3 liga

daro

Real Madryt - Getafe. Bramki. Składy. La Liga - 3 marca. Podsumowanie

Drużyna Real Madryt pokonała 3:1 zespół Getafe w ramach 27. kolejki La Liga. Dla gospodarzy 2 bramki strzelił Ronaldo, a oprócz niego do siatki trafił również Bale. W drużynie gości jako jedyny drogę do bramki znalazł Portillo.

Niespodzianka w eliminacjach Ligi Mistrzów! Niedawno pokonali Legię, przegrali 3:6

Do sporej niespodzianki doszło w 1. rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. Dynamo Brześć pokonało FK Astanę aż 6:3.

Piast awansował do 3. rundy eliminacji Ligi Europy! Zwycięski gol w końcówce

Piast Gliwice pokonał w czwartkowy wieczór TSV Hartberg 3:2 w meczu 2. rundy eliminacji Ligi Europy. Oznacza to, że w kolejnej fazie eliminacji tych rozgrywek zobaczymy aż trzy polskie zespoły!

Liga Mistrzów. Czy sędzia słusznie uznał bramkę na 3:0 dla Ajaksu? [DYSKUSJA]

VAR-em uznał ostatecznie trafienie Ajaksu. To był kluczowy moment tego meczu, bo goście objęli prowadzenie 3:0 w Madrycie. "Królewscy" do awansu potrzebowali aż trzech bramek, bo w Amsterdamie wygrali 2:1. Ajax pokonał na Bernabeu Real 4:1 i awansował do ćwierćfinału Ligi Mistrzów.

Znakomita seria ZAKSY w Lidze Mistrzów! Już piąte zwycięstwo wynikiem 3:0!

wyjeździe serbską Vojvodinę Nowy Sad. ZAKSA wygrała 3:0, zwyciężając w setach odpowiednio do 11, 22 oraz 18. Warto podkreślić, że mistrzowie Polski w fazie grupowej Ligi Mistrzów nie przegrali jeszcze seta! Z kompletem punktów ZAKSA prowadzi w swojej grupie, wyprzedzając belgijskie Roeselare, niemieckie

Siatkówka. Liga Mistrzów. PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk 3:1. "Polskie" starcie dla Skry

We wtorek w 1. kolejce grupy D Ligi Mistrzów siatkarzy mierzyły się ze sobą zespoły PGE Skry Bełchatów i Trefla Gdańsk. Było to już trzecie spotkanie polskich rywali w sezonie – w 3. kolejce PlusLigi wygrali aktualni mistrzowie Polski, podobnie jak w Superpucharze Polski, który również padł

Liga Narodów. Polska - Portugalia 2:3. Piątek z golem, Błaszczykowski dał nadzieję, Portugalia o klasę lepsza

meczu tych drużyn w Bolonii padł remis 1:1. Liga Narodów. Tabela rozgrywek. Jak Polska może awansować? Reprezentacja Polski przegrała z Portugalia na Stadionie Śląskim w Chorzowie 2:3. Kadra Jerzego Brzęczka jest na drugim miejscu w tabeli Ligi Narodów. Biało-czerwoni mają jeden punkt po dwóch meczach

Liga Narodów 2019. Polska - Serbia 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Ściana, piekiełko i znowu chytry plan Vitala

chciał, jeśli wierzyć, że szczerze wypowiedział się po meczu z Argentyną. 5. W niedzielę mecz o Final Six? Pięć setów to na pewno więcej okazji do nauki dla zawodników niż na przykład cztery sety. Ale wygrana 3:2, a nie 3:1 czy jeszcze lepiej 3:0, to dwa, a nie trzy punkty do tabeli Ligi Narodów. Inna

Liga Narodów 2019. Polska - Francja 1:3. Cztery rzeczy po czterech setach: nowi ludzie Heynena nie położyli głów pod gilotynę

, już na początku chińskiego turnieju pokazał, że młodzieży nie zabrał tam na wycieczkę. Trener sprawdzał nowych zawodników w starciu z mocnym rywalem. Przed tygodniem w serbskim Nowym Sadzie Francuzi wygrali wszystkie swoje mecze: 3:1 z Rosją, 3:1 z Serbią i 3:1 z Japonią. W ich składzie nie ma Earvina

