2 liga

DS

La Liga. Barcelona gubi punkty! Remis 2:2 z Valencią

Barcelona zremisowała z Valencią 2:2 (1:2) w meczu 22. kolejki hiszpańskiej La Liga. Dwie bramki dla gospodarzy zdobył Leo Messi.

Podsumowanie 2. kolejki Fortuna 1 Ligi

Tylko jeden remis padł podczas 2. kolejki Fortuna 1 Ligi. Pozostałe mecze kończyły się pięcioma wygranymi gości i trzema gospodarzy. Na czele tabeli uplasowały się trzy zespoły z kompletem punktów: Olimpia Grudziądz, Radomiak Radom i Bruk-Bet Termalika.

Z 2:0 do 2:3! Niebywały zwrot akcji w finale siatkarskiej Ligi Narodów. Polska piąta

Amerykanki triumfowały 3:2 nad Brazylijkami w finale Ligi Narodów. Te drugie zaprzepaściły swoją szansę na wygraną - prowadziły 2:0 w setach.

Liga Mistrzów. Wiadomo, jakie spotkanie TVP pokaże w 2. kolejce rozgrywek

; Bundesliga. Robert Lewandowski chwalony przez Niko Kovaca Mecz 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów pomiędzy neapolitańczykami a drużyną Juergena Kloppa odbędzie się w środę 3 października o godz. 21:00.

Liga Mistrzów. Barcelona - Inter 2:0. Hit rozczarował, Messi na trybunach. Wielka Borussia Dortmund

cztery gole Atletico Madryt i wskoczyła na pierwsze miejsce w grupie A. Gole dla BVB strzelali: Witsel, Guerreiro (dwie) i Sancho. Łukasz Piszczek rozegrał całe spotkanie. Komplet wyników środowych meczów Ligi Mistrzów: PSV - Tottenham 2:2Club Brugge - Monaco 1:1Barcelona - Inter 2:0Borussia - Atletico 4

Liga Narodów. Polska - Portugalia 2:3. Piątek z golem, Błaszczykowski dał nadzieję, Portugalia o klasę lepsza

meczu tych drużyn w Bolonii padł remis 1:1. Liga Narodów. Tabela rozgrywek. Jak Polska może awansować? Reprezentacja Polski przegrała z Portugalia na Stadionie Śląskim w Chorzowie 2:3. Kadra Jerzego Brzęczka jest na drugim miejscu w tabeli Ligi Narodów. Biało-czerwoni mają jeden punkt po dwóch meczach

Liga Narodów 2019. Polska - Serbia 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Ściana, piekiełko i znowu chytry plan Vitala

chciał, jeśli wierzyć, że szczerze wypowiedział się po meczu z Argentyną. 5. W niedzielę mecz o Final Six? Pięć setów to na pewno więcej okazji do nauki dla zawodników niż na przykład cztery sety. Ale wygrana 3:2, a nie 3:1 czy jeszcze lepiej 3:0, to dwa, a nie trzy punkty do tabeli Ligi Narodów. Inna

Szalony wieczór w Lidze Mistrzów! Mourinho show w debiucie! Przegrywali 0:2, ale zdemolowali rywala [WYNIKI]

meczu Nie zawsze trzeba strzelać gole, by być najlepszym piłkarzem meczu. Na takie miano w starciu z Bayerem Leverkusen zasłużył Grzegorz Krychowia k. Marne to pocieszenie, bo Lokomotiw przegrał 0:2 i stracił szanse na awans do Ligi Europy. W grupie Ligi Mistrzów znów będzie ostatni. Komplet wyników:

Fortuna 1. Liga. Podsumowanie 2. kolejki

meczu wyjazdowego Termaliki Bruk-Bet Niecieczy w 1 Lidze. Po wyrównanym spotkaniu z Podbeskidziem, ekipa z Niecieczy odniosła pierwsze zwycięstwo w Fortuna 1 Lidze. - Ten mecz pokazał, że ta pierwsza liga będzie bardzo trudna dla spadkowiczów to jest więcej niż pewne. My się naprawdę cieszymy, bo

Liga Europy. Lech Poznań - Genk 1:2. Porażka "Kolejorza" i koniec marzeń o europejskich pucharach w Poznaniu

przegrała z belgijskim Gentem 1:3, a Legia Warszawa tylko zremisowała 2:2 z luksemburskim Dudelange (przy 1:2 w pierwszym meczu). W Lidze Europy nie zagra więc żaden polski zespół. *** >>> Legioniści remisują z Dudelange i odpadają z Ligi Europy. Dramat mistrzów Polski! >

