ładne niemki

Notowali w Whistler Robert Błoński i Jakub Ciastoń

Vancouver 2010. Justyna Kowalczyk po sztafecie: To nie była demonstracja siły

- Normalny bieg na 5 km, nic nadzwyczajnego. Nie widziałam jak to z boku wyglądało, tylko biegłam jak najszybciej. Dziewczyny też ładnie pobiegły. Uważam, że to szóste miejsce to bardzo dobry wynik - mówiła Justyna Kowalczyk, która znokautowała rywalki na swojej zmianie sztafety 4x5 km. Polki zajęły dzięki niej szóste miejsce. W biegu triumfowały Norweżki, przed Niemkami i Finkami.

Ewa Swoboda: Wszystko widać, nawet pupę. IAAF odbiera intymność biegaczkom

- Jak chodziłam koło bloków, to myślałam o tym, że wszystko mi widać, na przykład pupę - mówi w rozmowie ze Sport.pl Ewa Swoboda. - Jestem totalnie na nie. Odbiera się nam intymność - tłumaczy najlepsza polska sprinterka. Jej i innym biegaczkom nie podoba się, że na mistrzostwach świata w Dausze w blokach startowych zainstalowano kamery.

Hiszpania okazała się za mała na Polskę. Hit Depeche Mode napędza kadrę [Trzy rzeczy po trzech setach]

Przewaga fizyczna, przewaga techniczna, przewaga doświadczenia - polskie siatkarki nawet nie grając porywająco udowodniły, że pod każdym względem są lepsze od Hiszpanii. W 1/8 finału mistrzostw Europy 2019 nasz zespół wygrał 3:0 (25:20, 25:20, 25:19). W środę w Łodzi drużyna Jacka Nawrockiego zagra z Niemcami o awans do strefy medalowej.

Londyn 2012. Siatkarki o krok od igrzysk. Polska - Niemcy 3:1

cieszyć się z punktu, ale Niemki jakimś cudem podbiły piłkę. Na szczęście Brinker zaatakowała w aut. 8:5 - Kolejny raz Żebrowska! Brawo - na pierwszą przerwę techniczną schodzimy ze skromną zaliczką. 7:5 - Żebrowska wykorzystuje przechodzącą piłkę. 6:5 - ładna i skuteczna kiwka Skorupy. 5:4 - Żebrowska

ME w lekkoatletyce. Marcin Lewandowski zdobywa srebrny medal! Kapitalny finisz Polaka [PODSUMOWANIE]

Sabat. Polka ładnie ruszyła finiszem na ostatnich metrach, ale jej dobra końcówka wystarczyła jedynie na przesunięcie się z ostatniego na piąte miejsce. Zawodniczka była jednak zadowolona ze swojego startu.  - Bardzo się cieszę, że ukończyłam ten bieg na piątym miejscu, bo rywali też były mocne

Rio 2016. Kajakarki zdobyły srebrny i brązowy medal. Broniewski: to było w planie

srebro z Anetą Konieczną) i Karolina Naja powtórzyły swój wynik sprzed czterech lat, z Londynu, zajmując trzecie miejsce w rywalizacji "dwójek" na dystansie 500 metrów. - To na pewno nie jest zaskoczenie. Marta Walczykiewicz od paru ładnych lat jest czołową zawodniczką świata (ma aż 11 medali

US Open. Polski gang w Nowym Jorku

Amerykankę. Wszystko to jest sporą niespodzianką, być może największą w tym roku w damskim tenisie, bo choć polska Niemka od kilku sezonów plasowała się w czołówce kilkunastu najlepszych zawodniczek świata, to uchodziła za zawodniczkę nierówną i chimeryczną. I oto nagle w wieku 28 lat włączyła

EuroBasket kobiet. Polki pokonały Niemki i grają dalej

Polki grają w bardzo silnej grupie C. Pierwsze spotkanie w katowickim Spodku podopieczne Dariusza Maciejewskiego przegrały z Czarnogórkami 53:70 i przed meczem z Niemkami miały nóż na gardle. Presje zniosły jednak doskonale i w ładnym stylu pokonały mocną reprezentację Niemiec 75:60. Dzięki temu

Turniej WTA w Carlsbad. Pierwszy finał Radwańskiej w tym roku!