Siatkarska Liga Narodów. Nie taka Rosja straszna, jak ją malują. Szybka wygrana Polaków 3:0

W piątek w katowickim Spodku reprezentacja Polski pokonała Koreańczyków w swoim pierwszym meczu tegorocznej Siatkarskiej Ligi Narodów. W kolejnym dniu rozgrywek wyzwanie było większe – rosyjska kadra, którą zespół podejmował w Tauron Arenie Kraków. Spotkanie nie zaczęło się źle dla gospodarzy

Legia Warszawa poznała potencjalnych rywali w 3. rundzie eliminacji Ligi Europy

Legia Warszawa w 1.rundzie eliminacji Ligi Europy wyeliminowała College Europa FC. W pierwszym meczu na Gibraltarze padł bezbramkowy remis, za to w rewanżu wicemistrzowie Polski wygrali 3:0. Dzięki zwycięstwu awansowali do 2. rundy, gdzie zagrają z fińskim KuPS-em.  Jeśli

Liga Narodów. Polska - Francja 3:0. Kurek obiecujący, Bieniek imponujący. Chcemy i możemy!

Po pierwszym z pięciu weekendów Ligi Narodów Polacy i Francuzi byli jedynymi drużynami z 16, które nie straciły punktu. My wygraliśmy w Katowicach z Koreą 3:0 i w Krakowie z Rosją 3:0 oraz Kanadą 3:1. Francuzi pokonali u siebie w Rouen Iran 3:1, Japonię również 3:1 i Australię 3:0. Wyprzedzaliśmy

Liga Narodów 2019. Polska - Argentyna 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Musi być bura, choć Final Six ciągle w naszym zasięgu

nie nagła niemoc drużyny w końcówe trzeciego seta (o tym chwilę później) to mielibyśmy zwycięstwo 3:0 i niemal same laurki. Polscy siatkarze grają w Mediolanie w składzie mocno niepełnym. Jak w poprzednich turniejach Ligi Narodów, znów brakuje w naszym zestawieniu kilku gwiazd. Ale tęsknić nie ma

Liga Mistrzów. Drugi mecz i druga wygrana Jastrzębskiego Węgla 3:0

Choć wielu skazywało Jastrzębski Węgiel na błyskawiczną porażkę w tej edycji Ligi Mistrzów, to jedyny polski zespół, który musiał kwalifikować się do fazy grupowej, jak na razie radzi sobie świetnie. Po wygranej 3:0 z Berlin Recycling Volleys podopieczni Marka Lebedewa we wtorek pokonali u siebie

Z 2:0 do 2:3! Niebywały zwrot akcji w finale siatkarskiej Ligi Narodów. Polska piąta

Za nami ostatnie rozdanie Siatkarskiej Ligi Narodów kobiet. W tegorocznej edycji turnieju triumfowały Amerykanki, które w finale pokonały Brazylijki 3:2. Ich zwycięstwo nie było jednak oczywiste. To siatkarki z Brazylii prowadziły po dwóch partiach 2:0 i były na set od zwycięstwa w rozgrywkach

Liga Narodów 2019. Polska - Australia 3:1. Cztery rzeczy po czterech setach: Jest kłopot, ale jeszcze nie bogactwa. Czy jest życie bez Kurka?

Gliwicach, na rozruszanie się, na spokojne wejście w sezon. Za "sparing" w Spodku dostaliśmy trzy punkty w Lidze Narodów. Ona celem w tym sezonie nie jest, ale punkty i zwycięstwa na pewno warto zbierać. Choćby po to, by jak przed rokiem, awansować do jej turnieju finałowego i znów potraktować go

Liga Mistrzów. Barcelona - Juventus 3:0, sześć goli Chelsea, pięć PSG

strzelił Lionel Messi, jedną Ivan Rakitić. W drugim meczu Sporting pokonał 3:2 Olympiakos Pireus. Wyniki wtorkowych meczów Ligi Mistrzów Już jest! Świeżutki #PrzewodnikKibica od EkstraStats i Sport.pl. Kompendium wiedzy o grze wszystkich zespołów Ekstraklasy. Polecamy ----> https