Liga Narodów 2019. Polska - Argentyna 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Musi być bura, choć Final Six ciągle w naszym zasięgu

. Pamiętamy, że na trening zagrywki brakuje czasu, ża za taki nasza kadra ma się wziąć dopiero po Lidze Narodów. Ale mimo wszystko martwi, że jesteśmy aż nieregularni. W sobotę i niedzielę na tle Serbów i Włochów nasza słabość w tym elemencie może mieć jeszcze większe przełożenie na obraz meczów. 2. Mimo

Liga Mistrzów. Bayern - Real 1:2. Radosław Gilewicz: Będzie niemiecka determinacja, a Lewandowski poszuka goli

w nim żadna świetna historia. - Na pewno apetyt rośnie w miarę jedzenia i po świetnym meczu wtorkowym chcielibyśmy dostać coś jeszcze lepszego. Ale tu się spotkały dwa bardzo doświadczone zespoły, a patrząc na Liverpool i Romę widzimy nie doświadczenie, tylko głód piłki, głód Ligi Mistrzów, głód

Liga Narodów. Polsat Sport pokaże na żywo aż 27 meczów 1. i 2. kolejki. Transmisje również w TVP

Warszawie, a  Robert Lewandowski będzie w tej grupie zawodników , która dotrze na miejsce jako pierwsza. Brzęczek zdecydował się wezwać zawodników jak najszybciej, by jak najwięcej zrobić z nimi przed meczem z Italią. Do pierwszej gry Polski o punkty Ligi Narodów UEFA mocno przygotowują się też

Dramat zasłużonego klubu. Przez gola bramkarza w 97. minucie spadł do 2. ligi!

do 2. ligi! Przesądziły, bo Bytovia wygrała w Katowicach 2:1. W 29. minucie prowadzeniem gościom dał Burkhardt, a trzy minuty później do wyrównania doprowadził Callum Rzonca. Bytovia, która także walczyła o utrzymanie, również jednak spadła z ligi. Wszystko przez to, że sensacyjnie, w Częstochowie z

Liga Mistrzów. Liverpool - Roma 5:2. Salah i Firmino prawie jak Lewandowski

Bernabeu 0:2. "Lewy" pozostaje jedynym piłkarzem w historii, który w półfinałowym meczu strzelił aż cztery gole. W środę znów zmierzy się w półfinale z Realem. Teraz  w barwach Bayernu Monachium. W bieżącym sezonie LM Lewandowski gra dobrze, ale nie tak znakomicie jak Salah czy Firmino

Liga Narodów 2019. Polska - USA 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: Kubiak bił w podłogę, Heynen w sędziów i swoich asystentów. Nerwy przez dziecinne błędy

polską stronę parkietu Kubiak rozegrał przez plecy do Śliwki, a ten skontrował na miarę wyrównania stanu meczu. Już wtedy było jasne, że z Kubiaka nie wolno łatwo rezygnać. Zresztą, tak naprawdę to wiadomo i bez meczu z USA. 2. Czy trener dobrze policzył lizaki? Rok temu chciał stawiać piwo wszystkim

Odra Opole - Chojniczanka Chojnice w Nice I liga, 2 września. Zapowiedź

Odra Opole i Chojniczanka Chojnice zmierzą się ze sobą w ramach 7. kolejki Nice I liga. Drużyna Odra Opole pozostaje niepokonana w Nice I liga od 3 spotkań. Czy Chojniczanka Chojnice zdoła z nią wygrać? Nice I liga: Odra Opole - Chojniczanka Chojnice na żywo / 2.09.2017 godzina 15:00. Przyszłe

Liga Mistrzów. Spartak Trnawa - Legia Warszawa. Mistrz Polski wygrał, ale odpadł z eliminacji już w 2. rundzie

z eliminacji Ligi Mistrzów, ale nie odpadła z europejskich pucharów. Zespół Klafuricia zagra teraz w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Europy, gdzie jej rywalem będzie F91 Dudelange Luksembruga albo Drita z Kosowa (2:1 w pierwszym meczu). Ekstraklasa. Wisła Kraków będzie miała nowego właściciela

Liga Mistrzów. Bayern - Real 1:2. Niewiarygodne przyjęcie Marcelo [WIDEO]