Na razie Niemka nie istnieje. Radwańska podaje naprawdę przyzwoicie, rozrzuca rywalkę po korcie, jest jak ściana, która odbija wszystko, Sfrustrowana Petković wyrzuca w aut piłkę za piłką. Gem zakończony ładnym wolejem Radwańskiej. 1:0 Radwańska zaczęła trzeciego seta od przełamania! Zdenerwowana

Bez sukcesu w Europa Top 16. Ćwierćfinał nie dla Li Qian i Natalii Partyki

KTS-u SPAR-Zamek Tarnobrzeg z nadziejami na ćwierćfinał pożegnała się już pierwszego dnia. Natalia Partyka po początkowej porażce z Ivetą Vacenovską z Czech, potyczkę z Niemką Irene Ivancan musiała zakończyć zwycięstwem. Partyka ładnie walczyła z trudną technicznie rywalką, ale jej przeciwniczka była

Australian Open. Radwańska w wielkiej formie! Oddała Goerges tylko dwa gemy

sezonów. Niemka nie była skupiona na korcie, mową ciała jednoznacznie dawała do zrozumienia, że jej nie idzie i nie ma pojęcia jak to zmienić. W stylu Polki mówiła do siebie, krzyczała, po czym psuła kolejne piłki. Przy stanie 0:3 w drugim secie Goerges kilkakrotnie ładnie zaatakowała i w udało jej się po

Australian Open. Ojciec Agnieszki Radwańskiej: Serena Williams nie jest dobrym francuskim winem

Jarosław K. Kowal: Agnieszce w końcu się uda? Robert Radwański: Jestem właśnie w drodze do Berlina i pamiętam, jak kilka ładnych lat temu Agnieszka grała z Williams podczas turnieju w tym mieście. Oby nie był to zły omen i oby tamten wynik się nie powtórzył [w 2008 roku Polka przegrała 1:6, 3:6

Niemieccy chłopcy wspierają niemieckie dziewczęta

Niemieccy chłopcy wspierają dziewczęta Jest ładnie, słodko i uroczo. Jak to zwykle w przypadku Niemców Niemcy emitują spoty z Franzem Beckenbauerem i "Jungsami" w rolach głównych, zachęcające do kibicowania niemieckiej kobiecej reprezentacji piłkarskiej Wydaje nam się, że już kilka razy

WTA Stanford. Radwańska przegrała z Lisicki

rywalki, a ta myli się coraz rzadziej. 1:1 Uff... dłuuuugi gem, zakończony błędem Niemki w bardzo łatwej sytuacji. Radwańska serwuje nie najgorzej, ale Lisicki returnuje tak dobrze, że Polka nie może liczyć na łatwe punkty. Było trochę błędów, ale też kilka bardzo ładnych piłek wygrywających. 0:1 Długi

Pavla Vincourova nową siatkarką Budowlanych. Będzie pewne rozegranie

Pavla jest pierwszą rozgrywającą reprezentacji Czech, więc to prawdziwa bomba transferowa - mówi Marcin Chudzik, prezes Budowlanych. - Walczyliśmy o nią ładnych kilka miesięcy. Na razie Pavla związała się z nami roczną umową z możliwością przedłużenia. Wiadomo też, że z klubem definitywnie żegna się

