyli o utrz

Wojciech Pawłowski z rekordem, ale pobił tylko Łukasza Fabiańskiego

POLECAMY - JEDYNY TAKI MECZ W POLSCE! SIATKARKI ZRZUCIŁY SPODENKI. GRAJĄ W SEKSOWNYCH SPÓDNICZKACH [ZDJĘCIA] Rzeczywisty rekord ekstraklasy bez podziału na kategorie wiekowe należy jednak do Marcina Cabaja. W sezonie 2004/2005 24-letni wówczas bramkarz Cracovii nie puścił gola kolejno w meczu z Górn

Dookoła Szwajcarii. Levi Leipheimer zwycięzcą wyścigu

Największym przegranym całego wyścigu jest Włoch Damiano Cunego, który liderem był od trzeciego etapu aż do niedzieli. Przed indywidualną jazdą na czas zawodnik z grupy Lampre miał ponad półtorej minuty przewagi na drugim Holendrem Stevene Kruijswijkiem (Rabobank) i blisko dwie minuty nad czwartym L

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:0. Wojciech Pawłowski z rekordem, Rafał Gikiewicz z wygraną

POLECAMY - JEDYNY TAKI MECZ W POLSCE! SIATKARKI ZRZUCIŁY SPODENKI. GRAJĄ W SEKSOWNYCH SPÓDNICZKACH [ZDJĘCIA] Dla Gikiewicza mecz z Lechią był powodem do dużego stresu. Nie dość, że było to pierwsze spotkanie Śląska na nowym stadionie we Wrocławiu, to jeszcze bramkarz wrocławian niemal w ostatniej ch

Klasyfikacja generalna Pucharu Narodów. Polska zmniejszyła stratę do Norwegii

Czechy 321 Finlandia 174 Rosja 142 Bułgaria 48 Kanada 17 USA 14 Estonia 11 Kazachstan 9 Włochy 0 Korea 0 Ukraina 0

Ekstraklasa najlepsza w Europie! Przynajmniej w jednym elemencie. Zaskakujący raport analityków

której karne dyktuje się co 231 i 233 minuty. Dla porównania na samym końcu jest liga norweska. Jak wypadają najlepsze ligi w Europie? Ligue 1 - karny co 262 minuty La Liga - 228 minut Bundesliga - 321 minut Premier League 382 minuty Przeczytaj także: Lewandowski o swoim największym sekrecie: Zrobiłem

Wielki powrót do Barcelony? Piłkarz zapowiada: Jest szansa

Pedro trafił do młodzieżowych zespołów Barcelony w 2004 roku. Przebił się aż do pierwszego zespołu i stał się dla niej ważnym piłkarzem. Rozegrał 321 meczów, strzelił 99 goli i miał 62 asysty. W 2015 roku trafił za 20 mln euro do Chelsea, ale teraz chce wrócić. FC Barcelona ma w składzie

Niemiecki dziennikarz grzmi ws. Lewandowskiego! "To absurd"

nie został wybrany piłkarzem roku w Niemczech. Strzelił 236 goli w 321 meczach, ale tytuł zawsze trafiał do kogoś innego. Ostatnio do Reusa, Kroosa, Lahma czy Boatenga. Oni też zasłużyli na nagrody, ale to był wybitny rok Lewandowskiego i zasługuje na nagrodę jak nikt inny - podkreślił Feindt

Holandia

W Holandii jeździ się na nartach przez okrągły rok. Że nie ma tam lodowców? Ale powstały dwie hale (największe na świecie) ze sztucznym śniegiem. Jedna w Zoetermeer koło Hagi, druga na południu w Landagraaf - stok ma ponad pół kilometra długości, a obsługuje go ośmioosobowy wyciąg krzesełkowy i kilk