. Jednym piłkarzom trzęsą się nogi (patrz Rafinha przy drugim golu dla Realu), a Brazylijczyk trudną do opanowania piłkę po prostu przykleja do murawy. Zagranie robi wrażenie. Przyjęcie Marcelo pokazuje też z jaką pewnością siebie grał Real. Prowadził już 2:1 i z pewnością jest to wynik, który daje ogromne

Stomil Olsztyn - Górnik Ł. w Nice I liga, 2 września. Zapowiedź

Do konfrontacji Stomil Olsztyn - Górnik Ł. dojdzie w ramach 7. kolejki Nice I liga. Forma drużyny Górnik Ł. w Nice I liga nie napawa optymizmem przed zbliżającą się konfrontacją. Zespół ten nie zanotował zwycięstwa w 4 kolejnych pojedynkach. Czy przełamie się tym razem? Nice I liga: Stomil

Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce w Nice I liga, 2 września. Zapowiedź

Bytovia Bytów i Pogoń Siedlce spotkają się ze sobą w ramach 7. kolejki Nice I liga. Forma drużyny Bytovia Bytów w Nice I liga nie napawa optymizmem przed zbliżającą się konfrontacją. Zespół ten nie odnotował zwycięstwa w 3 kolejnych pojedynkach. Ta seria może się jeszcze wydłużyć po nadchodzącym

2 września. Mecz Bytovia Bytów - Pogoń Siedlce w Nice I liga

Bytovia Bytów i Pogoń Siedlce spotkają się ze sobą w ramach 7. kolejki Nice I liga. Forma drużyny Bytovia Bytów w Nice I liga nie napawa optymizmem przed zbliżającą się konfrontacją. Zespół ten nie zanotował zwycięstwa w 3 kolejnych starciach. Ta seria może się jeszcze wydłużyć po nadchodzącym

Znamy rywala Legii Warszawa w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy

Pewne zwycięstwo Rewanżowe spotkanie z Europa FC rozpoczęło się po myśli wicemistrzów Polski. Już w 6. minucie podanie Remy'ego wykorzystał Carlitos, który celnym strzałem z linii pola karnego wyprowadził Legię na prowadzenie. Sześć minut później było już 2:0, gdy Kulenović uderzeniem z

Liga Europy. Dnipro - Sevilla 2:3. Matheus zemdlał na boisku

Tremoulinasem, do którego doszło chwilę wcześniej. Matheus odzyskał przytomność, ma złamany nos. Sevilla pokonała Dnipro 3:2. W 28. minucie bramkę zdobył Grzegorz Krychowiak. Finał Ligi Europy na Stadionie Narodowym. Radość kibiców, radość Krychowiaka [DUŻE ZDJĘCIA

Liga Mistrzów. Asseco Resovia traci punkt w Libercu. Wygrywa, ale tylko 3:2

Lidze Mistrzów. DUKLA LIBEREC 2 ASSECO RESOVIA 3 Sety: 14:25, 16:25, 25:21, 25:23, 15:17. Dukla: Janouch, Spravka

III liga. Warta Poznań prowadziła 2:0, ale nie wygrała

Poznaniacy w sobotę mierzyli się ze Startem Warlubie, który w zeszłym sezonie zajął piąte miejsce w lidze. Od początku wyraźnie było widać różnicę w umiejętnościach - gospodarze grali w piłkę, a goście z Warlubia głównie za nią biegali. Mecz zakończył się podziałem punktów, bo piłkarze Startu

Poznaliśmy pary 1/4 i 1/2 finału Ligi Europy. Tak wygląda drabinka do finału

w Duisburgu, Duesseldorfie, Gelsenkirchen i Kolonii, gdzie rozegrany zostanie finał tegorocznej Ligi Europy. Pary 1/4 finału Ligi Europy (10-11 sierpnia): Szachtar Donieck/VfL Wolfsburg (w pierwszym meczu 2:1) - FC Basel/Eintracht Frankfurt (3:0) Manchester United/LASK Linz (5:0) - FC Kopenhaga

Lech Poznań awansował do 2. rundy eliminacji Ligi Europy

Podopieczni Nenada Bjelicy z roli faworyta wywiązali się wzorcowo. W czwartek, podobnie jak w pierwszym spotkaniu, nie zostawili przeciwnikom żadnych złudzeń, bez większych problemów eliminując ich z rywalizacji o fazę grupową Ligi Europy. Wynik meczu w 39. minucie otworzył Łukasz Trałka, a po