Turniej WTA w Dubaju. Radwańska wygrała z Lisicki i jest w półfinale

, ale mimo to dość pewnie wygrała gema, kończąc go zresztą po raz kolejny asem. 2:1 Teraz nawet 194 km/h przy podaniu Lisicki, mimo to Niemka nie wygrywa ani jednej piłki i Radwańska kończy partię ładnym atakującym wolejem. 1:1 Kapitalny gem serwisowy w wykonaniu Radwańskiej! Pięć piłek, as w pierwszej

Wimbledon. Szarapowa ograła Lisicki i jest w finale

breakpointa i będzie serwować by wygrać seta. 4:4: Tym razem Rosjanka pewnie wygrywa gema. Ładne kończące uderzenia i znowu jest remis. 3:4: Lisicki nie daje za wygraną i nie daje sobie odebrać kolejnego podania. Niemka punkty zdobywała szybko, głównie dzięki mocnemu serwisowi. Szybki gem. 3:3: Dobra passa

Alessandro Giannessi mistrzem Pekao Szczecin Open. Pierwszy triumfator z Włoch

to nie on był faworytem, a barwny zawodnik z Niemiec. Brown gdy po raz pierwszy przyjechał do Szczecina w 2010 r. reprezentował jeszcze barwy Jamajki. Wprawdzie urodził się w Niemczech, ale jego ojciec Leroy jest Jamajczykiem, mama Inge - Niemką. W 2006 r. 22-letni Brown wyjechał do kraju ojca

WTA w Pekinie. Radwańska pokonała Petković w finale!

, inteligentnie kontrowała przeciwniczkę i dwukrotnie przełamała Niemkę. Ta jednak zaczęła odrabiać starty i wydawało się, że złapała rytm gry. Niestety przy stanie 4:3, krzywo stanęła, podkręciła kolano i wydawało się, że nie będzie w stanie kontynuować meczu. Po interwencji lekarza z grymasem bólu na twarzy

PŚ w biathlonie. Nieudany start sztafety

Śledź doniesienia z Hochfilzen na Twitterze autora - Dobrze! Jeszcze jedna seria na leżąco i jak będzie ładnie to stójka - instruował ćwiczącą strzelanie przed sztafetą Nowakowską-Ziemniak trener Kołodziejczyk. Polka zrobiła kółko wokół strzelnicy, oddała serię w pozycji leżącej, potem stojąc

Medyk Konin dwa razy prowadził, ale przegrał w Brescii! Nie ma historycznego awansu w Lidze Mistrzyń

od mistrza Szkocji. Piłkarki z Brescii dominują we włoskiej ekstraklasie, a w marcu walczyły w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń. Dwukrotnie uległy wówczas silnemu Wolsfburgowi, a w ubiegłym tygodniu przegrały w Koninie po raz pierwszy od tamtego pojedynku z Niemkami - po raz pierwszy od ponad pół roku

Ula Radwańska poznała rywalkę. To nie Carolilne Wozniacki, ale Ksenia Pervak

tenisistki urodzonej w Czelabińsku będzie to już piąte mecz w Brisbane. Wcześniej musiała przejść przez kwalifikacje. W ćwierćfinale na zwyciężczynię może czekać Wiktoria Azarenka, jeśli pokona Niemkę Sabine Liscki. Wozniacki na konferencji wyglądała na podłamaną. - Pierwsze mecze w sezonie zwykle są trudne

Rogowskiej wykruszają się rywalki przed HME w Paryżu

Sopocianka na tegorocznej liście najlepszych wyników na świecie zajmuje 3. miejsce (4,76 m), ale wyprzedzające ją zawodniczki w Paryżu się nie pojawią - z oczywistych względów Amerykanka Jennifer Suhr (4,86 m), natomiast z powodu choroby Isinbajewa (4,85 m). Caryca tyczki w ładnym stylu wróciła na

Anna Rogowska faworytką mistrzostw Europy w Paryżu

Rogowska na tegorocznej liście najlepszych wyników na świecie zajmuje 3. miejsce (4,76 m), ale wyprzedzające ją zawodniczki w Paryżu się nie pojawią - z oczywistych względów Amerykanka Jennifer Suhr (4,86 m), natomiast z powodu choroby Isinbajewa (4,85 m). Caryca tyczki w ładnym stylu wróciła na

