2 liga pn

Rozmawiał Robert Błoński

Robert Lewandowski: Gol cieszy, ale szkoda, że nie wygrywamy

Jeszcze nie wszystko stracone w Lidze Mistrzów, musimy tylko pokonać Marsylię i Olympiakos u siebie. Nie zasługujemy na to, by zajmować ostatnie miejsce w grupie - mówi sport.pl napastnik Borussii Dortmund.

Andrzej Michalczuk wśród najlepszych obcokrajowców

Były piłkarz Widzewa został uznany przez miesięcznik "Piłka Nożna Plus" za jednego z najlepszych obcokrajowców w historii ligi polskiej

Polacy grają w środę z Irlandią Północną

Do ostatniego miejsca zapełnią się dziś trybuny na meczu Polska - Irlandia Płn w eliminacjach MŚ 2006. - Wspaniali kibice poniosą nas do zwycięstwa - mówi Jacek Krzynówek.

13. kolejka rozgrywek Młodej Ekstraklasy

Wyniki 13. kolejki spotkań Młodej Ekstraklasy: Arka - Cracovia 2:2Piast - Polonia Warszawa 3:4Legia - GKS 1:0Śląsk - Ruch 3:2Górnik - Jagiellonia 1:1ŁKS - Lechia 4:2Wisła - Odra 3:1Lech - Polonia Bytom 0:1

Liga de Quito zdobywcą Copa Libertadores!

Finał południowo-amerykańskiej edycji Ligi Mistrzów jest rozgrywany systemem mecz - rewanż. W pierwszym spotkaniu zespół ze stolicy Ekwadoru wygrał 4:2. Drugi pojedynek odbył się na słynnej Maracanie, na którą przybyło 86 tysięcy kibiców. W piątej minucie meczu Luis Bolanos strzałem z około 11

Płatek: Nie stać nas na graczy z 2. Bundesligi

gorszej sytuacji od Cracovii jest jeszcze Górnik Zabrze - klub bliski pana sercu. Sądzi pan, że naprawdę mogą spaść?W piłce wszystko jest możliwe, również to, że w Zabrzu od sierpnia będzie jedynie pierwsza liga. Ale nie chcę, żeby Cracovia i Górnik spadły. To kto ma spaść?Niech spadną inni (śmiech

Sparingi pierwszoligowców

- Zagłębie Sosnowiec 4:0 (1:0). Odra Wodzisław - Kmita Zabierzów 3:2 (0:0)Bramki dla Odry: Dudek (68), Aleksander (79), Hinc (87); dla Kmity: Bagnicki (49), Bębenek (62). Śląsk Wrocław - Banik Ostrawa 1:0 (0:0)Bramka: Marek Gancarczyk (89). Korona Kielce - Wisła Płock 0:0.

Ferguson: Scholes na pewno zagra w finale

Scholes nie wystąpił w spotkaniu finałowym Ligi Mistrzów w sezonie 1999/2000, w którym to Manchester po niesamowitej końcówce pokonał Bayern Monachium 2-1. Piłkarz musiał pauzować wtedy za żółte kartki. Trener Czerwonych Diabłów zapowiedział, że w Moskwie na pewno ujrzymy pomocnika od pierwszych

To nie przypadek, to wielki chaos w Legii

Jeden przegrany mecz może być przypadkiem. Dwa - od biedy także można tak uznać. Ale trzy już nie. Po słabym spotkaniu na inaugurację z Polonią Warszawa (2:2), jeszcze gorszym z FK Moskwa (1:2), przyszło kolejne, tym razem beznadziejne. Bezradna, grająca bez żadnego pomysłu Legia gładko przegrała w

Miliarder chce Rogera w Izraelu

majątek jest szacowany na 2 mld dolarów. Nowy właściciel chce stworzyć zespół, który szybko zgara w Lidze Mistrzów, dlatego też planuje sprowadzić wielu nowych piłkarzy. Na samym początku listy życzeń Schneidera znajduje się właśnie Roger. Przypomnijmy, że oprócz drużyny ze stolicy Izraela, gwiazdor Legii

Vuković na aucie?