Liga Światowa. USA - Polska 3:2. Porażka, która się przyda

Obserwuj @LukaszJachimiak Amerykanie i Polacy weszli w tegoroczną Ligę Światową, po dwa razy pokonując Rosję i Iran. Podopieczni Johna Sperawa pierwszy punkt stracili dopiero teraz, w piątym meczu. Ludzie Antigi rozegrali już trzeci tie-break. Kurek jak kotokoń, kotokoń jak Kurek Przez dobrą

Liga Mistrzów. Juventus - Bayern 2:2. Kolejny rekord Lewandowskiego! Co powiedział, gdy Buffon obronił jego strzał? [KOMENTARZE Z TWITTERA]

Lewandowski ostatni raz w LM dostał żółtą kartkę w maju ub. roku z Barceloną (3:2). W lidze w sezonie... 2013/2014— Mateusz Fudala (@m_fudala) February 23, 2016 W sumie Lewandowski oddał trzy strzały w tym jeden celny, miał dwa kluczowe podania, 65 proc. skuteczności podań, wygrał trzy pojedynki

Liga Światowa. Bułgaria - Polska 3:2. Pięć rzeczy po pięciu setach: dużo błędów, mało jakości, Kubiak kontuzjowany

Zagraliśmy źle, przegraliśmy i jeszcze nasz kapitan, Michał Kubiak, doznał kontuzji stawu skokowego - to bilans pierwszego meczu polskich siatkarzy w Warnie, w ich drugim turnieju tegorocznej Ligi Światowej. Nie byłoby porażki z Bułgarią 2:3 (16:25, 25:20, 25:19, 23:25, 14:16), gdyby nie mnóstwo

Kosecki miał trafić do La Ligi. Wylądował w 2. Bundeslidze. Legia go nie puściła

Espanyol Barcelona to klub, który swego czasu interesował się Jakubem Koseckim. Jak poinformował Roman Kosecki, 29-letni napastnik otrzymał ofertę od klubu La Liga , jednak na transfer nie zgodziła się Legia Warszawa.  - Myślę, że wybory transferowe nie były najlepsze. Przede wszystkim

Liga Mistrzów. Bayern - Real 1:2. Oliver Kahn: Lewandowski nie potwierdza, że zasługuje na swój status

W tej edycji Ligi Mistrzów Lewandowski strzelił pięć bramek. Ostatnią - 20 lutego w meczu 1/8 finału z Besiktasem. Mecz półfinałowy z Realem był jego czwartym z rzędu bez zdobytego gola. Polak miał dwie szanse na trafienie do siatki - najpierw uderzył głową wprost w bramkarza, a w końcówce meczu

Liga Mistrzów. Juventus - Manchester United 1:2. Wojciech Szczęsny w ogniu krytyki

Ferdinand: Cristiano Ronaldo skomentował porażkę Byli reprezentanci Anglii nie mieli litości dla Wojciecha Szczęsnego po przegranym meczu Ligi Mistrzów. Juventus stracił dwa gole w cztery minuty, przegrał 1:2, a polski bramkarz zawalił przy drugim golu dla "Czerwonych Diabłów". Szczęsny

Cztery gole w meczu Real. Tak wygląda ostateczna tabela. Walka do końca o utrzymanie

Marco Asensio. 27 minut później Leganes zdołało jednak strzelić na 2:2 dzięki Rogerowi Assale i takim rezultatem zakończył się ten mecz.  Remis Realu, zmiany w tabeli La Liga na koniec sezonu! Równolegle z meczem Realu z Leganes rozgrywano jeszcze sześć innych spotkań, a pozostałe trzy odbyły się

Wielki skandal doprowadził do zawieszenia ligi. Padały wyniki jak 12:0 czy 9:2

Była radziecka republika zmaga się z wielkim skandalem. W Armenii w ostatnim czasie odbyło się wiele podejrzanych spotkań, w których padały niespotykane wyniki takie jak: 12:0, 0:12, 1:8 czy też 9:2 w meczach Lokomotiwu Erywań. Korupcja w ormiańskim futbolu. Dwa zespoły wykluczone z ligi i 45 osób