Wygrane Nafty Piła i Stali Bielsko na turnieju w Międzychodzie

bez problemu rozprawiła się z niemieckim SC Drezno. Pierwszy set był jednak wyjątkowo senny, a oba zespoły zdobywały punkty najczęściej po błędach rywalek. Po zmianie stron Niemki prowadziły już 5:2 i dopiero wtedy Nafta zaczęła lepiej grać w ataku. Punkty po ładnych akcjach zdobywały: Agnieszka

Oto Karolina. Nasza olimpijska multimedalistka!

? Jakie są? Karolina Naja, kajakarka AZS AWF Gorzów: Oba są okrągłe i brązowe. Za każdym razem zdobyte na dystansie 500 metrów w dwójce z Beatą Mikołajczyk z Bydgoszczy. Medal z Brazylii jest jeszcze cięższy jak ten z Londynu, a tamten ważył już z pół kilo, oba naprawdę bardzo ładne i wyjątkowo cenne

WTA w Pekinie. Radwańska wygrała z Hercog. O półfinał znów zagra z Kerber

grać techniczny tenis. Zaskoczyła Radwańską dropszotami i ładnym lobem, ale popełniła o jeden niewymuszony błąd za dużo. Polka wygrała pierwszego gema, a pięć kolejnych nie było już tak emocjonujących. Hercog popełniała seriami niewymuszone błędy i przegrała pierwszego seta do zera. Drugi set to nieco

WTA w Sydney. Siostrzany pojedynek dla Agnieszki Radwańskiej [FOTO]

drugiego seta, później walczyła, by odwrócić losy spotkania, ale gdy nie udało się jej obronić trzeciego breakpointa i było 4:1, zaczęła się denerwować, co wykorzystała Agnieszka. Siostry Radwańskie zaprezentowały bardzo ładny, techniczny tenis. Zagrywały dużo skrótów, lobów, sporo biegały po korcie. Mecz

Z cyklu: innego końca świata nie będzie - Nikola Karabatić i Blanka Vlasić razem...

ze srebrną medalistką Emmą Green - no przecież taka ładna dziewczyna. Albo z brązową, Niemką Ariane Friedrich - Ariane to prawie jak Arne, i tak im już dobrze szło... W ostateczności mogła już sobie wziąć Usaina Bolta, przeżyłybyśmy... Ale nie, po zwycięskim skoku Blanka musiała zamanifestować swoją

Mikołajczyk czuje bombę

. To cieszy - mówi Rakowski. Polki startują na szóstym torze. Z lewej strony Polki będą miały główne rywalki do medali: Niemki i Węgierki. Niemki bronią złota olimpijskiego z Aten, ale z tamtej czwórki pozostała tylko jedna zawodniczka Katrin Wagner-Augustin. Węgierki ze znakomitą liderką Katalin

Jakie szanse Polaków na medale halowych mistrzostw świata?

tegorocznych wyników zajmuje miejsce na samym szczycie (4,76 m). Jednak sama podkreśla, że kandydatek do medali jest oprócz niej co najmniej osiem i walka będzie niezwykle zacięta. Najgroźniejszymi rywalkami sopocianki powinny być Brytyjka Holly Bleasdale (4,73), Niemka Silke Spiegelburg (4,72), Amerykanka

Tenis. Radwańska wygrała WTA Finals. Teraz czas na Szlema

instynktu zwycięstwa, czegoś co ma np. Serena Williams. Ona nie chce grać ładnie, nie kalkuluje, tylko chce wygrywać. I to widać w gestach, mimice, zachowaniu. I nie chodzi mi o taktykę, ale ogień, determinację. Agnieszka do tej pory była taką Królową Lodu. Zimna i wyrachowana. Dopiero w Singapurze

Polskie siatkarki zdobywają BRĄZ!!!!! (relacja na żywo) Dziękujemy!