Będzie wielki powrót do Barcelony? "Jeśli zadzwonią, rzucę wszystko i jadę"

zespole Barcelony 321 spotkań, w których strzelił 99 goli i zaliczył 62 asysty. Przez 7 lat zdobył z Katalończykami pięć mistrzostw Hiszpanii, a do tego trzykrotnie triumfował w Lidze Mistrzów. Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Luka Modrić może odejść z Realu Madryt już latem. Jest podekscytowany transferem

gry w Waszyngtonie zarobiłby około 5-6 mln euro. Okienko transferowe w Stanach Zjednoczonych zostanie otwarte dopiero w lutym i potrwa aż do początku maja. Modrić dotychczas w zespole "Los Blancos" rozegrał aż 321 spotkań i zdobył 21 goli, ale w trwającym sezonie nie pojawia się regularnie

Była finalistka Wimbledonu pokonała ciężką chorobę. "Nie wiedziałam, co się dzieje"

Tylko jedna tenisistka dokonała tego, co zrobiła Iga Świątek Sabine Lisicki ostatnie lata nie może zaliczyć do udanych. Niemka polskiego pochodzenia spadła na 321. miejsce w rankingu WTA . Jej karierę zastopowały kontuzje. Jesienią 2017 roku miała operację kolana, kilka miesięcy później uraz stopy

"Lewandowski nie jest maszyną, jest lepszy. Zostanie historycznym numerem 2"

321 rozegranych meczów i 236 goli (średnio bramka co 109 minut). W tabeli najlepszych strzelców w historii jest trzeci. Za Gerdem Muellerem, który w 427 występach zdobył 365 bramek (średnio trafienie co 105 minut) i za Klausem Fischerem, który strzelił 268 goli w 535 meczach (bramka co 173 minuty

Spędź wakacje trenując brazylijskie JIU-JITSU

środy, oraz w czwartki. Za to zajęcia dla dzieci powyżej szóstego roku życia - prowadzone będą we wtorki i czwartki o godz. 18.00. Treningi odbywać się będą w sali przy ulicy Fabrycznej 7, lokal 321 na drugim piętrze. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu - 732939618.

McFlurry to bomba kaloryczna! Co ma najmniej kalorii w McDonald's? I co zjeść w McDonald's na diecie?

! Sałatka Kurczak Premium to już danie, które liczy 321 kcal. Możesz wybrać świeże jabłko czy winogrona. Owoce są zawsze dobrą opcją! Oczywiście mają też niewiele kalorii. Zapomnij na pewno o ciastkach i lodach. Mały shake waniliowy ma 196 kcal, a duży już 313. Mały truskawkowy shake to 197 kcal, a

Koncertowy kwadrans rezerw Vive Tauron. Trwa świetna passa KSSPR Końskie

307:321 11. Tarnów 11 9 328:347 12. Vive II 11 8 301:321 13. AWF

Siatkówka. Krzysztof Ignaczak schodził ze łzami, a Polska ograła Iran

W polskiej reprezentacji zagrał 321 oficjalnych meczów, ten ostatni 322 był szczególny. Krzysztof Ignaczak rozpoczął starcie z Iranem w pierwszej szóstce. Na parkiecie przebywał tylko przez dziesięć minut, by uroczyście opuścić plac gry przy owacji 11 tysięcy kibiców. Koledzy z drużyny podrzucili

Skoki narciarskie. Wpadka w Zakopanem nic nie zmieniła. Stoch nadal liderem klasyfikacji najlepiej zarabiających skoczków

nie zakwalifikował się do drugiej serii (tylko 108 m w pierwszej). Kraj: Niemcy Zarobki: 321 120 Drugim najlepiej zarabiającym skoczkiem sezonu jest Richard Freitag. Niemiec, który zaliczył upadek w Innsbrucku i wycofał się z TCS, wciąż utrzymuje miejsce w czołówce. Kraj: Niemcy

Dakar 2015. Hołowczyc był ostatnim, który sforsował rzekę

Sobotni odcinek specjalny (321 km) dla kierowców samochodów był pierwszym tzw. etapem maratońskim. To oznacz, że mogli korzystać z pomocy zewnętrznej. Rajdowiec z Warmii i Mazur w tych trudnych warunkach poradził sobie bardzo dobrze. "Początek trasy był bardzo szybki i techniczny - pisze na

