3 liga piłka nozna

das

Półfinał CLJ. Dwie minuty, które wstrząsnęły Lechem Poznań. Legia Warszawa bliżej finału

Legia Warszawa wygrała 2:1 z Lechem Poznań w pierwszym półfinałowym meczu Centralnej Ligi Juniorów. Do przerwy prowadzili lechici, ale w drugiej połowie legioniści wykorzystali złe zachowanie obrońców Kolejorza i zdobyli dwie bramki w ciągu dwóch minut.

Liga Mistrzów. Zachwyty na Twitterze meczem Barcelona - Bayern: "Futbol na poziomie Lhotse", "Turbofutsal", "Przestałem tęsknić za mundialem"

Barcelona gra z Bayernem Monachium w półfinale Ligi Mistrzów. Choć do przerwy nie padła żadna bramka, żaden kibic futbolu nie może narzekać. "Futbol na poziomie Lhotse. Mega się to ogląda", "W polach karnych wygląda to momentami jak jakiś turbofutsal", "Przestałem tęsknić za mundialem", "Ile ja życia straciłem na mecze Piastów, Bełchatowów i Podbeskidź" - to niektóre z komentarzy, jakie można znaleźć na Twitterze. Poziomem spotkania zachwyca się m.in. Sebastian Mila i tenisistka Andrea Petković.

Korona wyjechała na Cypr. A wzmocnień ciągle brak...

Dziesięciodniowe zgrupowanie w cypryjskim Ayja Napa najważniejszym etapem przygotowań kieleckiego zespołu do zbliżającej się nieubłaganie rundy wiosennej.

Liga Europy. Legia gra dalej. Efektowny awans na jubileusz

Warszawianie udowodnili, że niedzielna wygrana ze Śląskiem we Wrocławiu (4:1) nie była przypadkiem. W czwartek piłkarze Henninga Berga bez problemów awansowali do III rundy eliminacji Ligi Europy. Mimo doskwierającego upału wicemistrzowie Polski pewnie pokonali na wyjeździe rumuńskie FC Botosani 3

FK Sarajevo - kim jest przeciwnik Lecha Poznań w walce o Ligę Mistrzów

. Lanki ADIDAS F10 TRX FG G17683 Lanki Puma PowerCat FG 1027... Piłka nozna Nike Club Team Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »

Ekstraklasę pokażą Włosi? Czy blef dekady?

. NIKE PIŁKA NOŻNA PREMIER TE... Piłka nozna Nike Club Team Nike PIŁKA NOŻNA NIKE BLAZE... Porównaj ceny » Sprawdź ceny »

Nowa moda w Ekstraklasie. Hiszpan towarem pożądanym

Wszystko zaczęło się w Legii Wspomnianym na wstępie pierwszy hiszpańskim piłkarzem, który wylądował w naszej rodzimej lidze był Inaki Astiz. Zawodnik, który w teorii miał przyjść na chwilę, został na dłużej. Obecnie bezrobotny gracz dzierży dwa tytuły – hiszpańskiego prekursora gry w piłkę

Futsal Liga przed drugim sezonem

, zadecyduje dodatkowy turniej rozegrany na początku września - tłumaczy Gwiazdowski. Do 3 września przyjmowane są też zapisy na kurs dla sędziów ligi halowej. Zajęcia prowadzić będzie sędzia Piotr Ligięza z Lublina, a ci którzy ukończą kurs, będą mieli zapewnioną pracę w rozgrywkach. Tak jak dotychczas mecze

Cenny punkt piłkarek Zamłynia

Żak pięknym strzałem posłała piłkę w ,,okienko'' bramki rywalek, wyprowadzając zespół na prowadzenie. Piłkarki Zamłynia utrzymywały korzystny rezultat do 74 min. Równie efektowna bramka zespołu gości z rzutu wolnego zapewniła przyjezdnym jeden punkt. - Dziewczęta rozegrały dobre spotkanie

PIŁKA NOZNA. III liga, pomeczu z Stali z Kolporterem

awansu do II ligi. Arbiter wypaczył wynik Marek Kruczek: - Sędzia pracował aż tak źle? Przecież kartkował w obie strony, nie uległ aktorskim wyczynom Zabłockiego i wyrzucił go z boiska... Jacek Szczepaniak, prezes sekcji piłkarskiej Stali Rzeszów: - Większość decyzji sędziego było dziwnym trafem