Makowskiego. Więcej przerw nie będzie.   18:25 As serwisowy Agi Bednarek! Do brązu brakuje nam dwóch punktów!!!   18:23 Nerwy są, choć  dwa wygrane sety, przysłowiowe ściany i fakty przemawiają za nami: Polki - 2 mistrzostwa Europy (2003,2005); Niemki - 2 razy miejsce trzecie  (1991,2003

Siatkówka. Polki nie zagrają w Londynie

życie. Były to bardzo mocno obsadzone kwalifikacje w Turcji. O jedno miejsce walczyły Rosjanki, aktualne mistrzynie świata, Serbki, mistrzynie Europy, wyżej od nas klasyfikowane Niemki i Turczynki. Na dodatek Polska pojechała z nowym trenerem i drużyną zbudowaną od nowa, a w grupie trafiła na

Zielono przy placu Wolności. Kibice już są wśród nas

wznoszących głośne kibicowskie okrzyki. - Ole, ole ole ole! - wołają. Też są z Irlandii. Gdy pytam o pierwsze wrażenia, odpowiadają: - Macie dobre piwo, fajne tramwaje i ładne dziewczyny! Na pewno ładniejsze niż Niemki - dodają. M.in. z tego powodu uczą się pierwszych polskich słów. - Czesc - próbują

Europejskie el. igrzysk siatkarek. Polki zagrają w finale z Turczynkami

były jednak bardzo zmęczone, co może odbić się na ich formie w niedzielnym finale. Ich przeciwniczkami będą Polki, które w pierwszym sobotnim meczu pokonały 3:1 Niemki. Gospodynie imprezy nie przegrały do tej pory ani jednego meczu. Pokonały kolejno Bułgarki (3:0), Chorwatki (3:0) i Niemki (3:1

Londyn 2012. Polscy sportowcy powitani tańcem, śpiewem i potwornym upałem

nie stali pół godziny na słońcu. Sama ceremonia jednak bardzo ładna, jestem na igrzyskach ósmy raz, ale znów się wzruszyłem przy wciąganiu flagi na masz i odegraniu hymnu - powiedział Sport.pl Adam Krzesiński, sekretarz generalny PKOl. Oprócz Polaków witano kilka innych reprezentacji, m.in. Francuzów

Tenis. Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału w Stuttgarcie

Po niespodziewanie łatwym zwycięstwie z Francescą Schiavone chyba nikt nie przypuszczał, że Polka będzie miała tyle problemów z zajmującą 87. miejsce w rankingu WTA Tour Niemką. Tymczasem rywalka zacięcie walczyła o praktycznie każdy punkt i niewiele gemów kończyło się nie na przewagi. Radwańska

Urugwaj - Niemcy: ciachowe konfrontacje na szczycie

kartka Luisa jest o wiele bardziej doniosła, bohaterska i znacząca - ręka małego boga strzela gola dla Paragwaju.     2. Smutni kibice       Urugwaj             Niemcy           Pani Niemka jest naprawdę bardzo

Sportowy weekend. Boruc: Piłka jest zepsuta do szpiku

turniej WTA w karierze, ale pierwszy od września 2013 r. Radwańska (WTA 5) w Montrealu pokonała kolejno: Czeszkę Barborę Zahlavovą-Strycovą (WTA 37), Niemkę Sabine Lisicki (WTA 29), Białorusinkę Wiktorię Azarenkę (WTA 11), Rosjankę Jekaterinę Makarową (WTA 19) i wreszcie w finale starszą z sióstr