ostatnich spotkaniach, z FK Homel (4:1) i Polonią Warszawa (2:2), wybrał wychowany trenersko na półwyspie Iberyjskim szkoleniowiec wicemistrzów Polski Jan Urban. W ubiegłym sezonie rolę defensywnego pomocnika w stołecznej drużynie spełniał Aleksandar Vuković. Raz lepiej, raz gorzej, ale to właśnie Legia

Polacy wypunktowali Japończyków

Kadziewicz: Powoli dochodzimy do siebie » Świderek: Zagraliśmy bardzo dobry mecz Reprezentacja Polski świetnie zagrała w swoim pierwszym spotkaniu przeciwko Japonii. Mecz został rozegrany w Tokio w ramach tegorocznej edycji Ligi Światowej. Polacy pewnie pokonali gospodarzy 3:0 (25

NHL - wyrównane spotkania w play off

decydującą bramkę zdobył Mike Knuble. Wyniki czwartkowych spotkań ligi NHL Boston Bruins 5 - Montreal Canadians 1(stan rywalizacji do 4 zwycięstw: 3-2 dla Montralu ) Philadelphia Flyers 4 - Washington Capitals 3(stan rywalizacji do 4 zwycięstw: 3-1 dla Philadephia ) San Jose Sharks 4 - Calgary Flames 3(stan

Astiz lekarstwem na kłopoty Legii

Jest nadzieja na to, że niebawem będzie lepiej. Nie chcę teraz o tym mówić, ale niedługo przypomnicie sobie moje słowa. Transfer? Tak - mówił tajemniczo po spotkaniu z Jagiellonią Białystok (2:0) trener Legii Jan Urban. I rzeczywiście, działacze stołecznego klubu na zakończenie okienka

Wybierz paradę 29. kolejki!

. Kamczarek w decydującym momencie zmienił plany i pofrunął w odpowiednim kierunku szczęśliwie wybijając futbolówkę na rzut roźny. 2. Norbert Witkowski (Arka Gydnia) - z pomocą zatopionej "arce"Gdynianie są już w zasadzie pewni spadku do I ligi. Ich bramkarz robi jednak wszystko, aby zespół z

NHL - Jagr asystuje, a Rangersi przegrywają

To było drugie zwycięstwo zespołu w New Jersey nad Rangers w 11 pojedynkach rozegranych od początku sezonu 2007/08 ligi NHL. Losy meczu rozstrzygnął John Madden, trafiając do bramki po sześciu minutach i jednej sekundzie dogrywki. Po pierwszej tercji był remis 1:1, po golach Siergieja Brylina dla

Mourinho: Za rok wracam!

Gazzetta dello sport" . - Jednak w przyszłym sezonie mój powrót jest jak najbardziej prawdopodobny - dodaje. Po tym jak we wrześniu Portugalczyk został zwolniony z Chelsea (zdobył 2 tytuły mistrza kraju, puchar kraju oraz dwa puchary ligi) zdecydował, że na pewno zmieni otoczenie. - Włochy lub

Cracovia poszukuje napastnika na gwałt

Jesteśmy w stanie spełnić warunki, które postawił menedżer Bartosza Ślusarskiego. Wyciągnąć go z Anglii będzie jednak trudno. Mamy problem z naszymi "Matusiakami". Oni wolą drugie ligi zachodnie od najlepszej polskiej - stwierdził prezes Cracovii Janusz Filipiak. Pasy koniecznie muszą

Polacy znowu pokonali Japonię

pierwszą przerwę techniczną zespoły schodziły przy prowadzeniu Polaków 8:4. Na drugiej polscy siatkarze prowadzili już 16:9, a seta wygrali 25:14. W drugiej partii Polacy objęli prowadzenie 2:0 i na chwilę zwolnili tempo. Pozwoliło to Japończykom doprowadzić do wyrównania. Przy stanie 9:9 na zagrywkę

Pozostało już tylko jedno wolne miejsce

Pierwsze dwie drużyny spotkały się w Ottawie, gdzie "Senatorowie" w ostatnim meczu w fazie zasadniczej przegrali z Bruins 1:2, w wyniku czego oddali rywalom drugie miejsce w dywizji. "Niedźwiadki" czeka jeszcze jeden występ. Po bezbramkowej pierwszej tercji, w drugiej Boston