Najlepsi trenerzy młodzieżowi w lekkiej atletyce

sportową. Nazarkiewicz w sumie zgromadził 321 punktów i przegrał tylko z Dariuszem Łosiem z województwa dolnośląskiego, który miał 336 punktów. Najbardziej znani podopieczni Nazarkiewicza to skoczkowie wzwyż Piotr Milewski i Piotr Sawczyński oraz sprinter Kamil Supiński. Siódme miejsce w tej klasyfikacji

Mamy bilety na mecz Lechii Gdańsk z Zagłębiem Lubin

Aby zdobyć wejściówki na ten mecz wystarczy w piątek o godz. 13 zadzwonić do redakcji trojmiasto.sport.pl pod numer telefonu: (58) 321 91 35, podać swoje imię i nazwisko, oraz numer PESEL. Bilety będzie można odebrać dwie godziny przed niedzielnym meczem w kasie technicznej stadionu przy ul

Paweł Dawidowicz zostanie wypożyczony z Benfiki?

), rozgrywając w sumie 321 minut. Na boisku ostatni raz pojawił się we wrześniu. Według gazety z sytuacji w klubie nie są zadowoleni sam zawodnik oraz jego menedżer, który ma się niedługo pojawić w Lizbonie i negocjować warunki wypożyczenia swojego podopiecznego. Jednak sam przedstawiciel Dawidowicza dementuje

Jaką frekwencją będą cieszyły się mecze Górnika Zabrze? "Ludzie wierzą w to, nad czym pracujemy"

24 563 kibiców, czyli komplet, podczas lutowego meczu z Ruchem Chorzów czy 18 321 przy okazji majowego starcia z Koroną Kielce. Pierwsza część tego roku - mimo że na boisku Górnik kompletnie zawodził - potwierdziła, jak duży kibicowski potencjał drzemie przy Roosevelta. Czy w pełni objawi się w

Szczypiorniści KSZO wygrali mecz "za cztery punkty"

. KSZO 11 10 301:299 10. Chrzanów 11 10 307:321 11. Tarnów 10 9

EuroBasket 2009. Wyniki z poniedziałku

321:277 7 3. Hiszpania 4 291:283 6 4. Serbia 4 276:278 6

tor - 3000 m na dochodzenie K, finał

Wyścig o złotoLP:Zawodnik (kraj):Wynik:1Rebecca Romero (Wielka Brytania)3:28.321 s2Wendy Houvenaghel (Wielka Brytania)3:30.395Wyścig o brążLP:Zawodnik (kraj):Wynik:1Lesya Kalitovska (Ukraina)3:31.413 s2Alison Shanks (Nowa Zelandia)3:34.156

Informacje - FLOTA ŚWINOUJŚCIE

Rok założenia: 19 Barwy: biało-niebieskie Budżet: 3,5 mln Adres: ul. Matejki 22; 72-600 Świnoujście Telefon: 091 321 39 82 www: flota.swinoujscie.com.pl (oficj.) Stadion: 3500 krzesełek Prezes: Edward Rozwałka Trener: Petr Nemec (od lipca 2007) Sukcesy: awans do I ligi (2008

Mamy bilety na hit 28. kolejki ekstraklasy Lechia Gdańsk - Lech Poznań

Zapraszamy - wszystko o walce Pudzianowskiego tylko w naszym SERWISIE SPECJALNYM o KSW 16 Aby zdobyć wejściówki na ten mecz wystarczy w piątek o godz. 12. zadzwonić do redakcji Trojmiasto.Sport.pl, podać swoje imię i nazwisko, oraz numer PESEL. Numer telefonu do redakcji: (58) 321 91 35

Rajd Dakar. Kuba Piątek na mecie w boliwijskiej Uyuni

Trasa siódmego etapu wiodła z IquIque do Uyuni i liczyła 717 km, w tym odcinek specjalny o długości 321 km. Wychowanek KM Cross pokonał ją w czasie 5.10,56. Najszybszy był Paulo Gonçalve, który przejechał ten dystans w 3.56.00. - Na trasie zaskoczyły nas deszcz, śnieg i grad. Musiałem zejść