Liga Mistrzyń siatkarek. Atom Trefl Sopot bez szans z Dynamem Kazań

Gamowa, piękna kiwka Kożuch i już tylko jeden punkt straty. Ale jak zatrzymać Gamową?! 23:21. 22:21. Końcówka seta zapowiada się dramatycznie. 22:20. Niestety, skuteczny atak niezawodnej Gamowej. Ależ atak Sieczki! 21:20. 21:19. Może tak, bo ładny as serwisowy Ssuschke-Voigt. 21:18. Ozsoy strąciła

Siatkarki Atomu Trefl Sopot pokonały Muszyniankę i są o krok od tytułu mistrza Polski! [NA ŻYWO]

to Kożuch, Niemka w trudnej sytuacji zdobywa punkt. 9:13. Złe rozegranie Glass, zły atak Dziękiewicz. Atom gra w trzecim secie bardzo słabo. 9:12. Gorszy fragment gry, dużo błędów z obu stron. 8:11. Wymiana zdań między środkowymi - zarówno Bednarek-Kasza jak i Ssuscke -Voigt atakują skutecznie. 7:10

Turniej w Dausze - pewny awans Radwańskiej do 3. rundy

się jeszcze do walki wygrywając dwa gemy z rzędu. Radwańska szybko opanowała jednak nerwy i ostatecznie to ona cieszy się z awansu do kolejnej rundy. Wygrana dała Polce premię w wysokości 22 tysięcy dolarów. W 1/8 finału spotka się ze zwyciężczynią meczu między Niemką Julią Goerges (nr 16.) i

Final Four Pucharu Polski. Atom Trefl Sopot w finale Pucharu Polski

zagrywkę. III set. 1:0. Tym razem od prowadzenia zaczyna Atom. Przytomne zbicie piłki przez Kożuch. III set. Zaczynamy! II set. 25:22. Znów blok Niemki! Ależ końcówka Atomu. Sopocianki prowadzą 2:0. II set. 24:22. Blok Ssuschke-Voigt! Piłka setowa dla Atomu. II set. 23:22. Hodge szczęśliwie ale skutecznie

Nasi kajakarze już w finale igrzysk

podopiecznymi trenera Michała Brzuchalskiego były Węgierki - faworytkami do złota, obok triumfujących w drugim biegu Niemek. We wtorek (o godz. 11.50) Mikołajczyk z Konieczną popłyną w przedbiegu dwójek na 500 m. Bardzo ładnie w eliminacjach na 1000 m wiosłowali nasi wicemistrzowie świata w dwójce. Mieli takie

Sensacja w Lidze Mistrzyń! Atom Trefl Sopot ograł klubowego mistrza świata Rabitę Baku!

. Sieczka świetnie w obronie, ale dlaczego Hodge nie może skończyć ataku... 20:20. I znowu remis, i znowu Kożuch. 19:20. Odpowiada Golubović. 19:19. Doskonała akcja Atomu, którą w końcu ładnym atakiem skończyła niewidoczna w ostatnich minutach Sieczka. 18:19. Minimalny aut z zagrywki Ssuschke-Voigt. 18:18

Justyna Kowalczyk: To nie były moje nogi. Cierpię

te trasy i wygrywałam już tutaj sprint. Nastawiona jestem na walkę na całego. Ale to moje bieganie po prostu nie jest jeszcze na początku sezonu ładne, składne i efektywne. Mięśnie potrzebują czasu, żeby się wdrożyć w rywalizację, głowa też. Na tym właśnie polega wielka forma u sportowca: że głowa i

Rafał Stec o Radwańskiej i siatkarzach: Ale mamy rakiety!