Liga Narodów 2019. Polska - USA 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Kubiak bił w podłogę, Heynen w sędziów i swoich asystentów. Nerwy przez dziecinne błędy

pełnoletnim kibicom obecnym w hali w Łodzi. Nie stawiał, bo warunkiem było zebranie przez Polskę kompletu trzech zwycięstw (i to każde za trzy punkty, czyli 3:0 albo 3:1) w drugim turnieju tamtej edycji Ligi Narodów, a na koniec przyszła porażka z Niemcami. Teraz bezwarunkowo uczcił Dzień Dziecka. Belgijski

Liga Narodów. Polska - Brazylia 1:3. Brawo Muzaj, Mika i Janusz, ale o Final Six trzeba jeszcze walczyć

z Iranem, 0:3 z USA i 0:3 z Serbią) w piątek podopieczni Vitala Heynena wygrali z Argentyną 3:0, nie prezentując jeszcze dobrego stylu. W starciu z Brazylijczykami wyglądali już lepiej, przypominali ekipę, która w pierwszej fazie Ligi Narodów wygrywała niemal wszystko. W niedzielę, na koniec

Real Madryt - Liverpool 3:1. Memy po finale Ligi Mistrzów

Już wiadomo, dlaczego Robert Lewandowski nie trafi do Realu Madryt. Karim Benzema nie rozczarował i strzelił gola na 1:0 Memy po finale Ligi Mistrzów Real Madryt - Liverpool 3:1. Memy po finale Ligi Mistrzów Real Madryt - Liverpool 3:1. Memy po finale Ligi Mistrzów Real Madryt - Liverpool 3:1

Polscy siatkarze poznali rywala w meczu o 3. miejsce Final Six Ligi Narodów

W drugim półfinale turnieju Final Six Ligi Narodów w Chicago siatkarze USA wygrali z Brazylią 3:2. W wielkim finale zmierzą się z Rosją, która - podobnie jak rok temu w fazie grupowej turnieju - pokonała Polskę 3:1 . Siatkarze Vitala Heynena o trzecie miejsce zagrają z Brazylią. Po raz kolejny

Siatkarska Liga Narodów. Final Six. USA - Polska 3:0. Walka o medale poza naszym zasięgiem. Wygrany tylko Kurek

może się przydać. Po swoim ostatnim meczu w tegorocznej Lidze Narodów kapitan przekonywał, że 1:3 z Niemcami w Łodzi dobrze zrobi drużynie . Okazało się, że miał rację. Bo - co by nie mówić po porażkach z Rosją i USA - obecność w Final Six dla naszej kadry będącej w fazie budowy jest naprawdę dobrym

Liga Mistrzów. Bayern - Celtic 3:0. Niemoc Lewandowskiego, nie strzelił z gry od ośmiu miesięcy

stwierdził arbiter. „TZ” dał Lewandowskiemu notę „3” właściwie tylko dlatego, że napastnika powinno rozliczać się z bramek. Tak dziennikarze usprawiedliwiają swoją decyzję. Według Whoscored.com słabszy od Polaka był tylko Alaba. Lewandowski dostał notę 7.3. Austriak - o 0.2 niższą

Legia Warszawa - Atromitos. Transmisja meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy w otwartym kanale! TV, stream online, na żywo, 08.08

kolejnej rundzie eliminacji zmierzy się ze zwycięzcą pary FC Midtjylland - Rangers F.C. Legia Warszawa - Atromitos, Liga Europy 2019/2020. Gdzie obejrzeć mecz 3. rundy eliminacji? Transmisja TV, stream online, na żywo Transmisję TV meczu Legii Warszawa z Atromitosem przeprowadzi TVP Sport. W internecie

Liga Mistrzów. Bayern - Celtic 3:0. Emocjonalny wpis Anny Lewandowskiej. "Pomyśleć, że 10 lat temu..."

Bayern pewnie wygrał z Celtikiem, a Lewandowski raz trafił do siatki, ale sędzia gola nie uznał. Dla jego żony nie miało to znaczenia. Po spotkaniu zamieściła emocjonalny wpis na Instagramie. „Pomyśleć, że 10 lat temu kibicowałam Robertowi na stadionie Znicza Pruszków kiedy grał w II lidze, a

Liga Światowa. Polska - Kanada 3:1. De Giorgi pokonał Antigę, któremu należy się sprawiedliwość

przyszła zaskakująca porażka z Iranem 1:3. A w Warnie doszły dwie kolejne – 2:3 z Bułgarią i 1:3 z Brazylią. Chcąc nadal liczyć się w grze o awans do turnieju finałowego Ligi Światowej w niedzielę musieliśmy pokonać Kanadę. Zrobiliśmy to za trzy punkty, 3:1, a najważniejszym momentem była końcówka