Liga Europejska. Rywal Lecha, szwajcarski FC Basel, nadal w gazie. Zwycięstwo 2:0 nad FC Sion

i Servette Genewa. Już w tym sezonie ligowym FC Basel wzięło na FC Sion srogi rewanż - wygrało z nim 3:0. Teraz pokonało rywali na wyjeździe 2:0, a oba gole zdobył Austriak Marc Janko. Teraz z siedmioma golami szturmuje pozycję lidera klasyfikację króla strzelców ligi szwajcarskiej. Na razie jest

Liga Europy. Gandzasar Kapan - Lech Poznań. Ivan Djurdjević: Potrzebowaliśmy tego 0:2, żeby się obudzić

W czwartek "Kolejorz" był krok od kompromitacji. Zespół Ivana Djurdjevicia mierzył się w Erywaniu z Gandzasarem Kapan w rewanżowym meczu I rundy eliminacji Ligi Europy. Przed tygodniem w Poznaniu "Kolejorz" wygrał 2:0. W czwartek, do 95. minuty, przegrywał 0:2 i wszystko

Liga Mistrzów. Benfica - Bayern 0:2. Bayern okulały po kontuzjach, ale dalej niedościgniony

Ligi Mistrzów Liga Mistrzów: sensacyjna porażka Man City, Ronaldo wyrzucony z boiska, Real zdominował Romę

Z kim zagrają Lech Poznań i Jagiellonia Białystok w 2 rundzie el. Ligi Europy. Bratobójczy pojedynek!

W 2. rundzie Kolejorz zmierzy się z czwartym zespołem ligi norweskiej FK Haugesund, który wyeliminował Coleraine FC. Pierwsze spotkanie zaplanowano na 13 lipca w Haugesund, natomiast rewanż odbędzie się tydzień później w Poznaniu. Ciekawostką jest fakt, że dojdzie do bratobójczego pojedynku. W FK

Liga Mistrzów. Jacek Magiera: Wynik 1:2 byłby sprawiedliwy

Mistrzowie Polski przegrali 1:3 z FK Astaną w pierwszym meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Gole dla Kazachów strzelili Junior Kabananga, Iwan Majewskij oraz Patrick Twumasi. Honorowe trafienie dla Legii zanotował Armando Sadiku. - Pierwsza połowa dla Astany. Przed nami drugie 90 minut w

Zatroskani o poziom Bundesligi mogli tego wieczoru choć na chwilę odetchnąć: może jednak siła Bayernu nie bierze się tylko z kryzysu krajowych rywali, może to jednak jest drużyna zdolna jeszcze powalczyć o coś w Europie, nawet bez spektakularnych transferów. Mistrzowie Niemiec  zaczynali Ligę

Liga Mistrzów. Juventus - Monaco 2-1. Skrzydła dwa w jednym

awansie Piłkarze Juventusu Turyn wygrali z AS Monaco 2:1(w pierwszym meczu 2:0) awansowali do finału Ligi Mistrzów. Tym samym po raz dziewiąty w historii zagrają o Puchar Europy. CZYTAJ WIĘCEJ Glik: Może zasłużyłem na czerwoną kartkę Kamil Glik skomentował swoje zachowanie z drugiej połowy rewanżowego

Liga Europy. Manchester United - Ajax Amsterdam 2:0. Rzeź niewiniątek

najmniej w nim działo się dopiero, kiedy Ajax przegrywał już 0-2, a Anglicy zupełnie oddali inicjatywę. W ostatnim kwadransie posiadanie piłki przez Manchester spadło poniżej 30%, gracze Mourinho nie oddali też ani jednego strzału. Nijak nie przybliżyło to ich rywali do zdobycia choćby kontaktowej bramki

Liga Mistrzów. Real - Bayern 4-2. Taktyka pod sędziów

We wtorek, w rewanżowym meczu ćwierćfinału Ligi Mistrzów, Real Madryt po dogrywce pokonał Bayern Monachium 4:2. Niestety, po doskonałym spotkaniu na Santiago Bernabeu, znów najwięcej mówi się o sędziowskich pomyłkach, które miały duży wpływ na ostateczny wynik. Jedna flanka W pierwszej połowie oba

Liga Światowa. Brazylia - Polska 2:3. Pięć rzeczy po pięciu setach: De Giorgi się przypomniał, Śliwka się przedstawił, Polska się rozkręciła