Williams, ikoną współczesnego tenisa. W finale nad finałami! Nasi siatkarze też ładnie podskakują. Brazylię tną już seryjnie, w czwartek wycięli ją z Ligi Światowej jeszcze przed półfinałami. Nie zdarzyło się od 1998 roku. Nie zdarzyło się też, żeby Polacy byli w powszechnym mniemaniu głównymi kandydatami

Loew, który nie ryczy

długo piłkarzowi wolno trzymać piłkę przy nodze między przyjęciem a podaniem i potem piłował to miesiącami na zgrupowaniach, żeby nie było poślizgów. Drobiazgowy - to jego ulubione słowo. Miły pan jogin Niemcy go uwielbiali, Niemki jeszcze bardziej. Miłego pana Loewa, zwanego Jogim, który ma zawsze

Odkrycia Roku 2011

nie odkrycie Andrei Petković - nie będę już Was męczyć swoim na nią crushem - jego historię opisałam w Rankingu Kobiet 2011 roku, ale to właśnie Polka i Niemka ukazały mi całą finezję i piękno kobiecego tenisa. Nole, nie dąsaj się, wiesz, że ciebie kocham najbardziej. Jedną z najfajniejszych rzeczy

Kobiety Roku 2011

środkowoamerykańskiego kraju/gwiazdą włoskiej/angielskiej/hiszpańskiej/argentyńskiej wersji Big Brothera; bo ładnie się ubiera, bo jest kimś więcej niż "panią przy mężu", bo w końcu, chwyciła nas za serce swoim felietonem z okazji rekordowego, 126. występu Casillasa w kadrze. Andreę poznałyśmy podczas

MŚ kobiet w piłce nożnej 2011. Historyczny sukces Japonek

Zobacz wygraną Japonii na Z Czuba.tv » Na drodze do finału Japonki wyeliminowały między innymi obrończynie tytułu i zarazem gospodynie turnieju - Niemki. Ich udział w finale był ogromnym zaskoczeniem. Do tej pory największym sukcesem Azjatek było dotarcie do ćwierćfinału MŚ w 1995 roku

Siatkówka. Eliminacje Grand Prix kobiet

szansa się powtórzy. W sobotę Polki sprostały zadaniu i w ładnym stylu uporały się z Bułgarią - zespołem wyżej od nich notowanym, ale osłabionym. Polki rozpoczęły pierwszego seta fenomenalnie. Po atakach Doroty Świeniewicz i Agaty Mróz oraz kilku błędach Bułgarek prowadziły 12:6. Od początku spotkania

EuroBasket kobiet. Kosztowna porażka Polek

trafia do kosza. Wykorzystała także rzut wolny. 28:23 Łotyszki grają dobrze z kontry, ale Babicka trafia po wejściu wzdłuż linii końcowej. Polki utrzymują przewagę. 26:21 Ależ Kobryn ograła Tamane. Dwa zwody, wyjście w górę i ładnym półhakiem zdobywa punkty. 24:19 Mowlik znów za trzy. Ależ forma z

Radwańska walczyła, ale nie dała rady Williams - relacja na żywo

miała spore kłopoty z wygraniem swojego podania na początku seta. Polka zagrała świetny return, potem ładnie minęła Amerykankę po linii, ale Williams w końcu się pozbierała i wyszła na prowadzenie. Niestety, chwilę później Amerykanka wciąż była na fali, bo przełamała podanie Agnieszki i jest 2:0

W finale Plusligi kobiet dwie potęgi. Bank BPS Muszynianka kontra Atom Trefl Sopot

- Kasza 8:9. Ładna przesunięta krótka i Tokarska chyba nawet nie musiała podskakiwać, by skończyć atak 8:8. Blok Radeckiej 7:8. Jeden z największych grzechów siatkarskich - zepsuć zagrywkę po czasie. Winowajczynią Sieczka 6:8. Potężny atak Hodge dał sygnał, że czas na przerwę techniczną 6:7. Kożuch kończy

Turniej J&S Cup. Kandarr przegrała, we wtorek gra Kurnikowa

; więcej widzów niż na centralnym. Gra Niemka Jana Kandarr - ładna, wysoka dziewczyna, przy której jeszcze niedawno wpadały na siebie ekipy telewizyjne. Zwłaszcza w ojczyźnie próbowano nadać jej status gwiazdy. Miała za sobą sesje zdjęciowe, kontrakty z domami mody. Doszła już nawet do 43. miejsca w