Rajd Dakar. Terranova wygrywa błotny etap, Hołowczyc czwarty

Terranova pokonał 321 kilometrów odcinka specjalnego w trzy godziny i 311 minut i wyprzedził o ponad dwie minuty Yazeeda al-Rajhiego z Arabii Saudyjskiej. Trzeci był Holender Bernhard ten Brinke. Hołowczyc był czwarty ze stratą 2 minut i 57 sekund do Argentyńczyka. W klasyfikacji generalnej

Ultramaraton Kampinoski i Bieg Łosia

Narodowego. Zwierzę duże, silne, ale wzbudzające bardzo pozytywne emocje.  To była już piąta edycja tego biegu. Ukończyło go 321 osób Zwyciężył Mateusz Baran, Warszawiaky (1:02:21), drugi był Aleksander Krzempek, Elite Sports (1:02:38), trzeci Andrzej Miedziejewski, Absolute Bike Team (1:04:52) Wśród

Messi gotów opuścić Barcelonę? Chce 600 tys. funtów tygodniówki

), ale to, ile Messi chciałby zarabiać. "Daily Star" pisze o kwocie 18 milionów funtów netto, czyli 600 tys. funtów tygodniowo. Obecnie Messi zarabia około 14 mln funtów rocznie. Messi jest największą gwiazdą Barcelony. W katalońskim klubie jest od 2001 roku. Zagrał w 321 meczach, strzelił 289

XXXVIII Ogólnopolski Wyścig Kolarski - Ruda Śląska (19 sierpnia 2012)

Organizator: Śląskie Centrum Kolarskie wraz z TKK PTTK 'Tigris' i MOSiR Ruda Śląska Termin i miejsce startu: 19 sierpnia 2012 roku, godzina 9:00, parking przy CH Plaza, ul. 1-go Maja 321, Ruda Śląska. Informacje dodatkowe: Śląskie Centrum Kolarskie wraz z TKK PTTK 'Tigris' i MOSiR Ruda Śląska

Awaria samolotu z hokeistami na pokładzie

Tuż przed wzbiciem się w powietrze w Airbusie-321 zadziałał alarm informujący o problemach technicznych rewersu silnika. Pilot natychmiast zdecydował o przerwaniu startu i powrocie na lotnisko. Służba prasowa lotniska w Krasnojarsku poinformowała, że z powodu zdarzenia nikt nie ucierpiał, a na

Wojewoda zmienił decyzję. Sektor rodzinny na PGE Arenie nie będzie zamknięty podczas meczu z Koroną

września o godz. 18 na PGE Arenie. Mamy bilety! Dla naszych Czytelników mamy 20 biletów na to spotkanie. Wystarczy w piątek o godz. 11 zadzwonić pod redakcyjny numer 58 321 91 35. Kto pierwszy, ten lepszy. Obserwuj @T_Galinski Obserwuj @3miasto_sportpl SYLWETKA MILOSA KRASICIA: BOGATE CV, ALE OSTATNIO

Premier League. Chelsea kupiła Pedro!

w Lidze Mistrzów poprosić, by dyrektor wykonawczy "Czerwonych Diabłów" Ed Woodward nie podnosił oferty za Pedro. To pozwoliło Chelsea wygrać ten wyścig o podpis skrzydłowego, który dla Barcelony strzelił 99 goli w 321 spotkaniach. Ważną rolę w przekonywaniu Pedro do podpisania kontraktu z

Udany pościg szczypiornistów KSZO Ostrowiec. Nieudany KSSPR-u Końskie

334:355 13. AWF 12 6 321:342 14. Olimp 12 1 293:395

Finlandia - Polska w Pick'n'rollu

można śledzić na telebimach. Wystarczy zadzwonić we wtorek między godz. 12-12.15 pod nr tel. 058 321 90 76.