Polska pokonała Brazylię 3:2 (25:20, 20:25, 19:25, 25:22, 15:8) w swoim pierwszym meczu tegorocznej Ligi Światowej. We włoskim Pesaro podopieczni Ferdinando De Giorgiego wcale nie rozegrali genialnego meczu, ale świetnie walczyli i dzięki temu podnieśli się w trudnym momencie. Największy z

Liga Światowa. Polska - Rosja. Wygrywamy już 2:0!!! TRANSMISJA ONLINE. LIVE, Gdzie obejrzeć? STREAM I RELACJA

W pierwszym meczu Polacy prowadzą już 2:0 z ekipą Rosjan. Podopieczni Stephane'a Antigi pierwszy set wygrali 25:16. W drugim Polacy znów okazali się lepsi i pokonali gości 25:17!   Polacy w kolejnych meczach zagrają w Grupie B również z Irańczykami oraz Amerykanami. Sześć meczów podopieczni

Koniec szans na awans! Liga odwołała mecz. 28 przypadków koronawirusa w drużynie

Odwołane spotkanie Fuenlabrady z Deportivo La Coruna nie dojdzie do skutku. Sprawa meczu w ostatniej kolejce La Liga 2, które przesądziło o spadku Deportivo do rozgrywek Segunda Division B, była w ostatnich dniach wielokrotnie opisywana przez hiszpańskie media. Wygląda na to, że wreszcie

Liga Mistrzów. Manchester City - Liverpool 1:2. Ryszard Wójcik: Niestety, cała Europa widziała to, czego nie zobaczył sędzia

We wtorek w Manchesterze City musieli odrobić duże straty z Liverpoolu (w środę przegrali tam 0:3), chcąc awansować do półfinału Champions League. Gdyby nie błąd arbitra, na przerwę schodziliby najpewniej prowadząc 2:0, byliby więc bliscy celu. - Niestety, cała Europa widziała to, czego nie

Liga Europy. Dudelange - Legia 2:2. Jak przegrać ze sobą?

strony stoi duże wyzwanie, bo przejmuje zespół w zupełnej rozsypce, z drugiej jednak nadal mający potencjał na wygranie naszej ligi. O ile przy jej sile to nadal sukces.  *** Czarna plama na mapie Europy. Nasz futbol musi się obudzić. Marazm jak normalność [W Polu K] Dudelange - Legia. Jose Kante

Liga Europejska. Duńczycy zagrali dla Wisły! Fulham - Odense 2:2

pkt. 4. Odense 4 pkt. To oznacza, że na wiosnę w Lidze Europejskiej zagrają dwa polskie zespoły, bo obok Wisły już wcześniej awansowała Legia Warszawa! Gole z meczu Fulham - Odense (2:2) Tak relacjonowaliśmy mecz Fulham - Odense: Koniec meczu! 93. min. GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 2:2 WISŁA KRAKÓW

Oficjalnie: Daniel Sturridge znalazł nowy klub. Zdobywca Ligi Mistrzów podpisał 2-letni kontrakt

; Oficjalnie: Daniel Sturridge zawodnikiem Trabzonsporu. Były napastnik Liverpoolu podpisał 2-letni kontrakt Napastnik dołączył do Liverpoolu z Chelsea w 2012 r. Dla "The Reds" rozegrał 160 spotkań (liga i puchary), w których strzelił 67 bramek. Świetną skutecznością Sturridge

Campeon.pl, Nice Sport 2 i Tomadex sponsorami lig pod egidą ROZPN

współpracować, mimo iż oferty tych firm nie zwyciężyły - mówi Zbigniew Owczarek, przewodniczący komisji przetargowej. W sezonie 2016/2017 rozgrywki ligowe pod egidą ROZPN będą funkcjonować jako: CAMPEON.PL LIGA OKRĘGOWA, NICE SPORT 2 - KLASA A, TOMADEX KLASA B. Umowy z wyżej wymienionymi firmami obowiązywać

Garbarnia Kraków - Warta Poznań 3:2. Wielkie emocje na Rydlówce, Warta dalej od II ligi

złapał piłki, a tylko odbił ją przed siebie. Po chwili rezerwowy Marcin Siedlarz z bliska kopnął do siatki. "Druga liga, druga liga, Garbarnia" - krzyknęli miejscowi kibice. Jeśli w środę w Poznaniu Warta nie odrobi jednobramkowej straty, to krakowianie będą się cieszyli z awansu i udanego