MUNDIALEJRO: Reszta Świata

się o niebo lepiej:     Reprezentacja Danii .  Przeglądając zawartość tamtejszej szatni, coraz bardziej utwierdzałyśmy się w przekonaniu, że  "Przystojnego Duńczyka znaleźć równie łatwo, co ładną Niemkę" To było jednak tylko chwilowe, w końcu trafiłyśmy na uroczego

Nafta Piła odpadła z Top Teams Cup po skandalicznych wyczynach tureckich sędziów

błędu - mówi Murdza. - Szkoda zachodu. Zagraliśmy nierówny, nieładny mecz, sędziowie pomogli rywalkom, wracamy do domu i zastanowimy się, czy grać dalej w takich pucharach. Nie wiem czy nie szkoda naszego czasu i pieniędzy - dodaje rozgoryczony. Filathlitik

Małgorzata Sobańska: "Teraz męczę się, gdy zechcę"

inny. Jedna Niemka jadła przed startem zupki Gerbera, inni jedzą jajecznicę. Według mnie czas 2:35 jak na debiut był dobry. Traktowałam to trochę jak przygodę. Nie wypiłam nic po drodze, nie znałam międzyczasów. Chyba nie miałam zegarka. Kiedy pani zaczęła biegać? Małgorzata Sobańska: W czwartej

Atom Trefl Sopot - Volero Zurich 3:2

prowadzeniem Atomu. 2 set. 7:7. Długa wymiana, ale szczęśliwa dla Atomu. Remis. 2 set. 5:7. Podwójne odbicie Hodge. 2 set. 4:6. Zepsuta zagrywka Fernandez Navarro. Kolejna już pomyłka sopocianek z pola zagrywki. 2 set. 4:5. Atom odrabia straty. Ładna akcja Ssuschke-Voigt. 2 set. 2:5. Przyjezdne chyba

Radwańska: Chodzę tak szybko, że nikt za mną nie nadąża

pojadę chyba jednak na wakacje w takie miejsce, gdzie nikt mnie nie pozna. Chcę się poczuć w pełni na luzie. Jest pani mistrzynią w robieniu zakupów. Jakaś specjalizacja? - Buty. Ile par w szafie? - Nie liczyłam, ale dużo. Może kilkadziesiąt. Nie popadam w ekstremum, ale jak wypatrzę coś ładnego, to

Kamila Porczyk - schudnij z mistrzynią

właśnie zawody MMA. Ma na swoim koncie 2 zwycięstwa - pierwsze z 15 czerwca 2013 roku, gdzie na gali Mix Fight pokonała Niemkę, Janę Wagenhuber, a drugie z 22 marca 2014 roku, gdy w Warszawie pokonała podczas gali KSW 26 Irynę Szaparenko. Dieta i sport - dlaczego warto? Kamila Porczyk bierze udział w

A jednak było warto !!!

kilku jezior, potem długą i nudną drogą wśród pól. Pogoda ładna, ale silny wiatr wiejący prosto w twarz, spowalnia naszą jazdę. Ok.21:00 dojeżdżamy do miejscowości Strehla. Lądujemy w schronisku młodzieżowym, które mieści się w zabudowaniach starego wiatraku. O dziwo, jest prawie puste. Ponieważ kolega

Joga bonita jeszcze bardziej bonita

federacja będzie płacić nagrody - 1 mln dol. dla zwycięzcy, a 880 tys. dla wicemistrza. Od następnych mistrzostw świata w turnieju będą brać udział 24 zespoły. Szefa FIFA nie zraża nawet to, że w pierwszym meczu broniące tytułu Niemki rozgromiły Argentynę 11:0. W następnym meczu Argentynki przegrały tylko 0