Rajd Dakar. Rafał Sonik stracił prowadzenie, ale wszystko zmieniło się jak w kalejdoskopie

Tutaj znajdziecie wszystko o walce Rafała Sonika podczas Rajdu Dakar » Quadowcy wrócili na trasę po wolnej sobocie. Sonik odpoczywał, ale uwijać musieli się mechanicy, którzy przygotowywali jego maszynę do kolejnego wymagającego etapu z Iquique do Uyuni. Na 321-kilometrowym odcinku

Kajaki czwórki - 500 m K, eliminacje

Wyniki:Wyścig 1LP:Zawodnik (kraj):Wynik:1Niemcy1 min33.912 s QF2Chiny1:36.971 QF3Rep. Płd. Afryki 1:37.399QF4Włochy1:37.436 QS5Japonia1:38.618 QSWyścig 2LP:Zawodnik (kraj):Wynik:1Węgry1:34.321 QF2Poland1:36.497 QF3Australia1:36.516 QF4Hiszpania1:37.914 QS5Kanada1:39.366 QSQF - awans do finałuQS - aw

KSSPR Końskie wreszcie efektowny. Tuzin goli Bąka

5. Miedź 11 14 322:298 6. Tarnów 11 12 307:321 7. Czuwaj 11 11

Bartłomiej Pawłowski nie zagra przeciwko Lechii. Dlaczego?

indywidualności - mówi Brosz. Początek spotkania Lechia - Korona w piątek 11 września o godz. 18 na PGE Arenie. Mamy bilety! Dla naszych Czytelników mamy 20 biletów na spotkanie Lechii z Koroną. Wystarczy w piątek o godz. 11 zadzwonić pod redakcyjny numer 58 321 91 35. Kto pierwszy, ten lepszy. Obserwuj

Stalowcy na wyjeździe pewnie dorzucają jeszcze jeden sukces

5 369:516 13. LKS Kęsowo 15 4 321:492 14. Wybrzeże II Gdańsk 15 3 379:483

Śląsk będzie miał bramkarza z włoskiego Udinese?

Latiny, do której został wypożyczony. W polskiej lidze Pawłowski jako debiutant nie puścił bramki przez 321 minut, czym ustanowił historyczny rekord. Ten zawodnik ma za sobą również występy w reprezentacji Polski do lat 19 i 21. O tym, że Wojciech Pawłowski może próbować odbudować się w Śląsku

Pauza Łysogór. Pozostałe wyniki I ligi piłki ręcznej kobiet

2. Pogoń Żory 13 20 321:263 3. Politechnika Koszalin 13 19 317:270 4. Sokół Żary 14

Grały rywalki KSS-u

18 379:321 5. Start 12 14 363:317 6. Politechnika K. 13 13 352:354

Euro 2016. Wołowski: Kochając Cię jak Islandię

Islandia stała się oczkiem w głowie Europy. Oczkiem egzotycznym, tysiące dziennikarzy wyciągają co bardziej szokujące fakty, by udowodnić, że to co się dzieje jest zbiorowym snem na jawie. Kraj liczy 321 tys mieszkańców, czyli mniej niż stolice siedmiu ich państwo, które dotarły do ćwierćfinałów

Lechia bez Cvirika

numer telefonu 058 321 91 09, mamy do rozdania bilety na sobotnie derby Trójmiasta. Wejściówki będą do odebrania na stadionie przy Traugutta (w pomieszczeniach klubowych) w czwartek i piątek w godz. 8-16.

Rajd Dakar. Rafał Sonik odpoczywał, ale mechanicy mieli sporo pracy przed etapem maratońskim

Tutaj znajdziecie wszystko o walce Rafała Sonika podczas Rajdu Dakar » W niedzielę około godz. 10 polskiego czasu Rafał Sonik wyruszy w kierunku Boliwii. Po pokonaniu 392 kilometrów dojazdówki, około 15 polskiego czasu ruszy na odcinek specjalny prowadzący do Uyuni, liczący 321 km. W

Problemy Rafała Sonika w Rajdzie Dakar: Nagle pojawia się parę osób, które pokazują gołe d...