Liga Europy. Sporting Lizbona - Bayer Leverkusen. Transmisja CANAL+SPORT 2

Po zimowej przerwie wraca Liga Europy. W 1/16 finału mamy kilka ciekawie zapowiadających się meczów. Jednym z nich jest Sporting Lizbona - Bayer Leverkusen. Spotkanie odbędzie się 18.02 o godz. 21 w Lizbonie. Transmisja LIVE odbędzie się w CANAL+SPORT 2.   TRANSMISJA NA ŻYWO Z MECZU SPORTING

Liga Mistrzów. Napoli - Benfica 4:2. Gol i asysta Milika, ale oceny średnie

Najlepsze noty otrzymał Dries Mertens, który zdobył dwie bramki. W statystycznym serwisie Whoscored.com Belg dostał notę "9". Milik z oceną "7.6" był trzecim najlepszym piłkarzem na boisku - wyższą notę otrzymał jeszcze tylko Marek Hamsik. Polski napastnik popisał się w sumie cz

Wygraj Ligę przed 2. kolejką. To się może przydać

Dołącz do Wygraj Ligę! W 2. kolejce nowe klasyfikacje nagrodami   W 2. kolejce startuję dwie dodatkowe klasyfikacje: Ligi Specjalne z dodatkowymi nagrodami . W Lidze Sport.pl LIVE (wynik w 2. kolejce) do wygrania jest książka "Menedżerowie" a każda Drużyna, która do niej dołączy

Liga Mistrzów. Bayern - Real 1:2. Lewandowski dostał fatalne oceny. "Jeśli tym meczem chciał wysłać aplikację do pracy w Realu Madryt to nie dostanie tej roboty"

James Rodriguez, który zasłużył na ocenę „2”. Bardzo ostro o Lewandowskim napisał „Spiegel”. Dziennikarze napisali, że to jak Lewandowski zmarnował okazję w końcówce spotkania było „niemal żałosne” (niem. fast kläglich). Napisali też, że „jeśli tym meczem

Baraż Raków - Pogoń 2:2. Raków walczył pięknie, ale w I lidze nie zagra [ZDJĘCIA]

. Wykorzystując rzut karny za zagranie ręką, doprowadzili do remisu 2:2, ale to było za mało. Po ostatnim gwizdku sędziego cieszyli się goście, którzy w sezonie 2015/16 znowu zagrają w I lidze. Raków na swoją kolejną szansę na awans będzie musiał czekać rok. Dariusz Pawlusiński dziękuje za doping i...żałuje

Liga Mistrzów. Barcelona - Atletico 2:1. Sejsmografowie: Gole Luisa Suareza wywołały drobne trzęsienia ziemi w Barcelonie

jego golach sejsmograf wykrył drobne trzęsienia ziemi. Film z rejestracji drgań można zobaczyć tutaj. Benfika bez szans? Torres from hero to zero, czyli echa po Lidze Mistrzów [MEMY]

Liga Narodów. Polska - Portugalia 2-3. Apel o prostotę

lepiej pasująca do systemu, może przynieść więcej pożytku. Tabela Ligi Narodów. Portugalia czeka na mecz Polska - Włochy Pomysł a możliwości Osobną kwestią jest przeniesienie punktu ciężkości na atak. Polacy już pod koniec kadencji Adama Nawałki nadrabiali bardzo słabą grę na tyłach jakością z przodu

Energia Kozienice - ŁKS 1:2. ŁKS utrzymał się w lidze! Będą derby?

przez cały sezon i... czekają na derby. Wszystko wskazuje bowiem na to, że do III ligi awansuje także Widzew. Energia Kozienice - ŁKS 1:2 (0:1) Gole: Patora (2., 83.) - Putin (80.) Energia: Piaseczny - Stóżka, Walasek (43. Kozicki), Mortka, Szary Ż - Michalski (46. Paterek), Zawadzki, Kalinka Ż

Liga Mistrzów. Celtic - Legia 17:2

Legii daliby dużo. Bity w Lidze Mistrzów był też Marek Saganowski. Mimo to i on ma się czym pochwalić. W 2008 r. z angielskiego Southampton wypożyczył go duński Aalborg i dał zagrać m.in. w eliminacyjnym dwumeczu z Kownem (2:0 i 2:0) oraz we wszystkich sześciu meczach grupy E. Najpierw na wyjeździe

Liga Mistrzów. Miało być pięknie, skończyło się porażką. Z 2:0 na 2:3 w meczu PGE Skry z włoskim gigantem