Liga Mistrzów. Asseco Resovia pewnie wygrywa w Rumunii 3:0

wygrać. Ostatecznie w trzeciej partii zwyciężyli do 21. Najlepiej punktującym zawodnikiem meczu był Bartosz Kurek, który zdobył 20 punktów. Zwycięstwo z Tomisem Konstanca to drugi triumf mistrzów Polski w tym sezonie Ligi Mistrzów. W pierwszej kolejce siatkarze z Rzeszowa pokonali Dragons Lugano 3:0 i po

Liga Światowa. Polska - Iran 3:0. Poprawka zdana, teraz test z USA

zmiany w meczu, wprowadzając Macieja Muzaja za Dawida Konarskiego i Grzegorza Łomacza za Fabiana Drzyzgę. Po katowickim 0:3 z Rosją na pytanie Sport.pl o to, co powie zawodnikom, trener odpowiedział: - nie powiem nic szczególnego, ponieważ już wszystko wiedzą. Wiem, że chcą się poprawić w kolejnym meczu

Liga Europy. Dnipro - Sevilla 2:3. Matheus zemdlał na boisku

Tremoulinasem, do którego doszło chwilę wcześniej. Matheus odzyskał przytomność, ma złamany nos. Sevilla pokonała Dnipro 3:2. W 28. minucie bramkę zdobył Grzegorz Krychowiak. Finał Ligi Europy na Stadionie Narodowym. Radość kibiców, radość Krychowiaka [DUŻE ZDJĘCIA

Liga Mistrzów. Asseco Resovia traci punkt w Libercu. Wygrywa, ale tylko 3:2

Lidze Mistrzów. DUKLA LIBEREC 2 ASSECO RESOVIA 3 Sety: 14:25, 16:25, 25:21, 25:23, 15:17. Dukla: Janouch, Spravka

Liga Światowa: Iran - Polska 3:1. Pers jako tygrys

Mecze z Włochami i Iranem to dla Polaków przedsmak mistrzostw świata. Zakładając, że zajmiemy w naszej grupie jedno z czterech pierwszych miejsc (rywalami będą Serbia, Argentyna, Australia, Wenezuela i Kamerun), to w drugiej fazie trafimy właśnie na przeciwników znanych z Ligi Światowej. A marząc

Liga Światowa. Polska - Iran 1:3. Drzyzga w kratkę, Kurek nieobecny, De Giorgi nie chce wygrywać za wszelką cenę?

na dawną pozycję. 4. Wygrywanie na razie nie jest najważniejsze? Liga Światowa to tylko etap przygotowań do mistrzostw Europy – to zdanie będziemy jeszcze słyszeć i czytać wiele razy. Oczywiście zwycięstwa nad Brazylią i Włochami bardzo cieszą, a porażka z Iranem martwi, ale wygląda na to, że

Liga Europy. Borussia przegrywała 0-3, by wygrać 4-3. Gol Milika [WYNIKI]

Pogoń rozpoczął w 34. minucie Pierre-Emerick Aubameyang. Po przerwie do bramki Odd trafiali Kagawa, znowu Aubameyang oraz Mychitarjan, który strzelił decydującego gola na pięć minut przed końcem. Dzięki temu zwycięstwu Borussia jest bardzo bliska awansu do Ligi Europy. Niemiłą niespodziankę swoim

Liga Światowa. Polska - Rosja 0:3. To już jest seria. Czarna. A Rosję dopiero co bili inni

tylko dwa asy). Po zwycięstwach nad Brazylią i Włochami w Pesaro rozegraliśmy tam słaby mecz z Iranem i przegraliśmy 1:3. Porażkę z osłabionym kadrowo rywalem uznaliśmy za wypadek przy pracy. Chyba się pomyliliśmy. W tym momencie sezonu sporo brakuje nam do wysokiej formy, skoro właśnie rozegraliśmy

Liga Narodów. Polska - Włochy. Polska spada do drugiej dywizji! Sytuacja w grupie. [TABELA GRUPY 3]

; TABELA GRUPY 3 w pierwszej dywizji:1. Portugalia - (2,0,0), bilans bramek 4:2, 6 punktów2. Włochy - (1,1,1), bilans bramek 2:2, 4 punkty---3.Polska - (0,1,2), bilans bramek 3:5, 1 punkt Ostatni mecz Ligi Narodów Polska zagra z Portugalią. Spotkanie odbędzie się 20.11.2018 o godzinie 20.45.