Tutaj znajdziecie wszystko o walce Rafała Sonika podczas Rajdu Dakar » W sobotę na siódmy etap z Iquique do Uyuni wyruszą kierowcy samochodów i ciężarówek. Do przejechania mają 717 km, w tym 321 km odcinka specjalnego. Quadowcy i motocykliści zmierzą się z nim w niedzielę. W piątek

Kanada

321 Hypo Tirol 5 Michael Munday Munday 14.10.1980 196 90 345 325 Dubai

Mamy bilety na Lechię

. Traugutta w rundzie jesiennej (Cracovia, Górnik Zabrze, Arka Gdynia, Korona Kielce, Widzew Łódź). W zależności od sektora kosztują one od 40 do 200 zł. Dla naszych czytelników mamy 15 biletów na mecz z Cracovią. Otrzymają je osoby, które w środę o godz. 14 jako pierwsze zadzwonią pod nr tel. 58 321 91 35.

Górnik Zabrze - Korona Kielce 0:0. Dramatyczna sytuacja Górnika. Jest już o krok od spadku!

, Gabovs - Pyłypczuk (64. Marković), Grzelak, Jovanović, Pawłowski - Aankour - Sekulski (46. Cabrera). Sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa); widzów: 18 321

Legia tworzy Akademię Siatkówki. Ma już trzy szkółki

?: Chłopcy z roczników 2002, 2003, 2004Miejsce: Hala sportowa przy SP 321, ul. Szadkowskiego 3Treningi: poniedziałki, środy - 19.00-21.00Trener: Marek Rybak, tel. 608-359-559, mail: rybakmarek@wp.pl. Praga Południe Dla kogo?: Chłopcy z rocznika 2002 i młodsiMiejsce: Hala sportowa przy Liceum im. Marii

Marazm trwa nadal. Avia przegrywa i jest już ostatnia

5 2 321-398

Londyn 2012. Siatkówka. Argentyńczycy pokonali Bułgarów. Polska na pierwszym miejscu

-4 325-321 3. Włochy 8 10-6 357-331 4. Argentyna 6 7-7 307-316

Były bramkarz Lechii wraca do polskiej ligi. Będzie grał w Śląsku Wrocław

fenomenalnie i głównie dzięki niemu biało-zieloni zremisowali 0:0. Pawłowski nie puścił też bramki w kolejnych meczach z Zagłębiem Lubin (1:0) i Lechem Poznań (0:0), a dał się pokonać dopiero w 51. min spotkania ze... Śląskiem (gola zdobył Johan Voskamp). Od momentu debiutu zachował więc czyste konto przez 321

Warmia Traveland. Ostatni w tym roku mecz olsztynian

12. SMS ZPRP Gdańsk 12 7 321:356 13. Mueller MKS Grudziądz 12 2 287:385 14. ŚKRP Świdnica

Warmia Olsztyn gra znakomicie. Kolejna wygrana

7 321:256 13. Mueller MKS Grudziądz 12 2 287:385 14. ŚKPR Świdnica 12 2 267:365

Zwarci, skuteczni, niepokonani... Taka Stal pewnie wygrywa w Kartuzach

2 215:331 14. Wybrzeże II Gdańsk 10 1 253:321 Pierwszy zespół bezpośrednio awansuje do I ligi, drugi zagra o awans w barażach.

Jedenaście goli przewagi Stali. I jak tu się czepiać [ZDJĘCIA]

13. LKS Kęsowo 10 2 215:331 14. Wybrzeże II Gdańsk 10 1 253:321 Pierwszy zespół bezpośrednio awansuje do I ligi, drugi

Rewelacyjna końcówka rundy szczypiornistów ASPR-u

19 378:315 2. MOSiR 11 18 336:266 3. Gwardia 11 17 321:254 4. ASPR 11 13 342:330 5. Viret 11

Fakty Giggsa

W 1991 stał się najmłodszym debiutantem w reprezentacji Walii - miał 17 lat i 321 dni Jest jedynym zawodnikiem w historii angielskiego futbolu, który wywalczył dwa razy nagrodę dla najlepszego młodego piłkarza Premier League - w latach 1992 i 1993 Najszybciej strzelił gola w meczu MU