Play-off 12 Ligi Mistrzów dla polskich zespołów rozpoczęło się starciem PGE Skry Bełchatów z Cucine Lube Civitanova. Był to rewanż za poprzednią edycję imprezy, w której właśnie na tym etapie włoski gigant wyeliminował wicemistrzów Polski z rozgrywek. Spotkanie rozpoczęło się od 70 procentowej

Wygraj Ligę po 2. kolejce. Najdrożsi nie punktują

Słabo zacząłeś, jeszcze nie grasz? Dołącz i wciąż wygrywaj > W 2. kolejce rządził Frączczak Nominalny obrońca Pogoni Szczecin jest ustawiany przez trenera Wdowczyka na pozycji skrzydłowego. Zaowocowało to bramką i dwoma asystami w meczu ze Śląskiem oraz 16 punktami w 2. kolejce Wygraj Ligę. Adam

Historyczny wyczyn Cristiano Ronaldo. Pierwszy piłkarz w historii

ostatnich czterech meczach. Cristiano Ronaldo przeszedł jednak do historii, zostając w poniedziałek pierwszym piłkarzem, który strzelił 50 bramek w Premier League (grając w Manchesterze United), La Liga (Real Madryt) i Serie A (Juventus). W tabeli Serie A Lazio jest już 4., mając aż 11 punktów straty do

Liga Europejska. Dundee - Śląsk 3:2. Z piekła do nieba!

kwadransie gry strzelił bramkę. Sebastian Mila świetnie dośrodkował z rzutu rożnego a pomocnik Rok Elsner doskonale wyskoczył w powietrze i mocnym uderzeniem głową posłał piłkę pod poprzeczkę. Było już tylko 2:1 dla Szkotów. Wkrótce trener Lenczyk dokonał roszady w składzie. Widząc, że akcje ofensywne

Niesamowity mecz młodych resoviaków. Od 0:2 do 3:2! I liga coraz bliżej

Więcej o sporcie na Podkarpaciu na RZESZOW.SPORT.PL AKS Rzeszów, występujący w grupie czwartej II ligi, to bezpośrednie zaplecze seniorskiej Asseco Resovii. Kilku zawodników ze składu drugoligowca ma zresztą już za sobą debiut w pierwszym zespole. I doświadczenie zebrane tam, a także treningi z

La Liga. Real - Barcelona 2:3. Ćwiąkała: gdy Messiemu się włączy to coś...

, szaleje w Lidze Europy. Real gra też jeszcze z Sevillą, choć ona akurat ma słabszy moment, i z Valencią, która umie się mobilizować na wielkich. Barcelona kalendarz ma teoretycznie łatwiejszy. Ale punkty w tym sezonie traciła też tam, gdzie teoretycznie nie powinna. Liga jest niebywale wyrównana.

Liga angielska. Chelsea - Manchester United 2:2. Jose Mourinho uratowany, ale był antybohaterem końcówki

Wciąż typowany przez angielskie media do zwolnienia Mourinho był bliski zwycięstwa na Stamford Bridge. Po bardzo słabej pierwszej połowie United przegrywali 0:1 (gola zdobył Antonio Ruediger), ale po przerwie zadziwiająco nijaka była Chelsea, co goście wykorzystali. Po dwóch bramkach Anthony'ego Mar

Liga Światowa. Twitter po meczu Rosja - Polska 2:3

Zapraszamy na przegląd tweetów po meczu Polaków z Rosją w Lidze Światowej. #RUSPOL #FIVBWorldLeague - Rosja... - Co? - 6:0! pic.twitter.com/wz3YfyB9ad— Łukasz Jachimiak (@LukaszJachimiak) czerwiec 20, 2015 Bilanse za Antigi: z Rosją 6-0, z Brazylią 4-2, z Włochami 3-2, z Iranem 5-2, z

PP: Mistrz Polski w kryzysie przed meczem z rezerwami Legii? "To co ma powiedzieć 2/3 ligi?"

meczów z rzędu, dlatego do tego trzeba podejść spokojnie. W Polsce jest taki klimat, że jak się przegra więcej niż raz to od razu mówi się o kryzysie. Jakim kryzysie? Jesteśmy w pierwszej piątce, mamy 28 punktów. Jeśli my mamy kryzys, to co ma mówić 2/3 ligi, czyli wszyscy, którzy są za nami