Liga Mistrzów. Asseco Resovia wygrywa grupę. 3:0 w Budvie

temu, która zakończyła się porażką 0:3. Teraz tego błędu nie popełnili. Budvanska Rivijera Budva próbowała popsuć nieco plany Asseco Resovii, ale w odróżnieniu od poprzedniego roku we wtorek nie wychodziło im wszystko. Nadal próbowali grać bardzo ofensywnie, ale liczba błędów popełnianych przy tym

Liga Światowa. USA - Polska 3:2. Porażka, która się przyda

Obserwuj @LukaszJachimiak Amerykanie i Polacy weszli w tegoroczną Ligę Światową, po dwa razy pokonując Rosję i Iran. Podopieczni Johna Sperawa pierwszy punkt stracili dopiero teraz, w piątym meczu. Ludzie Antigi rozegrali już trzeci tie-break. Kurek jak kotokoń, kotokoń jak Kurek Przez dobrą

FC Barcelona - PGE VIVE Kielce. Mistrz Polski zawalczy o 3. miejsce w Final Four. Gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów? Transmisja TV, stream online, na żywo, 02.06

od trzech lat zawalczyć o triumf w Lidze Mistrzów. Telekom Veszprem wygrał ostatecznie z Vive 33:30. W finale Węgrzy zagrają z Wardarem Skopje, który okazał się lepszy od FC Barcelony (29:27). Z katalońskim klubem Kielczanie zagrają dziś o 3. miejsce. FC Barcelona - PGE Vive Kielce. Gdzie oglądać

Liga Światowa. Polska - USA 1:3. Na Final Six zasłużył tylko Kubiak. De Giorgi ma dużo problemów

Prezent, ale zmarnowany Zagrywka 4:0, w tym dwa asy Mateusza Bieńka decydujące o naszym zwycięstwie 31:29. W bloku prawie równo, 2:3. Za to w ataku kolosalna różnica na korzyść gości, aż 8:20! Jakim cudem mimo to wygraliśmy pierwszą partię? Otóż to nie my ją wygraliśmy, tylko Amerykanie ją

Liga Światowa. Bułgaria - Polska 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: dużo błędów, mało jakości, Kubiak kontuzjowany

Zagraliśmy źle, przegraliśmy i jeszcze nasz kapitan, Michał Kubiak, doznał kontuzji stawu skokowego - to bilans pierwszego meczu polskich siatkarzy w Warnie, w ich drugim turnieju tegorocznej Ligi Światowej. Nie byłoby porażki z Bułgarią 2:3 (16:25, 25:20, 25:19, 23:25, 14:16), gdyby nie mnóstwo

Liga Mistrzów. Real - Juventus 1:3. Prezydent Juventusu oskarża: Natychmiast wprowadzić VAR! Sędziowie gwiżdżą przeciwko Włochom

Lidze Mistrzów. W tak prestiżowych rozgrywkach nie może być mowy o takich błędach. Widziałem ostatnio wiele sytuacji, w których włoskie drużyny były krzywdzone. Był brak faulu na Cuardado (w pierwszym meczu), mecz Arsenalu z Milanem (karny z kapelusza w Lidze Europy), a teraz to - powiedział. Częściowo

Liga Narodów. Polska - Francja 3:0. Mateusz Bieniek: Cały zespół zagrał dobrze. Ja troszkę odrzuciłem Francuzów

. Już odzyskałeś rytm czy go nie zgubiłeś, bo odpoczynek po sezonie klubowym miałeś krótki [kiedy kadra zaczęła zgrupowanie w Spale Bieniek grał jeszcze ze swą Zaksą Kędzierzyn-Koźle w turnieju finałowym Ligi Mistrzów]? - Czy krótki? Miałem 15 czy 16 dni wolnego, czyli miałem czas na regenerację. Za to

Rezerwy Legii skompromitowały się w 3. lidze. Nie pomogli nawet Nagy i Hildeberto