Ariel Borysiuk przed meczem z Pogonią: Nie możemy popełniać takich błędów. To niedopuszczalne

Gdańsk zmierzy się z Pogonią Szczecin. Spotkanie na PGE Arenie rozpocznie się o godz. 20.30. Żeby otrzymać wejściówkę (a właściwie kod, który można zamienić na bilet), wystarczy zadzwonić w piątek o godz. 11 pod redakcyjny nr telefonu 58 321 91 35. Kto pierwszy, ten lepszy. Uwaga! Osoba, która się

Strzelec gola z Juventusem Adam Buksa: Spełniło się moje marzenie

zaproszeń na piątkowy mecz ekstraklasy, w którym Lechia Gdańsk zmierzy się z Pogonią Szczecin. Spotkanie na PGE Arenie rozpocznie się o godz. 20.30. Żeby otrzymać wejściówkę (a właściwie kod, który można zamienić na bilet), wystarczy zadzwonić w piątek o godz. 11 pod redakcyjny nr telefonu 58 321 91 35. Kto

Coraz więcej pieniędzy dla klubów w Lidze Mistrzów

Zwycięzca Ligi Mistrzów zarobi 18 milionów euro - nie licząc wpływów za sprzedaż praw telewizyjnych oraz biletów. Każdy z 32 uczestników fazy grupowej ma zagwarantowane 3,5 miliona euro. Dodatkowo za zwycięstwo w tej fazie zespół otrzyma 321 tysięcy, a za remis 161 tysięcy. Awans do 1/8 finału LM

Ależ seria beniaminka! Reksio przyniósł szczęście

połowie sobotniego meczu z Zagłębiem Lubin seria Zajaca wynosiła 321 minut. W tym czasie jego koledzy z linii ofensywnych mogli strzelić co najmniej trzy, cztery gole. Bardzo dobre okazje mieli Dariusz Łatka, Robert Demjan i Sylwester Patejuk. Wszyscy mieli jednak problemy, by trafić w bramkę. Zrobił to

Podbeskidzie - Zagłębie 1:0. Ależ seria beniaminka! Reksio przyniósł szczęście

poprzednich rozgrywkach. Golkiper Podbeskidzia nie puścił bramki w trzech kolejnych meczach. Po raz ostatni bramkę strzelił mu 25 listopada 2011 Edgar Cani z Polonii Warszawa. Po pierwszej połowie sobotniego meczu z Zagłębiem Lubin seria Zajaca wynosiła 321 minut. W tym czasie jego koledzy z linii ofensywnych

Francja

Stéphane Antiga Antiga 03.02.1976 200 94 344 321 Palma de mallorca kapitan 8

Z kim Śląsk i Turów zagrają w koszykarskim play-off

+121 7. Asseco 29 45 16-13 +28 8. Polski Cukier 29 42 13-16 +90 9. Trefl 29 42 13-16 +10 10. Polfarmex 29 42 13-16 -56 11. MKS 29 39 10-19 -120 12. Anwil 29 39 10-19 -166 13. Wikana 29 39 9-20 -226 14. Wilki Morskie 29 37 8-21 -208 15. Polpharma 29 36 7-22 -321 16. Jezioro 29 36 7-22 -326

PŚ w skokach. W połowie sezonu Kruczek ze Stochem gorsi niż Maciusiak z Hulą i Kotem

Kruczka na półmetku sezonu do spółki wywalczyli 222 punkty. Stoch startował 14, Murańka 12, Żyła dziewięć, a Ziobro - siedem razy. W sumie daje to 42 starty. Średnia 5,28 punktu na start zawodnika kadry A jest wstydliwa. Podopieczni Maciusiaka w sumie zdobyli 321 punktów w 55 startach (14 razy startował

Puchar Świata w Japonii. Fenomenalna Małgorzata Kożuch z Atomu Trefl Sopot

Alisha Glass. Amerykanki wygrały do tej pory wszystkie cztery mecze i o punkt wyprzedzają Włoszki. Klasyfikacja generalna Pucharu Świata: 1. USA 4 12 321:237