, piłkarze GKS-u poradzili sobie znakomicie i nie dali szans Legii II, której strzelili dwa gole jeszcze w pierwszej połowie spotkania, po przerwie dokładając jeszcze jedno trafienie. Warto zauważyć, że zdobywcą pierwszego gola dla najsłabszej drużyny 3. ligi był Remigiusz Sobociński. 43-latek, który w

Liga Mistrzów. PSG - FC Barcelona 1:3. Barca więcej niż jedną nogą w półfinale

W ośmiu z ostatnich dziesięciu edycji Ligi Mistrzów Barcelona dochodziła przynajmniej do półfinału. Po środowej wygranej z PSG w Paryżu aż 3:1 trudno uwierzyć, by w tym roku klubu z Katalonii w czwórce najlepszych drużyn Europy zabrakło. Barcelona dominowała przez niemal całe spotkanie. Prowadzenie

Liga Narodów. Polska - Chiny 3:0. Artur Szalpuk: Priorytet to poznawanie siebie, a nie wyniki

kolejne trzy punkty. I teraz skupiam się już wyłącznie na niedzielnym meczu z Niemcami. A siebie nie lubię oceniać. Trener Heynen zapowiadał, że Liga Narodów będzie czasem na sprawdzenie przez niego szerokiej kadry, a dla Was miał to być czas poznawania jego i jego metod. Tymczasem idziecie od zwycięstwa

TSV 1860 Monachium nie dostało licencji na grę w 3. lidze. Upadek

Mistrzowie Niemiec z 1966 roku (oraz dwukrotni wicemistrzowie) i dwukrotni zdobywcy krajowego pucharu spadli na trzeci poziom rozgrywek po raz pierwszy od 1992 roku. Przegrali drugi mecz barażowy na własnym boisku z Jahn Regensburg 0-2 (1-3 w dwumeczu), a kibice jeszcze przed końcem spotkania

Liga Mistrzów. Barcelona pokonała PSG 3:1

Kibice gości nie musieli się obawiać - oni także awans mieli w kieszeni, na boisku walka toczyła się tylko o pierwsze miejsce w grupie. Ajax Example (gol Milika, dwie asysty) zagra w LE, APOEL pożegnał się z europejskimi pucharami. Mecz zaczął się niemrawo, ale z czasem zaczynało się robić coraz cie

Wygraj Ligę. Od 3. kolejki rusza ranking sierpnia

sierpnia,- Od 8. kolejki startuje Puchar Wygraj Ligę, gdzie wygrywa 8 najlepszych drużyn (dołącz); - Od 12. kolejki rusza Liga Sport.pl, gdzie nagradzamy 10 najlepszych Graczy - dołączZobacz pełen rozkład nagródW piątek 1 sierpnia rozpoczyna się 3. kolejka T-Mobile Ekstraklasy. W "Wygraj Ligę"

Liga Światowa. USA - Polska 3:1, Antiga bez prezentu na "40"

Obserwuj @LukaszJachimiak Amerykanie w dwóch pierwszych kolejkach grupy B Ligi Światowej bez trudu pokonali Iran i Rosję, nie tracąc w czterech meczach punktu. W piątek podopieczni Johna Sperawa przedłużyli swą serię zwycięstw, ale wygrali już tylko za dwa punkty, po tie-breaku. I choć górowali w

Liga Światowa. Brazylia - Polska 2:3. Pięć rzeczy po pięciu setach: De Giorgi się przypomniał, Śliwka się przedstawił, Polska się rozkręciła

Polska pokonała Brazylię 3:2 (25:20, 20:25, 19:25, 25:22, 15:8) w swoim pierwszym meczu tegorocznej Ligi Światowej. We włoskim Pesaro podopieczni Ferdinando De Giorgiego wcale nie rozegrali genialnego meczu, ale świetnie walczyli i dzięki temu podnieśli się w trudnym momencie. Największy z

Liga Światowa. Polska - Iran 3:0. Mamy to! Polska z szansą na awans

i Grzegorz Łomacz. Gospodarzom dodało to dynamiki i szybko przełożyło się na ich prowadzenie (20:16). Dwie interwencje trenera Kolakovica w końcówce nie były w stanie nic zmienić i po ataku  Bieńka Polacy wygrali mecz, zachowując szansę na awans do Final Six (25:22). Polska – Iran 3:0 (25