El. ME 2013. Polacy rozbili Albańczyków

. Polska 4 6 321:278 3. Belgia 3 5 212:203 4. Szwajcaria 3 4 191

Kim jest kandydat na trenera Atomu Trefla Sopot Teun Buijs? Andrzej Niemczyk: Anonimowy, nic o nim nie wiem

finansowe. Kim jest Teun Buijs? Urodził się 24 lutego 1960 roku w Oostzand w prowincji Holandia Północna. Swoją karierę siatkarską rozpoczął w VV Compaen. Później grał jeszcze w Martinus, Maaseik oraz Zaanstad. Buijs był także reprezentantem kraju. W barwach Oranje wystąpił w 321 spotkaniach. W 1988 roku

Maraton w hali Globus. Kolejny mecz ligowy MKS-u

11. Piotrcovia Piotrków Tryb. 13 5 321-399 12. SPR Olkusz 13 3 313

NBA. Rasheed Wallace prawdopodobnie kończy z koszykówką

jego ostatni mecz w karierze. Środkowego, który znany jest największej liczby fauli technicznych w historii NBA, kontrakt obowiązuje jeszcze przez dwa lata. 35-letni zawodnik zdobył do tej pory 15 860 punktów i 7 321 zbiórek w 15-letniej karierze w NBA. Wallace był także najczęściej usuwanym z parkietu

Kto wystąpi w Kraków Arenie? Składy drużyn na Memoriał Wagnera

351 320 Nikolaj Pawłow 1982 196 342 321 Pavel Moro 1987 205

Tygodniowy jadłospis od Ewy Chodakowskiej. Odchudzanie to nie głodówka.

melon np. kantalupa, obrany – plaster [150g] banan, obrany - średnia sztuka [100g] wiórki kokosowe – 2 łyżki [10g] sok wyciśnięty z pomarańczy – 1/4 szklanki [60g] Zmiksuj wszystkie składniki z dodatkiem soku. Kolacja: Twaróg z porem i kiełkami 321 kcal ser twarogowy półtłusty - pół

Co z Pucharem Narodów. Czy Polakom wystarczy mocy?

zawodników punktuje w najlepszych ekipach. Polska uzależniona jest sześciu osób. Kamil Stoch, Maciej Kot i Piotr Żyła zgromadzili 2926 pkt, co stanowi ponad 55% całego polskiego dorobku (łącznie z konkursami drużynowymi). Ważnym ogniwem jest także Dawid Kubacki, który ma 321 pkt. Zarówno Jan Ziobro, jak i

Ekstraklasa piłkarek ręcznych. 14. kolejka

5 321-383 12. Meble-Ryś 14 5 299-387

Start AZS Lublin - Sportino Inowrocław 46:83

WózkiPruszków 76:71, BIG STAR Tychy- Sokół Łańcut65:82   1. Zastal 4 8 311-219 2. Sokół 4 8 321-260

Lubelscy motocrossowcy mistrzem Polski

. Poza tym już planujemy organizację eliminacji do mistrzostw świata. Warto przypomnieć, że KM Cross w przeszłości zdobywał tytuły drużynowego mistrza Polski w rajdach enduro. Klasyfikacja końcowa - klasa 65 cc: 1. Kamil Wawer (KM Cross Ekoklinkier Lublin) - 321 pkt, 2. Michał Krech (Motoklub Olsztyn

Jagiellonia dogoniła Stomil. Tabela wszech czasów ekstraklasy

1123-1170 993 10. GKS Katowice (9) 30 894 321 286 287 1023-977 928

Pozostałe wyniki ekstraklasy piłkarzy ręcznych

34:21 (15:10). 1. Vive 10 20 322:228 2. Śląsk 10 18 321:224 3

Do tej efektownej wygranej gole dołożyli obaj nasi bramkarze [ZDJĘCIA]

2, Śramkiewicz 1, Stefanicki 1, Kminikowski 1, Góral 1, Bartnik, K. Stupiński. 1. Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów 14 28 491:321 2. GKS Żukowo 13