Liga Mistrzów. Liverpool - Roma 7:6, Real - Bayern 4:3, czyli najlepsze półfinały w historii

Teraz pięć bramek na mecz, dwa lata temu pięć bramek we wszystkich meczach Aż 20 bramek padło w czterech meczach półfinałowych trwającej edycji Ligi Mistrzów. To dale wspaniałą średnią pięciu goli na spotkanie. Bywały takie edycje, w których mniej więcej tyle bramek zdobywali wszyscy półfinaliści

Liga Mistrzów. Manchester City - AS Monaco 5:3. Co za mecz! Mógłby trwać i trwać!

. wynik meczu - na 5:3 dla City - ustalił Leroy Sane. Rewanż w Monako 15 marca. Strzelali nie tylko w Manchesterze. Sześć goli w meczu Bayer - Atletico! Karny, bramka samobójcza. A w sumie to aż sześć. Działo się nie tylko w meczu Manchester City - AS Monaco, ale też w drugim wtorkowym spotkaniu, w którym

Liga Europejska. Wisła Kraków - Odense 1:3 (bramki)

- Odense. Kirm (1:1) Kontrowersyjna bramka. Czy Pareiko był faulowany? Liga Europejska. Wisła - Odense. Utaka (1:2) Odense, a konkretnie Falk, dobija wiślaków. Liga Europejska. Wisła - Odense. Falk (1:3)

Wygraj Ligę przed 3. kolejką Ekstraklasy. To się może przydać

Dołącz do Wygraj Ligę! W 3. kolejce liga z nagrodą!   W 3. kolejce rywalizujemy w Lidze Specjalnej Sport.pl LIVE , w której do wygrania jest książka "Menedżerowie" a każda Drużyna, która do niej dołączy otrzyma dodatkowy bonus (1 "piłkę" do puli wirtualnej waluty w

VAR 3:0 Morata! Nieprawdopodobna sytuacja w hicie Ligi Mistrzów

trakcie ostatnich dziesięciu miesięcy aż jedenaście.  Hiszpan już raz w swojej karierze miał mecz, w którym trzy strzelone przez niego gole były anulowane. Wydarzyło się to w meczu Real Madryt z Las Palmas, gdy "Królewscy" zremisowali 3:3.  Juventus ostatecznie przegrał z Barceloną 0

Liga Światowa. Brazylia - Polska 3:1. Skorek: przegrywamy? Nie szkodzi. Ale z Kanadą musimy wygrać

Ligi Światowej, bo i pogralibyśmy więcej z najmocniejszymi rywalami, i osiągnęlibyśmy jakiś sukces po drodze do mistrzostw Europy. Na to nas stać, ale widać, że najważniejsza dla trenera jest gra młodym składem, że nowi zawodnicy są próbowani i okazuje się, że zdają egzamin. Pamiętamy, że w turnieju w

Kluczowe mecze w walce o awans będzie można obejrzeć w TVP. Znamy plan transmisji

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa wraca II liga . Do rozegrania pozostało dwanaście kolejek. W pierwszych meczach, które zaplanowano w ciągu najbliższych trzech tygodni czerwca zagra ze sobą czołówka tabeli. Wśród nich zobaczymy mecze: w 23. kolejce GKS Katowice - Górnik

Liga Światowa. Brazylia - Polska 3:0. Siatkarze wciąż w odwrocie

turniej kwalifikacyjny Ligi Światowej do Nancy trener Stephane Antiga zabrał wszystkich najlepszych. Nie wszyscy są jednak w stanie grać, dlatego Fabian Drzyzga mógł tylko wspierać kolegów zza band reklamowych. Po raz pierwszy w obecnej edycji w kadrze był Mateusz Mika, a na boisku pojawił się już Michał

Liga Mistrzów. Sevilla - Liverpool. Od 0:3 do 3:3. Bardzo przykra wiadomość od trenera w szatni podziałała na nich motywująco

To był szalony wieczór na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Liverpool po 30 minutach - dwóch bramkach Roberto Firmino i jednej Sadio Mane - prowadził już 3:0. Nic nie wskazywało na to, że Sevilla nawiąże jeszcze walkę. Jednak ku zdziwieniu wszystkich nawiązała. Po przerwie jej piłkarze wyszli na

Liga Mistrzów. Legia - Real 3:3. Miroslav Radović, piłkarz który otwiera pochód

Wychodził po 3:3 jako ostatni, już po północy. Podekscytowany jak wszyscy w Legii, opowiadał o esemesach z gratulacjami od Radomira Anticia, Serba który trenował Real, Barcelonę i Atletico. W Madrycie Miroslav Radović też był jednym z zamykających pochód do autobusu. Taka dola tych którzy mówią

Liga Światowa. Polska - Portoryko 3:1. Łatwo nie było

Polscy siatkarze pokonali w Płocku Portoryko 3:1 (24:26, 28:26, 25:22, 25:17) w swoim dziewiątym meczu tegorocznej Ligi Światowej. To piąte zwycięstwo podopiecznych Andrei Anastasiego. Najlepszym zawodnikiem spotkania był Bartosz Kurek, który zdobył 30 pkt. Polacy nie zagrali imponująco, popełnili

Liga Mistrzów. Real Madryt - Juventus 1:3. Starcie w tunelu z udziałem Sergio Ramosa. Co on tam robił?!

Real przegrał 1:3 i awansował do półfinału Ligi Mistrzów. Wykorzystany przez Cristiano Ronaldo rzut karny sprawił, że piłkarzom puściły nerwy. Gianluigi Buffon tuż po decyzji sędziego otrzymał czerwoną kartkę za zbyt ostre protesty, ale gorąco było i po meczu. Jak donosi hiszpańska telewizja, w

Liga Europejska. Dundee - Śląsk 3:2. Z piekła do nieba!

dość prosty futbol gospodarze stwarzali w ofensywie duże zagrożenie. Tuż przed przerwą Kelemen popełnił kolejny błąd - będąc daleko od bramki niepotrzebnie faulował w polu karnym Goodwillie'a i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę pewnie wykorzystał Daly, a wynik 3:1 w tym momencie premiował Dundee

Liga Narodów. Polska - Portugalia 2-3. Apel o prostotę

lepiej pasująca do systemu, może przynieść więcej pożytku. Tabela Ligi Narodów. Portugalia czeka na mecz Polska - Włochy Pomysł a możliwości Osobną kwestią jest przeniesienie punktu ciężkości na atak. Polacy już pod koniec kadencji Adama Nawałki nadrabiali bardzo słabą grę na tyłach jakością z przodu

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 3:2. Wielkie emocje na Rydlówce, Warta dalej od II ligi

złapał piłki, a tylko odbił ją przed siebie. Po chwili rezerwowy Marcin Siedlarz z bliska kopnął do siatki. "Druga liga, druga liga, Garbarnia" - krzyknęli miejscowi kibice. Jeśli w środę w Poznaniu Warta nie odrobi jednobramkowej straty, to krakowianie będą się cieszyli z awansu i udanego

Liga Mistrzów. Zenit St. Petersburg - FC Porto 3:1

. Hulk dwa razy groźnie strzelał z dystansu, ale Małafiejew bronił pewnie. Zenit zdobył pierwsze punkty w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W tabeli grupy G zrównał się punktami z Porto, ale dzięki lepszemu bilansowi bramek będzie o jedną pozycję wyżej. Tak relacjonowaliśmy na żywo: 90 min. + 3 Koniec

Liga Mistrzów. Jacek Magiera: Planuję dać Malarzowi chwilę oddechu, szykujemy 2-3 zmiany w składzie

W środę o godz. 20.45, legioniści rozegrają drugie spotkanie II rundy eliminacji Ligi Mistrzów z fińskim IFK Mariehamn. Przed tygodniem warszawiacy pokonali rywala na wyjeździe 3:0. Gole strzelili Guilherme, Dominik Nagy i Kasper Hamalainen. We wtorek, na przedmeczowej konferencji prasowej, z

Liga Mistrzów. Real - Atletico 3:0. Hiszpańska prasa: Siedzący byk, czyli Cristiano Ronaldo

Real zwyciężył z Atletico 3:0 w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów i jest o krok od awansu do wielkiego finału w Cardiff. Znakomity mecz zaliczył Cristiano Ronaldo, który zdobył trzy bramki. "Siedzący Byk" - tak hiszpańska "Marca" nazywa Ronaldo, czym nawiązuje do